Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I will be perfect.

Czerwone kozaczki, gdzie kupic?

Polecane posty

Gość I will be perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można takie kupić
w sex shop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można takie kupić
ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno temu w gąszczu
na hali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhhjjjjjj
nie wiem czy sa takie sklepy gdzie indziej, ale w szczecinie Prestige ma kilka wzorów czerwonych kozaków. kwestiia gustu czy ładne, ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mialy okragly nosek
bylyby znosne golnie czerwone nie podobaja mi sie bo kojarza mi sie z krakowskim strojem ludowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggggdgddg
w karkowskim stroju sa to kazaki do pół łydki wiązane do doło do góry... CZARNE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahab
Czyli nikomu sie nie podobaja??:/ Chciałam je kupic na dyskoteke.. Ale chyba nie ma sensu:/ Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg...
na dyskotekę to BIAŁE dziewczyno jeśli chcesz być trendy/jazzy czy coś tam co teraz jest na topie!!! :p te czerwone są ogólnie strasznie "dziwkowate" ale plus za nie "mienie" czuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne, tez ostatnio podobaja mi się czerwone kozaki badz szpilki Dopasowane do prostego stroju tak aby to nie wygladało dziwkowato a białe kozaczki to mi sie kojarza juz chyba na zawsze z www.bialekozaczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
W Szkocji czerwone kozaczki mozna teraz kupic doslownie WSZEDZIE! I takie na szpilce (ktore mi sie akurat nie podobaja), i plaskie z zaokraglonym czubkiem, i zapinane na suwaczek, i wsuwane. I ciemniejsza czerwien, i jasniejsza. Do wyboru;) Zawsze mi sie takie marzyly, ale w POlsce albo nie bylo, albo odwagi nie mialam. A teraz kupie! I will be perefect: albo przyjezdzaj tu po kozaczki, albo, jesli masz znajomych w UK, popros, zeby Ci kupili, albo... poczekaj, az trend dotrze do POlski (rok jeszcze?). POzdrawiam wszystkie Koty w Butach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam czerwone kozaki tylko nie na szpilce, a na obcasie, w krakowskim, Kieleckim i Buskim CCC. Nawet tanie, coś około 79.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I will be perfect.
Zeby link dzialal poprawnie trzeba usunac koncowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×