Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

w U.M. meldują czasowo do 3 m-cy i powyżej 3 m-cy (standard 2 lata) lub na stałe (z powodów rodzinno-finansowych nie może się całkowicie wymeldować) On ma meldunek stały w domu rodzinnym, ale czasowo jest tu..jakby sie kto czepiał (wścibskie sąsiadki, ochapltusy i inne byty), poza tym chciałam mu troszkę ułatwic życie: paczki, przesyłki - teraz może i za mnie podpisać i...trochę pewności dać, że nie jest na chwilę, gdy jest źle, ale na zawsze bo tak licze że za 2 lata to już na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż - zamość znam jak własną kieszeń ;) rynek krakowski - hmm raz w miesiącu bywam - jeydnie ta wieliczka- tam sa takei kolejki :O jakoś nigdy nie udało mi sie jej zwiedzić ;) musze to nadrobić, zanim bąbel pochłonie czas :D:D:D:D:D:D:D No i żałuję, ale nigdy nie byłam u ciebie :( ehh a byłam kilka razy tak blisko :( A może Malbork????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fajnie było by to wszystko zobaczyć jeszcze raz lub chciaż raz :) Kanał Elbląski przybliży nam Jo jak Niunia podrośnie to mama będzie pewnie jej tam robić fotki ;) A w/s Torunia to będe się uśmiechac do Whimki i Serduszka :D może przy okazji zatualizujecie swoje fotki ? :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi nie uwierzysz ale nie byłam w Wieliczce ...............zawsze chciałam nigdy się nie udało jakies fatum . mam nadzieję że w końcu mi się uda :-D. a teraz wracam do pracy ................Vat czeka na zrobienie deklaracji:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieliczka jest piekna, niesamowita i zapierająca dech w piersiach. Ale żeby nie stać w kolejce do wejścia, najlepiej być tam ok. 9 rano. To miejsce naprawdę warto zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ty sumienia nie masz ? o 9 rano??? kobieto to ja musiałabym wstać o 5 , no bo śniadanko, kawusia, obowiązkowo sprawdzić co naklikałayście wieczorem poprzedniego dnia i można jechac - a że tutaj rano są mega korki to jak nic o 5 musiałabym wstać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieliczke zwiedziłam dwa razy - z wycieczką i z ksieciuniem niedawno. I wcale nie było kolejki - czekalismy moze 15 minut! Jest bardzo ładna i warta zwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka- a ty w wieliczce byłas w weekend czy w tyg.?? bo my robiliśmy podchody przez 6 weekendów i za każdym razem na widok tłumów ja kręciłam główką i mówiłam jedziemy na rynek krakowski :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z Ani??? i Groszkiem ;) a kawał Groszkowej robi furorę wsród moich znajomych panów :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Celi, bo największe kolejki są w weekendy, dlatego trzeba być rano. Myslę, że w dzień powszedni jest lużniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj to zaciskam łapki jeszcze mocniej ;) a ty zapomnij o stresie i zjedz jakeiś dobre czekoladowe ciasteczko :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny :D 🌼 ❤️ :D Jo* baletnica jest coraz piękniejsza, a w Jej oczach można się zakochać..szykuj wiano dziś był zmasowany atak dzieci na służbę zdrowia najpierw mój cór: na W-Fie ambitnie podeszła do zadania na 5 i dostała drżenia mięśni, biegiem do higienistki, badanie pulsu itp. zwolniona z lekcji ale juz Ok o godz. 15 tel, ze syn jasniepana \"coś\" sobie zrobił w rękę i trzeba jechać do szpitala, moje dzieciaki zostały w domu i czekały na ex babcię a my biegiem przez 3 wsie do małego i do szpitala w izbie przyjęć rzeźnia, a to grosik połknięty, a to rączka pociachana, a to nastolatek upojony, 2 godziny z hakiem i mały ma gips ale się cieszę z @ od Yenny i Jo* same dobre wieści :) dziękuje Wam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiecie ja mam powody do radości, dzielę się z Wami i jeszcze raz dzięki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Misiaki :) Yennka - :D:D:D:D:D:D:D Jo - Ninia cudna :) jaka rozkoszna :) a ty słoneczko jak się czujesz ? doszłaś juz do siebie ?? A tak w temacie dzidziusiowym : co to są kolki u niemowlaków ?? naturalny przypominacz o antykoncepcji :D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziolki i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, I znowu tydzień szybko zleciał. Teraz cieszę się weekendem. Ja czasu na nic poza pracą nie mam lub jestem zbyt mało zorganizowana. Pracę chętnie bym zmieniła, ale nie jest to łatwe znaleźć jakieś konkretne i przynoszące zadowolenie zajęcie biurowe. A może ja już tak jestem ,że mając coś nie potrafię się już tak z tego cieszyć. Jak widzę u Was raczej dobrze się układa. Mnie trochę katar męczył w tym tygodniu, ale już mi przeszło. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie maile. Zdjęcia Waszych dzieciaczków cudne. Było tu gorąco na topiku jeśli chodzi o politykę zauważyłam. Ja w ogóle się nią nie emocjonuję . I nie interesuje mnie. Kiedyś wypadłam z rytmu i do dziś nie wiem kto jest kto i z kim. I coraz bardziej życie w tym kraju mnie męczy. Szkoda ,że nie mogę część z Wami pisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie odzyskałam neta;) Yenka, wczoraj wypiłam kufelek za Was;) U mnie fajny weekend:) ostatni wolny, whimcia Ty też celebruj go:) kwiatki i byziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niestety Ani u mnie już nie miałam zajęcia koszmar od 8 do 19.30 i co jedne to lepsze od drugich ..............................przerażenie mnie ogarnia ale jak zaczełam to skończę nie mam innego wyjścia . Yenka nawet nie wiesz jak sie cieszę :-D. ps. zmykam jutro znowu taki sam dzień :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja z rana dwa słoa - wczoraj świętowalismy dalej :-P Powoli krystalizują sie plany - wczoraj dyskusja odnośnie nazwiska mojego po ślubie. Bo ja chciałabym swoje -cały czas mam panieńskie - podoba mi się, jest rzadkie i ładne. NAwet ostatnio pani na szkoleniu zwróciła uwagę, że ładne. Ale ksieć sie upiera, że mam mieć jego - z jednej strony racja - dziecko i jego nazwisko itd,a dwa nazwiska moje i jego plus moje dwa długie imiona to za duzo na raz ;-) A jego nazwisko - cóz, niebrzydkie, zwyczajne,ale nie tak ładne jak moje :-D No i takimi młaymi kroczkami krążymy wokół tematu zareczyn i ślubu. A - powiem Wam co Groszek zrobiła! :-D NIe chciała nam przeszkadzać w świetowaniu - więć smsa z gratulacjami przysłała mi ok 23,50! My dalej świetowalismy ;-) Szkoda ze nie widziałyscie miny ksiecia - a kto to o tej porze do mnie pisze, a dlaczego, a po co... Dalałam mu w końcu do przeczytania - glupio mu się zrobiło i nie chciał czytać. Ale dzieki Groszkowej wiem ze dalej zazdrosny jak diabli hihihihihihihi Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz spadamy z domu, a ja chciałam jeszcze wkleić Wam słowa piosenki Varius Manx która jakoś tak chodzi mi po głowie: Spóźnieni kochankowie Mam dziś wszystko czego chciałam jesteś blisko zobacz znów się śmieję każda chwila obok ciebie jest jak słońce po największej burzy to cudowne kiedy sprawiasz że bezpiecznie czuję się przy tobie I szkoda że los tak zakpił z nas kazał nam czekać aż tyle lat I szkoda że los tak zakpił z nas kazał nam czekać aż tyle lat Dziś mocniej wdycham życie chcę dogonić to co mi umknęło ty pomagasz mi odnaleźć wszystkie wiersze które pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny zaraz Ci @ wyślę..coś o nazwiskach groszku współczuję, tez mam gile do pasa..normalnie bogini sexu ze mnie, w skarpetach, z czerwonym nosem..masakra i łeb rypie ehhh ale wstęp juz dopięty na ostatni guzik, bibliografia uzupełniona, kończe I rozdział buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny😘 Yenny :D Najszczersze zyczenia szczescia. Stworzcie razem dobry swiat, zyjcie pelna piersia. Nie zostawiajcie nic na potem. Wazne jest tu i teraz, bo jutra moze nie byc. Zyjcie tak, jakby kazdy dzien mial byc ostatnim. Tylko wtedy jest \"naprawde\'. Cieszczie sie soba, nie traktujcie siebie i zycia zbyt powaznie. Slowem-bawcie sie dobrze. Pozdrawiam, Ira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Skończyło się świetowanie :-p - dziś już praca i szara rzeczywistość ;-) A tak serio to jest bardzo, bardzo dobrze. Dziekuję Wam jeszcze raz za życzenia - w tym naszym \"mrówom\" - Agatka, Ira - wielkie buziaki dla Was i wzajemnie dużo, dużo szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim uśmiecham sie do was ...................jakoś mi tak wesoło na duszy . Co prawda weekend miałam cięzki , lae jest nadzieja że wpadne w tryb i bedzie dobrze .Okazuje się że moge miec realną szanse na stypendium za wyniki w nauce ...............zobaczymy czy sie uda ? Wracam do pracy :-P. Miłego dnia dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ja ziewam jak Reksio migdałki mi widać :( budziłam się co 15 min :O w końcu od 2 do 5 nie spałam, a o 8 mój mnie obudził 😭 ja tak długo nie pociągne :( u nas do dupy :P właśnie mój pojechał zerwać umowę z ekipa budowlańców :O ale co wczoraj mi na dziamgał to moje :O i dlatego maluchowi się udzialiło moje zdenerwowanie i kopał jak szalony :O i nawet wypad do Czech przyblakł przy dziamganiu mojego :P Już chyba wole jak go nie ma w domu, przynajmniej mam spokój :P a tak wiecznie coś znajdzie i jojczy :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×