Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani ;) to mnie pocieszyłaś :D:D:D:D:D bo juz myślałam, ze tylko tutaj jest wysyp buraków :D:D:D:D:D:D Groszku - jaki film , warto się wybrać?? ;) Ninke ;) oj bidulko ;) ale mam nadzieję, ze dzisiaj zaczał dzień bez fochów? ;) Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ty sie ciesz, ze tylko kilka godzin :D:D:D:D:D:D:D u mnie po powodzi niktórzy nie mieli wody pitnej miesiac :( a taką do mycia mieli po tygodniu :( Alez tam sa u was burze - kurcze nooo większe niż na podhalu :P albo nie jesteście dostosowani jak górale do wody :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zachowania mojego to znowu jest do rany przyłóż , co chwila całuski i robi sałatkę tym razem z pora. A ja się zabieram za robienie naleśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, ja pamiętam powódz z \'97. Całe miasto nie miało powody od początku lipca do połowy sierpnia..... Nie pocieszyłaś mnie wcale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale walnęłam: WODY miało tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jest zimno 2. odchudzam sie 3. mam wkurwa 4. i cholerna ochotę na te ciasteczka co to leżą w drugim pokoju... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ale masz przynajmniej wodę w kranie. I możesz umyć włosy. Bo ja nie mam takich widoków i muszę wyparadować z domu z mało świeżymi włosami:O Bo przecież mycie głowy na noc jest mało praktyczne. A cistaka z pokoju obok wywal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anouk wyluzuj
rozstępy, pryszcze i jeszcze brudne włosy? uważaj, bo zostaniesz eksią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop jest tam kto? wróciłam z uczelni i nie tylko:-) jestem kursantką kursu unijnego na prawo jazdy( dostałam sie ) ..................... angielski zaliczyłam na 4 , i wkońcu dowiedziałam sie co oznaczają 2 punkty z kolokwium ze statystyki -beda dwa kolokawia i łaczna suma z nich żeby zaliczyc musi byc powyżej 3 może byc nawet 3,25 i już będzie dobrze i do przodu :-) teraz pomyślę co musze jeszcze dzisiaj zrobić i jak sobie to poukładac zeby miało rece i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Celi, nie dostalam zadnego e-maila od Ciebie :( Milego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Celi dostalam, dostalam ;) na skrzynke caffe przeciez ;) ile tego jest ! matko, ja zapomnialam, ze przeciez nasze adresy e-mailowe sa tu \"widoczne\" ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały weekend śpię... czasem coś skrobnę na sposobach, bo mam wrażenie że niektóre nie doczytały tematu... coś jakby na topiku o planowaniu ciąży wpisywać najlepsze sposoby antykoncepcji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Magnolia - ciesze się że doszło ;) - bo moja skrzynka czasami się buntuje :D:D:D:D:D:D:D Jo* - tez ma małego @ ;) Emmuś - oj dobre stwierdzenie, dobre :D:D:D:D:D:D ale obawiam się, że niezostaniesz zrozumiana :( ;) Ka - jak dieta??? ;) Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta, jak to dieta, jest okrutna dla ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak dobrze na ciałko wpłynie - ho ho ho ;) trzymaj się dzienie ;) i kup sobie w nagrodę truskawki ;) - bez dodatków ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film... eee niskich lotów - Jaś Fasola. Ale chciałyśmy sobie jakoś nastrój poprawić. Ani, mam nadzieję że masz już wodę :P U mnie nareszcie świeci słońce i poszłabym sobie na rowerek gdyby nie fakt, że wieje... sądzę że po obiedzie będę cięższa i jednak się wybiorę. Bo od tego siedzenia w domu zwariować można. Taka piękna wiosna i nawet nie mam z kim pójść na spacer 😭 :P Miłej niedzieli... Celi, jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) a ja myślałam, że Jaś Fasola to pełen odlot zwłaszcza po tych wszystkich reklamach w tv ;) A zdrówko - do doopy :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, właśnie jestem po obiadku. Celi.....Ty jak nikt inny musisz być zdrowa, wieć dbaj o siebie o Was dbaj. Groszku......ja to lubię Jasia Fasolę za to ,że szczerze mogę się pośmiać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie pozdrowienia od Yennki ;) Nasz kolezanka, żyje ma sie dobrze ;) Jedynie burza w jej okolicy uszkodziła jej neta :( Więc najwcześniej chyba do nas odezwie się jutro z pracy ;) Tak więc przekazałam ;) ps kazała dodać , ze nadal walczy z \" panią L.\" :( - ale o tym sama wam napisze ;) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, ale ci dobrze ;) ja już też głodna zaczynam być, a mój jeszcze w sklepie :( wysłałam go po rybkę- i chyba postanowił ją złowić na wędkę, ze tak długo nie wraca :( :P :D:D:D:D:D:D:D:D Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wichury, to burze, brak wody... co to jakieś plagi? Dziewczyny mam pytanie do was ponieważ u mnie nie ma Ikei. Poszukuję takiej \"zasłony\" z koralików. Wczoraj widziałam w klubie jedną tak śliczną i delikatną, że zachwycałam się pół wieczoru. Nie była jakaś chamsko plastikowa. Była z takiego delikatnego, cienkiego plastiku w kolorze karmelkowo perłowym... chciałabym taką tylko, że biało perłową. I jak się nią poruszyło to miała taki fajny dźwięk jakby muszelek w rainstick`u, taki szumiący. Czy któraś z was gdzie coś takiego można kupić? Ani... jak przeczytasz, to może znalazłabyś coś takiego dla mnie w ikei? Baaardzo mi się spodobała :) A co do Jasia fasoli... umierałam ze śmiechu ze sceny z ostrygami, bo przypomniało mi się jak sama pierwszy raz miałam zjeść jedną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) obok Yennki przeszła prawie \"trąba powietrzna\" - o jej okolicy ciągle w tv mówili :( Nie było tam wesoło :( Ale najwazniejsze, ze naszej Yennce nic nie jest ;) Groszku kofany ;) ja w Ikei byłam ostatnio tak dawno temu, ze nie mam pojęcie czy tam nalezy szukac tego wymarzonego cudeńka :( Ale mam nadzieję, ze znajdziesz to cudo - i jak już będzie u ciebie - to pochwalisz się fotkami ;) A co jest z Garnierką??????????????? No i Ani tez coś zamilkła :( Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że ja przez ostatnie dwa dni nie oglądałam tv. Stąd moje niedoinformowanie :o A dziewczyny coś wcięło... kurczę, nacieszyłam się pogodą, co? Właśnie się chmurzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam właśnie wróciłam z zajęć......................nie powiem fajny dzień od 8-mej do 19,30-ci czasem zastanawiam się czy ja jestem robokop , bo w takie dni funkcjonuje jak maszyna .....zgroza. Ale sa też dobre wieści ..................zdałamsegazmin z rachunkowości mam piekną 5.....................i to jest pocieszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jezu niech szlak trafii informatykow ............przeinstalowali na kompie windowsa ...........zapomnieli ze obowiazujacy jezyk to polski ...................zainstalowali tylko angielski polskich zanakow brak ............debile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×