Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

yenka, to Twoje ziewam znaczy, że spałaś u księciunia:P??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci i dentysta...mój też chodzi tylko zachęcony bólem. Ten pomysł z ubarwianiem już kiedyś stosowałam. Mój poszedł jak usłyszał \"zapalenie okostnej\" - ani ja ani on nie wiemy co to jest ale brzmi groźnie nie? Za oknem słonko, a mi dalej źle. Ale fajnie Was poczytać, takie rozweselajace to forum. A tak by the way - co to jest sąd metropolitalny?W temacie sądownictwa wydawałam się sobie biegła, ale o tym nie słyszałam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zdjęciu przypomnę, bo jestem nieźle zaintrygowana! co do wróżki, byłam raz ale kurczę, nie pamiętam co mi wyszło! za to moja mama ponoć miała przewidziane wszystko i się nawet spełniło! ja sobie czasem stawiam tarota (choć sobie się ponoć nie powinno?) i zawsze mi wychodzi, ale tarot jest dość ogólny, więc można interpretować jak sie chce, tak myślę? taki ze mnie znawca, jak widać ;) życze miłego dnia i uciekam do Niuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesca, jaką aplikację robisz???? ;);) To sąd diecezjalny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, tak - spałam u księciunia ;-) Dziś mamy wolną chate, bo mój synio idzie do kolegi,a potem przenocuje u babci ;-) Wiec jak jutro nie bedę zbyt \"gramotna\" to się nie gniewajcie :-p Emma, zaraz wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wkurzona na maxa :( musiałam dzisiaj już przejechac 40 km autobusem 😭 przebiec się po Wadowicach ok 7 km na piechotkę 😭 a to wszystko przez durny lombard do którego wczoraj wieczorem cyganie wstawili 2 samochody i mi moją wyścigówke zastawili, a dzisiaj jej nie mogłam wystawić, bo te ich gruchoty na kapaciach stoją :( No i tak oto juz od rana zaliczyłam zus :P i u.s. :P Yennka, kochana powiedz mi czy mogę do wniosku dołączyć wydruk \"szczegóły przelewu przyjętego do realizacji\" czy musze czekac do wieczora na kolejną sesję i dopiero wtedy zrobic wydruk już z realizacją ?????? Bo nikt mi nie moze udzielić odpowiedzi bo nikt nie odbiera telefonu 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co ja własnie przeczytałam Garni - trzymaj się mała !!! Będziemy z tobą !!! I nawet pomozemy w krzykach tylko daj znac kiedy dokładnie :) Jejku jak się cieszę , ze Kubuś juz już ;) Eeeeee fajnie będziemy ciotkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) przez ciebie oplułam monitor :D:D:D:D:D:D:D:D:D bardzo podoba mi sie podejście służby zdrowia :( na kasę mogą usunąć ale za kasę mogą wyleczyć ehhhhhhhhhhh :( Najważniejsze, ze ksieciunio w końcu odważył się na tą wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka nie złoszczę sie ;) I dobrze, ze zadzwoniłam do wiesz, kórego urzędu, bo w Wadowicach panie kazały mi jechać pod wawę i osobiście w kasie zapłącić za kwit :( 😭 jak to usłyszałam to omal nie zemdlałam ze szczęscia :( A w u.s. musiałam być w innej sprawie i nawet sobie z bardzo miła pania strzeliłam pogawędkę o Zamościu i Bielsku i że ok. BB sa dla mnie ładniejsze od zamojskich itp itd. Ale na dole w sali operacyjnej od razu poczułam się jak intruz do tego usłyszałąm, ze jak mam stwarzać tyle problemów, to moze zameldowałąm bym sie tam gdzie mam firmę :P - extra co ???? To był ostatni raz jak odpuściłam tej kobiecie, a że często odwiedzam tą instytucję to się jeszcze kobita doigra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez był dzisiaj rano u wyrwizęba. Zaczał robić z nimi porządek jak zaczeliśmy być ze sobą - stwierdził ze musi być sliczny dla mnie. ;-) I choc boi sie panicznie, to chodzi regularnie. Dziś dzień puszystych, mam zamiar z tej okazji kupic mu pół kilo śliwek w czekoladzie - jego ulubione. Wczoraj własnie nabijałam się z jego brzuszka, uwielbiam :-D Na zdjeciach go zbytnio nie widać, bo wciaga ;-) Ninke, ja tez uważam ze "coś" w tym jest... niekoniecznie trzeba biegać codziennie i uzależniać swoej życie od rad takich ludzi. Ale ja juz nigdy się nie zdecyduję. Groszek, moja koleżanka będac w ciazy poszła z matką do takiej "renomowanej" wieszczki. I dowiedziała się że bedize mieć syna, matce tez wnuka wywrózyła. I urodziła się dziewczynka... :-P Naciągaczy też nie brakuje,ale dalej upierać się bedę przy stanowiski że są na tym swiecierzeczy o których nawet filozofom sięnie sniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa i dzieki Yenka za info ;) W podzięce częstuję cię kawusią ;) sobie też zrobię i zjem śniadanie :( marzy mi się ricore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety sądową Anouk, na szczęście już kończę. Porażka. A taki sąd diecezjalny orzeka np. o unieważnieniu małżeństwa? Tzn. slubu kościelnego, tak? Ksiądz z mojej parafii orzeka w takim sądzie we Wrocławiu. Chwaił si ostatnio jak przyszedł po kolędzie. Umieram. Gorączka podskoczyła. Myśliucie, ze lepiej cichaczem wyrwac się z pracy, bo jest szansa, że nikt nie zauwazy, czy iść się zwolnić? Rany, jakie rozterki... A propos wróżek, jakies 5 lat temu, zadzwoniła do mnie przerażona mama i zaczęła mi mówić, ze trezba studia skończyć zanim się człowiek na dziecko zdecysuje itd...ja nie bardzo wiedziałam o co jej chodzi, na co ona, że była u wróżki i z kart jej kołyska wyszła...Do dziś nie mam dziecka i nie zanosi się na to.Z drugiej strony moja przyjaciólka dostała szczegółowe wytyczne co do daty poznania i wyglądu swojego przyszłego męża. Co prawda wróżka pomyliła się o rok, ale reszta się zgadzała. A że przyjaciółka była po rozstaniu bardzo bolesnym (zdrada i rok podwójnego życia) wytyczne wróżki pomogły jej przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, ;) jakoś mimo twojej nieprawdopodobnej historii , istytuacja \"wróżki\" do mnie nie przemawia :( a to dla tego, ze w młodosci byłam u takiej jednej bardzo znanej swego czasu kobitki, i ona mi takich bzdur nagadała , ze do dzisiaj nie moge uwierzyc jakim cudem ona ma stałe klientki :( Ale znam tez dziewczyne, która była u innej wrózbitki i jej się sprawdziła przepowiednia ;) tak wiec na dwoje babka wróżyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka a ty z tym dniem puszystych to poważnie mówisz??? tez bym sobie dodatkowe święto zrobiła ;) I nawet J mnie żałował, ze autobusami musiałam jezdzić :( grunt to wmawiac naszym księciuniom, ze my słabe istotki jestesmy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i trosce nawet zaproponował, ze mnie na kebaba zabierze, zeby juz nic nie musiała w domku gotować na obiad i że on robi dzisiaj kolację i czy zgadzam sie na tatara ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mówię wam im trzeba łopatologicznie wkładac do główek, ze my kobiety to jesteśmy jak delikatne kwiatki i nawet mały przeciąg moze nam na tyle zaszkodzić iż uschniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, totez piszę - są pewnie osoby obdarzone pewna \"mocą\", ale i są oszuści którzy dzieki naiwności ludzkiej zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś mnie pytała czy mieszkam w Bielsku , jeszcze nie 😭 ale mam nadzieję, ze juz wkrótce będe nowym mieszkancem tego miasta ;) na razie zamieszkuję w mieście-wsi między BB a Wadowicami ;) Dziewczyny, od bardzo dawna nie jezdziłąm autobusami itp i dzisiaj byłam przerażona, w czym ci ludzie chodzą :( jakieś sprane tandetne ubranka, rozkłapciane buciki (wszystko czysciukie i pachnace no ale.....) - no koszmar :( powiem, wam , ze byłam ptrzerażona tym widokiem :( Wniosek jeden za czasów IV RP nie wiele ludziom się polepszyło, a jak na moje oko to chyba się nawet pogorszyło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, a Ty myślałaś że wszystkim sie powodzi tak jak Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo celi to dyktator mody :D straznik taki :D humor mi sie zrobił...z tego dwupaka.... hit nowy- położna prywatna ma grype- gadałam z nia...ale powiedziała ze mam jak co powiedziec ze jestem \"od niej\" tak czy siak lipa... lkubus na deszcz chyba nie chce wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie u nas sposob jest na dentystke... poszłam kiedys bo juz musialam..zęba prawie niebyło...czarna dziura w miazdze i dwie scianki..szykowałam sie na wyrwanie.. dentystke wybralam losowo jedna z 17 w malej klinice szczescie w nieszczesciu okazalo sie jak juz po leczeniu dawala pieczatke ze to kolezanka mojego.. zachwycona nia byłam- sliczna blondynka długie włosy - białe ząbki rózne i ładnie pachniała , szczupła... i delikatna i miła... od razu zapisałam sie na dalsze leczenie... poleciłam kolezance bo jej facet chłop ponad 2 metry , policjant ...zęby do bani lub ich brak...mdleje u dentysty....jak ja zobaczył...nawet sam zapisał się na nastepna wizyte- mimo ze beda