Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yenuś pan M. nie lubi zdjęć :P Może keidyś uda mi się jednak jakąś fotke jeszcze zrobić. Choć na tej, którą przesłałam dość wyraźny jest. I tak, masz rację pora się przenieść :) Choć pan M. w sobotę zaproponował żebym wynajęła swoja dziuple i do niego się wprowadziła :) Ja chyba jednak wolę żeby to on u mnie był. Jakby coś nie wyszło to nie chcę znów się od kogoś wyprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, wysłałam mms. Chyba myślałabym podobnie w Twojej sytuacji o mieszkaniu lub samomieszkaniu:) celi, ja jestem zdania, że ona w ogóle nie pomyślała, Twoja bratowa. Dotarłam do domu, mam taki katar, że mój brat przez tel stwierdził po moim głosie, że fajnie mówię. Mam swój kocyk, łóżeczko i herbatę z imbirem i kropelki z grejpfruta. Zdycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grochu - to M to w końcu ten co kuca za kwiatkami, czy stoi obok Ciebie z kwiatkami na rękach????????????? Bo tamtemudrugiemu kwiatki zasłaniaja pół twarzy. No i wnioskujez tego ze jest lepiej??? Buziaki- zaraz kończę prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zginęła moja koleżanka. W wypadku samochodowym. Wracała z imprezy. Jechali w cztery osoby. Dwie zmarły, dwie walcza o zycie. Wylądowali na drzewie... moja koleżanka. Zawsze wzorowa, przykładna, grzeczna... Nie żyje. Nagle... Nie wierze, a to jest prawda. Inni... kasa, sex, bmw rozpędzaja do dwóch stów, dragi, alkohol, dziwki... i zyją do osranej śmierci. Ona plany, wizje, marzenia.. i gówno!!! Nic juz nie zrealizuje... Do nikogo się nie uśmiechnie. Nikogo nie rozbawi... Gówno!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam śmaka
Heartbreaker---👄 tulę mocno trzymaj się dziewczyno,niestety brak słów by pocieszyć po takiej tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Królewny :) Jo- dzięki za fotki Misi :) no slicznotka ta twoja córcia :) A z ciebie jaka laska - hoho ;) Groszku - aleś ty tajemnicza - który to ten M???? ;) Buziolki :) oglądałyscie debatę wczoraj o 20.00 ??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Celisiu! Ogladałam - falki z olejem, Kaczorek wystawiał sie Olowi, a on nic - nie be ni me, zero merytorycznych tresci, do bani z taka polityką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie groszku podoba :P nie ma gdzie duplikatu...wiesz ...blizej mojego rocznika mu jest... ale kto by chciał panne z dzieckiem :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) ty nie marudź lepiej być panną z dzieckiem niz rozwódką z 3 dzieci :P no i coś ty się tak uparła na szukanie nowego amanta ?? a widziałam dzisiaj zdj. Kubusia w samochodzie :D:D:D:D:D:D:D:D rewelka :D:D:D:D:D:D:D a robi brum brum .......... ???? Yennka- masz rację nie popisali się, ale ja niczego więcej sie nie spodziewałam :( i tak było oki :D:D:D:D:D:D:D:D najbardziej przeszkadzała mi stylistyka programu :P to cos jakby teleturniej- czas start 60 sek :P 90 sek :P koniec dong :P następny proszę :P głupie to było i już :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni - zechce, zechce - Celi ma rację ;-) Celi - no, fajerwerków nie było faktycznie, styl programu do dupy, Olejnikowa beznadziejna. Groszek, no - teraz to ja juz wiem wsio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, za bardzo nie da sie nic sensownego powiedzieć w takim momencie. Tylko jest jakiś bunt, sprzeciw. I potrzeba spokoju. Trzymaj się. Garnierka, dla wielu zakochanych mężczyzn to żaden wielki problem;) mam znajomych, którzy są w takich związkach, niektórzy już ze wspólnym dzieckiem i ślubem;) i Jest OK. Ja, w łóżku, nie mam w ogóle głosu, a jak mówię, to skrzypię. Masakra. yenka, celi, debata była letnia, żadnego żaru, a Olek był jakiś taki