Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Izoldko ja raczej gotować lubie, ciasta to ostatnio tak, bo nigdy mi nie wychodziły ale teraz wiem że trzeba mieć po prostu dobry przepis. Mój mąż raczej fachowo wszystko ocenia. I lubi dużo rzeczy dlatego tak kombinuje żeby robić coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna strasznie mi przykro z powodu pieska. To musi być straszne taka strata, także na prawde współczuje z całego serducha. Sama wiem jak człowiek może być przywiązany do stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak latam sobie po forum i nie moge nieraz uwierzyć w to co czytam! Po prostu przeżywam szok aż mi oczy wychodzą. Co wypisują niektóre dziewczynki, bo na pewno nie kobiety. A tu człowiek się męczy i pręży i nic. O matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dopiero dziś udało mi się tu zajrzeć. W piątek na usg gin dopatrzyła się całkiem ładnie rosnącego pęcherzyka. Miał 16 mm. Dziś o 20 ide do niej znowu i zobaczymy co sie przez weekend z nim stało. Ogólnie gin była zadowolona że ładnie zareagowałam na leki. Edna przykro mi z powodu psiaka - domyślam się co przeżywasz - trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Noi oczywiscie jak co miesiąc dostałam dzis @...przykro ale cóż... Gdzieś za dwa dni dzwonie do ginki żeby umówic sie na to hsg,takze w tym miesiącu jestem bez clo. Surfitko mi nie badali poziomu estriadolu,może dlatego że nie dostałam pregnylu bo jak dotąd pęcherzyki same pękały. Edna tempke mierze(od 6dc) ale w trakcie brania clo tez mi skacze ale pózniej widze jak po owu sie podnosi i utrzymuje noi przed @ zaczyna spadac stąd zawsze wiem że okres jednak przyjdzie więc nie łudze sie do samego konca. Dorciu ciesze sie że pecherzyk ładnie rosnie,dzis napewno jest juz duży:) Marylinko a ty po @ idziesz na konsultacje co dalej? czy lekarz sam tak powiedział że zostaje tylko in-vitro? http://abcslubu.pl/suwak/06_18_2007_14_8_2004_20.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio strasznie mi przykro że @ przyszła. Może faktycznie to hsg u Ciebie da odpowiedz dlaczego się nie udaje. Strasznie jestem ciekawa co z moim pęcherzykiem. U mnie pewnie pregnyl będzie konieczny bo z badań mi wyszło że mam za niski estradiol. dlatego miałam przez 7 dni ten plasterek z estradiolu. Strasznie mi się dziś dzień ciągnie - pewnie dlatego ze nie moge sie doczekać kolejnego usg. No i zbliża się dzień moich urodzin - a w chwili obecnej przyprawia mnie to tylko o depresje - bo to już ostatnie urodziny z dwójką na początku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem nowa na forum ja też sie staram i jak na razie z tego nie wychodzi,a latka lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jadira. A długo sie starasz?? Napisz coś więcej o Twoich starankach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! STARANIA ZACZEŁAM JAKIEŚ 8 MIES.TEMU.TERAZ JESTEM NA TABLETKACH I ZASZCZYKU/PREGNAL/.Zażywam to wszystko od 3-ch miesiecy .Mam owulacje ale bez rezultatu,w przyszły piatek ide do gin.i zobacze co dalej. Jestem z Krakowa jesli ,któraś z was mieszka niedaleko bardzo prosze napiszcie .mój nr.gg1385762

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wiekiem się nie przejumuj. Młode z nas jeszcze laski (hahaha). Ciekawe jak tam pęcherzyk. Fajnie by było go wykorzystać... Klauduś przykro mi bardzo. Myślałam, że co innego nam napiszesz. Ty na pewno też miałaś taką nadzieję. Hsg bardzo dużo wyjaśni.Także bądź dobrej myśli-prosze Cie. Ja na kontrol już nie idę. Odpuściłam. On powiedział że jeśli po tej opreacji i zabiegach się nie uda, to on już nic więcej nie może zrobić. Dla mnie to jest po prostu życiowa porażka. Przez ten ostatni pobyt w szpitalu zrobiłam po prostu wszystko co mogłam i wciąż nic z tego. Nie ma sensu znowu clo, znowu luteina. A to już drugi @ po opreacjach. Trzeba po prostu chyba pogodzić się z porażkią i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki:) Dorciu a którego dokładnie masz te urodzinki? Noi ciekawe jak tam twój pęcherzyk,napewno ładnie podrósł! Marylinko mnie tez jest przykro z twojego powodu;tyle sie nacierpiałas,przeszłas operacje i dalej nic...ciekawe dlaczego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jadira. U mnie to samo,trzy miechy na lekach z clo i tez z owulacją a ciązy nadal brak ,dlatego teraz mam miec hsg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczorajsza wizyta nie doszła do skutku bo o 16 lekarka ją odwołała. Jakieś pilne sprawy rodzinne jej wypadły i musiała wyjechać z miasta :( Mam do niej przyjść w środe rano. Ale ja to sie teraz obawiam że to juz będzie za puźno i że nic z tego nie będzie. Bo czytałam że przy niskim estradiolu pęcherzykowi ciężko pęknąć bez pomocy a w środe się może okazać że już jest za duży no i wogóle - jakaś taka rezygnacja mnie dopadła. W domu miałam jeszcze testy owulacyjne i zrobiłam sobie wczoraj wieczorkiem jeden i wyszedł negatywnie. A te nieszczęsne urodziny mam już jutro :/ Marylinko bardzo mi przykro że Tobie się nie udaje pomimo że zrobiłąś wszystko co możliwe - jakie to wszystko niesprawiedliwe :( Trzymaj się dzielnie. Klaudia wiesz już kiedy będziesz miała hsg? