Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Ola Zejdzie napewno..moj tez jest jeszcze opuchniety i przez to wydaje sie krzywy.Cierpliwie czekam :) upaly nie sprzyjaja.... pozdrawiam::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaaliiaa
Dziewczyny, jeśli któraś z Was miałaby ochotę pochwalić się swoim noskiem, to wysyłam maila natalia.byk@wp.pl. Jestem bardzo Ciekawa. Ja mam termin na grudzień, ale kurcze zastanawiam się nad dr łątkowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota k-y
Witam... jestem po operacji 3 miesiace i jak juz pisałam wczesniej nie jestem zadowolona z czubka nosa, dla mnie wygląda to fatalnie:(, mam taką "ślizgawkę" własnie a jak by tego było mało skrzydełka są niepropocjonalne( nos skręca). Mam za 3 miesiace odezwac sie do doktora ale nic nie wiem jeśli chodzi o poprawkę tzn. koszty itd.:(. Mam nadzieję jeszcze, że doktor doprowadzi mi tą końcówkę do zadawalającego stanu bo tak nie może być jak jest teraz, zmiany nie zachodzą już zadne :(. Lekkie zwężenie, minimalne skrócenie i podniesienie,wyprostowanie - co prawdopodobnie się uzyska poprawiając głównie te nierówne skrzydełka:(.Nos powinien zrobić się prosty prawie z "siodełka" Jeżeli te oczekiwania zostaną spełnione i koszt będzie minimalny może jeszcze będę wychwalać doktora jak inni, oby - czas pokaże. Na razie pozostaje mi tylko czekać . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, w szczególności Fiolkę, Spain, Frost:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Dorota k-y Dr Wójcicki za poprawki bierze 2500zl. Tzn z tych pieniedzy nie jest nic dla niego, przez to jest oplacony anestezjolg, pielegniarki itp. ale 2500zl to troche jest, nie ma co ukrywac... Ja tez mam nierowne dziurku i naprawde nie wydaje mi sie zeby one sie zmienily... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nierowne dziurki...ale ja mam nadzieje ze jak opuchlizna zejdzie wyrowna to sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holly Golly
Hej dziewczyny Ja miałam operację miesiąc temu, tez zastanawiałam sie początkowo nad Polanicą ale trochę nie chcialo mi sie tak daleko jechać. Zroiłam operację u dr Sankowskiego. Dziurki też miałam i nadal mam trochę krzywe to przez opuchliznę na czubku, tu mogę was pocieszyć, że powoli schodzi. CNos mam jeszcze opuchnięty szczególnie koniec. Jestem zadowolona z zabiegu, tym bardziej, że operacja była trudna. Uraz z dzieciństwa, nos był krzywy, garbaty, dosyć duży. Jak się okazało podczas zabiegu chrząstki były jak u małego dziecka prawie w ogóle nie wykształcone. Jestem ciekawa jak wasze nosy zmieniały sie od momentu zdjęcia opatrunku. Czy sie skróciły, ja mam nos teraz bardzo podcięty- sama chciałam bo wczesniej miałam garba. Przez co wydaje się trochę długi. Mam nadzieję, że jak opuchlizna całkiem zejdzie to sie skróci. Co wy o tym sądzicie, jak zmieniają się wasze noski. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
olu-b, dzięki za tą informację( skąd o tym wiesz?) 2500 to b.duzo jak na poprawkę a i jeszcze trzeba dodać koszty podróży samochodem ok. 300-400 zł w moim przypadku plus pobyt w pensjonacie ok. 5 dni - 500 zł ( jezeli pojade z mężem) = 3400 zł. Dla mnie to dużo skoro wcześniej juz operowałam sie u Dr. i zostawiłam u niego niezłą sumkę. No ale czekam jeszcze co mi powie za 3 miesiące. Nierównymi dziurkami az tak bym sie nie przejmowała :), jezeli tylko one sa nierówne. Ja mam cały czubek do zmiany co zmieni cały nos, jego wygląd i teraz sie naprawdę boję co z tego wyjdzie, to ostatnia szansa. Holly Golly- muszę cie zmartwic, moj nos po dwóch miesiącach wydłużył sie, jego koncówka, opadła i wydłuzyła sie. Mam tez na maxa wycietą kość, dlatego miedzy innymi czubek wydaje się byc duzy, nieproporcjonalny do małej kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOrotka a moze jest jeszcze szansa ze czubek zmieni sie?? moze jeszcze jest opuchniety?? ja tez codziennie denerwuje sie puchlizna..moj maz twierdzi ze przesadzam:) mam takie wglebienia po bokach