Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Cześć.. melduję się. Garnierka, super fotki. Ślicznota z Ciebie :) A z Kubusia to już chłop jak dąb :) Wróciłam do pracy i próbuję odnaleźć się. Jest taka zimnica u nas w pracy, że szok. I ma byc tak do połowy października, bo jest remont na parterze i kaloryfery zmieniają :o Masakra! W pokoju jest może 10 stopni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesień miesiącem konferencji, niestety w tym aura zupełnie mało konferencyjna:( Jeeeesu, jak mi się nic nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) waruje od 3 godzin, spać nie mogę, ehh znów \"śliczna\" aura :O byle do wiosny ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Kurde, w pracy mam 15 stopni i siedze aktualnie w puchowej kamizelce :P Farelki nam nie dadzą, a swojej tez nie możemy podłączyć. Remontów się im kurna na jesień zachciało :o W całym mieście już grzeją tylko nam doopska marzną. Skończy się tak, ze na ślubie będę mieć smarki do pasa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa konferencje..właśnie skonczylismy jedną..nawet mówili o nas w DDTVN ;-) W kazdym razie H.Bakuła Ogórek Leszczyński Godzic-bardzo sympatyczni ludzie..a po kolacjach przybyło mi z 3 kg ;-) byle do wiosny! Pa!spokojnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, ech... Ja nigdy nie narzekam na upały, mnie nigdy nie jest za gorąco. A takiej pogody nie lubię. Ifka, Ty nie kracz piękna, mnie na weekend pogoda potrzebna. Jakie dwa dni, ja chcę do niedzieli! I na grzyby chcę, narobiłam grzybków w pomidorach i już połowy nie ma! Zjedzone i rozdane, każdy się dziwi - \"gzryby w pomidorach???? To dajcie słoiczek na spróbowanie\" i tak słoiczki idą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* - bawisz sie widzę. Pisz tylko częściej. Ty Mumi też! A tego "specyfika" to ja nie uzywłam jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma emma emma
cześć dziewczyny!! :-) postanowiłam tak tylko wejść i się przywitać, bo akurat jestem w Polsce ;) przeszło mi nawet przez myśl, że mogłabym się spotkać może z niektórymi z Was na żywo, ale nie mam ani chwili niestety, latam po urzędach i po rodzinie a zresztą i tak nie wiem czy o mnie nie zapomniałyście (pewnie teraz połowa z Was myśli sobie - "kim ty właściwie jesteś u diabła?" ;-) nie zaglądałam do Was już od bardzo dawna, nie wiem co się u Was dzieje, z doskoku tylko mogę pogratulować Yenny i Groszkowi, bardzo się cieszę! :) u nas sporo się działo, mam już dwoje maluchów (byłam w ciąży jakoś w podobnym czasie co Celi) i w styczniu urodziłam chłopczyka - taki sam grzeczny jak córeczka na szczęście, chyba nawet podobni są do siebie i się bardzo lubią (póki co ;) a moja myszka poczuła się starszą siostrą pełną gębą i od samego początku się zajmuje braciszkiem, przynosi pieluszki, a nawet krzyczała na mnie, że jest głodny, dokąd go jeszcze karmiłam teraz jest z nimi ubaw, bo Mały skończył 8 miesięcy i jest bardzo mobilny, raczkuje, wstaje, więc trzeba mieć oczy dookoła głowy, ale to bardzo przyjemne wyprowadziliśmy się daleko, za ocean - w naszej sytuacji to chyba było nieuniknione wcześniej czy później, bo chyba do końca życia bylibyśmy na minusie a tak zaczynamy po raz drugi od nowa, ale przynajmniej z nadzieją, że tego czego się dorobimy (jak już się w końcu dorobimy!) nikt nam nie zabierze i nie będę musiała nie moich długów do końca życia spłacać i z dziećmi głodować... trudne to wszystko, jesteśmy ciągle sami, ale na szczęście miłość nadal kwitnie, motylki nie odleciały, więc wszystko jest do zniesienia ;-) - chociaż szkoda mi czasem, że tak to wszystko musi wyglądać i że sprawiedliwość Polska jest tylko po jednej stronie :( pozdrawiam Was wszystkie, mam nadzieję, że Wam się wszystko dobrze układa i że przeszłość odeszła w niepamięć - przynajmniej na tyle na ile może odejść... uściskajcie ode mnie wszystkich maluchów i Waszych