Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość
Skoro masz we wrześniu ślub,to radzę ci operację co najmniej dwa miesiace wcześniej,bo nos goi się długo i nie czułabyś się komfortowo na ślubie kilka tygodni po operacji. Powiedz mu na konsultacji żeby cie wcisnął jak najszybciej.Może ci się uda Telefonicznie nic nie załatwisz bo rzadko odbiera telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaiza
mam termin plastyki brzucha na 14 pazdziernika 2015 u Brzuchańskiego , czy któras z Was chciałaby się zamienić? Zależy mi na wcześniejszym terminie (oprócz wakacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do monaiza,powiedz mi proszę gdzie robisz tą plastyke w Bielsku czy tryncu?i kiedy byłaś na wizycie że taki odległy termin?ja jadę w piatek do bielska i szczerze to bym chciała mieć operacje przed wakacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
hmmm z nosem moze miec wczesniejsze terminy ale hmmm powiem ci szczerze ze moj nos jest po 8 miesiacach i dalej puchnie koncowke da sie przebolec ale opuchlizna miedzy oczami dlugo sie utrzymuje teraz juz nie ale napoczatku jak alien wygladalam i dalej mi sie zdarza ze tu puchnie ale teraz powoduje jakbym miala mniejsze oczy ale tez zalezy co chcesz z nim robic ja mialam scinany garb no i oczywiscie jak niechcesz duzej zmiany to polecam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie chce was martwic, ale na termin sie troche czeka. Ja byłam na konsultacji 29.07.2014 a termin plastyki mam na 10.06.2015. Więc czekania całe 10 i pół miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaiza
Do kokamarka na wizycie bylam w listopadzie e tryncu i mialam termin na sierpien, ale musialam przelozyc ma pazdziernik. Ale 10 mcy trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTYA
piszę raz jeszcze: na konsultacji byłam 9.09.2014 - i robię plastykę brzucha: koszt 30 000 koron czekich + 2 400 pobyt (2 dni) + 700 koron pas uciskający. razem 36 100 koron czeskich. termin mam na 3.06.2015 - pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTYA
sorki -źle zsumowałam - razem: 33 100 - pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenorbullstud1971wjhzr
dziewczyny prosze piszcie tu opinie doktorka , ktora miala u niego op biustu pozdrawiam oczy sa odzwierciedleniem duszy... Jasne http://ref.pw/MKm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filtrabimen1978duzfy
nie miałam, choć gdyby nie odstraszające kolejki to z pewnością na powiększanie wybrałabym się do niego. szczególnie że można wszystkim powiedzieć, że się wyjeżdża powiedzmy na weekend i nikt nie dochodzi że się wróciło z wiekszym biustem hihi kiedy się umawiałaś na zabieg u niego i czy z tą dopłatą? Nie odkładam życia na później! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/adf 27bd876ed976b.html Jasne http://stik.in/abq4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Gdzieś dawno temu widziałam że cena była 11000 ale moge się mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo2
tak sobie czytam i mam ochotę dodać kilka słów od siebie . O poprawie wyglądu moich piersi myślę już od 2 lat (2 dzieci - karmiłam w sumie 3,5 roku ) spędziłam wiele godzin na czytaniu opinii o chirurgach ,implantach itd. Zadziwia mnie ,ze są osoby które nie poświecą 5 min aby poczytać troszkę tylko od razu zadają pytania o kontakt ,cenę itd. Jest oficjalna strona szpitala w Trincu gdzie jest aktualny cennik usług.Ja zadzwoniłam na podany tam nr. tel do rejestracji i umówiłam się na konsultacje na 27 .01(czekałam około 1miesiąc). Na konsultacji omówiliśmy z doktorem szczegóły i ustaliliśmy termin.Powiedziałam ,że zależy mi ,żeby było jak najszybciej i doktor zaproponował mi 11 marca 2015 , czyli za 6 tygodni (akurat ktoś zrezygnował). Doktor nie wspomniał nic o jakiejś dopłacie (1000zł chociaż byłam na to gotowa i jak by trzeba było to bym dopłaciła). To przesympatyczny ,normalny facet .Nie wydaje mi się aby był taki łasy na kasę bo były tez inne dziewczyny(w poczekalni ) i z pewnością gdyby chciał dodatkowo zarobić to by znalazł chętną na ten termin. Cena zabiegu i tak jest atrakcyjna w porównaniu z tymi w Polsce. Może miałam szczęście ,ale nie zgodzę się z wieloma opiniami (wydanymi na podstawie plotek),że wcześniejsze terminy doktor specjalnie wstrzymuje ,aby je sprzedać. A jeśli nawet tak jest to ma do tego prawo ,a ja jako" klient " albo się na to godzę ,albo nie ! Nikt nikogo nie zmusza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam mieć konsultację 29 stycznia. Przyjechałam na miejsce do Trzyńca i się okazało "że lekarz ma nagły, pilny zabieg" :/ 90 km w jedną stronę jechać... Przełożyli mi niby na 5 lutego, ale nie wiem czy pojadę, jestem mega zniesmaczona. Dzwońcie przed wyjazdem z domu do szpitala czy ten gość na pewno się zjawi na umówionej 3 tygodnie wcześniej konsultacji :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielsko,wycena korekcji brzucha 9,500 termin wakacje,cóż pozostaje czekać może ktoś zrezygnuje i uda się wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na operacje nosa czeka się około 4 m-cy. Tak z ciekawości ile kosztuje op noska w Bielsku? Bo w Trzyńcu kosztuje obecnie 3700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z wyjeciem setonow po operacji? Wychodząc ze szpitala po 2 dobach dr je wyjmuje podczas wypisu? Czy dopiero po 3 dniach są wyjmowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wyjmowane w dniu wypisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx Laura xxx
