Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Lepiej spóźnić się na pociąg niż wcale nie przyjść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne............bo można poczekać na następny, zamiast zostać w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka przeciez dzisiaj dopiero 12 :( a tu mówisz że masz mega przyspieszenie :( to co się dzieje ok 19 -25 kazdego miesiąca ?? Babko kazda wymówka jest dobra :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od naszej młodej mamy napływaja same dobre wieści :) Faaaaaaaajno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, kiedys był taki rytm pracy ze od 18 do 30 był cyrk na kółeczkach ,a od 1do 17 było względnie - mozna było zrobić to co odkłądane \"na później\" itd A teraz cyrk jest bez przerwy - a pzrecież nie ma deklaracji tylu! Tylko ze brak deklaracji wprowadził taki chaos, ze ludzi więcej, pytań więcej, niescisłości wiecej więci cyrk wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co ?? księciuniom zmiękła rura ?? i zaakceptowali w końcu Garni i Kubusia ?? Ani - nooo jaśniej poproszę !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yennka, ja po lekturze najnowszego Forbes współczuje ci :( ponoć mościwie nam królujący będe wymagać od was częstszych kontroli u prywaciarzy - bo oni to zło konieczne :( bo trezba ich ścigać, scigac ścigać :( ehh kto głosował na tych baranów ?? co? A więc dołoża ci pracy :( Więcej korekt - bo przeciez jak się uprze człowiek to zawsze coś znajdzie :P A tobie zamiast ubyć papierzysk - przybędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D lombardzica do pracy przyjechała - i musiała swoje auto zostawić na parkingu na osiedlu :P na podwórko bała się wjechac - pewnie obawy przed wyjazdem miała :P głupia rura :P oczywiście że zostawiłąm na podwórku miejsce nawet na 2 samochody , ale trzeba umieć jezdzić tyłem :P a ona taka miastowa :P że potrafi tylko parkowac na środku drogi :P więc bała się wjechac :P A fryzjerka zajeła miejsce przed bramą - no cóz jak chce sie trzymac zastawy cygańskie to samemu trezba na piechote zasuwać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ciekawe czy odda mi za bilety autobusowe, bo prze rurę starą musiałam jezdzić przez miesiac autobusami , bo jej się zachciało cygańskich zastawów :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, korekty do korekt (nawet z nr 8 czy 10) to norma. Gorsza jest niejasność przepisów i nowe twory prawne(buble). Ciekawe kto będzie tych prywaciarzy kontrolował, jak nasi miłosći wie panujący bedą przeprowadzać reformy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka oni sobie dadzą rade gorzej będzie z wami :( penie dorzuca wam obowiązków :( wiesz oni juz tam sobie wylicza ile czasu masz poswięcać na papiery za biurkiem, a ile w terenie :( no i pewnie zmienią zapis że macie prawo siedziec w frmie z 3 do tygodnia np :( Przeciez oni sa tacy mądrzy :P na pewno coś wymyślą w tym stylu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gratulacje dla Garni i moc całósów dla niej i lda synusia Kubusia :) Dziewczyny,te najbardziej wtajemniczone, powiedzcie prosze tylko mi jedną rzecz... Czy ta nasza drobna Garnierka urodziła takiego wielkiego chłopaka samodzielnie, tzn. naturalnie?? Obyła się bez cięcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka w dażdym bądz razie rady prawni juz szykuja się na wielki bój :D:D:D:D:D:D:D:D po przeciez urządnicy nie o kazdej działalnosci mają pojęcie i sądom przybędzie pracy :P ale co tam, przeciez już są sądy 24godzinne :D:D to na takie sprawy nie trzeba będzie długo czekac :D:D:D A ja zawsze sie rozbawiam jak pod czas kontroli panie zawsze mają zastrzeżenia co do wielkości rachunku za telefon :D:D:D:D:D:D:D:D no i za benzynę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale nadmiar kawy ich nie przeraża ;) lub zakup płynów czystości :D Nie ma to jak durnowate wytyczne :P U mnie obecnie jest na tapecie sprawdzanie benzynek i telefonów :D:D Ciekawe kto był tak mądry i wydał takie rozporządzenie ? :D:D:D:D:D No i na jakiej podstawie będe stwierdzac czy ja za dużo dzwonię ? :P No i jak ocenią że mój samochód zużył więcej benzyny ?? - bardzo zastanawiające ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdoszko ;) wybaczone :D:D:D:D:D:D:D:D: u mnie tez miało być radcy prawni - ale literki mi wcieło , bo zaczełam się śmiać na wspomnienie ostatniej kontroli i mojego wyjasnienia :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, kontrola ma taki system pracy, ze np. w piatki są