Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

eeeeee nie truję już . tylko jeszcze słówko- chodze z mała na spacerki to czasami jak widzę babcie jak potrzasają swoimi wnukami, to az nóż mi się w kieszeni otwiera - kilka razy miałąm watpliwa przyjemność porozmawiac z nianiami na takich spacerkach- pomijam że nawet pieluszki kradły - aby sprzedać ! ale np nieprzewijały dziecci mimo kupy ub zasikanego pampka- bo to śmierdzi ! a jak niechciao dziecko iść spac jak ta chciała se pogadać to wkładała do łóżeczka a sama wychodziła przed blok na papierosa i pogaduchy przez tel . oki. juz nic w tym temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, spadam do domciu. Celi, nie wszystkie nianie takie są. Ale jak na taką dobrą trafić, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, w sumie masz rację. Rózne są opiekunki. I problem polega właśnie na tym - jak trafić na kogoś fajnego... Yenka, ja też czekam do urlopu ale jeszcze tyle czasu do niego :( Chyba na jutro i na czwartek wezmę wolne. Może nad morze skoczymy. Ostatnia szansa bo od poniedziałku koleżanka z pokoju idzie na miesiąc na urlop, a wyedt niestety musze ją zastępowac i o wolnym dniu można jedynie pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonko świeci jak oszalałe ................a ja motam się z fakturami i notami korygującymi ( nie ma jak zmiana nazwy firmy) .....................robota głupiego :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, miałam to samo jak zmieniliśmy siedzibę :O U mnie też grzeje niemiłosiernie. Witam wszystkie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jak to smakuje bo przerabiałam to dwa razy raz jak sie spólki łaczyły a potem jak facet wpadł na szatański pomysł zmiany firmy ( niech bóg ma w opiece pracodawców i ich pomysŁy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu postaram się poczytac. A teraz pa - wtorek z głowy. Jeszcze środa, czawrtek i piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! Nieco później, bo spóźniliśmy się na prom przez żagiel windsurfingu na dachu auta mojej kuzynki. W południowej Szwecji też grzeje, jest ponad 30 stopni! Nie wiem, jak teraz na północnych rubieżach, ale pewnie też ciepło. Sprawdziłam, za kołem podbiegunowym ponad 20. Zdążyłam widzę na 500-setną stronę topika. Teraz rozpakowywanie....pranie...sprzątanie....ratunku!!!! Cieszę się, że Was widzę. Fajnie było, dziko i zjawiskowo. Polarny dzień to wyjątkowa sprawa, jest pierwsza w nocy, a ty sie czujesz jak o ósmej wieczorem. Tylko te komary!!!!!Wyposzczone, bo rzadko widzą człowieka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Odliczam czs do urlopu. Nie mogę się doczekać. CZuję się lepiej. Witaj Ani - liczę na fotki. Celi, Whim, odpowiem w miaremożliwości - w pracy mam masakrę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą, będą, jak to wszystko jakoś ogarnę... Bo mam jeszcze u siebie moją chrześnicę, wybrała nas , nie dziadków, ślicznie śpi jak aniołek, bo jak wstanie już takim aniołkiem nie jest:P W przyszłym tygodniu mam wesele, nie mam jeszcze prezentu:( A po weselu znów wyjeżdżamy, tym razem w większym towarzystwie( znajomi z Niemiec z psem, moja przyjaciółka i jej facet i jej new born synio i jeszcze jedni znajomi, ona w ciąży). Wracamy na początku wrześniu i ... kolejne wesele. Więc znów mnie nie będzie. Teraz mój wynosi z auta graty, bo jak w nocy przyjechaliśmy, wzięliśmy tylko małą i przybory toaletowe. Musimy się wypakować, a jesteśmy nieziemsko obładowani:( Nawet świeżo zebrane z Małą kurki i prawdziwki z lasów Smotlandii mamy! Idę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, a ile Tobie dni do wakacji zostało? I jakie plany? Bo jeszcze nie przeczytałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwki też gwiazdkuje??? :-D Ani, plany się sypią - księć połowę urlopu spędzi w pracy, a zaczynam od poniedziałku urlopowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj mam wagary:-) zabieram się za sprzątanie ................. co prawda mam lenia, ciekawe jak to będzie wyglądało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i końcówka juz. Zaraz do domciu, wreszcie! Whim - i dowiedziałaś się czegoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Yenka czekamy , bo tatus obiecał podac dane ................ zobaczymy , jakby coś to zadzwonię . U mnie sajgon - padła pralka i niedźwidż naprawiał do 4,30 .......... a teraz okazało sie że niegrzeje wody ............. czeka nas zakup nowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia, whim, w zakupach. Wciąż najtaniej w necie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ani witaj na pokładzie :D:D:D Whim nie strasz :( moja ma 9 lat - a jak jest pogoda to cały dzien pierze :( jeszcze mi tylko tego brakuje do szczęścia :( J. testuje nowy samochód - ponoć wół i muł :D:D ale z klimą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, to jak wyłączy klimę, to będzie żwawszy:P Nasz ford tak ma... Na miasto to starczy:P Ja mam urwanie głowy, wczoraj dzień gospodarczy i mała (dziś już w drodze do Włoch na wakacje), pożegnanie z rodzicami (wakacjują się) i goście: dziś i jutro. Ale młyn, całe szczęście, że pranie szybko schnie, a w środku tygodnia w sklepach są małe kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Wam, że przyswajam się do upałów, bo ostatnio to znacznie chłodniej bywało, choć i teraz na północy temperatura skoczyła. U mnie dziś na termometrze w cieniu: 33 stopnie! Tylko brakuje mi morza i nie muszę poginąć dwóch tysięcy kilometrów do Basilicaty:P:P:P:P:P Wiecie co....po powrocie mam tyle roboty, że lepiej by gdzieś na wakacjach....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, słońce, ładna pogoda, ciepło, wakacje. A ja tylko praca ,dom, praca, dom . Jeszcze rok temu chodziliśmy sobie na spacerki, korzystaliśmy z lata. A teraz nic. A lato ucieka. Ciągle jakieś zgrzyty ,że nawet nie chce się razem wyjść. Źle mi bardzo. I znowu zanudzam. Ale pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :d I ja się z Wami witam. Z urlopowiczkami, co \"se\" już odpoczęly i z tym, które tyrają jak ja :o We wtorek wzięłam sobie dwa dni wolnego, bo bez kitu, na pysk padałam. Miałam taką ochote sie wyspać... odpocząc... a do urlopu wciąż daleko. No i jutro znów dwa dni wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a u nas pękła rura i zostaliśmy bez wody. Z gośćmi, kolacją... Średniowiecze prawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czekam na 15.00 jak na zbawienie. Urlop. Nareszcie. Odpocznę. Wczoraj poszłam spać późno,ale czuję się super - byliśmy na działeczce, grill i troche roboty,ale tak delikatnie. Zresztą, ja lubię grzebać w ziemii. CZekam na kasę z premii i nagród- jak na zabwienie, zakupiłam rower młodemu i jestem prawie bankrutem - dodatkowo jakoś tak skumulowały się opłaty w tym m-cu - ubezpieczenia itd. I jeszcze buciki kupiłam - błękitne, a co??? :-) W pracy mam dziś masakrę - tyle rzeczy do zapiecia na ostatni guzik, że szok. Powoli się wygrzebuję znad stosu papierów - ale jeszcze dużo przedemną. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :D:D:D oj uśmiałam się że hej :D:D:D tobie niedośmiechu ale mnie tak :D:D nam padł piecyk w wigilję, a nieteść szurnięty - skomentował to tak, jadę dodomu bo nie mam się jak umyć !! i w dupie miał to, ze ja po porodzie msze się myc, ze dziecku musze wode gotowac na kuchence, najważniejszy był on !! mam nadzieję, ze twoi goście sa normalni !!!!! yennka- wyopalaj sie za mnie, wylez się na plaży za mnie ;) i sobie w końcu odpocznij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yennka, n o własnei gdzie ten urlop planujeszco ? zdradź sekret - pomarzę sobie :) trafiliśmy 5 w lotka - prawie 4tysiaki za nic YUPI :D:D:D:D:D:D tylko szkoda, ze nie 6 , moze następnym razem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, celi, wygranej:D Nasz gość sam miał ubaw z tego średniowiecza, wszystko poszło do zmywarki i zostało umyte rano:P A swoją drogą to nie zazdroszczę kierowcy tego jeepa, który wpadł u utonął w miejscu awarii koło poczty gł:( http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,5544005,Wielka_awaria_wodociagu_w_centrum_miasta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×