Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Kasieńka 22.06
*komuś, sorki za błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej Frost, ja tez bardzo sie ciesze, jestem strasznie podekscytowana :) I prawdopodobnie tez przyjade juz w niedziele, a nie w poniedzialek tak jak mowilam wczesniej. Jestem pewna ze nie bedziemy mogly spac ze strachu :) Jeszcze tylko miesiac... jupii... :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Kasieńka a co to LYM?..nie martw się tylko zadzwoń i zapytaj..:)..pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosomak
Hej Ponawiam pytanie o długość czasu abstynecji sportowej po operacji nosa. Jak długo nie można uprawiać sportów wytrzymałościowych? Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosomak
Dzięki, to dłuuugo. Zabieg zaplanuję zatem na jesień. Pozdrawiam szanownych nosaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
LYM to limfocyty, czyli białe krwinki. Z tego, co wyczytałam w necie to może być to związane z jakąś infekcją a ja rzeczywiście ostatnio miałam delikatny katarek, ale już wszystko ok, więc myślę, że doktor nie będzie miał nic przeciwko. W razie czego zrobię dodatkowe badania. P.S. Wielkie dzięki za podpowiedź z tostami z czosnkiem, co prawda mojemu przyszłemu mężowi nie bardzo przypadło to do gustu, ale naprawdę pomogło :) Poza tym baaaardzo mi zasmakowało i podejrzewam, że na stałe zostanie w moim menu :P Do Oli_b i frost, zobaczycie, że im bliżej operacji, tym podekscytowanie mniejsze.... przynajmniej ja tak mam... TO JUŻ POJUTRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Pozniej to jest juz strach a nie podekscytowanie:) Trzymamy kciuki kasienka ,wracaj cala i jeszcze piekniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkabiedronka
do Kasieńka:ja miałam mieć zabieg dzień po Tobie,ale wyniki morfologii nie wyszły najlepiej.Rozmawiałam wczoraj z panem docentem i nawet nie namawiał mnie na zabieg.Sama jestem lekarzem,wiem że zdowie jest najważniejsze,a zabieg może poczekać.Pan docent życzył mi zdrowia,a nowy termin ustalimy jak już wyjaśnię te odchylenia w morfologii.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matuchno:) jak tylko wezme sie za robote jakas to koniecznie nazbieram te 6tys i zrobie ta operacje:)Wasze komentarze bardzo mnie zachecily a czym jest marne 6tys zeby wyleczyc sie z kompleksow?szczesliwe zycie jest bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.Wy macie jakies naprawde fatalne te nochale takie krogulcze ala Jeżowska czy hamulce ala Steczkowska czy po prostu lecicie za moda na nikle nochale i to jest Wasza fanaberia?:) ja chyba to drugie...niby wkurza mnie pęd owiec ale ....ale chce sie pozbyc swojego najwiekszego kompleksu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Stonkobiedronko, a bardzo miałaś te wyniki złe? Bo w moim przypadku jest to tylko lekko podwyższony poziom leukocytów, ba, nawet tylko jeden rodzaj, tam gdzie przy LYM jest znak %. Cała reszta jest idealnie, ale nie wiem co mam robić... Już tak się nastawiłam na tą operację, że nie wyobrażam sobie, że mogłaby się nie odbyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki Zderzacz Hadronow najpierw proponuje psychiatre;) co do ceny to masz sprzed lat informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Kasieńka napisz jak będziesz po...;)..ja zaplanowałam urlop na wrzesień może te badania wyjdą ok moje...ile wczesniej trzeba rezerwować w oliwii??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoknabiedronka
do Kasieńka-nie przejmuj się tą limfocytozą-nie jest jakaś wielka i straszna.Ja mam wysokie OB i trombocyty wysokie więc twoje limfocyty to mały pikuś.Moje wyniki też pewnie dałoby się jakoś przepchnąć.pozdrawiam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Stnkobiedronko, serdeczne dzięki za odpowiedź, uspokoiłaś mnie troszkę... Wracaj do zdrówka szybko :) Millka, ja rezerwowałam miesiąc wcześniej miejsce w pensjonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
No, kobitki, przyszła pora i na mnie :) Jutro o tej porze już będę po... Trzymajcie kciuki bo boję się jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Dziewczyny, mam ogromną prośbę, czy mogłybyście mi podać adres do pensjonatu Oliwia... Bo właśnie sobie uświadomiłam, że nie zapytałam... Ehh durna pała ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...jaki tam adres?:) Kasienka trzymam kciuki!!! Ola...coraz blizej coraz blizej.:) tabletki antykoncepcyjne koniecznie trzeba odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej... Tabletki trzeba odstawic? Serio? ja wlasnie jutro sie wybieram do lekarza po recepte, zebym byc pewna ze nie dostane okresu... a tu sie teraz dowiaduje ze nie mozna tabletek. Doktor mi nic nie mowil o tym... Pozdrawiam, juz niedlugo, jupiiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wyczytalam na forum na beauty ze dziewczyny braly tabletki do konca,ja tez biore..:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Ciekawe jak tam Kasia po operacji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
Olu B jestem z Kasią w pensjonacie. Wszystko jest w porządku jest już po operacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
a nie wiecie czy trzeba się szczepić przed operacją na coś?? aby uniknac jakichs niespodzianek zdrowotnych...;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta18tr
trzeba sie szczepic przeciw zoltaczce. doktor mowi o tym na konsultacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta18tr
Milka a na ktorego wrzesnia masz zaplanowana operacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Marta mnie nic nie mówił o szcz. a byłam na konsultacji ..przyszło mi do głowy bo słyszałam, że trzeba..:((to chyba są 3 szczepionki?? ja mam w połowie września no i kiedy to się szczepi?? wie ktoś..badania tydzień przed..już mam stresa..:)pozdr:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka szczepien jest 3... pierwsza ..po miesiacu druga i po 5 mies trzecia przypominajaca chyba po 5 latach dla Ciebie i dr wazne sa pierwsze 2 a My z Ola juz 20 lipca idziemy pod noz:))) Kasienka jak bedziesz w stanie ..napisz nam co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×