Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość
Ja będę miała robiona 10 czerwca i pełny koszt to 33.000 koron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettya
Witam, to ja tydzień przed Tobą - będę mieć plastykę 3 czerwca, całkowity koszt też 33,000 koron czeskich ( w tym: zabieg, 2 dni pobytu, pas). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wizytę u Dr. Brzuchanskiego ale w Białymstoku ale chciałam zabieg zrobić w Czechach chodzi o cenę czy da radę wizytę tu A zabieg w Trzyncu żeby nie jechać na wizytę znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to to raczej lekarza sie zapytaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wglebienie jak bylo w czesci kostnej tak dalej jest. A to juz 7 tydzien. W miejscu garba dalej garb. Nos wyglada zle. Przejscie z czesci kostnej na chrzestna jest bardzo widoczne. Jeszcze nie panikuje, ale cos czuje, ze moglo cos sie nie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonawin
Do Bettya -mam pytanie czy wysyłałas już do anastezjolog swoje wyniki przed operacją i jak to wygląda. Ja mam 10 czerwca plastykę brzucha więc tydzień po tobie.Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettya
Nie, nie wysyłałam żadnych wyników badań i o żadne mnie nie proszono. Dr Brzuchański na konsultacji jeszcze w ub. roku prosił o kontakt ze swoją żoną dr Brzuchańską (anestezjolog) - (podał do niej telefon) na 2 tyg przed zabiegiem. Przeprowadziła ze mną wywiad (o chorobach, przebytych zabiegach lub operacjach, o chorobach w rodzinie, uczuleniach, alergiach, tip...) wszystko sobie pisała (bardzo sympatyczna kobitka)... Nie mam żadnych żadnych badań, przyjeżdżam w środę 3.08 na czczo, pobierane mam tam w Tryńcu badania, (krew, mocz, serce-zapis) a popołudniu ok 15,00 planowanych mam zabieg. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawin
Dziewczyny szukam chętnej która chciałaby się ze mną zamienic na termin plastyki brzucha w Trzyńcu. Ja mam termin na 10 czerwca 2015, a chciałabym się zamienić na wrzesień lub październik 2015 r. Jak któraś z Was ma taki termin to proszę o kontakt na tel. 728 946 190.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz na beautywpolsce.com . tam na pewno znajdziesz chętną :-) do gościa z 2015.05.15 chyba nie w Białymstoku, tylko w Bielsko Białej... Dr tam pracuje w klinice Św. Łukasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś robil u dr Brzuchańskiego zabiego ginekomastii? jeśli tak to bardzo proszr o kontakt w tej sprawie na forum lub na @ reniwierz@interia.pl chciałbym się dowiedzieć czy ta osoba jest zadwolona z efektu oraz jaki to jest koszt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy któraś z Was mogłaby mi podać linka do strony gdzie jest cennik zabiegów u dr Brzuchańskiego? Interesuje mnie korekta nosa. Jeśli ten temat już był to przepraszam ale nie mogę nigdzie znaleźć cennika i kontaktu do Niego. Jeśli któraś z Was miała robioną korekte u dr Martina to proszę również o Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pg
Widzę jak szukałaś tego kontaktu i ceny skoro przewija się ten temat na co drugiej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe, na 17 stron- tel i maila do niego zobaczyłam może 4 razy. Gdyby każda normalnie odpisała to taka informacja byłaby na każdej stronie wtedy nie byłoby pytań takich jak moje i takich jak Twoja- uszczypliwych odpowiedzi. Ponawiam prośbę o linka do cennika zabiegów u dr. Martina Brzuchańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem, widziałam :) Dziękuje Iwona. Jedna rzecz mnie zastanawia i tu mogą się wypowiedzieć Panie które miały ok 400km i dalej do szpitala. Jak to jest z wyciąganiem tamponady(i czy zawsze jest wkładana jeśli tak to czy wygląda to jak w sekretach chirurgii-taki długi sznurek który wydaje