Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

spada teraz odwiedzic kolezanki Yenki z Torunia z I i II US-u ................. niech się dzieczyny cieszą - dostaną deklarcję Vat ( jedne z niewielu jakie zostały ) to sobie pomieszają w papierach :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku kochany wieczorem późnym obejrzę zdj . i napewno cos kliknę jak będe miała siłe ..... zęby rosnął + uczymy sie chodzić przy wszystkim a nawet trzymając się powietrza :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odruchowo weszłam na pocztę a tu full zdjęć :D Yenny :) z tymi osiołkami to \"lekutka\" przesada :D a młody to chyba wyższy od Ciebie!!! (śliczny chłopak) przynajmniej z fotek Toruń jawi się jako klimatyczne miasto ;) Groszku!! jesteś najpiękniejszym Groszkiem jakiego dane mi było w moim marnym życiu oglądać!! jaki tucznik?? co Ty wypisujesz?? suknia jest PIęKNIE skrojona, żadnych fałdek i wybrzuszeń, ślicznie się układa a to bolerko dopełnia całości i razem b.dobrze się komponuje :) ale ale, co mi wpadło w oko -> ta kokarda przy toczku, sam toczek pasuje do sukni, welon (Mama kazała ;) ) nie gryzie się, ale kokarda, nie wiem co z nią jest nie tak? może gdyby była wąziutka? no ale może się czepiam :) buźki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat na kokardę mam marny wpływ. A toczek pasuje bo jest z takiej samej koronki, tego samegoo tiulu, no gereralnie toczek + suknia jest kompletem. Byliśmy wczoraj u proboszcza spisywac protokół. Jezzzu drogi! Wiecie jak się kościół zabezpiecza przed potencjalnym unieważnianiem ślubu?! :o A potem na pizzę poszliśmy... zjadłam dwa kawałki a potem wydoiłam 1.5 litra wody + litr coli... brzuch miałam jak w 4 miesiącu. Tak słona okazała się pizza. Pół nocy oboje nie mogliśmy spać 😠 Sól podnosi ciśnienie i co pół godziny któres z nas się budziło i kręciło w łóżku. Masakra jak dziś jestem niewyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar co do kokardy - mam odczucia takie jak mumi. Ale to Twoja groszku kokarda i Ty masz się z nią czuć dobrze :) Pozdrówka dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku wyglądasz jak królewna :) toczek fajny i już wiem skad pomysl na bukiet retro ;) no powaliłas mnie w tej sukni na kolana :) nic bym tam nie zmieniała . nasza topikowo królewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo groszkowa jest piekna ot co... ma super sylwetkę...suknia to podkresla i wydłuża....dłuuugie nogi.. pieknie bajkowo retro styl jak najbardziej jest romantyczny pozazdroscic i chwalic naszą piękną królewnę!! a teraz tylko walc doszlifować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się Groszkowa z kokardą podoba. Ogólnie toczki to nie mój gust i pisałam o tym kiedyś, ale do Groszkowej to pasuje. Szkoda, ze zdjęcia dodatków nie chcą się otworzyć. Tyko menu. A tak pozatym, to ja dziś spałam superowsko. Wiecie, młody u kolegi nocował ;-) Szkoda tylko, ze krótko. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili chora. Przeziebiona. Bylysmy u lekarza..stwierdził na powitanie \"michasia alez Ty wielkie dziewcze\" ;-) Noc nie byla najgorsza spala od 19.30 do 07.00 , pomimo ze ida Jej wszystkie zęby na raz oraz kły...czyli najgorsze..Był w szoku lekarzyna ze Mała w miare lekko to przechodzi ;-) Groszek--> dla mnie pieknie, łobuz pierwsza klasa i z Panem młodym w ten sam desen to bedzie dopiero komplet!marzen!!!Bez welonu tyz by było nice-ale nadaje on delikatności..mi sie bardzo podoba i widac ze bylo to dla Ciebie przezycie ..fajnie ❤️ Celi-->Mili na sojowym od 3 miesiaca zycia-bebilon sojowy, jest uczulona na cala