Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość ksrolina1978
Dziękuję. Czemu zrezygnowała ze ściągania szwów w swoim mieście? Czy to chodzi o to ze inny lekarz mógłby zrobić coś nie tak, czy bardziej o brzuchanskiego, w razie czego mógłby nie uwzględnić reklamacji? A może po doswiadczona tymi 15 min zrobilabys inaczej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wazne są pierwsze dni dlatego chcialam zeby to zrobil fachowiec. Gdyby coś się działo od razu by mi o tym powiedzial. Zwykły chirurg ponoc nie za bardzo wie o co w takiej operacji chodzi. Nam zależy również na estetyce zeby blizny byly ladne i w ogóle. Nie żałuję i kiedy bede robila za kilka lat operacje tez pojade. Zdrowie i estetyka nie zna ceny :) Czytalam wczoraj na beauty ze w razie komplikacji trudno jest znaleźć pomoc w Polsce takze trzeba byc przygotowanym na wyjazd do swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Dzięki za odpowiedź. Z tymi specjalistami w Polsce masz rację. Mi tego chirurga polecił inny chirurg w Polsce. Na moje pytanie o specjalistę od Nosa wysłał mnie do Brzuchanskiego. Powiedział też że spiep.. nosy w Polsce poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusikowa
Mi wlasnie doktorek bedzie poprawial nos po innym i mam stresa, bo jak poprawka sie nie uda to chyba sie zalamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
W życiu nauczyłam się że nigdy nikogo nie można być pewnym na 100% ale mój chirurg powiedział ze jego pacjentki ( on nie robi nosów - botoksuje) pojechały tam i poprawiły i to za śmieszne pieniądze. Jak każda osoba która ma kompleksy na punkcie nosa zawsze o tym myslałam/ marzyłam. Czytałam artykuły, oglądałam programy, przeglądałam fora iii zawsze było coś nie tak ; błędy - PŁACZ, kosmiczne pieniądze, terminy, czas rekonwalescencji itp itd. TERAZ jestem zdecydowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już niedługo będę operowana przez Brzusia zoperuje mi nos i ciekawa jestem strasznie czy będzie zmiana na lepsze bo mam teraz taki niekształtny niedługo to znaczy juz w grudniu Wybrałam Trzyniec,bo Brzusio jest ordynatorem chirurgii plastycznej i chwali go wielu pacjentów Mam nadzieję,że u mnie wszystko przebiegnie dobrze i będę mogła wam to wszystko opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaiza
ja dzisiaj byłam u dr Brzuchańskiego na konsultacji- mam wyznaczony termin na plastyke brzucha na 26-08-2015. Zmartwił mnie fakt, ze doktor powiedział, że prawdopodobnie( na 40 %) bede musiała miec jeszcze blizne pionową, pod pepkiem , poniewaz " za bardzo nie ma co naciagać" i to ciecie ma "pomoc" w naciagnięciu " i ułozeniu skóry. Czy któraś z was spotkała sie z tym? Blizna ta moze nawet siegac pepka. Mam teraz dylemat, bo przecież mam naciagnietą i skórę i rozstepy na brzuchu . Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na konsultacje do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags84
Hrj mozna wiedziec na jakii adrs mailoewy pisalyscie do dr? albo nr telefonu jakies namiary...pla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Furmanek nigdy nie robi dodatkowo pionowych blizn,ja sie z czyms takim nie spotkalam, a Brzuchanski dosc czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obserwuje prace dr od jakiegos czasu i jak ma ktos malo luznej skory do proponuje ta blizne pionowa zeby jak najbardziej to naciagnac poniewaz sa pomowieenia ze dr slabo naciaga skore a najbardziej o to sie rzucala dziewczyna co wlasnie nie miala zadnego flaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk1 jest zbokiem udzielajacym sie na wszystkich forach, nawet o wargach sromowych. Nie ma pojecia o niczym a wtraca swoje 3 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,proszę o odp.ile kosztuje zabieg odsysania tłuszczu z ud i pośladków i brzucha u dr.Brzuchańskiego?jak wygląda zabieg,czy ktoś wie(znieczulenie