Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Gość jaki widać na obrazku
te słodko pierdzące teksty pojawiające się tuatj o bobasach, dżemach, ślubach i kolorach butów podszyte są jednak wewnętrzną babską zawiścią i złością :-) od razu milej się to cos czyta bo inaczej na rzygi się brało od tego miodku w dziubki nawzajem spuszczanego fajnie że przestałyście się lansowac na super zony i super matki, faj ie że jesteście babki jak wszystkie z problemami i i nnymi dzidostwami ps ale Yenny to już chyba powinna odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada snieg pada śnieg dzwonią dzwonki sań :D cepry możeta przyjeżdżać na święta bedzie na czym pozjeżdżać :D:D białe białe święta :D:D pomaranczowe, ciekawośc mnie zżerała, kto nas tak dokładnie czyta tyle lat, a tu sie okazało ze jest was min. 4 cytrusiki :D:D mandarynki/klementynki :D:D cuś więcej o sobie naklikacie? jestescie z sasiedniego topiku? zagubine w sieci :D:D i co was rajcuje w kolejnym odcinku \"mody na sukces\" w wydaniu tego topiku ?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada to malo powiedziane ;) istna zamieć :D przyjeżdzaj do mnie :D jutro lepimy na tarasie balwana :D:D ciekawe czy małej się spodoba ? no i zaczełam poważnie rozważać zakup sanek :P Jo to twoja wina :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez biało kuba pociera nawilżoną chusteczka szybę ..liże szybę ...znów pociera...bo mu \"snieg pada\" wiec czysci kurcze sanki ... kuba zapalenie płuc zanim sie wyleczy.. to sniegu nie bedzie dzis cos zjadł wreszcie od dwóch dni padam na pysk ad tematu...groteskowa ta sprzeczka była...bo niewidze powodu ku niej:) dorosłe kobity po 30 tce :P i takie afery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie po 30 ? :P mowisz o sobie? :D:D ja tam nadal mam 18 i ani minuty więcej :D:D Garni, wiesz płuca to nie przelewki, ale teraz w żłóbkach i przedszkolach panuje jelitowka, więc lepiej aby mały z tobą w domku siedział do całkowitego wyzdrowienia ;) i bez obaw , u mnie dłuzej niż u ciebie lezy snieg, a ze to blisko - to więsz weźmiesz jeden zakręt i juz będzie miał na czym zjeżdżać :D:D i po wolnym :P czas budzić małego odkrywcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, niech Kubuś jak najszybciej wraca do zdrówka. Biedaczysko taki mały a takie choróbska się go czepiają :( Celi, bałwan mówisz... jejku jak ja Wam zazdraszczam. U nas dziś leje deszcz. Pogoda nadal pod zdechłym Azorkiem :( Najgorsze, że to już kolejny miesiąc taki :o Jeszcze jeden i w deprechę przedporodową wpadnę ;) A z newsów - w końcu mam akt notarialny dziupli!!! Po 1.5 roku opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratki Groszku :) u nas też śnieg chciałam pobrykać, iść na spacer i tak się nacieszyć tym puchem żeby zmoknąć na amen niestety przeziębienie było szybsze, w kilka godzin z wesołej (w miarę) babki, zmieniłam się w potwora z kapiącym nosem bogini sexu chodzi teraz w polarze, spódnicy i skarpetach, ślicznie, nie ma co a wszystko przez sikorki stara debilka wybiegła w cienkiej spódnicy i sweterku (co więcej odkrywał niż przykrywał) ze słoninką wybiegła, wieszać cholernym sikorkom :( i myślicie, że te france przyleciały coby ucieszyć oko wspomnianej idiotki? wcale że nie, teraz wiejskie koty i psy modlą się do tej słoninki, robiąc niemały zamęt wśród przechodniów oraz mylne wrażenie, jakby tu ochronka dla bezdomnych była czy jak jutro zakładam puchową kurtkę, buty zbrojone, szaliki i rękawice i taka wieeeelka pójdę choć po chleb Garniera :) Kubuś wydobrzeje, ale Ty też zadbaj o siebie!!!! Celi :) zazdroszczę śniegu już straciłam nadzieję, że sypnie jak kupisz sanki to daj trochę córci pojeździć a nie tylko Ty sama :D :D buźki dla wszystkich ps. w domu bez zmian, ciekawe czy do świat młode się przełamią i (nie śmiem marzyć) przeproszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumcia, Ty jak zwykle jak coś opisujesz to parskam śmiechem :D Masz talent, nie ma co! :D Ale tak serio, to życzę Ci szybkiego powrotu do formy, abyś zdążyła nacieszyć się śniegiem nim roztopi się. I wcale się nie przejmuj \"wielką babą\" okutaną w grube ubrania. Tobie będzie ciepło a i zimy prawdziwej uraczysz. A u mnie nadal szarówa i deszcz po oknie stuka... ech... Chyba przejadę się do którejś z Was żeby chociaż oko tym śniegiem nacieszyć :P M. rodzice mają dom pod miastem tuż przy samej puszczy i tak mi się marzy ten śnieg, żeby go tam zobaczyć. Obsypane drzewa, śnieg chrupiący pod butami. Tam inaczej niż w mieście trzema się śnieg, tu raz dwa chlapa. I ostatnio tak rozmawialiśmy, że na pasterkę byśmy poszli lasem do kościoła gdyby tylko zechciało pośnieżyć. Spadam zaraz zawieźć do Pomocy Społecznej dziesiątki maskotek, przyborów szkolnych i słodyczy, które zamiast kwiatów na ślubie dostaliśmy. Całe autko mamy nimi wypchane :) Będą z nich paczki dla najbiedniejszych maluchów. Trzymaliśmy je na tę okazję aż dwa miesiące :) A potem jeszcze parę prezentów muszę dokupić. Buziaki ps. w następnym poście opiszę Wam, co