się ze końca nie ma?) i ze zdjęciem gipsu z noska? Jechałyście specjalnie z powrotem czy w Polsce jakoś to załatwiałyście? Czy po 2 tygodniach będę nadawała się do pracy? W takim sensie, że będę pod makijażem mogła zakryć ewentualne sińce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Setony wyjmuje się przed wyjściem ze szpitala. Ja na zdjęcie gipsu jechałam jakieś 10dni po op z Warszawy. Wizyta trwała z 5 minut, ale nie zdecydowałabym się sama sobie zdjąć gips. Poza tym jest też przecinany jakiś szew w nosie i zdejmowany plasterek spod nosa. Byłam w domu przez 3 tygodnie. Na początku planowałam 2, ale lekarka jak zobaczyła mnie 4dni po operacji od razu wypisała L4 na 2 tygodnie, co w sumie dało mi 3tygodnie bez 1 dnia. Siniak pod 1 okiem i na brodzie (!) miałam jakieś 5tygodnie, ale makijażem dałam radę zamaskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Śiniaki to najmniejszy problem natomiast czułość nosa,to najgorszy czas,który trwa i trwa.Ja jestem już pół roku po operacji nosa a on dalej czuły i drętwy w dotyku a przy jakimś nieplanowanym dotyku niestety boli.Co do wyciągania setonów, to nie jest to takie straszne,bo jest bardzo nasączony i wychodzi całkiem fajnie.Poza tym powiem wam że operacja nosa i końcowy efekt,to rzecz indywidualna,bo jedne osoby przechodzą operację bez problemu i efekt jest natychmiastowy a inne mają poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operowal ktos u doktora nos z garbem i po operacji dalej ma garb? Ja juz ponad 2 miesiace po operacji i caly czas mam garba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Operowałam nosek z garbkiem i już go nie mam z czego jestem szczęśliwa ale końcówka nosa mi opadła ,co mnie trochę martwi.Jestem ponad pół roku po operacji u Brzuchańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettya
Witam ponownie :) Ponieważ na tym forum "wyczytałam" o Czechach i o doktorze Brzuchańskim, pragnę zakończyć moje tu wypowiedzi -ponieważ jestem już PO plastyce brzucha... Oczywiście u doktora. I napiszę jedno! Brzuch mimo, że się goi i dosłownie 2 dni temu wyciągnęłam szwy z pępka (reszta jest rozpuszczalna w środku) jestem MEGA zadowolona! Jestem wreszcie płaska, nie mam "wora" ani rozstępów, w końcu mam talię :):):) Kilka słów o operacji: - na którą czekałam blisko 9 miesięcy.... Operacje są popołudniu, moja była ostatnia - poszłam na stół ok. 19.00 - bałam się że to późno i doktor po już 2 operacjach będzie zmęczony... Zapytałam go o to: stwierdził że to jest jego naturalny rytm pracy... :) Powiedziałam mu że ma to być najładniejszy brzuch w w tym roku :) Uśmiał się - ale się zgodził.... No i powiem Wam - postarał się ! Znieczulała jego żona - dr Brzuchańska. Po zabiegu bolało trochę - ale wszystko po 2 naturalnych porodach jest do wytrzymania :) nie miałam zszywanych mięśni brzucha - bo na porannym obchodzie po zabiegu, doktor powiedział że nie było takiej potrzeby, bo były w dobrej kondycji i przez to będę się szybciej prostować i proces rekonwalescencji szybciej przebiegnie. No i pas uciskający w dzień i noc przez min. miesiąc trzeba nosić.... Aha - wielkie słowa uznania należą się siostrzyczkom na oddziale - były wspaniałe, miłe, pomocne - fantastyczne! Takich pielęgniarek życzę sobie we wszystkich polskich szpitalach.... W sali byłam oczywiście z 2 dziewczynami Polkami. Pozdrawiam je! Same Polki tam jeżdżą.... Po 2 nocach w szpitalu - rano, ok 9.00 idzie się do domu, i wtedy doktor ogląda swoje dzieło: wyciąga dreny i zmienia opatrunek.... wtedy pierwszy raz widziałam to cudo.... :) Umówiłam się z nim, że szwy ściągam sama - mam w koleżankę pielęgniarkę chirurgiczną, (nie chciało mi się jechać 350 km) a do kontroli mam się pokazać ok 3 miesiącach.... POLECAM !!! Dziewczyny róbcie brzuchy u doktora - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian koretka nosa