w urzedzie, a resztę tygodnia w terenie, znaczy sie u podatników na kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, celi, o nich własnie;) noooo, powiedziałabym, że podjeli pierwsze kroki. Zobaczymy, co wyjdzie, ale najtrudniejszy pierwszy krok. Teraz Garnierka jest już ze swoimi bliskimi i pewnie jest w siódmym niebie...kto by nie był:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serducho, ja mysle ze o takie szczegóły najlepiej pytać juz mamusię jak wróci do nas, nie chciałabym by poczuła się urazona ze piszę o niej, w sumie intymne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Celi - wytyczne do kontroli są łe. W kazdej branzy, my tez czesto uwazamy ze coś jest bezsensowne, ale nie my piszemy ustawy i rozporządzenia, nie my wydajemy wytyczne, my musimy sie tylko do tego stosować. Ja tez uwazam, ze lepiej być nadgorliwym, bo potem nas kontrolują i pytają dlaczego było sie pobłażliwym. I potem są nieprzyjemnosci, i my też piszemy idiotyczne wyjasnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) ja ciebie rozumiem i nie do ciebie, czy twoich współpracowników mam ale .................. tylko do tych wytycznych :D:D:D:D:D:D No po to absurd :D:D:D:D Ostatnio jak wyjaśniąłm to jednej pani, to przez cała kontrole się strasznie śmiała i mówiła, ze mam rację, i że ona tego wczesniej nie dostrzegła ;) I tez mi pokzała wytyczne :( No i poczetowałam ja dobra kawą i zostawiłam w biurze , wszak służba nie drużba ;) Ale przynajmniej obyło się bez durnowatej przepychanki słownej :( Ze to moge a tego nie moge w koszty wrzucić :( skoro poniosłam nakład fiansowy na firmę to jakim prawem ktos mi mówi , ze tego nie moge wrzucić w koszty co??? Alez kiedyś sie ściełam z jedną nawiedzoną panią :P Dla niej bez zarzutu były tylko podpisy na f.vat cała reszta była zle zrobiona, zle zaksiegowana, no i wogule zle że byłą cała reszta :( wrrrrrrrrrr jak sobie przypomnę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: A Yennka u mnie nie ma branżowych wytycznych - tylko czasowe - dot wszystkich firm :( Np teraz tel i benz. innym razem środki czystości itp . A branżowe jest co kwartał :( no i wtedy sa jaja :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale to na inny post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, bo cały system prawny jest zbyt skomplikowany. To czego jedna ustawa zabrania - inna na to zezwala. Albo sprzeczności w obrębie jednej ustawy... Norma. Ale dosć o pracy w pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, celi, ale fajnie sie Was czyta...chwilami nieco strasznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ja to wiem ;) i nawet jak z poborca skarbowym dyskutowałam to go poprawiałam, że na złą ustawe sie powołuje :D:D:D:D:D:D:D:D pan robił czerwony ze złosci :P no i w końcu nie wytrzymał i zapytał skąd to wiem :D:D:D:D:D:D:D:D No i podałam stronke www. ;) Ale ja lubię nieścisłości :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Bo co nie jest zabronione to jest dozowlone :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale masz rację koniec pitu pitu ;) Ani ;) jak załozysz firmę to też będziesz w temacie :D:D:D:D:D:D:D A mówiłam żebyśmy się na swchód przeniosły to Yennka nas z opresji wyciągnie to mówiłas że to korupcja :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja tam dalej przy swoim - ze to ewentualna pomoc , a nie korupcja :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, bo Cię pacne, ty wtedy co innego chyba chciałaś:P:P:P:P jakies mandaty:P:P:P:P hihihihihih http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3979515.html :D:D:D:D:D:D:Dbosheeeee, jestem w siódmym niebie, że mam własne mieszkanie. Gdybym teraz miała kupować, chyba bym sie załamała:O:O:O:O:O:O:O:O Ja nawet raz dzwoniłam za osobę, która mi zostawiła czekoladki, żeby je zabrała..... Taka jestem....chyba nienormalna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , ale co innego brać czekoladki ;) a co innego pomóc koleznakom takim jak my, które w akcie desperacji rzucałyby jajkami w nowe auto księciunia Yennki :D:D:D:D:D:D:D:D Ja na miejscu Yennki od razu takim koleznakom udzieliłabym pomocy :D:D:D:D:D:D:D A mandaty świetna rzecz ;) a ty jedzisz zgodnie z przepisami??? tzn zawsze dozwolona prędkosć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja....mam pewną wiedzę kogo, gdzie i za co nalezy karać madatem :P więc nie miewam mandatów....nawet jak mnie za coś zatrzymaja umiem im wytłumaczyć, że..... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×