Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

dzień dobry pogoda mnie dobijana calego znowu siąpi z nieba, a ja znowu śpię na stojąco. Co prawda wczoraj ogarneła mnie głupawka wieczorem .............nie pamiętam kto dał link do jaszczomba ale jeste wdzieczna dawno tak sie nie obsmiałam . Obiecałam sobie że dzisiaj tam nie będę sie udzielać ...........bo znaou będę rżeć a musze sie uczyc angielskiego . Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za orty .........to wynik wczorajszych moich poczynań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana niedospana ;) Jo - to była jakaś sugestia z tymi wilekimi literami: WE WARSZAWIE??? A t6ak na marginesie głowa mnie boli... ciepło ale deszczowo, chyba jednak przejdę w końcu do zespołu regatowego (część z was być może jeszcze pamięta ten temat). Siedzę dziś w pracy sama, dziewczyn nie ma. Cicho tak, nudno... i ogólnie jakoś smętnie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Groszku nie smutaj u mnie tez pogoda do bani ...........ja mam niskie cisnienie i dla mnie taka pogoda to koszmar .........snuje sie i plącze sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) -> Whim :D ale wczoraj dałas czadu, nadal myli Ci się poprawna pisownia? :D :D -> groszku to pisz do nas elaboraty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! Ja dziś dalej walczę z US, bo papierów im za mało. Trzymajcie kciuki, jadę do nich..... a wszystkim dzień dobry z życzeniami pięknego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niewitanych :-) Mumi było super do momentu kiedy zarzucono mi że mam byki w stopce ............popłakałam sie i nie mogłam przestać sie śmiać - moja córka przyszla do mnie ze swojego pokoju i patrzała jak na ufoludka tak sie kulałam ze śmiechu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś znów zarąbał slońce cholera mnie bierze od siedzenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też... zwłaszcza wieczorami :( Na rower nawet nie ma jak pójść. Ale miałam dziś sny... rano jak się obudziłam to śmiałam się sama do siebie :D Śniło mi się, że wychodziłam za mąż... na lotnisku w Warszawie. W dodatku za byłego mojej kumpeli. Gość jest Grekiem i w dodatku o wzroście siedzącego psa :P I tak sobie myślałam, Boże z takim kurduplem?! Byli moi znajomi, rodzina, jego rodzina i wszyscy tańczyliśmy Zorbę. Pamiętam nawet jaką suknię ślubną miałam :D :D :D :D hahahha Potem wróciłam do domu rodziców i w jadalni przy stole siedział Justin Timberlake :D Cały zakochany we mnie :D Zaczął mnie witać, całowac i przytulać... więc stwierdziłam, że chyba znamy się już od jakiegoś czasu... mówił, że musiał przyjechać do mnie bo się już bardzo stęsknił i że tu w Polsce tak fajnie, nikt go nie rozpoznaje i czuje się sobą. Zjedliśmy obiad a potem lezeliśmy w łóżku i gadaliśmy i nagle on się mnie pyta: no a kto będzie gotował jak weźmiemy ślub? powiedziałąm, że no, chyba ja... ale nie wiem bo Polskie jedzenie jest inne niż amerykańskie. Więc on powiedział, że on będzie robił dla nas hambrgery i frytki a ja inne dania. I że jest taki szczęśliwy, że mnie w końcu spotkał i tak bardzo mnie kocha :D :D :D Ło Matko, ale się uśmiałam jak się obudziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Wam. Macie wymęczonego @ w skrzynkach. Jo, pusć mi z priva emaila, to mi się automatycznie dopiszesz do adresów. Jak któraś z Was moze niech przesle Jo* emilka z rozmową mojego z córką. W pracy młyn, emaila do Was pisałam pond dwie godziny. Ale o tym w innym emailu. Na razie spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Yenny @ poszło..przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Jo* przesłałam Ci @ od Yennyfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki, Ja to się za Yenkę zdenerwował jak przeczytał i szybko odpisałam. Mój dziś w nocy spać nie mógł, bo przezywał, że coś źle mógł zrobić w pracy, choć z innymi osobami konsultował i wychodzi na to ,że to pomyłka