nosa?i mysle ze to przez opuchlizne...oby:) oj to prawda ze operacja noska nalezy do cierpliwych:) caluje Was EDytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie ,jak długo po operacji trzeba tam przebywać w polanicy?Mieszkam bardzo daleko więc dojazdy nie wchodzą w gre.Mam mieć operację nosa w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma pobytu w klinice. Sa pensjonaty gdzie wynajmujesz pokoj. Zazwyczaj od dr Wojcickiego pacjenci zatrzymuja sie w Oliwi,od dr Latkowskiego w Vitalu. Przebywa sie ok 8...9 dni. W oliwi ceny rozne od 60 zl wzwyaz za dobe. W Vital nie wiem. Cene podalam bez wyzywienia. Pozdro Edi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Niestety Frost, chciałabym zeby to była opuchlizna ale niestety nie jest :(, czubek nosa i grzbiet sa juz twarde, nie boli przy ucisku.A jak wygląda twój nosek? do jakiego podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko Moj jest prosty ale opuchniety:)jak zejdzie mi troszke opuchlizna,moge wyslac Ci zdjecie. Chociaz profil moge wyslac:) podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birca
Hej Babeczki, troche mnie zaniepokoilyscie tymi informacjami, ze jestescie niezadowlone z noskow. Mam operacje w grudniu u dr. Wojcickiego. Juz sie nastawilam na niego po dlugich poszukiwaniach czy bylaby mozliwosc zeby ktoras z was mi przeslala fotke z noskiem?? Bylabym wdzieczna bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaalliiaa
Ja też mam w grudniu termin, a dokładnie 10 grudnia , a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaalliiaa
DO Brica A byłaś u łątkowskiego? Dlaczego wybrałaś Wójcickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birca
Nataliaaa - ja mam 14 grudnia - wyglada wiec na to, ze sie spotkamy! Dlugo szukalam chirurga i w koncu uslyszalam od kolezanki o Wojcickim. Sprawdzilam rozne fora i znajomych i wszyscy bardzo go chwala, nigdzie nie znalazlam negatywnych opinii. O Latkowskim przeczytalam dopiero teraz na tym forum. Wojcicki robi na mnie wrazenie konkretnego faceta, ktory wiec co robi....ale teraz sie odrobine lamie....chociaz podkniecia na pewno zdarzaja sie najlepszym i ilosc opinii pozytywnych na jego temat jednak przewaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNAATTAALLIIAA
Kiedy byłaś na konsultacjach? Ja 22 lipca. Ja tez mam obawy, a o łątkowskim dowiedziałam się w Polanicy, spotkałam tam dziewczynę która u Niego robiła nos i była zadowolona. Jak wrażenia po konsultacjach u dr Wójcickiego? Ja trochę się rozczarowałam, jakoś nie potrafiłam się przed nim otworzyć, powiedział mi co jest do poprawy, ale nie wiem jak ten mój nos może wyglądać, czego się spodziewać, boję się że zostawi mi za długi i za duży, a ja marze o małym nosku. Miałaś jakąś symulację komputerową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birca
Nie, nie mialam ale podobno nawet Sankowski zaprzestal symulacji komputerowych bo potem wychodzilo cos kompletnie innego i bylo mnostwo pretensji. Ja rozmawialam z dr. Wojcickim jednynie przez telefon i wszystko wyslalam mu mailem i do tej pory porozumiewamy sie mailowo podobnie jak moja kolezanka zobacze go przed operacja. Wyjasnilam mu czego mniej wiecej oczekuje. Kolezanka powiedziala mi, ze jemu trzeba po prostu zaufac bo on wie co robi i dopasowuje nos do twarzy. Nie zawsze to co sobie wymyslimy jest dla nas najlepszym rozwiazaniem. Mnie powiedzial cos podobnego, ze on po prostu patrzy i wie co bedzie na nas "lezalo" najlepiej. Kiedy rozmawialam z nim przez telefon wydal mi sie bardzo sympatyczny, ma fajne poczucie humoru i dobrze nam sie rozmawialo. Wzbudzil we mnie zaufanie jednym slowem. On ma podobno bardzo duzo pacjentek byc moze wiec dlatego rozmowa przez telefon trwala dluzej niz trwalaby konsultacja oko w oko bo nikt nie czekal w poczekalni na wizyte? Poza tym ma bardzo dobra pamiec. Zaczelismy rozmowy jeszcze w zeszlym roku niestety nie moglam przyjecha w terminach przez niego podanych wiec przesunelismy cala sparwe na grudzien. Kiedy zadzwonilam do niego 6 miesiecy pozniej - dokladnie pamietal nasza rozmowe, ustalenia, te moje wyobrazenia itd a to chyba swiadczy, ze jest profesjonalista...tak mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryskop
Czesc dziewczyny, Czesc Natalia & Birca, też byłam w lipcu na konsultacjach i pewnie się z Wami zobaczę w czasie postoperative care, ponieważmam termin na 17tego gr ;) Dziewczyny, czytam Wasze wpisy i wierzę że bedzie wszystko dobrze! i tego Wam gorąco życzę! Frost, świecisz tu przykładem, więc - update us pls asap! Zdjęcie will be most welcome too.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Dziewczyny, ja miałam operacje 22 czerwca i powiem wam szczerze, że nawet nie marzyłam o takim nosku jak zrobił mi dr Wójcicki. Nie przypuszczałam, że z mojego garbatego, jędzowatego nochala da się zrobić śliczny dziewczęcy nosek! Nie robiłam żadnych symulacji ani nie sugerowałam doktorowi do czyjego nosa ten mój nowy ma być podobny. Po prostu zdałam się na jego profesjonalizm, co okazało się strzałem w 10 (w moim przypadku nawet w 12 :) ) Niestety doktor jest tylko człowiekiem i również może się pomylić. Zawsze jest ryzyko, że to akurat przy naszym nosku ręka mu zadrży. Współczuję dziewczynom, które nie są zadowolone z efektów. Zdaję sobie sprawę, jak to musi boleć... Niestety, żaden chirurg nie ma 100% zadowolonych pacjentów a dr Wójcicki ma chyba najmniej negatywnych opinii. P.S. Oglądałam galerię nosków na stronie dr Łątkowskiego i mi osobiście jednak bardziej podobają się "dzieła" dr Wójcickiego. Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA K-Y
Frost, oto moj email : fikamika4@gmail.com Tez tobie prześle fotki i sama ocenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota k-y
Birca - np .ja tobie nie wysle fotek, lepiej niech zrobi to ktoś , kto jest zadowolony , moje Ci pewności nie dodadzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wyslalam jeszcze jak widaac jest opuchniety caly czas..nie minelo jeszcze nawte miesiac od zabiegu,wiec sie nie denerwuje:) Wczoraj bylam na spotkaniu ryczacych 40:) bvo tyle konczymy tego roku...i byly zachwycone;) one tak nie widaz tej opuchlizny.....mi bardzo przezszkadza...przez nia mam nierowne dziurki...ale mam nadzieje ze to wszystko sie wyrowna. Caluje Edytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba 2 x wyslalam:) cos mi sie tu zablokowalo ale doszly Dorotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birca
Dorotka - strsznie mi przykro, ze ci sie nie podoba efekt koncowy....wlasnie chyba najgorsze jest to, ze tego nie mozna przewidziec. Ale pocieszam sie, ze u mnie chyba gorzej byc nie moze bo mam nochal jak czarownica; duzy, z jednej strony mam maly garbek z drugiej nie wiec z kazdego profilu wygladam inaczej, mam szupla twarz i ten nos wyglada jak wskazowka od zegara slonecznego w dodatku jest waski u gory i dosc rozlazly u dolu wiec tak sobie mysle, ze cokolwiek by nie bylo bedzie lepsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaalliiaa
Bica skąd jesteś? Ja zielonej góry. Ja mam długi nos, mam garba i szeroki i wielkie skrzydełka, przerośnięty czubek, jak powiedział dr. Tylko jak powiedziałam Mu, że chcę mały nos, to on powiedział,że do mnie mały nie pasuje, bo jestem wysoka i mam okrągła twarz, trochę mnie to zaniepokoiło. A Tobie co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birca
Natalia, mnie powiedzial, ze proponuje go skrocic, wyprostowac i mocno zmniejszyc zeby sie zrobil bardziej delikatny bo mam drobna twarz wiec ten duzy nochal do niej nie pasuje :) Ale chyba musimy mu zaufac, tak czytam dziewczyny z tego forum i wyglada, ze na prawde facet wie co robi. Jestem z Krakowa ale w tej chwili jestem w Londynie. pozdowka cieplutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Frost- emaile przyszły ale jest cos nie tak, wyswietlaja mi sie jako dokument , a nie obrazy i nic nie widzę :( Kasienka 22.06- wyślesz mi jedna fotke udanego noska :), please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×