Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Trzymam kciuki Klauduś. Koniecznie daj znać jak będziesz coś wiedzieć. A może pękł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochaniutkie. Marylinko jestes kochana,na usg jade na 16.00,ja chyba wiem że jednak nie pękł pęcherzyk bo tempka nie wzrosła niestety:( zobaczymy co dzis ginka powie,bo na podanie pregnylu to chyba za pózno,będzie za duży....myśle że zaczne od dzis brać duphaston... wieczorkiem dam znac co u mnie. Trzymajcie sie cieplutko.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zapominajcie sie sexowac
kilka razy w miesiacu,bo beda nici!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie Orange
czy macie kanarki,papugi i chwytacie je do rak i ciumacie? Pytam powaznie....takie choroby sa od ptakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie Orange
ja tez trzymam za was kciuki i uwazajcie na choroby ptakowe!!!od kotow jest toxoplazma,ale od ptakow jeszcze gorsza:O Oprocz tego chomiki tez trzeba uwazac,szczegolnie na te agresywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziewczynki byłam na usg,ginka patrzy a tu pęcherzyka nie ma,więc to oznacza że pękł!!! Ale sie ucieszyłam!!! I płyn w zatoce.... mówiłam ze tempka tak nie wzrosła,mówiła żeby tak sie tym nie sugerować.Powiedziała;takiego pęcherzyka nie dałoby sie przeoczyc.Super że pękł i od dzis biore duphaston..... tylko obliczyłyśmy że staranka za wcześnie sie zaczęly,ale to nic,ciesze sie że wogóle pękl.Marylinko miałas racje:) Dobrej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki Ale ostatnio pustki na topiku, zaglada tu tylko Klaudia i Marilynka, a gdzie reszta staraczek??? Klaudia - cieszę sie z tego twojego pęcherzyka, naprawdę :D, tak bym chciała zebysmy wszystkie po kolei chwaliły sie dwiema kreskami. Ja, jak juz pisałam w tym miesiacu chyba nie miałam owulacji, wiec nawet nie czekam na cud :O Marilynko a co u ciebie? Nastrój juz lepszy? Pamietaj, że nie mozesz sie poddac, wszystko jeszcze przed tobą ❤️ Aga - odezwij się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam. smutna Izoldo masz racje że ostatnio pustki na topiku,więc piszcie kochane wszystkie co u was... Też sie bardzo ciesze że mój pęcherzyk pękł.Izoldko skoro czujesz że nie masz owulki to idz następnym razem do gin i niech to sprawdzi,jeśli potwierdzi brak owu to może da clostilbegyt- tak jak mnie.Własnie po nim urósł mi pęcherzyk i była owulka(pierwszy raz od 7 miesięcy).Dziś wzrosła mi tempka na 36.8. Aga koniecznie odezwij sie jak tam po wizycie u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszlam w ciaze hurraaaa
Prima Aprilis:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, w piatek byłam na USG. Nic z tego badania nie rozumiem. Sam gin. troche sie zdziwił. Ostatnią @ miałam 3 marca. Dzis dostałam nastepną . W piatek z USG chyba wyglądało tak jakbym była po owulacji: Gin był nierozmowny ale z opisu wyczytałam: w zatoce douglasa wolny płyn, przy opisie jajników opi:s wystepuja same dobre pecherzyki. Nic z tego nie rozumiem. Albo cos jest nie tak albo wystepuja u mnie jakies anomalie. Owul tuz przed @. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień dziś zagladam w oczekiwaniu az ktoś się pojawi. Coś mniejszy ruch ostatnio. Jestem w trakcie badań dostałam ich cały ogrom. Nie wiem kiedy to wszystko uda mi się zrobić. Wszystko robione jest w moich godzinach pracy. ale jakos to sobie poustawim. Nie moge się doczekac kiedy z całym ich zbiorem pojde do mojego gin. bo jak do tej pory nic z nich nie rozumiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki powiedzcie mi kiedy najpuźniej może sie u mnie pojawić owulacja po clo?? dziś 13 d.c. a u mnie żadnego śluzu ani widu ani słychu. clo brałam od 2 do 6 d.c. Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Ciao dziewuszki! cholera,nie bylam u gina,musialam wyjechac i odwolac wizyte!Az sie wierzyc nie chce,ale juz jestem umowiona na jutro.Okresu nadal zero, wiec jest nadzieja. Dorcia,nie wiem czy cie to pocieszy ale ja nie mialam wcale sluzu podczas owu,lekarz nawet przepisal mi na to leki ale mimo to testy pokazaly dwie krechy tego samego miesiaca(nie zdazylam nawet brac lekow)!Zobaczymy co bedzie.Dwie krechy nadal sa. Buziaki! napisze jak sie cos dowiem,wy tez piszcie o waszych fasolkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Aga za odpowiedz. w sumie troche mnie to pocieszyło. narazie sobie kupiłam żel nawilżający żeby mimo wszystko nie rezygnowac ze staranek. to zobaczymy co czas pokaże. Trzymam za Ciebie kciuki zeby sie fasolka potwierdziła. pa pa Ja zaraz zmykam do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki miło że coś napisałyście:) Aga fajnie że sie odezwałas i jutro też napisz co tam gin powiedział. Dorciu u mnie było tak samo po clo,nie zauważyłam żadnego śluzu,ale ginka mówiła że dobry plemnik może sie przebić,ja mam nadzieje że u mnie było go choć troche w środku.Ale na ciąże nie licze,najbardziej sie ciesze że pęcherzyk sam pękł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki przypominam o naszej tabelce,jeśli któraś z was nie jest wpisana to niech sie wpisze. Tabelka kobiet starających sie o ciąże NICK IMIĘ WIEK MIEJSCOWOŚĆ OD KIEDY starania rudziaa.........paulina.......25.........Kraków......... ....sierpien2006 marilynka.....magda........25.........Kutno............. .. sierpień 2004 ..................Klaudia......26.........Sulechów.... ....... sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.........Nowy Sącz..........lipiec 2006 kasia8768......Kasia........30........