Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość
I jak nosek? Bardzo sie zmienia po zdjęciu gipsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybiera się ktoś może na konsultację 7 kwietnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie jakby był codziennie inny,zaraz po zdjęciu gipsu grzbiet wydawał mi sie węższy teraz jest moim zdaniem szerszy,poza tym ten,, garbik,, koło oka z jednej strony mnie martwi bo nadal jest wyczuwalny pod palcem ,ale jeszcze nie minął miesiąc wiec mam nadzieje ,że zniknie.mimo wszystko jestem bardzo zadowolona,bo i tak jest super,a co do bólu to juz prawie wcale nie odczuwam :),czasami tylko jak sie zapomne i mocniej przy myciu nacisne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę na operację do dra Brzuchanskiego 7.04. Może kogoś zabrać? Będę miała 1 miejsce wolne w samochodzie. Jadę z ok. Warszawy. Wyjazd ok.4.00. Prosze zostawić tu maila, odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jade na konsultacje 7 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak i skąd będziesz jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie łez na sali i czekam na operację :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy któraś z was ma implanty włożone pod gruczoł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś po liposukcji? Ile zostaje się w szpitalu po takim zabiegu? Jaka cena? Proszę o szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może któraś z Was orientuje sie czy jest możliwość wykonania zabiegu korekty powłok brzusznej na NFZ. Jestem po resekcji żołądka i taki zabieg przysługuje mi w ramach NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny piszą o rozpuszczalnych szwach w nosie ja miałam dwa po jednym w dziurce i nic z tych rzeczy ze sie rozpuszcza doktor sciągał je po tygodniu razem z gipsem i był to mało przyjemne niestety wiec dziwi mnie fakt ze piszecie o rozpuszczalnych w styczniu nic takiego nie miało miejsca w styczniu tego roku jak by ktoś miał watpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam iż szwy przy biuście tez są nie rozpuszczalne i są ściągane razem z saczkami w dniu wypisu ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam szwy w nosie i rozpuszczalne i nierozpuszczalne, te ,,nie ,, -wyjął mi po 10 dniach ,a te rozpuszczalne same powychodziły podczas moich zabiegów ,, pielęgnacyjnych,, po ok. 3 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam tylko rozpuszczalne w nosie,wiec z tego wniosek,że doktor używa różnych nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cały nos zatkany. Kiedy będę normalnie oddychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robiłas ,jaki zabieg , ze masz zatkany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nos :-) tu jak widzę głównie panie po op nosków piszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam nos jestem bardzo zadowolona i chce jeszcze zrobic piersi,lekko je powiększyc,mam teraz B ale z w,,gąbkowatymi,, wkładskami :),chciałabym miec normalne C,nie jakies ,,balony,,.Poradzcie czy dr.Brzuchański robi ładne piersi tak jak noski,i jaki jest koszt w tym roku,i która metoda i wkładki sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze się ze jesteś zadowolona z noska. Dawno robiłaś? Mogłabyś jakieś zdjęcia podesłać? Piersi B. robi jeszcze lepsze niż noski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos robiłam w marcu tego roku, czyli niedawno :),a skąd wiesz ,ze piersi robi fajne,robiłas u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie robiłam... Miałam robić, ale rozmyśliłam się, bo bałam się robić na raz nos i piersi. Ale w Tryńcu byłam już 2 razy (robiłam też brzuch u Furmanka) i widziałam te tłumy, które robiły piersi u niego i u Furmanka. Na każdą dziewczynę z nosem i brzuchem przypadało 2 z piersiami :-) Mi podawał za okrągłe eurosilikony 31000, mentory 36000. Sama operacja jakoś ok. 17000koron i pas (nie pamiętam ile)... Nie mogę znaleźć tej karteczki, którą dostałam od Brzuchanskiego. Teraz jestem w gipsie. W czwartek jadę do Tryńca... Już nie mogę się doczekać, z drugiej strony boję się... Mogę prosić o zdjęcia na maila? wiktoria_ego@wp.pl Wyślę ci potem swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też poproszę o zdjęcia noska, a jaką miałaś wyjściowkę ? spanky666@wp.pl ja nos robiłam we wrześniu, ale nadal część chrzęstną mam za długą i jestem umowiona na wrzesien b.r na poprawkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi piękne B ? Ja chciałam najmniejszy implant i piękne B nosiłam A i powiedział ze takich nikt nie robi i ze tak małych implantów nikt nie kupuje chciałam 250 Wkoncu ustaliliśmy ze 275 myślałam sobie co to w końcu 25 ml nie będę się sprzeczac czyli rozmowa toczyła się o najmniejszych implantach tak więc nam rozmiar C na styk (mam małe sutki wiec nie wystają ) D jeśli nie chce mieć pol biustu na zewnątrz wiec idealne B to tylko jak ktoś ma zero i chce najmniejszy implant bądźcie tego świadome. I nie wiedziałam że mam do wyboru różne profile implantów tak więc dokonał wyboru profilu sam myślę że ja nie zdecydowała bym się na najwyższy jak dostałam bo piersi wyglądają jak dwie piłki w ciuchach ok nawet bomba ale nagi po saunie się krępuje chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po operacji nosa i poki co jestem srednio zadowolona. Na czesci kostnej z jednej strony mam wglebienie i w miejscu garba dalej garb. Ale jestem dopiero 4 tyg po wiec wszystko moze sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, że jest opuchlizna w miejscu garba. To się wchłonie - tam było największe cięcie i kombinowanie przy twoim nosie. Też tak mam. Jestem 3 tygodnie po operacji noska. garbek mi nie przeszkadza, bo i wcześniej był malutki i prawie niewidoczny... bardziej mnie martwi, że po obu stronach nosa prawie na całej długości mam twarde. rozumiem, ze tam była łamana kość i to opuchlizna, ale również czytałam o wystających kostkach... byłaś na konsultacji po miesiącu u doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam twarde i lekko wystajace kosci przy nosie z obu stronach. Ale na szczescie powoli sie wchlaniaja. Natomiast garb jaki byl taki jest nadal, jak nie wiekszy. Najgorsze jest wglebienie z lewej strony nosa w czesci kostnej. Wyglada to tak jakby lekarz za duzo scial kosc. Nie bylam na konsultacji po miesiacu. Wyslalam wczoraj zdjecia i czekam na maila od doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
tym wgłebieniem nie ma co się martwic innym szybko sie zagoilo i ja zaczelam panikowac teraz jestem 11 miesiecy po i nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wgłębieniem czy wystającymi po bokach kośćmi? bo jak za dużo wyciął, to chyba to nie "zagoi się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystajace kosci po bokach nosa powoli sie wchlaniaja, wiec z tym mysle, ze bedzie dobrze. Gorzej wlasnie z tym wglebieniem, bo wyglada jakby bylo za duzo kosci wycietej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś robił plastykę brzucha...jaką cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×