wczoraj byłem na konsultacji w łodzi u dr Pisery,termin na 25 listopada b.r cena 7-9 tysiecy w zaleznosci czy bedzie operacja samego czubka nosa czy z osteotomia cena oczywiscie po negocjajach tak to było tysiac wiecej. Dlatego zaczałem szukac pomocy u naszych sasiadów JESLI KTOS CHCE ZAMIENIC TERMIN TO PROSZE DZWONIC 513 503 392 CHĘTNIE POJDE NA OPERACJE CHOCBY JUTRO , WOLE MIEC TO JUZ ZA SOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokamarka
BETTYA dziękuje ci za post.ja mam mieć operację 29 sierpnia ale w Bielsku.tez 2 razy rodziłam naturalnie i niestety po 2 ciąży już definitywnie się zdecydowałam.w szpitalu w sumie byłaś 2 doby?tak?najbardziej mi zależy na tym żeby nie zostawił mi boczków bo jak patrzyłam na zdjęcia po niektórych operacjach no to nie fajnie to wygląda. Napisz proszę po jakim czasie wracasz do pracy?ja myślę tak na 2 tyg odpuścić. Zazdroszcze że jesteś już po.ja byłam na konsultacji 30 stycznia i niestety termin widzisz jaki długi ale to dlatego że w bielsku jest tylko 1 raz w tygodniu. POZDRAWIAM Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTYA
Do Kokamarka: Tak, w szpitalu po zabiegu byłam 2 doby, Operację miałam we środę a wyszłam w sobotę rano. Co do boczków - to powiem Ci, że są. Mam, też niebardzo mi się to podoba, ale cóż... Nie takie mam znowu straszne, niedługo zacznę się więcej ruszać, ćwiczyć, to może to wypracuję..:) Jeśli chcesz to możesz pogadać z doktorem, żeby Ci to podczas operacji odessał.... - co szkodzi zapytać.... ja jestem na L4 cały miesiąc, (4 tyg.) sama prowadzę działalność więc mogę sobie na to pozwolić, po 2 będzie ciężko - zresztą sama zobaczysz jak będziesz się czuć... - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonawin
Do bettya mam pytanie odnośnie twojej wagi przed operacja . Ja miałam mieć plastykę 10 czerwca ale musiałam przełożyć bo wazę obecnie 72 kg i pani Brzuchanska mi poradziła żeby jeszcze trochę schudnąć bo będzie lepszy efekt operacji . Wcześniej ważyłam 86 wiec myślałam ze będzie ok przy 72 ale jednak może faktycznie lepiej poczekać . Właśnie gubię kilogramy i mam nadzieje ze do jesieni uda mi się schudnąć do 65 chociaż . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettya
Ja ważyłam przed operacją 69 kg, a po operacji jak wróciłam 67 kg, teraz trochę mniej jem- nie da się - bo jestem ściśnięta tym pasem, - i obecnie ważę 65 kg, Mój cel to 59 kg ----> będzie GITARA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawin
Do Bettya -dziekuję za odpowiedź na moje pytanie. Życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności i ciesz sie kochana z płaskiego brzuszka." Zazdroszczę" ,że jesteś już po operacji ,bo ja dopiero jesienią bedę mogła cieszyć sie wreszcie płaskim brzuszkiem, juz nie mogę sie doczekać. Jezeli byłaby taka mozliwość to może przysłałabyś mi na priv. zdjecia tego cuda który wyszedł z pod rąk dr.Brzuchańskiego bo strasznie jestem ciekawa , a jezeli uznasz ,że nie to nie ma sprawy rozumiem to jak najbardziej. Mój mail: iwonawin@vp.pl. Jeszcze raz zyczę szybkiej rekonwalescencji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonawin
Do Bettya mam pytanie odnosnie L-4, czy szpital w Czechach wystawiał ci zwolnienie ?, jezeli tak to w jakim języku i czy ZUS u nas nie robił zadnych problemów ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolin78
cześć pisałam na tym forum rok temu. wysłałam maila do doktora wraz ze zdjęciami i opisem 2 razy, niestety nie oddzwonił ani nie odpisał. Jak udało wam się umówić na konsultację? dzwoniłyście? pisałyście? Proszę o info, chcę zrobić nos. Jaki jest najbliższy termin? i już ostatnie jaki jest nr telefonu lub adres mailowy który On odbiera :). Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×