Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi masz @ Garni pisałam na gg do Ciebie..ale widac Kubulek Cię zaabsorbował pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się witam z rana :) Celi ja też nie dostałam @ :( Byłam wczoraj w dziupli z tatą rolety montować i zapomniałam aparatu :o Ale obiecuję, w najbliższych dnaich porobię fotki i wyślę. Wiecie co... mam swojego, własnego ściemniacza w pokoju. Znaczy się ściemniacz do światła...mogę robić nastrój :) Ale sama nazwa już jest fajowa. Muszę jeszcze tylko zrobić szafę, wmontować zlew w kuchni i kuchenkę z płytą. No i finito :D Mario mnie wnerwił przedwczoraj i od wczoraj cisza.... a co tam! Albo się nauczy albo niech sobie odpuści, bo nie zamierzam znów być jedyną odpowiedzialną osobą w związku 😠 Zmykam do obowiązków ale jeszcze tu zajrzę. Celi, zazdroszczę Ci tych zakupów :) To w końcu już wiadomo czy synek czy córeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy .................. od jutra mam 4 dni urlopu . w poniedziałek pakuję kuchnię i pokój córki .............potem pakuje siebie i córcię i wyprowadzamy się do niedźwiedzia a mój domek zaczynają okupowac fachowcy . Dzisiaj z rana opierdzieliłam niedźwiedzia ................ciagle narzeka że mi to sie wszystko udaje że idę do przodu a jemu to albo nie wychodzi albo po grudach ............... a to do końca nie jest tak ja tez mam czasem pod stromą górkę że z bezsilności łzy mi same lecą . Dzisiaj zadałam mu pytanie czy zalatwił aplikacje i telefony ......... no i okazało sie że nie - trafiła mnie cholera poprosiłam znajomego o pomoc podzwonił w sprawie niedźwiedzia poukładal podał na tacy a ten mial złozyc tylko aplikacje i zadzwonic i nie zrobił tego a potem mówi że mu idzie po grudzie albo nie idzie ..........no przecierz jak nic nie robi to jak ma mu iśc do przodu - a potem tylko narzeka i narzeka .................oj faceci oni chyba nigdy nie będę dorośli i dojrzali . Wracam do pracy miłego dnia :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, Whimcia - witam. Groszek, a co ten przemiły kolega którego głos słyszałam ;-) tylko (zdjęciami byś się \"maupo\" podzieliła) przeskrobał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc chciałam się z rana przywitać, coś tak koło 7 ale nie chciałam Was budzić ;) tylko Yenny była na posterunku grzyby mi się śniły, grzyby okupuja piekarnik, grzyby wisza na wieszakach na żyrandolu, są wszędzie, do nocy nawlekałam na sznureczki ehh miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wróciłam wczoraj. Jutro też wyjeżdżam, wracam w sobotę. Sporo spraw się mi narobiło. Groszek, yenka, czekam na fotki. Zaś rzeczy dla bąbla są ładne bardzo. Prawdopodobnie next weekend będę miała wolny i pojedziemy do Pragi, bo dotychczas nam to nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zapas naklejek dzielny pacjent. Wysłać Tobie, Ka?;) Pocieszę Cię, że ja też idę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie mam juz siły :( właśnie dzwoniłam na komisariat policji pod który podlega siostra - i pytam jakie czynnosci zostały podjęte - i cisza ......... a po chwili , że dzielnicowy rozpyta sytuację :( no więc mówię , ze jestem zdziwiona, bo u mnie juz za grożby karalne dotyczące uszczerbku zdrowia są wskazaniem dla prokuratora do tymczasowego zatrzymania i do przyznania takiej osobie kuratora . Na to usłyszałam, ale on tam mieszka i nigdy o niczym nie słyszał- bo mają dom i samochód więc moja siostra napewno kłamie, a poza tym on juz rozmawiał prywatnie ze szwagrem i ponoć siostra rzuciła w teściową kamieniem :P No więc ja do niego mówię, prosze pana , ale tam nie ma kamieni :P a on do mnie , no chodzi o bruzdę ziemi- a ja do niego że to zupełnie co innego :P a poza tym nawet gdyby rzuciła ziemia w teściową w co wątpię :P to nie mozna w 3 dorosłe osoby rzucić się na kobietę i ja skatowac. Bo nawet zakładając, ze teściowa działała w afekcie i chciała oddać synowej - to nie przy pomocy 2 facetów- a poza tym teściowej nic nie jest, a siostra ma wstrząs mózgu + cały czas jeździ po lekarzach - więc