Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

taaa.chyba spadł...wiesz dziwnie sie poczułam..przychodzi do mnie do domu niejako...a prosi jakby jednego z nas" z osoba towarzyszącą..." kurka...jakbysmy mieszkali osobno.. jakbym wogole nie była jakos tam zwiazana z Ł/ perdziele nie ide:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polazły :-( Nam grill nie wypalił - słonko-deszcz, słonko - deszcz. Goscie wpadli do nas, zjedli i pojechali. Zaraz idę spać. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej spać ? Yenka szkoda dnia ................no chyba że w nocy będziesz sie króliczyć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja już nie daje rady. Nie mam siły na nic. Już wolę do pracy chodzić. Chociaż te 8 godzin jestem zupełnie inną osobą. Uśmiechnętą, optymistką, z głową pełną pomysłów. W domu gasnę zupełnie. Nawet nie mam się do kogo odezwać i normalnie porozmawiać. Ja i on to dwa różne światy. W dodatku nadal zero słów. Jemu to pasuje jak widzę. Pojechał sobie gdzieś, nawet nie wiem gdzie. Jestem wykończona tym wszystkim psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke :) jak to se gdzies pojechał? nic nie powiedział? :O oj przegina twoj men i to bardzo :O ale jutro mu napewno przejdzie i bedzie sielana :) zobaczysz, chmury nigdy nie wiszą wiecznie nad jedną osobą :D buzia :) yennka, whim - króliczyc ? :D:D:D:D oj popłakałam się :D:D macie może jakies sposoby na bolący tfuu napierdalajacy kręgosłup? no dran jeden wzion i się zepuł :( aaa zrobiłam sobie włosy na migdałowy blond - jakiś mysi mi wyszedł- chyba nie ta faza ksieżyca- ta wyjatkowo mi nie służy, chodzę i buczę po katach, jakos się wszystkim rozczulam, normalnie jak w ciąży :O a wiem, ze nie jestem na tysiąc procent , więc co mi jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana21
Yenny, czyżbyć nie dostała mojego listu??? Bo ja nadal...cierpliwie czekam na odpowiedź Buźka, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i spadam. Ninke, wczoraj nie mogłam poklikać - wyjasnię na @. Celi - ja się właśnie przymierzam do malowania,ale nieśmiertelny rudy. Ewa - nie mam nic od Ciebie od conajmniej 2 tyg. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ciepło i słonko świeci :) więc witam Was słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :) Garnierka znalazłaś? Chciałam się usprawiedliwić... w piątek przysnęłam o 21 i zerwałam sie do telefonu, trochę wybita z pantałyku :D M. ogladał tv a mnie zmogło. Ale do rzeczy, masz gdzie zrobić tę tabliczkę? Bo jak chcesz to ja mogę ją zamówić u siebei i przesłać Ci. Czekałąm na smsa od Ciebie w sobotę a tu nic więc wolę się upewnić. Odebraliśmy obraczki w piątek i M. jak tylko po zakupach wróciliśmy do domu, nałożył swoją i łaził tak pół wieczora :P Twierdził, że chce się przyzwyczaić, a pozatym to podoba mu się to :P A dziś papiery z usc załatwiliśmy. POgoda nadal tu do doopy... ale hcyba już się przyzwyczaiłam do jesieni latem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie u mnie padało ...................a teraz słońce daje popalić :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczornie! Leje, 5 minut słonka, leje, 5 minut słonka. Dołuje mnie taka pogoda. Spadam coś zjeść, choć mam potworną zgagę i żołądek boli jak cholera. Ale i głodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Celi, szkoda słów i czytać się nie chce... Zaspana, wstałam dziś o 4 rano. A późno poszłam spać, ogladałam TV, co u mnie ostatnio jest dosc dziwne, bo nic w tej tv nie ma. Chcemy zrezygnować z HBO, bo takiej chały to już dawno nie widzieliśmy. Pozatym w pracy zostaliśmy na 8 stołkach we troje i ijest zapieprz. I zołądek znów mnie boli, nie wiem co się dzieje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Celi ........................zabrakło mi słów . Zgadzam się że to trzeba ścigać ...............pogadam dzisiaj z znajomym kryminalnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłosiłam pan Policjant zapisał stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zapieprz. Dopiero zjadłam - musiałam, bo bym padła. Spadam dalej \"kukać\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) nie wyrabiam na zakrętach :( mała wczoraj 7 razy musiałam przebierać, a ze prania nie robiłam dobrych kilka dni, więc dzisiaj od razna miałam zapieprz :O do tego jakąś dziwną wołowinę kupiłam, kurka noo juz 3 godziny ją duszę, a ta twarda jak podeszwa :( sen... poszłam spac o 24 .15 oglądaliśmy film, nie moge byc tylko matką :( film spoko polecam, \"Choć goni nas czas\" - ale tematyka śmeirtelna, więc tylko dla mocnych nerwów- mimo to pozytywny i w \"miłym\' tonie. Ninka obudziła się o 3,15 i fikała do 5.30 :( jesssssu w oczach mam piasek , łeb mi isę kiwa, ręce mi się trzęsą bo juz 7 kaw trzasnełam, a mała rozrabia i rozrabia- skąd takie szkraby mają w sobie tyle energii ?? Whim no widzę, ze podeszłaś do strony bardzo poważnie, a ja stara i głupia i na to nie wpadłam, ze wypadałoby to zgłosić :( Jo- nie obijaj się kobieto tylko dawaj foty Mili :D a w/s odp na twojego emilka, to mała ma ciuszki i z 5-10-15, i tesco i nawet biedronki za 5zł za szt - więc nie wysiliłam się o nie :D:D:D:D żołądek i mnie boli, do tego mam @ więc juz wiem skad to moje emocjonalne rozchwianie ostatnio :D:D buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj padłam ok 21, spałam do 5 ciurkiem. DZiś buzia mi się drze,ale ogólnie ok. SZkoda tylko, że w pracy taka masakra - do końca tyg. bedzie młyn, po niedzieli nie lepiej. A potem urlop, nareszcie! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóz nadzieja matką głupich .. ja tu z kawka przybieglam aby sobie poczytać co tam u was, a tu pusto !!! co jest z wami ? u mnie leje, szaro, buro i bardzo jesiennie :( brakuje tylko żółtych liści .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem... ale poszukiwałam dodatków na allegro :D A u mnie dziś słonko i w mairę ciepło. Ponoć weekend ma być upalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pracuje ........................a jak mi się niechce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra-URLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP Mam rozterki-sielana zna- mnie wysmiewa ale cóz... Zdjec nie mam-wylały baterie z aparatu co mial 12 m-cy ...co coments Takze nie uwiecznie moich fałd na plaży ;-) zycze milej pracy milego urlopu slonca deszczu usmiechu i spokoności-odezwe sie NIEBAWEM!!!! POZDRAIWAM! where is Mummi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×