Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Cześć Ituniu:) My chcemy wyjechać za granice do pracy aby zarobic na mieskanie i na własny zakład kosmetycznyitd. Chcemy sie przeprowadzić do Bornego i tam miec coś swojego dla tego nie bałabym sie wracac do olski z myslą ze nie będę miała pracy. Mąż jest zsdowolony że bedę pracować jakomanicurzystka i co do propozycji mojej z dzidzia to jest za dlatego wczoraj ostro sie staraliśmy choc wiem ze to nie jest pwne. Testów owulacyjnych jeszcze nie robiam ale chyba się dzisiaj skusze, u mnie dzisiaj jest 13 dc. ja te wiem że bym bardzo teskniła za mama ale i wiem że jak Krzysiek sam wyjedzie to za nim jeszcze bardziej będę tesknić. Ale jednak chyba zostane przy mojej pracy. Zdjęcia już sa wysłąne do każdej z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia dzięki za zdjątka :) Ci panowie na sali ślubów z karabinami robią wrażenie. Jejku super pomysł na ślub mieliście i widzę, że rewelacyjnie to wyszło. Widzę, że plan na przyszłość macie jasny. Super. My za dwa lata planujemy kupić domek, albo większe mieszkanie, ale to też uzależniamy od tego czy rodzinka się powiększy, bo narazie nie ma sensu pakować się w nowe wyższe kredyty i kupowac dom dla naszej dwójki i psiaka. Za rok planujemy za to zakup autka, bo bez autka i z pieskiem to ciężkie życie. Andzia humorek już lepszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki! witajcie wszystkie kochane!!!!!:):):):):) Brydziaczku uważaj na siebie, jak mozesz odpoczywać to leż ile wlezie, zeby wszystko było wreszcie jak ma być, życzę regularnosci, normalnych@ i zeby było wszystko dobrze, to wtedy i staranka przyjdą w swoim czasie.:) Ja dzis jakos kiepskawo sie czuje,słaba jestem, rano zrobiłąm zakupy małe, potem śniadanko, i zmęczona jestem jakbym z cieżkiej pracy wróciła. Cały zlew pełen naczyń do zmywania a jakos nie mam na nic siły, i obiadek też wypadało by upichcić jakis bo M wróci głodny z pracy, zaraz sie zabiorę bo dzis wszystko w zwolnionym tempie mi wychodzi. Postanowiłąm zacząć kupować rzeczy dla maleństwa bo nic nie mam jeszcze a troche tego trzeba, a nie chcę niczego przeoczyć. Dzis juz mi cąłkiem dobrze, jeśli chodzi o tą wizyte na porodóce, he, dam radę i już!!! Mały (lub mała) kopie mnie po żebrach jak niewiem co, kurcze co on tam wyczynia w tym brzuchu za akrobacje? Luksorek co u ciebie czemu sie nie odzywasz, czy wszystko dobrze? jak sie czujesz? Buziaczki dla wszystkich:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Meniu nie wiem za tydzień ruszamy w góry i nie będzie mnie na topiku, a ostatnio to i tak mało kto zagląda, Begunia wraca za tydzień, ciekawe co u niej. Dziewczyny jakos nie mają weny do pisania, a tak samej do sibie to też mi się nie chce. Poza tym nic się nie dzieje, o czym tu pisać. U mnie dopiero 7dc, więc do staranek i do ich efektów droga daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, nie pisze bo jakos faktycznie nie mam natchnienia, nie dlatego ze nie chce... chcialam tylko dobrego weekendu zyczyc;) my jedziemy w 10 osob nad wode, domki wynajmujemy ..i ciesze sie ale choroba mnie trzyma w zaparte:( i tak nastroj do dupy:( ale chociaz sprobuje sie dobrze bawic;) trzymajta sie kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulek kochana baw się dobrze i nie daj się choróbstwu. Odpocznij, wyluzuj, ja czasmi myslę że byłaym mniej nakręcona gdybym nie pisała tu codziennie, i coraz częściej mam myśli aby wpadać tylko raz na jakiś czas, bo tak codziennie liczę, pamiętam i chyba za dużo tego w mojej głowie. Ja też Wam życzę udanego weekendu, bawcie się wszystkie dobrze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu baw sie, odpocznij i zapomnij na chwilke o tym co wkurza i dobija! a potem wracaj szybciutko i pisz nam jak było kobitki a ja dzis robiłam kapustę białą na obiad, takiego miałam smaka, i sie chyba za bardzo objadłam bo az mnie wszystkow żołądku gniecie, oj oj, stara a głupia!!!!! jestem!!!! Mężuś pojechał cos załatwić i znów sama siedzę, ale dostałąm dzis od niego różę, moja ulubioną herbacianą, nie sądziąłm że w ciazy bedę mu sie tak wyjatkowo podobać i wogóle, fajnie tak! miło i kochany jest:):):):):) jak wróci to zapowiedział niespodziankę na wieczór, wiec ide do wanny i trochę pogrzebię w szafie zeby nieco ładniej wygladac, he, szkoda ze mojej a raczej jego ukochanej bielizny nie włozę bo sie nie mieszczę!, cóż krąg rzeczyw któe wchodze zawęża