Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

dziewczyny ma może któraś program do aranżacji wnętrz? byłabym wdzięczna za pomoc w tej sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozatym to mam dylemat - czy wybrać panele pinia kanadyjska czy dąb jasny - w katalogu dąb jasny był ciemny, a pinia rózowa, na zywo wygladajazupełnie inaczej - i teraz mam problem ;-) Bo i te i te mi się podobają. A miała być hicoria pasadena na poczatku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka a te panele na podłogę czy na ściany? ja będe kupowała podłogowe do córki pokoju jeszcze nie doszłyśmy do konsensusu jakie mają być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, podziękowania dla Ciebie i Kubusia :) Mam njusa - dostałam nowe zadanie w pracy. Ale qrwa chcę najpierw ten od 2 lat obiecany awans i podwyżkę. Bo temat jest konkretny i bardzo odpowiedzialny. Bedziemy się ubiegać o miano Europejskiej Stolicy Kultury i mam utworzyć zespół/biuro do realizacji zadań. Musze opracować plan na najbliższe lata, budżet, zorganizować konkurs na logo, zorganizować ten zespół od zera. Fajnie, tylko zastanawiam się czy dam radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa a czemu miałabyś nie dac rady?? pewnie ze dasz!! małymi kroczkami i sukces osiągniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, ten ostatni filmik... jest jakiś chwilowy problem na interii ale na bank go obejrzę :D Śmieszny taki ten Kubulek. Mały, kochany urwisek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ogladam filmiki. Groszek - Ty mi tu sienie wymiguj, tylko bierz siędo roboty. Ku chwale ojczyzny i partii :-) Whimcia, na podłogę panele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, filmy są boskie. A ten bebebe to juz mistrzostwo świata. :-D Młody jest extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozatym to i Ty Grochu i Ty Garni dajcie mi swoje nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) A mnie net nie pozwala na podglądanie Kubusia :( Groszku - gratulacje i dużo sił i wytrwałości ;) Napewno dasz sobie radę ;) kto jak kto ale ty napewno ;) Whimcia - tatcie na pewno się polepszy , najwazniejsze że jest pod dobrą opieką :) Yennka - panele powiadasz? dobrze że zawęziłas sobie mozliwośc wyboru, bo ja do tej pory zastanawiam się w jakim kolorze bedzie podłoga :P na razie wiem tylko tyle, ze ma to być gres polerowany , ale odcień ........... :( chyba nic nie wybiorę :( bo co tyd. podoba mi się coś innego :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mumi - dzięki za wsparcie i pomoc - zaraz spróbuję do ciebie naklikać, o ile juz to pudło działa. Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis bioegam - gary-ścierka, pranie ręczne i sklepy i urzędy... Jak juzwizęłam urlop, bo musiałam, to wykorzystuję maksymalnie. Chciałam na piatek-ale najpierw pani kierownik się nie zgodziła(fakt, w piatek będzie urwanie głowy,nawet imprę integracujną przenieśli na inny dzień), dwa - w poniedziałek zadzwonił pan z energetyki by dziś zgłosić siena podpisanie umowy itd. Bo po dwóch latach w końcu przepisałam liczniki ;-) A jak mam chwilę to dopadam kompa - synio w szkole, księć w pracy - cały dla mnie! :-D No i słucham muzyki na full - przed chwila Cesaria Evora, teraz Brathanki, a zaraz mój ukochany Czesław Niemen (Czesiek Niemęcz ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki Groszek. Zaraz wpiszę w adresy. A pani w USC jest debilką, wiecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko, właśnie obejrzałam filmik jak Kubuś wstaje. Kurczaki ale ten Twój synek ma tempo rozwoju! Niektóre dzieci mają roczek i tyłeczków nie podnoszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, zupa ugotowana - własciwie to flaczki z kani. U nas kani zatrzęsienie - już nie mogę patrzeć na samżone, znalazłam na Oliwce przepis na flaki - zrobiłam trochę przerabiając-rewelka! Prawdziwych flaków za to nie tykam - nie dałabym rady przełknąć - bleeeeeeeeeeeeeee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka czemu debilka? u nas nie ma kań -czubajek .............kiedys bywały ale ostatnio nie ma , ale za to pojawiły sie rydze zastanawia nas jedno nie było ich pare lat(rydzów) i znowu są czyżby spały czekając na lepsze czasy? dzisiaj nawiedzi mnie pan hydraulik .................. już sie boję ale sama chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Whimcia, nie chce mi sie opisywać,ale czasami takie pierdoły ludziom wciskalną ze szok. Ja tam jeszcze jako-tako kumata jestem i pyskata na dodatek ;-) i ciemnoty wcisnąć w siebie nie dam,ale jak przyjdzie jakaś kobicina ze wsi, boi sie ust otworzyc,a te mądre paniusie odsyłają ją z konta w kat, to scyzoryk się w kieszeni otwiera. I nic człowiek nie załatwi, a te zadowolone, bo na kawę czasu więcej... Caly urząd gminy tam gdzie mam działkę ma taką opinie - niedouczeni i chamscy, co poświadczam bo na własnej skórze doswiadczyłam, a dziświdziałam. Spadam - kończęsmażyć naleśniki. Buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o rydzach marzę - pamietam je z dzieciństwa, a nie widziałam już na oczy ponad 20 lat!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a\'propos grzybów własnie przytargaliśmy 2 reklamówki maslaczków..oj będzie obierania prawdziwków niestety nie ma, a na innych się nie znam Garni :D Groszku nie wierzę w to co piszesz! Ty nie dasz rady?? zobacz ile do tej pory dokonałaś więc to zlecenie to betka! ale walcz o awans gdy dadzą Ci papiery do podpisania o przyjęciu tego zlecenia buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki poszło do was @ ale dalej smutne i przygnębiajace :( ja jakos nie moge w to uwierzyć :( ehh ........... ps jak piszecie o grzybkach to mnie skręca - u mnie ich całkowity brak :( a ja grzybki tak lubię - mniam mniam, pod kazda postacia :D:D:D:D:D no i z tej rozpaczy mój kupił mi kurki w sklepie- ale sa nie dobre :O ale lepsze to niż nic :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ce;li.........zmartwic cie??..czy nie......... w plusie kupiłas te bodziaki.... ja tez...nie kus się więcej i ich nie kupuj...teraz u nas tez mają....pomaranczowe pistacjowe i róż.... fatalne...jedno pranie i sie rozciagaja...wokół szyi i na dole... ale przy zupkach to mi nie żal...przynajmniej łatwo wkładają się pierz je recznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuu a ja właśnie szukałam takich co się rozciągają :( bo jak ja w te sztywniaczki wcisnę bąbla??? a nie wiem gdzie kupione- bo to nie ja to kupowałam :( miały tylko znaczek - przyjazne tekstylia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×