Cześć! czy cena 3700zł za operację nosa u Brzuchańskiego w Tryncu jest aktualna na 2015? ile konsultacji wymaganych jest po zabiegu? I czy jest sens pisać do niego maile, bo wysłałam już kilka w różnym odstępie czasu i cisza. Czyli tylko telefon ma sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w całej rozciągłości z opinią Leo 2,ja też byłam u doktora i obecnie jestem już po operacji i nigdy nie widziałam z jego strony żadnej nawet minimalnej sugestii że mam zapłacić więcej. Uważam że to bardzo przykre plotki. Dziewczyny nie ma co do niego pisać czy dzwonić bo i tak on nie ma czasu aby na nie odpowiadać,zadzwońcie do Trzyńca i umówcie sie w rejestracji na konsultację bo to najlepsza droga i gwarantuję wam,że szybciej załatwicie spotkanie aniżeli mailowo. Jeśli chodzi o spotkania po operacji to na pewno jest raz i jeśli lekarz uzna,że trzeba przyjechać znowu to o tym poinformuje.Poza tym ja za to nic dodatkowo nie płaciłam,za co bardzo cenię Doktora i niech nikt nie pisze,że Doktor łasy jest na kasę, bo to oszczerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina333
dziewczyny jak ktoś nie może jechac na korekte nosa, zmienił sie termin czy coś to ja mogę wziąć i jeszcze dorzuce buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz z terminami jest lipa i u furmanka tez poniewaz jedna sale operacyjna odnawiaja i musza sie dogadac mi bardzo zalezalo na czasie wiec doplacam 1000zl i bede miec w kwietniu robiana plastyke brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslucie ze moge powiedziec mu wprost ze chce zaoferowac kase za wczesniejszy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem już miesiąc po zabiegu u dr.Brzuchanskiego robiłam plastykę nosa części miękkie i powiększenie piersi wszystko ok opieka w szpitalu super.Czysto pielęgniarki miłe i pomocne.Co mogę powiedzieć po miesiącu tym którzy planują zabieg -nabieranie pieniędzy na swe marzenia to dopiero ta łatwiejsza cześć...ból i rekonwalescencja po zabiegu jest faktem i o tym trzeba pamietać żeby z pełna świadomością się zdecydować na zabieg.powrot do pracy i sprawności min po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx Laura xxx
Hej a czy po miesiącu nos jest dalej mocno opuchnięty i czy zniknęły sińce wokół oczu. A jak z oddychaniem sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam wogole sincow i nas był idealny juz po 10 dniach po ściągnięciu gipsu się w nim zakochałam ale tak jak pisalam to była tylko plastyka miękkiej części chrzestnej nawet w szoku byłam jak nie umiałam się doszukać nacięcia skóry.zabieg był wykonany przez nacięcia w środku po jednym szwie w dziurce.Nos nic nie bolał wyciąganie setonow tez nie ściągnięcie tych szewkow za to dało mi w kość i przez 2 tyg ciągle smarkanie. ..polecam mokre chusteczki bo nie scisniesz nosa po smarkaniu by go wytrzec. ..przy operacji z częścią kostna i wszelkiego rodzaju garbkach scenariusz pewnie będzie niestety gorszy bo i ingerencja wieksza.ja wysmuklalam tylko czubek nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i polecam tym co na nos idą wziąść ze sobą zapas soczkow z rurka i słoiczków takich dla dzieci desery jakieś i musi owocowe serki itd.karmia tam okropnie a nosowcy dostają zupy mleczne fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patitos
Co do tego słynnego 1000zł to doszłam do wniosku czytając forum, że kiedyś sam proponował, a teraz to wychodzi od pacjentki i wtedy on łaskawie się zgadza. Jak mnie zapisywał to widziałam mnóstwo wcześniejszych pustych okienek. Miałam mieć konsultację tydzień wcześniej, ale na miejscu dowiedziałam się, że "wypadł mu nagły, pilny zabieg" czyli pewnie taki płatny dodatkowo. Nie ma się co dziwić Czechy są dużo bardziej skorumpowane niż Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama zaproponowalam ten 1000zl moze i ma puste okienka teraz trwa rekonstrukcja sali operacyjnej(chyba o remont chodzilo) i nie wiem jakie dni dr brzuchanski ma a jakie furmanek jak mam w Czechach zapłacic za brzuch ok 4500zl +te 1000zl to i tak jest mniej niz w PL i jakosc taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×