czasteczke białka krowiego wiec skaza niemiłosierna...wiem ze dzieci nie lubia tego mleka-moja lubi. Ale moim hitem jest jak je parówki-oczywiscie sama! Gada wszystko-powtarza poczatki wyrazów tudziez konce..i czy oglada ksiazke o swinkach czy gazete wszedzie jest Tata taataaa tatataatat a tata ;-) Ja pracuje przygotwuje kwestionariusze ocen..troche sie stresuje ale dam rade... ze skierowania firmy pana R(ysia) z kalnu pojade na szkolenie niebawem do gdyni odnosnie dotacji unijnych hahaahahaaaaaa Groszek to było for U hahahahaaaaaaaaaaaaaa czaisz nie? Jutro ide popodciagac te moje przedłuzone kudły bo juz mnie denerwuja !!!!!!!!!!straszliwie!!!!a dzisiaj pojade na zakupy chyba ;-) choc nie mam za co ;-) dobra wracam do pracy, w domu musze zrobic zeberka i dla mileczki spagetti Na maila wysle foty milusi pt. \"sprzatam łazienke z Tata \" ;-) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, temat sukni zamykami, bo aż mi wstyd jak chwalicie tak. Nienawykła jestem do takiego natężenia komplemenciorów. Jo.. łahahaha Ryś z Klanu Cię wysyła. No no no, to czekam na nowe odcinki tej telenoweli. I oczywiście zakończenie musi być lepsiejsze niż w niejednym bollywoodzkim filmie :D Celiś, aj się póki co jeszcze wirtualnie przypominam z fotkami Twojej Małej.. Nie drażnij Grocha bo Ci wjazd na chaciorę zrobi zobaczyć te Wasze małe cudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka dla Mili Jo*. Ja też jutro do fryzjera pędzę. Końcówki tak mi sie porozdwajały, ze wstyd. Z dobrych wieści, dostałam podwyzke, niedużo, bo kilkadziesiąt zł, ale ziarnko do ziarnka... Plusem jest to, że z wyrównaniem od 1.01.2008. Czyli za 8 miesięcy od razu. Do wypłaty w 1 połowie wrzesnia. Będzie na waciki ;-) Albo wydatki szkolne młodego. Do końca roku czeka nas jeszcze jedna podwyżka (trochę większa) wywalczona przez naszych związkowców. Sup[erowo, bo dosłownie tonę w wydatkach. A pozatym postanowilismy z ksieciuniem oszczędzać. Bo po urlopie i konsekwencjach tego urlopu jestesmy bez grosika na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaaa też chcę podwyżkę Coś tam dostaliśmy ale u nas to były rzeczywiście drobne bo bodajże 50 zł brutto w dodatku bez wyrównania od stycznia, kiedy to weszła nowa ustawa regulująca płace w urzędach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie @ dziewczyny Ależ mnie tu dawno nie było :) Groszeczku, jak na mój gust suknia prześliczna, napisałam Ci juz z resztą. I toczek też i welon też... I przede wszystkim Ty też! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedł filmik- sprawdźcie czy da się otworzyć? Mili bosssssssssssska :D:D porządki I klasa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracy. Wczoraj tyrałam w kuchni do północy prawie - kuzynka ksieciunia uszczęsliwiła mnie wokirm pomidorków - takich na przeciery. I stałam obierając je, wyciskając pestki a potem robiąc sosy. Niezłe nawet wyszły - takie słodko-kwaśne z ananasem. Ale i orobiłam się jak głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni podziwiam Cię i gratuluję z całego serca 🌼 buzia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie od rana pisałam skargę do WSA ...............bajeczka szczególnie że wykazywałam niezgodność z Konstytucją RP . Dziewczyny robie tak dziwne rzeczy że sama jestem zdziwiona tym co robię :-P. Z przykrych rzeczy to okazało sie że mam ostrogę z prawej nodze ............ bolało i bolało a ja liczyłam że w końcu przestanie - nie przestało taki mój pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli pytasz o ostrogę to podobno do chrząstki od spodu w pięcie ścierają sie kawałki kości i układają sie na kształt kolca-pazurka ........... problem w tym ze cholerstwo bolesne bardzo tak jakby ktoś wbijał długa ostrą igłę przy każdym stąpnięciu ta chora piętą . Mam zabiegi rehabilitacyjne powinno przejść ................. nawet udało mi się załatwić je w terminie wrześniowym - a to sukces bo w niektórych przychodniach limity na ten rok wyczerpane ( jakiś obłęd urządzenia stoją bo limitów nie ma - a powinny leczyć ludzików ). No ale cóż to tylko Polska :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo. rano robota szła mi jak po grudzie, potem dostałam przyspieszeeni i wyrobiłam sie. Zaraz wezmę to co odłozyłam na jutro. Whim, paranoja jeżeli chodzi o leczenie w naszym kraju to za mało. Czasem opisać się nie da słowami tych szopek jakie spotykamy w szpitalach i przychodniach. Debilizm i tyle! A ja w każdym razie zdrówka Ci życzę i mało bolesnej rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku :D:D:D specjalnie dla ciebie @ masz foty mojej malej , ale sprzed mieisąca :P sprawdziłąm @ i tych fotek wam nie wysłałam , więc proszę :D Whim dziewczyno trzymaj się i walcz z tym cholerstwem , no też nie miało co się przyplątać tylko takei cuś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo :D:D:D pokazałam Twoją Mili J. i wczoraj mówie przez tel że Niunia robi porządki w jego zufladzie ze skarpetkami- a on na to, ale juz tak jak córcia Jo ? bo ja niechcę z wc wszytskiego wyjmować :D:D:D:D Yennka :) praca praca praca? a jak sasiedzi ? i majeczki w kropeczki?? zdj serca nie chcą się u mnie otwierać :( ani jeszcze na wakacjach? Garni gratki za dyplomik 🌼 Whim jak dzisiaj nastrój? Babko - a co u ciebie??? Groszku - a jak twoje nerwy? stres już jest? noi czy słyszałas o przesądach z butami do slubu? ze trzeba je na parapecie trzymac aby była ładna pogoda, ale piętkami do okna, żeby szczęście nie uciekło??? i koniecznie coś z pieniażkiem- ale nie pamiętam :( zaraz podpytam grudniówki, bo one teraz się weselą więc pewnie cosik wiedzą :D Mumi - a ty pamiętasz o nas jeszcze ??? co tam u ciebie ? kiedy ślub i weselicho? piździonek jest a reszta? nie odkładaj jak ja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Kuran, od wczoraj nie mamy ciepłej wody z powodu jakijś awarii i jeśli dobrze pójdzie to dopiero późnym wieczorem będzie. Musiałam brać prysznic pod zimną woda... Brrrr. Celi, ale fajny pełzający Robaczek z Ninki. Taka mała żabka :) O przesądach z butami słyszałam. I mimo, że nei wierzę w zabobony, to z butami poczaruję, a co mi szkodzi? No i fajnie by było żeby jednak było słonecznie. Żadnych podwiązek i amerykanizmów typu: coś starego, niebieskiego, pożyczonego, ani wprowadzania przez ojca do kościoła. Żadnej podwiązki :o I tak nie będzie żenujących zabaw ze ściąganiem jej. Ze straopolskich przesądów jeszcze jeden zastosuję. W szew kiecki wszyję okruszek chleba i odrobinkę cukru :D To ponoć by było słodko i żeby zawsze było co jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj zdecydowanie lepiej ......................am wielka ulgę na duszy skończyłam robic ogórki konserwowe ( słoiki sie skończyły- cieszy mnie to ) . Jestem taka wariatka że jak mam w co zaprawiac to zaprawiam a potem nie jestesmy wstanie zjeść tego do nastepnych zapraw....................... ale to rodzinne u mojej mamy jest jeszcze gorzej - bidulka przez lata dorobiła się tak wieku słoików że całe lato zaprawia i zaprawia . dziewczyny teraz już wiem czemu jestem rozwódką :-D ................bo ani niebieskiego , ani pozyczonego ani chleba ani cukru nie było to jak miało sie udać :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×