łagodny, nie kwitował, uwypuklał wpadek Jarka. Zś Jarek dokonał rzeczy ogromnej-pilnował się i nie wbijał szpil. Wiało nudą....ale w naszym tytułowym programie na TVN pokazali wyniki sondażu tel, ale reprezentatywnego, że wygrał 9% Kwach. I jeszcze coś, co Morozowski i Sekielski przegapili 10%wskazało, że zmieniło po debacie swoje preferencje z innych na LID i PiS. Można się domyślać, że to głównie platformersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki trzymajcie za mnie dzisiaj kciuki - bo jako hipotamica biorę sie za mycie okien w salonie :O a mam okna skrzynkowe , wiecie takie takie starego typu i trzeba sie napucować :P jak ja już marzę o plastikach, rach ciach od środka z zewnątrz i pięknie czysto- nie to co u mnie 😭 ale juz przez nie nic nie widać :P więc korzystam z pogody i wczoraj zrobiłam komputerowy na bóstwo , dzisiaj salon :P a mój wczoraj wziął się za skręcanie komody dla bąbla :D:D:D:D:D:D no no jak tak dalej pojdzie to za 3 dni będzie stała skręcona :D:D:D:D dokupiłam śliczngo pajacyka ;) takiego milusiego :D:D:D:D i dalej nie wiem kto we mnie siedzi - i chyba do porodu będzie to niespodzianką :( Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani- ty się lecz bidulko ;) ściskam mocno, mocno ;) i wygrzewaj sie pod kocykiem ;) a debata była odlotowa :D:D:D:D:D:D:D juz dawno nie widziałam tak bezsensownej \"rozmowy\"? kurcze nie wiem jak to nazwać?? ............ :( wymiana poglądów to też nie była :P wogóle po co to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno zrbione :P jeszcze tylko jedno i zasłużona kawusia :D:D:D:D Ani- ja musze to zrobić sama, bo nikt za mnie tego nie zrobi :( nawet za pieniadze :P a na matkę liczyć nie mogę :O a mojego mama - hmm co tu dużo pisać ........... dobrze, ze zaoferowałą pomoc w I tyg po porodzie - zobaczymy jak to będzie wygladało. Zdecydowałam sie na cesarkę ;) nową metodą- ponoć rewelacyjna i szybko wraca się do formy ;) pożyjemy zobaczymy jak będzie z ta formą :D:D:D:D:D:D:D:D W kazdym bądź razie myję te okna i klnę , mam nadzieję, ze myję je juz po raz ostatni, ze nastepnym razem będe myła juz swoje :D:D:D Bo do grudnia tych nie mam zamiaru juz dotykac, jedynie w pokoju bąbla będa jeszcze raz umyte, a reszta .... :P nie ! a poźniej też nie będę miałą siły i napewno ochoty na szorowanie starych obłupanych ram i popękanych szyb :( Jakos do kwietnia /maja się w brudnych przemęczę :P :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i spadam - układają nam panele w duzym pokoju i mam mały sajgon. Groszek - bo widywałaś moje zdjęcia w opakowaniu \"eleganckim\" - makijaż, garsonki, fryzy i loki itd ;-) A na tym zdjeciu jestem na luzie - dzinsy, bluza,adidasy i kucyk - czyli tak jak Yenny lubi najbardziej. Zresztą - miałysmy ubaw po pachy obserwujac laski w szpilkach starajace sie dostojnie kroczyć po kocich łbach, kamieniach albo glinie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, znów sie opuściłam, ale od poniedziałku jestem w pracy, teraz gotuję obiad na jutro..no wiecie proza życia, na pisanie czasu nie mam w pracy namawiają mnie na wyjazd integracyjny ale nie..moge, nie czuję blues\'a do zabawy Yenny..fajnie Ci z kucykiem i na luzie :) dziękuję za fotki a Kazimierza zazdraszczam..może kiedyś Celi daj se spokój z tymi oknami..pewnie już \" po wszystkiemu\" bo wypucowane, ale jak Ani pisze - nie warto, kółeczko \"se\" wyczyść i patrz na świat, Ty i dziecko jesteście najważniejsze, a nie zasrane okna masz dbać o siebie, Ok? Serce ❤️ ściskam wszystkim ślę buziaki, lecę do krokietów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana - deszczowo i smutno. A ja na przekór wesoła choc orobiona jak osioł i niedospana. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×