Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość
Pani Kasia wynajmuje pokoje w Cieszynie. Bierze 30 zl za dobe (mozna tez z wyzywieniem i bedzie troszke drozej). Zawozi i przywozi tez z/do szpitala w Trzyncu za 50 zl w jedna strone, oprowadza po szpitalu za 100 zl (dowoz 50 zl i oprowadzenie 50 zl). Duzo dziewczyn przed i po operacjach sie u niej zatrzymuje. Rozne opinie sa na jej temat. Jedne dziewczyny pisaly, ze wiecej brala pieniedzy, ale rada byla taka, zeby od razu ustalic z nia ceny i wtedy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to chodzi ze one ustalaly wcześniej cene a potem cena szła w gore bynajmniej ja tak czytałam. Sama mialam u niej się zatrzymać i prosic o pomoc ale po tym co przeczytalam zdecydowałam się na zatrzymanie w Cieszynie przy granicy. Pojechalam sama. Dalam rade a tak się balam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz gosciu gdzie sie zatrzymywalas przy granicy. Ja tez bede sama jechala w przyszlym roku, ale wole juz sie zorientowac o ewentualnym pobycie w motelu/hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania11221
Dziewczyny proszę podajcie mi jakiś namiar do DR. Brzuchanskiego (mail, telefon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoje pod wieżą ul. Zamkowa 3b To jest przy samej granicy. Z dworca podjechalam pod sam zamek za 10 zł. 10 min od noclegu jest taxi idziesz do konca ulicy (przekraczajac granice) skrecasz w lewo i nie daleko po twojej prawej stronie bedzie dworzec pkp cieszyn czeski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ty leniu na poprzedniej stronie są namiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Chcialabym sie poddac calkowitej korekcji nosa. Czy orietujecie sie dziewczynki ile doktor by za to wzial? Czy ceny sa naprawde duzo nizsze niz np w Warszawie? I czy doktor jest godny zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY;zamierzam zrobic powieki,moze kturas robiła no i ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz wszystko podaje jak trzeba, kontakt i inne potrzebne wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu doktor mi odpisal, a czekalam 3 tygodnie, ale wczoraj znow napisalam wiadomosc przypominajaca i juz dzis mi odpisal. Nawet nie wiedzialam, ze pan doktor powieksza usta kwasem hialuronowym i jest to koszt 8000 koron za 1 ml, czyli w sumie chyba taka sama cena jak w Polsce, no ale ja bede robila nos i przy okazji usta (przynajmniej bede uspiona i nie bede czula ukluc w ust). Pan doktor powieksza tez usta wlasnym tluszczem za 1200 koron i metoda chirurgiczna z trwalym efektem za 12700 koron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnym tłuszczem 1200 koron? nie pomyliłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za pomylke, mialo byc 12000 koron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Jaki jest koszt doby w szpitalu po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 czk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ktore robily noski u dr Brzuchanskiego: wplacalyscie zaliczki 2 tyg. przed operacja? Wiem, ze jak ktoras robi powiekszenie piersi implantami to trzeba wplacic zaliczke, a jak jest z noskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak naprawdę jest z tymi noskami od Brzuchańskiego czy on naprawdę minimalnie zmniejsza nosy i wychodzą dość duże zadarte? Proszę o uczciwe opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na beauty, tam sa dziewczyny po operacjach u niego i mozesz obejrzec ich noski. Z tego co ja slyszalam to malutkich noskow nie robi i raczej z luczkiem. Czy zadarte? Hm... Chyba nie u kazdego wychodzi zadarty. Ja mam u niego zabieg w marcu i mam nadzieje, ze zrobi mi prosty nosek, bo taki z luczkiem mi sie nie podoba i do mnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz dr mi odpisal, ze nie musze wplacac zaliczki przed operacja nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym zadartym nosem to tez moze byc sprawa tymczasowa. Ja np jestem 2 miesiace po zabiegu i nos na czubku dalej opuchniety, co raczej jest normalne, wiec ta koncowka uniesiona sprawia ze jest minimalny luczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koncowka powinna ladnie opasc za 1-2 miesiace, wiec pewnie bedziesz miala prosty nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
A ja już wysłałam 2 razy i ani razu nie odpisał.... czekać. ... pisać jeszcze raz. .. Czy dzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj zadzwonic. A jesli Ci sie nie spieszy to poczekaj do poniedzialku. Ja zazwyczaj pisze email w poniedzialek i doktorek odpisuje za 2-3 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Wysłałam 20 i 28 października na adres martin . brzuchanski@nemtr.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1978
Mam jeszcze jedno pytanie- Jadę do Tyńca (po wcześniejszym ustaleniu terminu )np w poniedziałek, załóżmy mam operację nosa o godz 10--- do? Następnie przewożą mnie na sale i od tego momentu naliczane mam 2 doby hotelowe/szpitalne czyli 2 *1200 kc? w środę o godz 10 wychodzę? Kiedy są konsultacje? Kiedy zdjęcie gipsu, szwów? Jeśli trwa to dłużej to muszę wynająć jakiś hotel bo powrót do domu jest niekorzystny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak, ze w srode o 10:00 mijaja 2 doby. Sama chcialabym sie upewnic, bo jestem przed operacja. Niech napisza dziewczyny, ktore sa juz po. Z tego co sie dowiedzialam na forum to wyciagniecie setonow chyba 3 dzien, gips po 4 dniach doktorek wymienia na ciasniejszy, zdjecie calkowite gipsu po 7 dniach, szwy rozpuszczalne. Konsultacja z doktorem jest zaraz przed operacja i pozniej przed wypisem, czyli u Ciebie w srode rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli operacja w poniedziałek to w srode mija 2 doby, wypis rano juz po 9 ale można zostać do 11 bo potem wypraszaja z pokoju. Muszą zmienic pościel dla nowych pacjentek. Czasem trzeba zostac 3 doby wiec wypis w czwartek. Ale ja robilam piersi wiec z nosem nie pomoge. Do domu mialam ponad 300 km , po wypisie wrocilam do domu i szwy mialam zdejmowac w moim mieście. Zmienilam zdanie i po tygodniu wrocilam samochodem z mężem. Jechalam kilka godzin a wizyta 15 minut ;) potem zwiedzalismy Czech, zakupy i do domu. Nocowalam "pod wieżą" przy samej granicy na ul Zamkowej. Doba za pokoj 70 zl przy dłuższym pobycie cena do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×