jakie)czy któraś z Was miała?dziękuję za inf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn,które operowane były w Trzyńcu,napiszcie proszę,czy po operacji na drugi dzień może odwiedzić mnie mąż? Czy wolno mu być ze mną na sali?Czy tylko może mnie odebrać na trzeci dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Brzuchanski nie robi odssysania tluszczu, czyli liposukcji. Po operacji moze odwiedzic Cie maz i zostac chwile z Toba na sali. W pokoju bedzie kilka dziewczyn, wiec nie jest zbyt komfortowo gdy przyjdzie ktos w odwiedziny, ale atmosfera zawsze mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy inny lekarz tam wykonuje odsysanie tłuszczu i jaki jest koszt operacji brzucha?Jeśli tak to proszę podaj mi namiary..dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Brzuchanski, ani Furmanek nie robia liposukcji. O innych lekarzach w Trzyncu zajmujacych sie odsysaniem tluszczu nie slyszalam, wiec niestety nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za inf...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
furmanek ma w cenniku liposukcje, wiec robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prośbę a możesz podać mi emeila do tego Furmanka...i stronę internetową gdzie jest jakiś cennik?bo ja coś raz znalazłam ale wszystko po czesku i nic nie rozumię:(a może ty wiesz jaki to koszt?dziękuję bardzo za informacje,Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie Brzuchanski tez ma w cenniku liposukcje, a jak do niego napisalam to mi odpisal, ze juz nie robi. Na forum o Furmanku tez kiedys dziewczyny pisaly, ze Furmanek tez juz nie robi liposukcji. Ale warto napisac do doktorka i sie osobiscie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykI
tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaiza
Czy Furmanek przyjmuje tam gdzie Brzuchanski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www furmanka jest po czesku, ale jak klikniesz polski, masz wszystko po polsku. adres mailowy i komorke tez masz podane...... furmanek@seznam.cz napisz do niego i zapytaj czy robi liposukcje. lub jedz na konsultacje, przyjmuje w szpitalu na ul. kasztanowej w trzyncu, w poniedzialki i srody od 12 lub w kropivnicach, godziny masz podane na jego stronie www. z tego co wiem do w kropivnicach latwiej sie dostac na konsultacje, bo nawet mozesz jechac w ciemno bez zapowiedzi, natomiast w trzyncu nie wiem jak jest dokladnie. kiedys dziewczyny tez jechaly w ciemno i je przyjmowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jestem po operacji nosa w Trzyńcu,jeśli macie pytania to postaram się wam na nie odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agrestowa
Za 4 dni bedziesz miala zmieniany gips na mniejszy? Szwy masz rozpuszczalne? Mialas poprawiona czesc kostna czy chrzestna? Ja w marcu bede miala nosek robiony. Jaki odczuwasz bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam poczwórną osteotomię,podobno mam szwy rozpuszczalne ale nie jestem już pewna czy wszystkie A co do bólu to w zasadzie nie miałam i jeszcze nie mam,nawet nie używałam jeszcze tabletek przeciwbólowych.Natomiast oddychanie przez nos z setonami to dla mnie masakra,męczyłam się z tym dwa dni,teraz męczę się ze swędzącym nosem. Ściąganie gipsu dopiero za tydzień a ja już nie wyrabiam.Operacja naprawdę dla wytrwałych bądź bardzo zdesperowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jak bedzie wygladal nosek po zdjeciu gipsu. Jestem ciekawa czy bedziesz zadowolona, bo ostatnio rozne opinie kraza o nosach od Brzuchanskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx Laura xxx
A czy przed operacją byłaś na konsultacji osobiście czy mailowo? Czy robiłaś jakieś badania i czy wpłacałaś zaliczkę? jaki wyszedł koszt operacji i ile leżałaś w szpitalu po zabiegu? sorki za cały zestaw pytań, ale dobrze jest podpytać wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×