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA26- no to mamy pecha. mozesz napisać cos o tym badaniu na które sie wybierasz. Ja 29 ide z mezem na badanie strasznie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu nie rezygnuj kochana bo jeszcze nic straconego...może jeszcze nie będzie za pózno-który dzien cyklu u ciebie? A czy ginka juz ci sama mówiła że będziesz miała cos podane na pękniecie? Ja jeszcze nie wiem kiedy hsg-jutro będe dzwonic do giny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś to 14 d.c. A jak byłam na tym usg w piątek t.j. 10 d.c to pęcherzyk miał 16 mm i gin mówiła że zobaczymy w poniedziałek co z nim i jak co, to da mi zastrzyk z pregnylu jak dobrze pamiętam. Dziś mi dzionek szybko mija to może jakoś dotrwam do jutrzejszego usg. musze sobie wymyślic jakieś absorbujące zajęcie na popołudnie :) Klaudio jak będziesz wiedziała co z Twoim hsg to daj znać. I mam tez do Ciebie pytanko - stosowałaś kiedyś testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira..HSG to badanie oceniające budowę narządów płciowych wraz z oceną drożności jajowodów. Polega ona na podaniu pod ciśnieniem przez kanał szyjki macicy kontrastu (środka cieniującego) do macicy i jajowodów. Wykonuje się je po zakończeniu krwawienia miesiączkowego, przed owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu ja raz stosowałam testy owulacyjne ale u mnie zle wychodziły przez to PCO, poniewaz Lh przy tej chorobie jest zawsze podwyższone.Nawet jak wynik testu był pozytywny to i tak nie miałam owulacji....ale u ciebie powinny dobrze wyjśc. trzymam kciuki zeby jutro nie było za pózno na pregnyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś dzięki za odpowiedz i wogóle za wszystko :) Ja też będę trzymała za Ciebie kciuki żeby hsg dobrze wyszło. Odezwe sie jutro jak już będę po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ale tu straszne pustki ostatnio. Dziewczyny gdzie Wy się podziewacie?? Ja jestem już po USG i jest pęcherzyk na 20mm. Przepisała mi pregnyl więc po pracy musze go wykupic i podejść gdzieś żeby mi zastrzyk zrobili i od jutra staranka na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu! W dniu Twych urodzinek przesyłam najpiękniejsze życzenia samych radosnych chwil i spełnienia tych najskrytszych marzeń.......:) Noi ciesze sie że jednak nie było za pózno,wielkośc pęcherzyka akurat na podanie pregnylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Klaudio za życzenia :) Ależ ja bym chciała żeby to moje marzenie sie spełniło. Zresztą pewnie tak jak i wy :) A ile kosztuje ten pregnyl bo ja go jeszcze nigdy nie stosowałam. Miałam go kupić przed pracą ale kobieta w aptece mi powiedziała że musi się go w lodówce trzymać a ja w pracy nie mam lodówki, a o cene to już zapomniałam spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - w dniu Twoich urodzin życzę Ci duuuużo szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń, najbardziej tego jedynego , największego, trzymaj sie cieplutko 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna Izoldko dziękuje za życzenia :) Mam jeszcze do Was jedno pytanko. Kiedu nastąpiła u Was owulacja po podaniu pregnylu? Bo sobie właśnie uświadomiłam że lekarka kazała nam zacząć staranka od jutra a zastrzyk będę miała dziś popołudniu. Nie za późno według Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu z tego co ja wiem to owulacja występuje w ok 36- godzin po podaniu Pregnylu,wiec staranka chyba zaczną sie akurat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaccccc
witam... jak dokładnie wygląda badanie drozności....czy trzeba miec skierownie? czy przeprowadzane jest w narkoza z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O HSG bardzo dużo jest na tym topiku-trzeba poprzegladać strony lub wpisać na wyszukiwarce na kafe HSG lub badanie na drożność i wyskoczy cała masa opisów i informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno mnie nie było. Byłam na wypadzie w Londynie. Super było. Nie chciało się wracać ale wszystko co fajne kiedyś musi sie skończyć. Jutro nadrobie co u Was. U mnie tablety raczej działają bo @ w końcu jak trzeba więc w tym cyklu będą intensywne strania :) big kiss !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×