Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no--cholera_mam dość

Przez seks wali mi sie związek!!!!

Polecane posty

Gość agarafka54646
kurde moj kumpel tez nie ma ochoty na seks ze swoja laska bo jak mi sama ta jego dziewczyna mowila tzn zalila sie to kochaja sie tak raz na 3 tygodnie ale wiesz u nich jest przyczyna a jaka to latwo sie domyslic! on ja zdradza z dziewczyna ktora ma meza i dziecko - pprostu na sama mysl chce mi sie ....zdrada to cos strasznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwcia
czytajac to wszystko ,jestem w szoku bo mam to samo w domu z moim facetem. Tez obiecuje ,cuda wianki a nic z tego. Jesli chodzi o lekarza mowiłam mu powiedział ,Ze on jest zdrowy!! Sama nie mam pojęcia co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no--cholera_mam dość
jeju czemu ja trafiłam akurat na tejieg faceta :o kocham go ...ale nie wiem ile da rade taki związek przetwac:( ja nie chce już zawsze borykać się z takim problemem:( ale nie mogę też skonczyć z nim z tego powodu...ja nie wiem..,może tyko seksuolog może nam(jemu) pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
a moze tak zacznij brac tabletki anty moze Twoj facet nie cierpi gumek!!!mojemu gumki nie przeszkadzaja choc w sumie juz po kilku latach wiemy kiedy mozemy sie pobawic bez wiec wtedy to dopiero jest super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no--cholera_mam dość
to nie chodzi niestety o gumki, chyba ..jak brałam tabetki było może i lepiej ale wtedy nie mieszkaliśmy razem..wiadomo jakiś tam zakazany owoc u niego czy u mnie w domu...inaczej jest....poza tym po nich przytyłam 8 kilo i sie zle z tym czułam,bo zawsze dbałam o sylwetkę...a tu nagle kolejne kilosy..ehh wiele sie musiałam nameczyć na basenie i siłce bo to zrzucić :( ale spoko :)a potem gdy zamieszkaliśmy razem..nagle prawie abstynencja :( zraziłam sie do tabletek więc używamu gumek :( wkurzają mnie...=ten sam moment zakładania,ale da sie przezyć :) wolę to niż 8 kilo w górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys
mialam takiego chlopaka.(takie uczucie jakby czlowiek byl mu obojetny nie)..zostawilam go,moze nie tylko ze wzgledu na to ale to tez byl wazny powöd.Moim zdaniem on sie juz nie zmieni,taki jego temperament i juz.Zdobyl,usidlil,nic nowego nie szuka- a ze temperamentu nie ma- jest i bedzie dalej tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no--cholera_mam dość
poza tym i podczas brania tabsów nie było jakoś super:( czasem wkurzałam się po cholerę ja je biore codziennie i szprycuję sie hormonami jak kochamy sie ze 2-3 razy w m-cu :( ale i tak było lepiej niz teraz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
nie wiem moze ja jakas dziwna jestem ale ja sadze ze nawet po latch zwiazku wazny jest spontaniczny seks i musi wrzec bo inaczej zycie intymne jest do bani a wtedy reszta chyba tez sie wali wiec jest sens byc z takim gosciem???? ja z moim chlopakiem tez uzywam jedynie gumek a nie tabletek bo mi moj chlopak nie pozwala bo sadzi ze chce miec zdrowa dziewczyne a w przyszloscii zdrowa mamusie swoich bobaskow i bardzo jestem z tego dumna - poprostu kochany jest!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
my kochamy sie zawsze jak tylko misiek do mnie przyjezdza bo kmieszkam sama bo studiuje daleko od domu a on wpada jak tylko moze tzn dwa razy w tygodniu tzn na kazdy weekend i czaem na noc i jest super i nie wyobrazam sobie zebym mogla sie kochac kilka razy w miesiacu rozumie kilka razy w tygodniu ale nie w miesiacu!!!z Twoim chlopkaiem nie jest wszystko ok a jestes pewna ze on Cie nie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collin
dla mnie to jest dziwne, ze on tak ciagle spi...moze to ma jakis zwiazek z zaburzona gospodarka hormonalna? nie ma sensu sie na niego gniewac, lepiej poszukac wspolnie problemu.. moze wizyta u seksuologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collin
mialo byc : lepiej poszukac wspolnie rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no--cholera_mam dość
jeśli chodzi o zdrade to jestem pewna nie nie!!!nie jestem jakąs naiwną idiotką ..wiem ze nie! ani on ani ja:o gdyby to wchodziło w grę to inna sprawa..no ale nie wchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
to pogadajcie prosto w oczy ze jest nie tak moze potrzebujecie poprstu rozmowy a seksuolog to wydaje mi sie ostateczne wyjscie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no--cholera_mam dość
kurde jak ja bym się chciała kochać kilka razu w tyg jak przedmówczyni :( bywało tak,owszem na jakichś wspolnych wakacjach..ale kiedy to było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taki leniwy bo stajep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no--cholera_mam dość
a jak wyglada dzisiiedzy wieczór?ja przed kompem z Wami a on w pokoku obok przed tv :o ciche dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taki leniwy bo stajep
Witam.. wiecie co..? Nie rozumiem, bo ja i moja dziewczyna z którą jestem już od ponad 5 lat dajemy ile się da... A spontany..?? To podstawa!! Fajnie, że oboje tego chcemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collin
