Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

WHIM, pamiętam jak ja się kiedyś tak zatrułam..............byłam chora kilka dni, a później okazało się, że to był początkowy efekt ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byk Ani jestem. Mój też sprzata - odkurza, smieci wynosi, dywany trzepie, łóżka przestawia i inne cieżkie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czasem robi swój specjał, za który bardzo mocno trzeba go chwalić:P:P:P:P A i okna myje i łazienkę w całości i myje inox (te przyjemność zostawiam mu):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> dziewczyny proszę Was :) via sms/tel przekażcie Garni buziaki i gratulacje dla Niej i dla Kubusia całusy i mnóstwo 🌼 🌼 🌼 ciesze się baardzo, dzielna dziewczyna :) a Kubuś duży się urodził i jak długo to trwało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trallalalalalalalalallalalalalal :P:P:P:P Mam dziś taki radosny nastrój.... Mój mąż miał mine, jak go obudziłam rano, że mały sie urodził:P:P:P:P po smsie yenki, fajnie i walnał twarzą w poduszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaaaaaaaaaardzo duży i ciężki. Jak na pierwsze dziecko to mały kolos, pewnie zostanie ulubieńcem oddziału:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę doczekaćsię zdjęć. Mnie coraz czesciej się sni ze mam dzidzię. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, Ty masz dzidzię........tylko taką trochę wyrośniętą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) jeszcza autko i bedzie mozna działać w tym zakresie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babko, mówisz o slicznej latorosli czy księciuniu?????:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji latorośli - ja nie moge doczekać siezdjeć Agaty dzeciaków ;-) I dziewuszki do ktrej pisze się wiersze, i tego ślicznego synia który podobno jest uderzająco podobny do mojego ;-) Masełko maślane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhhhhhh ;) wam to dzisiaj dobrze :( ja już zużyłam 4 wiaderka 10 litrowe do wstępnego umycia 2 okien w salonie - jak ja niecierpię tirów :P kurza i ten syf z ich rur wydechowych osiada sie na szybkach i ramach okiennych :( Wodę miałam za każdym razem taką jkbym w niej rozpuściła po 3 kg ziemi do kaiwtków :( Jeszcze jeden raz wstepne mycie i dopiero własściwe płynem do szyb :( ja juz chcę mieć swój domek :( Tam nie ma trasy przelotowej :( Jak ja współczuję mieszkańcom Augustowa :( Tez byąłm za powstaniem obwodnicy u mnie, jest taka mini, ale okna musze myć już tylko raz wmiesiacu , kiedyś po tygodniu wyglądały tak jakbym to mieszkanie było opuszczone :( łapki bolą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, ale co innego wyrosnięty jedenastolatek, a co innego taka mała kruszynka... rozmarzyłam się ... :-) Mój synio juz mało bywa w domu, treningi, jezyki, koleżanki i koledzy... A ja jak ta sierotka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, nie becz, tylko mop, ścierka i sprzątanko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja też w pocie czoła w sobotę sprzatałam papiery...aż tyle naprodukowaliśmu \"potrzebnyc\", że w weekend musiałam smigać do Ikea po segregatory i pudełka, żeby nad tym zapanować, a ile kurzu to na sobie miało....:(:(:(:( celi, wysłałam Tobie @. yenka, ja tez nie mogę się doczekac tej ferajny Agaty;) Agata, jak walka z szarańczą????(mam na myśli przędziorka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Kubuś jest poniedziałkowy :D:D:D:D:D:D:D:D:D co nie znaczy , ze nie musimy opić przyjścia na świat tego naszego Najwiekszego spóznialskiego bobasa topikowego :D:D:D:D:D:D:D yennka liczę na ciebie popołudniu ;) Ani ty się tak nie rozmarzaj tylko z mężem pogadaj ;) Groszku ;) taaaaaaaaaaaaa ja tez cię trzepnę w dupkę jak tak będziesz sie dalej dołować :P Nadstaw lepiej kieliszek ;) - mówię ci ten aromat ;) od razu człowiekowi poprawia się humor ;) no i więcej rózowego zaczyna sie dostrzegać :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety! Pozdro dla Garni i jej pierworodnego! morze buziaków!👄👄👄Chetnie przyłacze sie do oblewania tego wydarzenia:) Groszku, głowa do góry-bedzie dobrze, choc wiem, że dzis trudno w to uwierzyć. W wolniejszej chwili skrobne do Ciebie emilka-jesli moge, podziele sie doswiadceniem.Póki co-trzymaj sie moooooocno-buziaki i usciski🌻🌻🌻 Celi-żłote łany rzut beretem do Kamienicy, w której stoi mój domeczek! mam nadzieje, ze niebawem skusze Cie na małe \'\'tet a tet\'\' . Cała brac topikowa pozdrawiam posanatoryjnie i zycze udanego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani masz już odp ;) Ja nie becze tylko ryczę 😭 J jest na śłąsku do jutra do wieczora, więc chciałam ten czas wykorzystać efektywnie, ale mam już dość Zachciało mi sie czystych okien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani papiery to ja zawsze w niedziele porządkuję :P a co??? do kościoła nie chadzam :D:D:D:D:D:D:D:D to mam czas :D:D:D A pzrestałam chadzać po wykładach mądralińskich ksieży juz jakis czas temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do kościoła:D:D:D:D:D:D jajka poświęcić, na slub i pogrzeb:P ...no czasem może parę razy do roku:P:P:P i to do wybranego w celu usłyszenia czegos interesującego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net ;) jasne że się w końcu spotkamy ;) yle tylko, że to mieszkanko będzie oddane dopiero w grudniu :( ale myślę, ze juz wczesniej uda nam się jakoś spotkac :D:D:D:D:D namówiłam J na zrobienie kuchni podwyższanej, tj podłoga będzie na innym poziomie niż reszta ;) zobaczymy, czy zrobi to :( bo on czesto przytakuje, a robi po swojemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) jajka tez święcę :D:D:D:D:D:D:D:D ale z imprez bożonerodzeniowych to tylko szopke odwiedzam i to tylko w Porąbce - bo są żywe zwierzatka, i Kalwarii - bo jest ruchoma częściowo i fajna :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ślubów na razie nie ma w rodzinie :( ale za kilka lat wymiekne na prezenty, więc spoko :D:D:D:D:D:D:D Pogrzebów jak na razie tez mało ! - i dobrze , mnie to strasznie dołuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja włsśnie uciełam sobie pogawędke z naszą mamusią, troszke jej sie nudzi. Ona to pracuś, juz by sie zerwała i biegała. I dzidzie juz chce do siebie, na razie sa oddzielnie. Ale pozatym wszystko ok. A ona Wam dziękuje za buziaki i pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że wszystko jest ok. A Kubusiem jeszcze się nacieszy, teraz niech odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa na papieroska :D:D:D:D:D:D:D:D:D jak to dobrze że pale, bo zajechałabym sie przy tych oknach :D:D:D:D Yennka to fajniusio ;) Babka ma rację nich Garni odpoczywa ;) Kubuś zdąży dać jej wycisk ;) Babko a co z twoimi fotami ??????????????? no i czemu ostatnio o nas zapomniałaś?? jakoś przycichłaś :( co jest ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ja też piszę z pracy. Czasami mam taki młynek, że nie ma jak się odezwać. Ale staram się choć czytać regularnie. A w weekend nie wchodzę na kafe. Taka moja zasada, weekend tylko dla rodzinki, no i jakoś tak mi nieporęcznie pisać na laptopie, kiedy dzieci lub mąż zaglądają przez ramię ;) A zdjęcia..................obiecuję, że dostaniecie..............kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×