Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

no właśnie -Agnesss ja juz uciekam spać ,bo jutro od rana do pracy ,z przerwami az do wieczora ,ale jak będę w pracy to wpadne pogadać i nie wolno ci wątpic w to że się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty rozumiesz na pewno co to brak czasu,majac wlasna firme tak to juz jest.My tez mamy firme i to zycie kreci sie w okol niej,a to oferty wyslac,a to zlecenia i tak w kolo Macieju.Ale jakos trzeba sie z tym pogodzic.Ty Masz wielkie szczescie majac rodzicow przy sobie ,bo Moi mieszkaja w polsce ,aJa w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sc, Agnesss No ładnie \'gadkowałyście\' po nocy :))))))) ja smacznie spałam snem dziecka. Agnesss- ja tez nie mam wszystkiego, tak jak sc czekam na Niego i mam nadzieję, ze juz wkrótce tak sie stanie. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam Late. Wczoraj,aRACZEJ dzisiaj pisalysmy z sc do pozna i dopiero co niedawno wstalam.# Co tam nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na mojego jeszcze troche poczekam,ostatnio to on zaczyna się niecierpliwić ,chyba coraz gorzej sie u niego dzieje,ja nie pytam,on czasami cos z siebie wyrzuci a ja jestem i słucham i ciągle kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ....a ty kiedy podpiszesz liste obecności ??? zycie po zyciu-też .... obecności nieusprawiedliwione...wpłyna na ocene z zachowania... czekam i chyba nie tylko ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, obecnosc nieusprawiedliwoona :))) ale miedzy jedna sprawa a druga jakies słówko...nie zaszkodziłoby ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wypadłem z rozmowy ale kocham Was dziewuchy :) A ważne jest to ,że pogaduchy trwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lete a ty co robisz w zyciu ,pomijając sferę emocjonalną... uciekłam tu ,bo znowu porańczki sprawdzaja mój każdy krok i normalnie pogadac nie można.One maja już jakąś obsesje na moim punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale zeby sie seksic
a z kim chciałabyś gadać, skoro oprócz pomarańczków nikt już nie ma ochoty na to :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tu tez mnie dopadły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Agnessss -pewnie ze nie ale ukrywam sie przed tymi pomarańczowymi wariatkami,a tak na powaznie troche pracy miałam a wczoraj kolacja z k troche sie przeciągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SC NAJWAZNIEJSZE ,ZE SMAKOWALA i kolacja i deserek. Ja mam kuoe papierkowej roboty z wiazku Mojego meza wyjazdem. Ale mam wreszcie troche czasu poklikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę sie za kapanie mojego ,,bobasa,, właściwie sam sie kapie ale musze go przypilnować Mój K dzisiaj w pracy a jutro jedziemy na wycieczke ...w trójke na prawie cały dzien ,bo wieczorem musze byc w pracy i jakos to tak leci do przodu i CIĄGLE KOCHAM i jestem kochana ,tak jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez chcemy wziasc kapiel ze swiecami ,szampanem itd.... Trzeba jeszcze ten czas wykozystac zanim wyjedzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zycze milutkiego wieczoru ...........bawcie sie dobrze i wypijcie za miłość ,bo jak ona jest to wszystko jest łatwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc sc, agnessss Pozdrawiam , nie było mnie, ale jestem Sc- pracuje przy papierkach z papierkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny wycieczka była superowa !!!!!!!!! góry to jednak są piekne i pogoda była super ,ale jestem padnieta i pewnie zaraz pójdę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sc ciesze sie ,ze sie wycieczka udala,zycze spokojnej nocy i milych snow .Ja tez klade sie spac ,padam z sil .do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×