kogoś innego. Nawet we śnie o tym gadał. No , ale myślę ,że będzie ok. Groszek......ale sen:) Ja też mam ostatnio wiele śnię i te sny są takie rzeczywiste,że jak się budzę to aż jestem zdziwiona ,że to sen był. Szkoda ,że Polski nie ma w finale Eurowizji. Piosenka The Jet Set podobała mi się ale widać innym się nie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka zabijesz mnie ale moja skrzynka sama wysyłała Ci odpowiedzi ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Yennka masz zwrotkę ;) ja tez mam dzisiaj nerwa wrrrrrrrrrrrrrr ale o tym pożniej :( Buzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś próżnię. Taka czarną dziurę, co to zasysa do środka wszystkie smutki. Wyć się chce. I jeszcze ta pogoda. Leje jak z cebra :o Znów całe popołudnie i wieczór samotnie w domu. Nic tylko cichutko przycupnąć w najciemniejszym kąciku i udawać, że się nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie @ ale uprzedzam ,ze jest tam masa niecenzuralnych zwrotów :P Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerw drugi :( Lombardzica - pamietacie jak pisąłam o zastawieniu mnie przez jej zastaw cygański. No własnie dzisiaj dostałam pismo z sądu, ze w związku z tym , ze mój maluch stał na posesji prywatnej- a nie na ulicy tudzuież obok budynku mieszkalnego to umorzą postępowanie wobec lombardzicy. No i się qrwa pytam gdzie ja mieszkam???????? Posesja prywatna oki, ale zarazem poddasze, kóre wynajmuje jest wydzielona częścią budynku na cele mieszkalne. No więc qrwa jak to jest ????????????????????? No juz mi lepiej. Ale i tak pokqrwiam tego pajaca co zamiast wypisać lombardzicy mandat zajął sie Edzią i jej żalami - idę dzisiaj po notatkę - przeciez wtedy J, pozyczyłam samochód - a on przez to nie pojechał do klienta i stracił zelcenie przez to i teraz lombardzicę pociągnę do odpowiedzialności z cywilnego - noo qrwa koniec żartów z ta wsią :P Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu Celi demon z Ciebie a nie eteryczna kobietka :) ale dobrze walcz o swoje, niech wieś wie kto tu rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu widzę, ze jak mnie przeczytałascie , to uciekłyście dzisiaj odemnie buuuuuuuuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekt nie ucieka :) dziewczyny pracuja...a ja sie opierdalam :D wolę pogawędkę z Tobą a praca nie zając - chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałaś :D a Ty czytałas wczorajszego? jeśli masz coś w DG z papierów to pisz na @ co Ci potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ;) a w dooopie mam DG :P mam takiego newra , ze głowa mała - jak można człowieka w ciągu dwóch dni z równowagi wyprowadzić????? a no działając nadgorliwie jako urzędnik :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mumi - dzięki kochana, ale ja tam składać zeznania :( nie pomożesz mi w tym :( A poza tym idę po L-4 bo znowu mam dzisiaj lezenie :( więc wyjazd odpada - ale sie zdziwią :P ale cóż bez swiadka i tak nie ruszą tej sprawy :P najwyżej będą musieli uwzględnić mój stan i znowu do W-c sie przejadę tym razem do sądu :P Fuck !!!!!!!!!!!!!! Ale mam fajny początek weekendu nie ma co ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, odpisałam..... ja w mojej sprawie: załatwiłam wszystko, ale Twoja historia uczy, że to urząd rodem z Kafki... yenka, wiesz....nie ma o co tyle nerwów tracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi mam do ciebie jedno pytanko: po co chcesz zmieniać świat ? czasem warto wyluzować jak ciebie czytam to mam nieodparte wrażenie że kogoś mi przypominasz , ba nawet wiem kogo ..........mnie z przed dwudziestu lat jak byłam wojownicza i zbuntowana . Co prawda jestem dalej wojownicza i mam swojezdanie czesto nie popularne ale zmieniłam metody działania ...........teraz mam mniej stresów mniej nerwów a i efekty są o wiele lepsze dla mnie . Szkoda twoich nerwów i twojego zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×