nawet jeśli to była obrona konieczna - to została przekroczona i to znacznie! Poza tym znam swoja siostrę i ona ma szacunek do satrszych osób :P Czego nie można powiedziec o jej mężu i teściowej :P Na to policjant do mnie - dzielnicowy rozpyta sytucję :P i dalej zajmie się tą sprawą sąd :P No więc ja do niego mówię, czy w związku z tym , nikt z komisariatu nie przejedzie się tam nie spisze zeznań świadków ? nie zrobi wywiadu środowskowego ?? na ko koleś do mnie, a pani będzie świadkiem ?? Ja do niego - że moge być - tyle, ze jestem teraz w ciąży zagrożonej i mieszkam na drugim końcu polski i jeżeli będe juz zeznawac to w swoim sądzie :P A on do mnie czy moge podac mu swoje nazwisko- a ze juz podawałam, ale nie am sprwy i przedstawiłam się ponownie :P I powiedziałam, ze mój ojciec tez jest alkoholikime, też stsował przemoc w rodzinie - i wiem jak to wygląda- i że moja siostra potzrebuje pomocy, a nie zwalania na nią winy , ze rzucała kamieniami w teściową, kótrych tam nie ma :P Bo od rzucania kamieniami w inną osobą, nie ma się wstrząsu mózgu :P No i koles do mnie, ze jeszcze dzisiaj ktoś tam pojedzie i rozpyta :P Ale powiedzcie mi - czy ja jestem głupia, czy nie normalna?? bo coś mi tu niegra? przychodzi skatowana kobieta na policję, a policjant po kilku dniach do mnie mówi- że ona kłamie, poza tym to ona pobiła teściową :P qrwa ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest palant, to pisze się do wewnętrznych na zaniechanie palanta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Ani ..................niech pogonia mu kota za brak profesjonalizmu w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrwa mać :O ja juz nie wyrabiam z tymi ćwokami :P jak można nic nie robić w takiej sytuacji??? jak mozna powiedzieć, ze jak mają nowy dom i samochód - to wszystko u nich jest dobrze? i dlaczego nikt nie chce jej pomóc??? przecież oni omal jje nie zabili 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, napisz do BSW w nadrzędnej komendzie. Zgłoś do błękitnej linii, oni mają wprawę, więc nawet doradzą, jak działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - poszukam i jak znajdę to wyślę - po remocie zrobiłm moze 3 zdjecia w domu a teraz nie pójdę i lokatorom zawracać głowy nie będe ;-) A teraz spadam - roboty tyle, ze nie wiem w co ręce wsadzić, do 10 było spokojnie -a teraz szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieś taka, ze wierzyc się nie chce Celi masz znowu @ piłuj ile się da, dzwoń i przypominaj bo siądą na dupskach i poczekają aż wiejski smrodek sam minie co za buractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie @ ps. moje bluzgi potęguje zbliżający sie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar przepraszam, tak mnie poniosło w zw. z tematem @ ze nie przytuliłam co niniejszym czynię -> przytulam Cię wirtualnie ps. choć już ćmok na dworze, choć juz skończył prace to nadal tam cos grzebie, a ja się wyżywam na 2 rozdziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar współczuję i tule... Witajcie. Wysłałam wam trochę fotek z mojej urodzinowej imprezy... na wasze emilki staram się odpowiadać, a co u mnie to napisze niebawem. Narazie gonie w dzikim tempie sama nie wiem dokładnie za czym i nawet wyspać nie mam się kiedy... Serdecznie was wszystkie pozdrawiam!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj dotarłam do domu ok 19! Praca, druga praca- nie mam siły juzczasem. A i w domu wczoraj moi panowie mnie zapienili. Obaj! Groszek - sorki ze nie odpisałam,dziś się poprawie. Celi - a Ty nocny marek? Dzidzia kopie/Chłopiec czy dziewczynka? Serduszko - wczoraj myslałam co u Ciebie - dawno się nie pokazywałaś. Fajna impreza - bardzo podoba mi sie Twoje sukienka. I Ty w niej! Mumi - pogoń ksiecia do roboty - i wyluzuj, wyluzuj. Buziaki dla reszty, Ifka Ciebie tulę z powodu ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim Groszku masz @ via gg molestuje naszą Garni ale chyba czasu nie ma na ploty ;) całusy dla Kubulka :) a z Yenny to się mijamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×