Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość fost
hmm...az trudno uwierzyc....wspolczuje w takim razie i zycze udanej poprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze....
Szczyt??? Lub Stepniewski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alquaa
Ehh przerażające są takie negatywne ipnie ;(( .. ja mam operację już tak niedługo.. 15 października, kobitki ma któras może w tym czasie też zabieg ? :( strasznie się boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaN
Do Fiolka-w.a, Ogromnie ciesze sie i nie skrywam, ze zazdroszcze, ze Twoj guzek zmalal. U mnie bez zmian. Mija trzeci miesiac. Wciaz czekam i mam tylko nadzieje, ze nie bedzie gorzej. Nie moge byc pewna, ze jak Tobie znika, to i mnie zmaleje, ale podpora psychiczna jest :) Daj znac za jakis czas co u Ciebie nowego w tej kwestii. Najlepiej, zeby to bylo glosne HURRA, NIE MA GOooo !!! Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
do alquaa Ja mam termin 12.10 ale po tym co wlasnie przeczytalam to sie zawachalam juz wole mojego garba niz taki koszmar przezyc. Planuje 7 pojechać na konsultacje zobaczę jak się potoczą i zdecyduje czy operować czy nie. A lquaa - Miałaś już konsultacje z Dr.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alquaa
Ja miałam konsultacje tylko meilem i telefoniczną, w dzien operacji jest jeszcze spotkanie z doktorem .. też się właśnie boję, ale może wszystko bedzie dobrze.. trzeba miec nadzieję ;) , ja chyba jednak mimo wszystko pojadę.. Jak coś to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
mimi21, ten nosek, to od razu widziałaś, że jest zepsuty, czy po pewnym czasie to wyszło? Szczerze Ci współczuję, nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak jesteś wściekła i rozżalona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka 7.04
Mimi 21 szczerze Ci współczuję,ale ja tez szłam jako druga pod nóż, przede mną była operowana Layla i obie jesteśmy zadowolone z efektu.Widac miał doktor dobry dzień.Nikomu nie życze poprawki.pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta18tr
Nie wiem dlaczego osoba która idzie jako druga ma mieć przechlapane ;P ja byłam druga i wszystko było w najlepszym porządku :) chłopak który był operowany w ten sam dzień co ja, po ściągnięciu gipsu miał super nosek i ja tak samo, choć jeszcze bardzo opuchniety. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
co prawda ja bylam jako pierwsza...ale po mnie byla dziewczyna i tez ma piekny nosek:),wiec nie zgadzam sie ze druga osoba ma przechlapane. Z czym sie moge zgodzic to...ze na kims cora Wojcickiego musi sie uczyc...i sie napewno uczy... pozdrawiam przed ..po...i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MIMI21
HEJ, DOSKONALE CIĘ ROZUMIEM, moj nos to tez porazka chociaz poszłam pierwsza danego dnia na stół, napisz mi twojego emaila to sie odezwę :), wyślę fotki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edibek
hej , ja mialam nosek tez jako druga robiony i jak na 2 tyg. po operacji to jestem z nosa bardzo zadowolona choc opuchlizna strasznie nierowno mi schodzi i wygladam troche smiesznie bo nos po prawej duzy a po lewej maly, no ale trzeba byc cierpliwym, ale mam inny problem stopy mam caly czas scierpniete!! bylam u lekarza i mi powiedzial ze to skutek uboczny po narkozie moze byc i ze niby samo przejdzie ale mi sie trzyma ju drugi tydzien jeszcze toche poczekam ale jak nie przejdzie to bede musiala do neurologa ..miala oze ktoras z Was tez takie problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0322
a ja jestem po całkowitej korekcie nosa,ale u doktora Nawrockiego też z Polanicy,ale zabieg mialam w Kłodzku,super nosek taki mały lekko zadarty,jestem bardzo zadowolona,koszt to 6 tyś. i ani więcej,nie wziął nawet za konsultację,przemiły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
nie boj sie...naprawde nie ma czego....wyczekuj nowych pieknych zmian...ja niedlugo 3 mies po...juz prawie cala opuchlizna zeszla..nosek jest piekny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale numer z ta corka. Masz racje cleopathre,nie po to sie placi taka kase zeby ktos bez doswiadczenia cie operowal Dziewczyny, a skad Wam sie biora te garbki lub guzki po operacji i czy jest szansa ze znikna. No bo ja, jak pisalam wczesniej, to wlasnie po wypadku ma takiego garba z jednej strony. I chce sie go pozbyc. mimi fajnie, ze sie odezwalas fost czy Ty jestes dawna frost bo juz sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli
jeżeli córka rzeczywiście "macza nam palce w nosie" to wszystkie poprawki powinny być bez "ale" za "free" !!! juz nie mówiąc o stanie naszej psychiki po nieudanej operacji :(, no cóż , nie ma dowodów :( a moze tak "ukryta kamerka" he,he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
:) ja to frost :) przy froscie musze wpisywac haslo ,a nie zawsze mi sie chce;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
Olu co tam u Ciebie? pozdrawiam i caluje Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fost, frost rozumiem. Tutaj, gdzie jestem fajnie swieci sloneczko, pierwszy raz od dlllugiego czasu, tak ze nastroj mam wspanialy. Mysle, ze dr Wojcicki majac tak wspaniala renome nie pozwoli sobie na sknocenie nazwiska nawet przez wlasna corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
oczywiscie ze nie.Jemu bardziej niz nam zalezy na renomie.Bedzie dobrze zobaczysz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska1410
Hej ! niedlugo minie miesiac od mojej operacji, dziewczynom ktore sie nad tym zastanawiaja moge napisac ze nie ma sie czego bac i warto , bylam operowana jako 3 osoba, watpie w to ze corka dr operuje, pamietajcie ze kazda zadowolona pacjetka jest reklama dla Dr. Nos mam jeszcze spuchniety zwlaszcza czubek no ale to normalne;) Ja jestem bardzo zadowolona i goraco polecam Polecam kupic przed opercaja wode utleniona, linomag, borasol, maśc z arniki, altacet,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: fiolka Pisalas ze masz lekkiego graba, mam to samo bylam u Dr i mowil ze moze to sie jescze powiekszyc ale ze tak po 3 miesiacach powinno zaczac schodzic i wszystko bedzie dobrze a jak jest u ciebie?? ja faktycznie czuje ze jest ciut wikszy niz tydz temu ale mimo to i tak go nie widac... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Lalunia, Obydwa sposoby są możliwe. Jeśli chcesz płacić przelewem, to musisz się skontaktować z doktorem i poprosić o nr konta. Tylko koniecznie weź ze sobą potwierdzenie wpłaty :) Jeśli gotówka, to bezpośrednio przed zabiegiem doktorowi do rączki... Ja płaciłam gotówką. Bankomat BZ oraz bank PKO są w rynku przy rzeczce :) Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×