Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość BETTYa
do IWONAWIN: Co do Twojego pytania odnoście zwolnienia L4, to musze Cię zmartwić że nie ma czegoś takiego w polskim prawie jak zwolnienie na plastykę brzucha - lub plastykę jakąkolwiek (no, może wykluczając plastyczne rekonstrukcje) - plastyka jakakolwiek to nasze widzimisię (jak zabieg kosmetyczny - upiększający) i nie ma na to zwolnień lekarskich uznawalnych przez ZUS. Tym bardziej szpital czeski nie wystawi Ci zwolnienia - no bo nie ma jak - informują o tym nawet przy przyjęciu do szpitala. Zaław sobie u rodzinnego lekarza zwolnienie na grypę, gardło, kręgosłup lub jakieś zapalenie itp.... ja tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby umówić sie na konsultację trzeba zadzwonić do szpitala pod nr 00420558309234, maili do dr nie ma sensu pisać bo i tak nie odpisuje. Ja na konsultacje czekałam ok 3 tygodni, byłam na konsultacji chyba 10 kwietnia i najblizszy termin na operację był 17 sierpnia, też chce zrobić nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaluje ze nie wiedziałem wcześniej o tym chirurgu . większość reklamowanych na kafeterii bierze od 10 000 wzwyż a wcale nie sa racy dobrzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamowani na kafeterii z Warszawy , czy Lodzi chcą od 10 tys za operacje nosa , dlatego lepiej wybrać Czechy czegowiekszosc ludzi nie wie i albo dla wielu za daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Umowilam sie na konsultacje ale dopiero 27 sierpien, może ma jakieś wakacje, bo na wizitę czeksm 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka1235
A w Trzyncu ile mniej wiecej dr bierze za operacje nosa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam umówiony termin zabiegu powiększenia piersi u doktora Brzuchańskiego na wrzesień czy jest ktoś zainteresowany tym terminem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam to mi powiedział 21500 koron za operację nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka1235
Ja bym byla zainteresowana a gdzie w trzyncu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonawin
A czy możesz napisac na jaki dzień masz ta operacje we wrzesniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w Trzyncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka1235
To ja chce:)podah swojego meila to sie zgadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mariano-italiano22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona proszę o ponowna wiadomość bo nie mogę odczytać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonawin
Wysłalam Ci wiadomość na maila. Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Moze ktos jedzie na konsultacje 27 sierpnia i chciałby mnie zabrac z Piotrkowa lub łodzi lub warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z was wie może na jaki numer trzeba zadzwonić do dr Brzuchańskiej ws. wywiadu przed operacją? Bo właśnie muszę zadzwonić i nie pamiętam czy dr kazał dzwonić na nr recepcji czy dał mi jakis inny nr który gdzies zapodziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawin
W sprawie wywiadu przed operacją, trzeba dzwonić do anastezjolog dr.Brzuchańskiej pod nr. +420 604 252 058. Ale rozmawiałam z Panią doktor w tamtym tygodniu i teraz nie dzwon bo sa na urlopie i do 15 sierpnia ich nie ma. najbliższy kontakt po 15 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian korekta
jade 20 sierpnia do dr brzuchanskiego z piotrkowa tryb przez czestochowe .....zabrac kogos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie :) Od operacji nosa mineło juz 5 miesięcy.Jestem zadowolona,dziwne wypukłosci koło oka znikneły,nosek wyglada fajnie,chociaz wydaje mi sie ze zaraz po zciagnieciu gipsu był węższy niz teraz,ale ponoc moze sie jeszcze zmienic moj nosek do roku od operacji,poza tym nawet jakby tak został to i tak jestem bardzo zadowolona.Teraz jeszcze planuje zrobic piersi,mam umowiona konsultacje na wrzesień.Powiedzcie mi prosze jaki jest koszt powiększania piersi i jakie implanty polecacie oraz czy lepiej pod biustem czy moze pod pachami wkładać no i oczywiscie czy jestscie zadowolone jesli juz któras jest po. Dzieki za info,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy któras z was może ma w poniedziałek (17.08.2015) operację lub konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaiza
Czesc, mam zabieg plastyki brzucha w Trzyncu i nie wiem jak sie tam dostac . Za bardzo nie ma mnie kto zawiezc, bo mam trojke dzieci i maz musi zostac z dziecmi. Napewno mnie odbierze :) Czy ktoś wie jakie sa mozliwe formy transportu, jestem z Opola. Z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaiza
aha i zabieg mam 14 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowananamaxa
Witam, mam konsultację w Bielsku-Białej 04.09.2015 i jestem z lubuskiego. Czy jedzie ktoś może w tym dniu również na konsultację? Mogłybyśmy zabrać się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Jade jutro na konsultacje a nie wiem jaki jest dokladny adres? W jakich godzinach jest czynna recepcja? Czy moze mi ktos udzielic info- nsjlepiej kto juz był :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Zdecydowananamaxa , proszę o kontak na mail: michania_ania@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Czechach nie dość ze taniej to mają mniejszy wskaźnik komplikacji pooperacyjcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita, wie ktos jakie jest koszy powiekszania piersi i jakie implanty ma w ofercie doktor(firma)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKAMARKA
do monaiza,hej ja miała plastykę brzucha 29 sierpnia czyli świerzynka:) ale w bielsku białej nic się nie martw aż tak bardzo nie boli,ja po 4 godzinach od wybudzenia zmywałam makijaż w łazience czyli da się chodzić,podają ci leki przeciwbólowe więc jest naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×