Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Własnie dlatego Groszku kiedyś tak się obraziłam za ten tekst... Ale teraz sie smieję - to chyba taki żarcik facetow, którzy nie lubią czułości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa :D:D:D:D:D:D:D:D ty to masz pomysły :D:D:D:D:D cmentarz :P no kochana ale masz jazdę nie ma co :D:D:D:D:D:D czyżby dzisiaj był redsik pokryjomu pod biurkiem wypijany :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, fajnie by było. Ale mam dziś wqurwa maksymalnego na swojego dyra 😡 Postaram się jutro opisać więcej w @. Właśnie ocenił mnie - na ocenę ... dobrą :( Jest mi zajebiście przykro. Czyli wygląda na to, że mimo iz daje mi zadanie utworzenia nowego biura, osobiście sekretarz prosił go żeby mnie oddelegowac do regat, to wykonuję pracę \"od 7.30 do 15.30\" i nic więcej od siebie nie daję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Groszku obgadywałam z Celi M. przyznaję się bez bicia. Bo się bardzo, bardzo cieszymy!!!!!! Kurde belek, padł mi panel sterowanie ogrzewaniem i jeżdżę piecykiem...zamówiłam już nowy...ale znowu kaska poszła:( Jeśli komuś zimno, zapraszam na dogrzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to widziałam Bugatti Veyron na wrocławskiej rejestracji!!!!!!!!! SZooooooooooooooooooooooooooooook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) u mnie nic się nie zmieniło mam lewicowe przekonania i ten kalutor to tylko potwierdził :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a w um nie byłam dzisiaj nie miałam siły :( jakiś spadek formy zaliczyłam :( normalnie zrobiłam tylko prasowanie 2 pralek i klapa :( ehh cięzko mi juz bardzo, a kręgosłup wysiadł juz jakiś czas temu :D:D:D:D:D:D:D:D:D ja chętnie załapię się na podgrzanie ;) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, zapraszam, działa na maxa i tylko na nogi....piecyk. Jeszcze rano, to ok jest, ale potem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, a z tym skarbem...boskie...mój też kiedyś mówił do mnie skarbku.... no właśnie czemu nie mówi??????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo skarby to się do ziemi zakopuje Ani ;-) Siedzę i słucham Schumana. Muszę się wyciszyć - dziewczyny, w pracy myślałam dziś ze będe gryźć i kopać. Nawet nie chciałam na topiku pisać,ale głowa mnie tak z nerwów rozbolała, ze wolałam o skarbach i facetach a nie na powaznie... Spychologia stosowana jest w modzie, a mnie to tak dobija... A jednemu pokojowi chciałam zadedykowac kilka punktów z opisu - te o dobrym wrazeniu, plemnikach i wioskowym głupku... Groszkowa - mnie ocena własnie czeka - ciekawa jestem, ciekawa ... Buziaki, spadam. Garni - a Tobie dzięki za wysłuchanie mnie dziś. I słyszałam jak Kubuś gada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ani nie wiem z jakiej okazji gratulacje i naje ;-) ale albo sie nie doczytalam albo nie bylo to napisane ale zycze wszystkiego najmilszego oraz BLIZNIĄT ;-) a co-rozrzutna jestem!!! Celi-->kość nosowa w tyg.11-13 najbardziej wiarygodne badanie tylko w tym czasie,musi byc obecnosc kosci nosowej czyli NB badanie przy okazji przezierności,teraz juz na bank nosek ma..i wszystko jest ok.A mialas badana przeziernosc? Wiecie co nigdy nie kupowałam w lumpexach ale po prostu takie cuda widuje czasami ze zaczęłam -niunia ma takie ciuchy za 17 zł jakie nie dorownuja tym najdroższym!!! Groszek-->Ty wiesz cooooooooooo..podobasz mi sie..i idac za piosenka \"Feel-a\" -O BOZE I MYSLISZ TAK JAK JA!!wietrzysz interes..jakby musial tam byc..ale to rany po poparzeniach przez Palantunia-Piromana..zagoi sie!!!!calkowicie!!!I słuchaj sie mnie juz tak?!!!Bo dalej to bedzie:żyli dluuuuuuuuuuuuuugo i very happy!!!a tak ostatnio sobie myslaslam..jak mi szkoda tej co jest z J..pewnie chodzi po scianach ..od braku tego od czego Mumi też chodzi ;-) Yenny-->🌻 ❤️ Pozdrawiam Was-WSZYSTKIE!!! jA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dedykacja dla groszkowej..mały wędrownik.. http://video.interia.pl/obejrzyj,film,80524,sortuj,,st,,pozycja,1,przemierzam_%C5%82%C3%B3%C5%BCeczko dobranoc misie ide spać... dzieki za miłe słowa..czasem często załuję ze tak daleko mieszkacie!