Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość
Byłam na konsultacji osobiście ,bo chciałam aby dokładnie obejrzał nosek i powiedział co jest w stanie z nim zrobić.Nie wpłacałam żadnej zaliczki mimo uzgodnionego terminu.Co do badań musiałam mieć zgody na operację od internisty i kardiologa i to finansowałam prywatnie bo kolejki do kardiologa na nfz około pół roku. Koszt operacji śmieszny w stosunku do cen w Polsce.Cały koszt niecałe 4 tyś(z moimi badaniami w Polsce).W szpitalu leży się niecałe trzy dni,jak jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx Laura xxx
Rozumiem, że te badania kardiolog internista zalecił Brzuchański? Długo czekałaś na zbieg od momentu konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlecił anestezjolog po wywiadzie a na operację czekałam cztery miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras robila sobie powiekszanie ust kwasem u doktorka? Ja robie nos i przy okazji usta, ale troszke sie obawiam, bo nie znalazlam zadnych opinii odnosnie ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam opinie, ze doktor Brzuchanski zmienia gips na ciasniejszy po 4 dniach po operacji nosa, a po 7 dniach zdejmuje. Czy to prawda? Bo nie wiem czy zostac w hotelu te 2 kolejne dni po wyjsciu ze szpitala czy juz po 2 dniach moge jechac do domu i przyjechac dopiero po 7 na zdjecie gipsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ściągany gips po 10 dniach,więc chyba źle słyszałaś i ktoś wprowadził cię w błąd a operację miałam w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może wybiera się ktoś na konsultację do dr Brzuchanskiego w czwartek 8-go grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz. Widocznie ktos mnie zle poinformowal, dobrze ze sie dowiedzialam, ze jednak 10 dnia dr zdejmuje gips, bo czekalabym glupia w hotelu 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 grudnia do Cieszyna czy gdzie? Dziewczyna jak w ogóle dostać się na konsultacje do niego? Trzeba się zapisać? Wysłałam już 2 maile i zero odpowiedzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie czy zmieniła się cena za operację nosa w 2015 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zadzwonić do szpitala i umówić się na konsultację. Wyznaczają termin a konsultacja kosztuje 300 koron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi dziewczyny jak ide robic nos to place za zabieg w kasie szpitala (waluta obojetna z tego co wiem, moga byc zl), a te 300 koron za konsultacje przed operacja (w dniu operacji) tez w kasie szpitala czy to juz mam wliczone w operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 koron płaci się podczas pierwszej konsultacji w gabinecie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ilu dniach doktor wyjmuje setony? Po 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak się skontaktować najszybciej z doktorkiem ? może podacie namiar -aktualny mail, telefon byłabym wdzięczna-bo pisałam maila i cisza i nie wiem czy w neci ten co znalazłam jest aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualny nr tel. +420 558 309 231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, czy która z Was wymieniała implanty na mniejsze? czy to wiąże się z koniecznoscią, miałam powiększenie 370, i chciałabym je wymienić na mniesze, jestem szczupła i te implanty do mnie nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za literówki, co mi się dzieje z klawiaturą, chodzi mi o to, czy ta skóra jest już tak rozciągnięta, że trzeba będzie ją wycinać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz krotko implanty to skora nie bedzie zbyt naciagnieta i jak wlozysz mniejszy implant to bedzie tez ladnie wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej zadzwonić do recepcji w szpitalu w Trzyńcu. Umówią Cię od razu na konsultację. +420 558 309 111 Zaczynają rozmowę po czesku, mówisz "dzień dobry czy mogę mówić po polsku ;)" to zmieniają język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do dr Brzuchanskiej mozna dzwonic w kazdy dzien w celu przeprowadzenia wywiadu przed operacja? Czy powinna dzwonic w jakis okreslony dzien. Nie dopytalam sie o to doktora, ale wydaje mi sie ze w kazdy dzien moge 2-3 tyg. przed operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzwoniłam do południa,jesli nie odbiera, to się nie martw ,bo ona oddzwania ale wcześniej musisz kilka razy zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna miec pomalowane paznokcie hybryda podczas operacji u Brzusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,za tydzień tj 30stycznia jadę na konsultację do bielska do kliniki św.Łukasza.czy któraś z was miała tam robiony zabieg? ja jestem zdecydowana na plastykę brzucha.ciekawi mnie jaki mi poda termin i kwotę,i zastanawiam się czy zapytać ile za taką operację musiałabym zapłacić w Tryńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam umówioną plastykę brzucha na 10 czerwca 2015 w Trzyńcu i będzie mnie to kosztować 33.000 koron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiswinaccet1975bxjhx
z tego co wiem, ponieważ ja się u niego nie operowałam (na beauty w polsce możesz poczytać ile dziewczyn u niego robiło i jakie mają zdanie o nim ), mówi po pl bez problemu (ma zonę polkę ), wybierze ci impl, ale lepiej się sama troszkę zorientuj co i jak, tak dla spokoju sumienia w klinice nie wiem ile się zostaje, ale można dokupić doby bez problemu Nie odkładam życia na później! Cała mądrość życia, to umieć czekać i mieć nadzieję... 27 kwietnia Jasne http://tiny6.com/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, ten cennik jest aktualny? Chodzi mi o korektę nosa. Umówiłam się telefonicznie w rejestracji na 11 lutego na konsultację, teraz nie wiem czy szybciej jeszcze zadzwonić do samego doktora w celu wyznaczenia terminu? Czy trzeba pierwsze na konsultacji być? Bo zależy mi na czasie. We wrześniu mam swój ślub i mam ogromną nadzieję że do tego czasu "wcisnąłby mnie" w jakiś termin przed wrześniem. Jak myślicie, byłoby to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×