robic mostek i implanta potrzebuje...do takiej dentystki z usmiechem wchodzi... tak jak mój..tez ja lubi..ale ja w to wole nie wnikac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny dostałam zdjęcia, juz odpisałam zaraz napiszę do Mojego, że juz zięć wybrany! ;) a w temacie wróżek, to jeszcze sobie przypomniałam, że kiedys mi cyganka wróżyła i nawet jej nieźle poszło...hm..chyba sobie dziś postawię tego tarota, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nasz łazik forumowy - Garnierka :) Kubuś chyba czeka aż polożna się wyleczy. Może to i lepiej? Johny juz po \"rozprawie\" czy jak to nazwać. Opiszę Wam w wolnej chwili. Ale Ani, onmówił że nie było tak źle. Faktycznie pytania są jakby z innej bajki, i czasem takie że zastanawiasz się o co wogóle chodzi, ale nie było tak strasznie jak mówią. Kurwa... mam tyle roboty, że się nie wyrabiam. Spadam.................... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, z atrakcyjną dentystką może i łatwiej, a o faceta chyba nie ma sie co bać, bo sam się raczej na fotelu atrakcyjny nie czuje z otwartą paszczą i gadka się nie klei przy założony odciągaczu śliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ponoc to dla nich problem:) och ona pyta a tu ani zagadac :D ani nic:) bo jak z tym w gębie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) miło cię widzieć ;) nawet jeszcze w promocji 2 w 1 ;) grunt , ze wszystko dobrze z Kubusiem ;) No ma chłopak rację, pogoda fatalna, to po co opuszczać taki miły i ciepły domek ? ;) Babko , Garni to nie chodzi o rewię mody , tylko, że społeczeństwo chyba ubożeje :( A ja naiwna myślałam, ze skoro ten elektorat wybrał nam mościwie królujących to ci królujący im sie za to jakos odwdzięczyli ? a tu lipa :( Nie powaznie, przyjrzałam sie młodym dziewczynom które jechały do liceum , one miałay strasznie zniszczone buciki i takie tandetne kurtki raklamówki chyba wypożyczalni kaset wideo i one cały czas rozmawiały ze sobą o tym, ze w ich domach nie ma pieniędzy, ze mama jednej na spodnie za 30zł odkładała 3 mieisące :O No i wiecie co ? to jakiś koszmar ! Ja rozumiem, zę nie kazdego jest stać na wille z basenem i na wycieczki zagraniczne, ale to jest po niżej ubustwa :( to jest juz nędza :( Ja tez odkładam pieniądze, tez oszczędzam i też od jakiegoś czasu kupuje trochę tańsze ubrania, ale to co zobaczyłam to przeszło moje najśmielsze pojęcie o tym jak żyje przeciętna rodzina :( Szkoda mi takich ludzi :( A wręcz jest mi ich żal! A tutaj nie mają szans na normalną pracę :( Nie długo mają otworzyć nowy market , zapisy do pracy na kasach sa zrobione juz od roku :( panie zapisały się do kolejki aby dostac prace za uwga netto 504 zł miesięcznie !! No fortuna co??? I one liczą już od roku na tą pracę i mają nadzieję, ze ten market szybko otworzą, bo one teraz nawet tych 500zł nie mają :( Ehhhh sama chyba pomysle nad wyjazdem gdzies ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, bo tak jest. moja koleżanka w markecie zarabia ok 650 zł netto i żyje. Jej pożal się boze pan maż albo zarobo albo nie i tak wegetują... na kazdy zakup odkłada miesiacami, jedza kluski i kopytka bez przerwy. Na wszystkim oszczędza. Szkoda mi jej , i podziwiam ja za to że potrafi z takich pieniędzy wyżyc. A tak przy okazji, własnie dostałam smsa od ksieciunia że ogłosił bankructwo w tym miesiącu. Treść smsa \"kup chleb kochanie\" A wypłate wziął tydzień temu Szlag mnie trafi zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Resztę odnośnie rozrzutnosci ksieciunia napiszę w emilku jak znajdę chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Ja bardzo czesto spotykam takich ludzi na ulicy. Obok mojego biura jest biuro kredytowe, więc widzę jacy ludzie przychodzą. Oni nie chcą dużo takiej pożyczki, 500 zł do 1000 zł to kwota którą najczęściej wymieniają. A potrzeby mają różne, jesienią to przeważnie na opał, no i bardzo wiele osób bierze kredyty przed świętami. Jak chodze do szkoły na wywiadówki, to i u młodszego i u starszego syna są w klasie różne dzieci, zresztą to też widać po rodzicach.I naprawdę trudno w to uwierzyć, ale dla niektórych rodziców jest wielkim problemem żeby zapłacić 5 czy 10 zł np. na teatrzyk. Masakra i wcale się nie zapowiada, że będzie lepiej, a już u nas na tym zadupiu, to na pewno nic na lepsze się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×