sie z tygodnia na tydzień, ciekawe pewnie pod koniec ciaży zostanie mi tylko workowata pizama, he he!!! buziaczki dla wszystkich, Luksorek co u ciebie!!! odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu dzieki za zdjecia. Wygladalo to super! Ladna tworzycie pare (sory- malzenstwo ;-) ) andziu odpoczywaj i wracaj w lepszym nastroju i z pozytywnym nastawieniem! Olka coraz blizej masz do konca i wszystkie dolegliwosci zniknal :-) A wyprawka to z radosc i troche tez klopotu- by niczego nie zapomniec i z drugiej strony by nie kupowac rzeczy niepotrzebnych... Ja tez troche zbieram, jeszcze laktator musze tylko kupic a reszte chyba w Polsce ... Luxorku, hop hop??? iti dzieki za gratulacje, ciesze sie ze to córeczka ale podswiadomie boje sie czy sie nie pomylili... niby nie ma to znaczenia ale troche tych rózowych ciuszkow juz mam.. :-O Zobacze w pazdzierniku na nast. usg.. brydziu dobrze ze @ sie pojawila, oby byla juz regularna..a potem zeby sobie poszla na kilka miesiecy ;-) Dobrze ze juz weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ola :-) Ja dzis wlasnie kupilam jeansy ciazowe bo zaczynam sie nie miescic w swoje normalne..I stwierdzam ze gruba jestem i z dnia na dzien bardziej :-O I wogóle jakos sie sobie ostatnio nie podobam... :--O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio ja juz od dawna jak patrzę w lustro to jakos taka sie gruba wydaję, niby brzusio nie duży ale to juz nie te kształty co dawniej, wiadomo, na szczęscie mój M zachwycony z brzuszka i mówi ze jestem najpiękniejszą kobietą w ciaży jaką widział, fajnie, i dobrze ze tak do tego podchodzi bo inaczej byłoby mi napewno ciężko. ja juz w jeansach ciażowych od dawna maszeruję, fajne i wygodne są i je bardzo lubię, A mam pytanko, jaki laktator kupujesz? bo jeśli chodzi o ręczne to są takie jakby z gruszką do odciagania, i jeszcze takie z rąćzką i te z rączką sa podobno lepsze czy coś o tym wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio dodaj do stopki tygodnie ciąży :), jak to u ciebie jest bo juz nie pamietam? który to tydzień? Czas lecie straznie szybko, dwa miesiace mi zostały i muszę pokupić dla maluszka, nie za uzo , ale wszystko co trzeba,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja tez slyszalam ze te laktatory z raczka sa lepsze.. Ja mysle o laktatorze Aventu, albo Tomme Tippe ale ten drugi jest mniej znany i ciezko znalezc opinie na jego temat, dlatego chyba jednak zdecyduje sie na Avent bo te firme wszyscy chwala. Ja wlasnie zrobilam remanent wszystkiego co mam dla dzidzi :-) Przejzalam, zobaczylam czego brak- nawet pospisywalam co mam ;-) M. sie smieje ze chyba bedziemy wyslac specjalna paczke z ciuszkami bo troszke tego mam ;-) A tydzien mam w stopce. Nie wyswietla Ci sie po kliknieciu?? 23jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale gwarno było ;) jak juz dawno nie ,i nawet wszystkie zaginione owieczki sie pokazały :P Ja sie ostatnio nie odzywalam bo nie bardzo mogłam...ale juz jestem :) U mnie cóż...nic nowego, nic nadzwyczajnego...prócz wczoraj koszmarnego bólu głowy ze szczęką w nocy :o myslałam ze mi ja rozsadzi 😭 i tak od jakiegos czasu słabo sypiam...bo mi niewygodnie i mała szaleje na całego :P to jeszcze takie cierpienie...po kilku godzinach meczarni wziełam wreszcie apap i przeszło...i oby wiecej nie wracało!! Pogoda do dupy :( deszcze , wiiatr, niewiele ponad 10 stopni :o normalnie jesień...aż sie ie chce głowy z domu wynurzac.. Buziaki dla wszystkich 👄 👄👄 i udanego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki! luxorek, nie zazdroszcze pogody, u nas tez juz jesiennie, zwlaszcza noce, ale w dzien kolo 16 stopni i nawet slonecznie. moja @ powoli chyba slabnie i bardzo dobrze, bo ide dzis na imprezke urodzinowa i nie chce zeby mi po nogach cieklo;) milego dnia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki... Przepraszam, ze sie nie odzywalam, ale wczoraj wrocilam z pracy z takim bolem glowy, ze reszte dnia przelezalam. Jedyne co zrobilam to umowilam sie na hsg. Miejmy nadzieje, ze tym razem sie uda. Dwa razy juz przekladalam termin. Do trzech razy sztuka mowia:) Nowy termin to 11 wrzesien. Dzis od rana urzadzilismy sobie polowanie na komputer. Biegalismy po sklepach w poszukiwaniu czegos odpowiedniego. W koncu udalo nam sie kupic cos o dosc dobrych parametrach za rozsadna cene. Popoludniu wpadli do nas znajomi na kawe, a jak juz poszli to M. przez reszte