Świdwin........... październik 2005 nikkita........ewelina........27.......Dzierżoniów...... .. .kwiecień2004 Moluś.........Joanna........30.........Koło............. .....sierpień 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, GRATULACJE!!!!!!!!. Testy w ta strone sie nie myla. Ciesz sie, jestes w ciazy i uwazaj na siebie i fasolke :) Zycze duzo zdrowia dla was obojga. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko kochanie byłoby cudownie,ale ja jakos nie wierze w to,myśle że przez to wredne Pco to tak szybko nie nastąpi... Aga tak sie zastanawiam jakie leki gin przepisał ci na ten śluz?których zresztą nie zdążyłaś brać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, tak sobie studiuje te moje USG i opisy w necie i tak cos mi się wydaje ze wygląda to na PCO. Tylko liczne drobne pęcherzyki w opisie jajników (początkowo przeczytałam \"dobre\", ale to z powodu pisma gin). Byłam tuż przed @ czyli jezeli pozostały liczne drobne pęcherzyki to chyba nie jest dobrze. Wiem że może wyciągam pochopne wnioski, ale jakoś mnie to strasznie podłamało (nie mam juz zbyt wiele czasu na leczenie). Chyba sobie odpuszcze nie dam rady. Chyba nie mam siły na starania i powinnam sie z tym pogodzić. Wam wszystkim życze powodzenia w staraniach i osiagniecia upragnionego celu. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ale tu pustki.... EDNa co ty mówisz! Dlaczego masz sie poddawać,trzeba walczyć o swoje szczęście! Ja też mam PCo i wiem że będzie mi ciężko zajść w ciąże,ale lepiej robić coś niż nic,co ci zależy sie leczyć,nie masz nic do stracenia....Ja nie miałam owulacji a po clo sie udało wywołać jajeczkowanie.Także nie poddawaj sie tylko działaj,może nie jest tak zle....napisz czy masz naturalnie owulke,jeśli tak to będzie dobrze a jeśli nie to napewno clo ci pomoże.trzymaj sie kochana i zaglądaj do nas.Jeśli chcesz to wpisz sie do naszej tabelki.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selesta
Hej ja tez mam podobny problem rowniez nie umiem zajsc w ciaze. z poprzednim facetem kochalismy sie przez dwa lata bez zabezpieczen i nic z tego nie wyszlo chodz oboje bardzo tego chcielismy.A teraz proboje znow z mojim mezem no i dalej lipa dzidziusia jak nie bylo tak niema i co mam zrobic??? Moze ktos pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
DZIEWUSZKI!! JEST FASOLKA!!!!!!!!!!!F A S O L K A ! A więc wszystko jest możliwe na wiosnę,zobaczycie ,że teraz posypią się fasolki,nawet nie wiecie kiedy a będzie pączuś! Klaudia26, wiem ,że to co napiszę jest śmieszne bo mnie też się wydawało ale lek ,który mi przepisał lekarz to tabletki musujace na zapalenie oskrzeli ACC200, powiedział,że one rozrzedzają śluz i nawet jeśli jest go mało automatycznie pomaga to w poruszaniu się plemniczków.Też się zdziwiłam,ale powiedział,że czasem takie proste rzeczy pomagają najbardziej.nie wiem,bo nie zdążyłam spróbować. Pozdrawiam was wszystkie staraczki,mnie zostaje teraz opieka nad fasolką,zeby wszystko było dobrze.Będę zaglądać i czytać,która kolejna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA tak bardzo sie ciesze z twojej fasolki-naprawde!:):) Dbajcie mocno o siebie! Jeśli nie masz nic przeciwko to wpisze cie pod naszą tabelką jako kobietka zaciążona ok? Tylko uzupełnisz braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka kobiet starających sie o ciąże NICK IMIĘ WIEK MIEJSCOWOŚĆ OD KIEDY starania rudziaa.........paulina.......25.........Kraków......... ....sierpien2006 marilynka.....magda........25.........Kutno............. .. sierpień 2004 ..................Klaudia......26.........Sulechów.... ....... sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.........Nowy Sącz..........lipiec 2006 kasia8768......Kasia........30........Świdwin........... październik 2005 nikkita........ewelina........27.......Dzierżoniów...... .. .kwiecień2004 Moluś.........Joanna........30.........Koło............. .....sierpień 2005 Kobietki zaciążone NICK/MIEJSOWOSC/WIEK /OSTATNIA @ TERMIN PORODU Aga290/Jarocin.......29....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moje GRATULACJE!!!!!!!!! strasznie sie ciesze. Trzymaj sie cieplutko i dbaj o siebie i maleństwo. i odwiedzaj nas czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×