kiedys slyszalalm taka opinie, ze faceci z czarnymi czy ciemnymi wlosami maja wieksze libido, sa bardziej namietni niz blondyni moze to zalezy od ilosci testosteronu? moze Twoj facet ma niski poziom testosteronu we krwi.. a jaki ma kolor wlosow i oglonie karnacje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
kurde to ja juz w ogole Was nie rozumie u nas wyglada to tak jak sie poklocimy o jaks bzdure to on albo ja odrazu mowimy przepraszam a odkad jestesmy razem tzn od 5 lat to nie mielismy dnia zeby miec cichy caly dzien czasem max kilka godzin ale nie dluzej wprowadzcie jakies zmiany bo tak to blado widze Wasza wspolna przyszlosc jako szczesliwy obraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taki leniwy bo stajep
A ten Twój... Ja bym go za drzwi wystawił razem z kanapą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
a tam kolor wlosow nic w moim przypadku nie mowi bo zarowno ja jak i moj chlopak mamy ciemny blond i jakos nie wyobrazamy sobie tygodnia bez seksu ...i jest slodko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloo
jeśli macie odmienne temperamenty, to choćbyście stawali na głowie, nie będziecie szcześliwi w zwiazku.. teraz gdy jesteście młodzi nie możecie się pokochać? to co będzie za kilka lat? tylko w wigilię będziecie się bzykać? to przykre, ale musicie zmienić partnera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collin
agrafka, no wlasnie tygodnia....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
dobra zycze powodzenia i skonczcie z tymi cichymi dniami i zacznijcie glosne noce i napewno bedzie ok a z facetem pogadaj w 4 oczy i powiedz ze masz ogromna potrzebe poczuc go w srodku chocby raz w tygodniu to napewno zadziala !!!pa pa 3 mam za Was KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no--cholera_mam dość
hehe chyba jednak kolor włosów mało znaczy w naszym przypadku:) ja mam ciemny blond i on też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik__
Byłam kiedys z partnerem z którym seks był tak rzadko. Teraz jestem z tym odpowiednim i mamy ochotę codziennie, oboje. To kwestia dobrania pary, to smutne ale skoro juz teraz tak macie o mała szansa że będzie lepiej, może warto zastanowić się nad takim związkiem, seks jest jednak bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no--cholera_mam dość
mówię o naturalnym oczywiście:) chłopak sie nie farbuje a ja sie farbuję na czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarafka54646
A moze tak jakies pikantne slowka podczas wspolnej kapieli albo wspolnego pobytu w saunie...mowie Ci jest super sama wyprobowalam nie raz! a tak w ogole moj chlopka mowi nawet gdy jest zmeczony po ciezkim dniu ze "Kochanie potrzebuje relaksu-jestem taki wykonczony" i wtedy niby zaczynam go masowac a konczy sie to niewinnie pod prysznicem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no--cholera_mam dość
zreszta kolor włosów niewiele tu chyba ma wspolnego...zawsze mu sie podobały brunetki :) ja mam od jakichś 6 lat czarne włosy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niezaspokojona
Witam drogie zaspokajane a szczególnie niezaspakajane koleżanki. Ja również należę do grupy tych niezaspakajanych. Mój mąż też jest młody 28 lat i dla niego sex mógłby wogóle nie istnieć! Nigdy nie inicjuje a jak już ja go do czegoś nakłonię to i tak jest beznadziejnie. Najgorsze jest gdy ja się proszę (super erotyczna, a nawet nieco perwersyjna bielizna) a on zero reakcji... To poniżające! Oczywiście u mnie jest tak samo jak u Ciebie wciąż tylko czekam na sex "a może to dziś", a to zwykle się nie zdarza... Byłam już u seksuologa aby mi powiedział co jest grane, ale on powiedział, że to musi sam pacjent przyjść i chcieć rozwiązać problem. Niestety mój mąż nie widzi żadnego problemu. Drogie koleżanki, rady w stylu: porozmawiaj z nim, rozmowa to podstawa związku są do kitu. To nic nie daje. Ani prośba, ani groźba, ani płacz, błaganie, szczera rozmowa, ani krzyk!!! NIC. Wy Drogie zaspokojone koleżanki które tak nie macie nie jesteście w stanie tego zrozumieć, ani nawet wyobrazić sobie jak my niezaspokojone i wciąż odrzucane możemy się czuć!!!! Ciężko też jest odejść od partnera z tego powodu - tak go rzucić po prostu! To nie takie łatwe. Ja też myślałam o zdradzie. A właściwie myślę o tym codziennie przed zaśnięciem. TYlko tak samo jak poprzedniczka nie wiem czy byłabym skłonna to zrobić... No chyba, ze ten kochanek byłby nieziemnskim facetem nie tylko w sferze sexu... Mała diagnoza: Ja myślę (szczególnie na przykładzie mojego męża ), że to albo on ma taki temperament, albo tak niski poziom testosteronu. Chcę go w najbliższym czasie wziąć na badanie tego hormonu. A potem zobaczymy. Również liczę się z tym, że on tak ma i tak będzie mieć i będzie jedynie coraz gorzej. Ale myślę też, że kiedyś może znajdę sobie takiego "kolegę", który ma żonę, "krórą" często boli głowa i będziemy tworzyć miły sexualny związek bez zobowiązań, który tylko pozwoli na wyładowanie napięcia i zneutralizowanie problemów w obu związkach. Niemoralne???? Niezaspakajanie swojej żony jeż jest nie fair!!! To tyle na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×