Połówków, tych co na to zasługują, ma się rozumieć ;) emma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emma. Miło Cię zobaczyć po jakimś co najmniej roku nieobecności na kafe. Kiedyś nawet zastanawiałyśmy się jak tam wasz drugi bobas :) Fajnie, że wszystko u Ciebie w porządku :) A swoją drogą to za oceanem też jest net i mogłabyś czasem coś skrobnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i wracam do pracy ....................... wieczorem napisze na @ jak mam wesoło z Ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no i jestem chora. A nie mogę być. . Uszy mnie bolą makabrycznie, gardło, katar. Wesoło będzie;P bo miałam dziś wyjeżdżać, pojadę chyba tylko jutro na jeden dzień, mama jedzie ze mną, bo kiepsko ze mną, a mam do pokonania śliczne górskie dróżki:( Masakra:( Na poniedziałek muszę być zdrowa. Emma! Miło wiedzieć, że wszystko u Ciebie tak dobrze się układa. Że dzieci, mężczyzna i wsio w pariadku:) Jo, o tej Twojej to ja też słyszałam, nawet rozważałam, czy nie jechać;) Chcę słońca i ciepła!!!!! Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę słonka, ciepła, jak się wkurzę to pójdę na solarium, w doopie mam plamy i moja wątrobę, po prostu słońca makabrycznie dosłownie mi brak. Bo ciepło to ksieciunio daje, a że ma sadełko to i grzeje az miło!!! :-D I lepiej, by nie czytał tego co ja piszę, bo strasznie czuły na tym punkcie! Emma miło Cię czytać, gratulcje z okazji urodzenia synia, życzę powodzenia dalej, i aby na obczyźnie wszystko Wam się poukładało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w dupie mam polską złota jesień, w dupie mam grzyby ja CHCĘ słonka słonka !!!! emmo- witaj :) buziaczki lasencje - dupa mi rośnie, bo słonka brak więc wpiepszam czekolade w ilosci hurtowej :P zdrówka wam życzę :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi ja to mam to z dozownikiem- miodzio warunek systematycznosc- u mnie z tym marnie :( a i przed koniecznie pilling obojetnie jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego celi masz w dupie grzyby???? Przecież one rosnąjak jest ciepło???? :-D A pozatym - powoli spadam do domu, mam dołka bo ciacho idzie sobie precz do innej pracy (żałoba ogólnourzędowa - tzn. wszystkie laski wieku 20-60 załamane)i jeszcze mam doła bo słonka brak i leje i nie chce mi się iść po pracy do rosmana po szampon i wogóle wszystko jest do dupy. A, ksiecia wysłałam po grzyby do lasu - niech idzie i zbiera, jutro nie miałam koncepcji na obiad - będzie sos grzybowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, o tej złotej polskiej jesieni to chyba na wyrost powiedzialaś? ;) Gdzie ona złota? Szaro-buro-błotnisto-bagienna ;o Blee. Miłego wieczoru. Skoro dzień był do dupy to może chociaz wieczór będzie miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tak się zabieram za pisanie tutaj i tak wieczór przeleci , komputer wyłączę i nie piszę. W sumie nic ciekawego się nie dzieje. I ja wciąż sama , bo mój na wyjeździe. Już nie wiem czy to dobrze ,czy źle. Nie ma chociaż okazji do kłótni , bo weekend z sobą wytrzymujemy bez kłótni i podniesionego głosu. Emma.....myślę ,że żadna z nas o Tobie nie zapomniała i fajnie ,że się odezwałaś. Odzywaj się częściej , bo nie ważne gdzie jesteś. Mająć internet każdy jest na wyciągnięcie ręki. Gratuluję szczęśliwej rodzinki. Pamiętam jeszcze Twoje zdjęcia w ciąży. A tu już maleństwo na świecie. Ja zimna też nie lubię i tak jak Yence nigdy nie jest mi za ciepło. Yennka.....jak Ty te grzyby w pomidorach robisz? Chętnie zrobię , bo mnie słoiczkiem nie obdzielisz niestety. Ale grzyby kupię na targu i coś takiego innego bym zrobiła. Trzymajcie się ciepło i mam nadzieję ,że tak jak zapowiadają ten weekend będzie ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ninke, potem wyslę Ci przepis. Groszkowa, gdzie ja o złotej polskiej jesieni pisałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×