dnia bawil sie swoja nowa zabawka:) Kupilam dzis nowe firanki do pokoju. Musze je tylko troche skrocic. Kupilam tez kwiatka w doniczce, bo jedna z naszych roslinek nie przetrwala naszych dwutygodniowych wakacji i trzeba ja bylo zastapic nowa, bo jakos tak smutno sie zrobilo w pokoju:) Jakos tak mi smutno bylo przez te ostatnie dwa dni, bo mimo wszystko mialam nadzieje, ze inseminacja przyniesie oczekiwany skutek. Wiedzialam, ze szanse sa male, ale jakas iskierka sie tlila. Niestety nie udalo sie. Widocznie nie jest nam to jeszcze pisane:( Mam dzis w planach obejrzec jakis film. Moze wypic lamke winka, zrelaksowac sie i odpoczac. Nabrac sil na nadchodzacy tydzien. Milego wieczoru kobitki. Do jutra🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:) Widze że cisza tutaj:( Powiedzcie mi dziewczynki jak to jest bo wczoraj robiłam test owulacyjny i wyszła jedna kreska, dzisiaj powtuzyłąm test i wyszły 2 słabe kreski, więc może tak byc że miałam z wczoraj na dzisiaj owulacje albo jeszcze jutro powtuzyc i moga byc 2 grubsze kreski czyli ten najważniejszy dzień w cyklu jak to jest bo sie pogubiłam??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu--kreseczki musza byc tak samo wyrazne!! Czyli pewno jak jutro zrobisz to bedzie dopiero to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu-- Kreski na tescie owu musza byc tak samo wyrazne ...czyli dzis zapewne jeszcze poziom Lh byl na tyle niski ze takie nie byly.Ponow test jutro i zobacz.....jesli nadal bedzie słabsza testowa od kontrolnej zrob pojutrze.Dopiero kiedy test wykarze dwie rozne kreski mozna przypuszczac ze owu powinna byc w przeciagu 24-36 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu-- Kreski na tescie owu musza byc tak samo wyrazne ...czyli dzis zapewne jeszcze poziom Lh byl na tyle niski ze takie nie byly.Ponow test jutro i zobacz.....jesli nadal bedzie słabsza testowa od kontrolnej zrob pojutrze.Dopiero kiedy test wykarze dwie rozne kreski mozna przypuszczac ze owu powinna byc w przeciagu 24-36 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Olinku :) Kochana jesteś że mi pomogłaś:) A może być tak że nie bedzie owulacji??? Czy jeżeli by miało by nie byc w tym miesiącu dni płodnych to była by tylko jedna kreska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Meniu...no moze byc.Ja tam lekarzem nie jestem... Ale skoro kreska sie zarozwowila to znaczy ze lh rosnie a to juz dobry znak:) Pewnie nie mierzysz tempki...bo bys wiedziala -jakby skoczyla ze byla owulacja.... Najpewniejszy jest monitorinb usg-zeby zobaczyc ze napewno pecherzyk pekl.No ale to kosztowne-wiadomo. Ale nie ma sie co dreczyc złymi myslami ze owu nie ma:D Napewno bedzie...A staranka warto juz zaczac.Bo Małe skubance sa bardzo zywotne i do owu przetrwaja spoko-loko!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Do pracy mam na 10 , wracam po 18 więc jak tylko będę w domciu to zajrze do was kobitki:) I jeszcze raz dziękuje Olinku :) Pozdrowionka i buziaki papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Wstawac robaczki :D takie piekne słonko za oknem, nareszcie! Andzia,opowiadaj jak po weekendzie :) Meniu, no to bedzie sie dzialo...;) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć\' jak po weekendzie?? u mnie nawet słonecznie było, ale dziś jest znowu błe... i pada deszcz :( mieliśmy jutro zrobić badanko nasienia, ale zrobimy je w środę, bo jakoś postu 3 dniowego nie możemy dotrzymać :P i tak do śroby to będzie 2,5 dnia. Zobaczymy jakie wyniki będą, a teraz to abstynencja już musi być. Bo jak nie będę miała tych badań, to się lekarzowi będe musiała tłumaczyć. Ciekawe co gina zaleci, ja i tak sobie w tym m-cu odpuszczę testy owulacyjne, bo owu powinna być w górach, a ja nie chcę sobie na urlopie głowy zawracać testami. A może okażą się niepotrzebne. Leje coraz gorzej :( niech do 15 się wypada, bo jak ja wrócę do domu???? Meniu powodzenia w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jestem ;) ale szefowa na karku :( nie ide do szkoly to poczytam Was i napisze cus, jakies fotki wysle a bylo super;) - dawno tak nie wypoczelami nie usmialam ;) do wieczorka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu to cieszę się przeogromnie, że się dobrze bawiłaś. Czasem trzeba naładować akumulatorki. Mam nadzieję, że Ci wieczorkiem ktoś towarzystwa dotrzyma. Ja dziś wypiję piwko za Wasze zdrowie. Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×