@ a ciotka mumi taaaaaaka zapracowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni :D maupo jedna ;) pisałam Ci przecie, jak wypadają ćwiczenia szanuję czas, który jest tylko dla Was, to co, mam w sobotę po zajęciach na kolację przyjechać czy jak? :D :D :D będę miała dzień wolny w tygodniu, bo mus załatwić PZU młodej za \"stłuczkę\" tylko dałabyś Twój nr tel (via @) ? i MAPKE koniecznie! bo będę się błąkać po Twoim mieście ;) a w next weekend jestem wolna jak dzika świnia :) wracam do rosołku, bo z babuleńką chyba lepiej...jutro Jej zawieziemy zupinę..ciotka szczękę ;) Jej zabrała..więc mięcho odpada buziole dla wszystkich ps. kwiat dostałam...5 róż czeeeerwonyyyych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terrorysta wstał 4.30...teraz zasnął...idę spać... moze godzinkę pospi...w nocy cos mu sie chyba sniło bo ryczał...albo go brzuszek bolał..sama nie wiem... nie tomna byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam naszło mnie z rana ...............układam dokumenty i czekam na US . po układałam nawet to od czego mnie odrzucało ...............hi hi znikam układać dalej :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pospałam...coś mnie wogóle połamało...może mnie przewiało..a może to dzwiganie mojego 10 kg szczescia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jaka jestem niewyspana 💤 Tylko nie pytajcie czemu :P :D :D :D :D Mumi, jak tam sprawy u Ciebie? Garnierka, dzięki za filmik. Znów będę miała co pokazać M. a on po raz kolejny będzie się zachwycał Kubusiem :) Pamiętaj, jakby co to M. pomoże Ci w tym o czym wczoraj rozmawialiście. Dziewczyny wiecie jaką reklamę M. sam sobie wczoraj strzelił w rozmowie a Garni? Gada, gada, gada i w pewnej chwili mówi... no ja wlaśnie robię obiadek dla Kasi. Myślałam, że padnę. Cwaniak, no! :D :D :D Celuś, z niecierpliwością czekam na info w jakim kolorze kupować upominek :) Ani mam nadzieję, że z dnia na dzien dobrzejesz. No i co słychać u Ninke i Serducha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howhg,, Groszek, polepsza się ostatnio. Groszek, wiesz, jak ja się cieszę, że jesteś niewyspana;) Garni, Kubuś jak zwykle mnie wzrusza. Wybaczam mu nawet terroryzm:P Wiem, do kogo należy Veyron:P:P:P:P:P A myśmy wczoraj posiedzieli u zaprzyjaźnionego sąsiada, fajnie było. Jak zwykle. Później postaram się Wam skrobnąć maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :) Jo- miałam wszystkie badania dokładnie robione w klinice i znowu się tam wybieram ;) ale skoro chodze juz do tego państowego , bo mma go pod ręką to mógłby się konował przyłożyć do chociaż jednego badania dokładnie :P Juz mnie denerwuje to bieganie do niego co tydzień i jego macanie mnie po brzuchu :P i patrzenie w oczy :P co w ten sposób sprawdza czy wszystko oki? :P On ma chyba metodę prowadzenia ciąży jak na zachodzie - po źrenicach rozpoznaje kłopoty :D:D:D:D:D:D:D:D:D Groszkowa ;) no widzisz M to fajny facet ;) i obiadek zrobi :D:D:D:D a jedliscie? - pizzę na wynos?? ;) Groszku ;) sama jestem ciekawa kto we mnie siedzi i tak dotkliwie mnie kopie :D:D:D:D:D a z ubrankami to ostatnio znowu pojechałam i nawet mi żółty nie przeszkadzał :D:D:D:D:D:D:D:D:D musze zrobić fotki to się pochwalę , a co? :D:D:D:D:D:D:D:D:D Zaczełam kolekcjonować juz rozm 68/74 :P Bo wszyscy mnie straszą, ze tych maleńkich to bąbel mi nie zniszczy ;) No ciekawa jestem, skoro bratowa przysłała mi takie zniszczone szmatki, to niby jak bąbel nie zniszczy ? :D:D:D:D:D Yennka mnie stresów - więcej czekolady ;) A i oceną nie przejmuj się ;) ode mnie masz bardzo dobrego praconika ;) ambitnego ,skrupulatnego, chętnego do pomocy i kompetentnego w rozwiązywaniu trudnych tematów :) Mumi- kwiatek?czyżby pan i władca zaczynał doceniać sój domowy \"skarb\" ??? ;) Garni ;) zdj. Kubusia rewelacja ;) a jak świetnie się bawi na trawce - ho ho ho ;) aż ci zazdroszczę, bo ja tylko puchne i puchnę a twój brzdąc zwiedza juz o własnych siłach świat ;) Buźka :) ps jeszcze łaskotki dla Misi Jo i oczywiście dla Kubusia :) A i całuski dla Ninke - mięłgo wpadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke żyje, ale dają jej w pracy w kość i na kompa patrzeć nie może... A Serce - nie wiem - opis na gg ma zajebisty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, obejrzałam fotki:D:D:D:D:D:D:D Mili już taka duża:D Ale dzieci szybko rosną:) Aż szkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!! Dostałam ataku jaskry analnej!!!!!!!!!!!!!!!! nie mam ochoty na nic, siedzę nad papierkami i mysle o ... sama nie wiem o czym. Przed chwilą szefcio mój cudny rozbawił mnie do łez opowiadjąc kawały i tak jakoś jaskra mnie dopadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak mam poukładane - poprostu szok wszystko powpinane nic się nie wala :-D. Yenka własnie przyszła twoja kolezanka po fachu - dostała herbatke i pyszne ciasta na osłodę a do kompletu rejestry i segregatory z papierzyskami :-P. Wlasnie zapłaciłam zaliczkę za drzwi ..............ale jestem zadowolniona bedę miała przesuwane u córki - nareszcie skończy sie problem z obijaniem łóżka (jak otwierała stare zawsze udało jej się rabnąć ). Gładzie się robią ....................jakos do przodu :-D. Wracam do papierków ...............mam dziwny zapał do pracy :-D.:-D.:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce zdjęcia Mili .....................będę tupav nogami jak nie dostanę :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×