w pracy piszczy. To a propos tego @ w którym prosiłam o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja u teściów...na razie fajnie jest...mimo że mój też pewne wymiany zdań odbiera jak nie z tego świata:) Czujemy się lekko indoktrynowani, ale damy radę....zmieniamy temat i zaczynamy gadać o pogodzie:P Poza tym dla wszystkich wielkie serdeczności i każdej z nas: niech się spełnią marzenia:) Wszak dziś chanuka:):):):) święto świateł, z którego potem wyrosło nasze Boże Narodzenie.... Mumi, jesteś bardzo dzielna kobietą, tak trzymaj , a swym rebiatiom nie odpuszczaj:) Groszku, gratulacje...rozumiem jak wyczekany:) Garnierka, na sanki, celi tyż. Jutro idę na zakupy!!!!!! Tutaj wiele rzeczy jest znacznie tańszych niżu mnie, mam zamiar kupić sobie rękawiczki (zgubiłam:( w czasie tego zamieszania w Warszawie, gdzie miałam tyle spraw do załatwienia), torebkę albo dwie i jakieś sweterki, może spodnie. Kurtkę może!Czerwoną koniecznie! Viva la vida! Wszystkim serdeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, o tyle wyczekany, że już dawno pogoniłabym dziuplę gdybym miała go wcześniej. My we dwoje się tu już nie mieścimy, nie mówiąc o dziecku :o A tak mam akt tak późno i aktualnie recesję na rynku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku , będzie lepiej :) pomysl na d łóżeczkiem z szufladą - przydatna w małym mieszkaniu ;) może jakas jeszcze szafka wisząca i będzie gites :) a za rok lub 2 moze uda się z korzyścią metraż zamianić na większy ? ;) ani ty wędrowniczku :D:D zakupy ... jesssssssu gdyby nie te kolejki teraz tez bym się na jakies łowy wybrała :D ja na moment tylko, Jo i Garni uważajcie na jogurty Gerbera, zawierają jakieś świaństwo , znajoma podała dziecku i jest z małym teraz na zakaźnym -lekarze robią badania, podejrzewaja sallmonellę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny czy was też tak głowa bolała w ciąży? Dziś ból głowy obudził mnie o 6 rano :o Wczoraj wieczorem też bolała. I parę razy w ciągu ostatniego tygodnia :o Masakra mówię wam :( Celi, o takim łóżeczku z szufladą właśnie myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada pada ... deszcz :O łóżeczka super :D Groszku , sprawdź sobie ciśnienie - i ogranicz stresy, a głowka powinna przestać boleć ;) wiesz Groszku to te ukryte uroki ciązy :D:D moze będziesz miała szczescie i więcej bonusów cię nie dopadnie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnie, wybacz, nie doczytałam...ale będą święta.... zdrówka dla Małego. To teraz najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejmując obyczaje Yenki, dziś ja się witam z wami. Przesyłam pozytywne fluidki w przedświątecznych przygotowaniach i zmykam zaraz do mamy pomóc jej lepić uszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka , no i pada tym razem ......... snieg :D:D:D pierwszy raz stwierdzam , ze moge swieta przygotowywac i co tydzień :D:D tak się bałam .. a tu wsyztsko juz zrobione, tylko bitki zostały :P a zaczełam rano :D z tym ze nas jest 3-je :D więc ilosci malusie :D:D:D no i ze wzgledu na wielkosc mieszkania zrezygnowałam z bigosu , bo zamiast świątecznego nastroju miałabym smród kapusty :O ale cos za coś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes super mama celisiu...a ninka chyba super dziecko..przy kubie to nerwy zszarpane :D a ja jakas mało zorganiozowana chyba oddaję sie rozkoszy prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, ja wczoraj ok 22 walca tańczyłam z deską do prasowania :D:D a teraz jak wywietrzyc te zapachy ? :O kupiłam intesywnie pachnace gałezie jakiegos iglaka- kobieta zapewniała o niepowtarzalnym aromacie świat - zobaczymy ...\\ na razie gałazki sa na klatce schodowej :D coby przypadkiem same nie pachniały wołowiną :D i jak rozrzuce troche mandarynek z goździkami i cynamoem to moze będzie aromat świąt ? :D:D:D póki co czuje sie jak w barze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zasmarkaniec się melduje! nadal śpik do pasa, ale co tam ważne że chujanka jest!! prawdziwa! świeża! z lasu! sztuczne \"cóś\" kisi się w towarzystwie gryzoni na stryszku jestem cała pokłuta igiełkami, ale ona wcale nie pachnie, znaczy pachnie, ale nie wiem czym :O wygląda \"códnie\" bo...kupiona jako krzywa, więc w domu zasapani ustawialiśmy drzewko do pionu, nie obyło się bez kołka w ścianie i sznurka, coby krzywiznę wyprostować ale już jest! nasza, prawdziwa a moja pierwsza, taka kłująca, że szok! dość już tych spazmów..przynajmniej wiecie jak się cieszę clou przygotowań świątecznych dopełnia smród gotowanej kapuchy (mnie to pachnie a reszta się nie zna) groch już tradycyjnie wykipiał na płytę ciasto na łazanki zaraz pokroję grzybki wymoczone tylko mój rodziciel jedyny zapiera się, ze świąt nie chce, jakby połowa ludzkości miała wyprzeć ze świadomości, ze święta są dla nas, żywych przecież rozpamiętujemy właśnie w ten dzień o bliskich, którzy odeszli ehh nic to, trzymajcie się dziouszki! WSZYSTKIE :D buziole ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Celi do pomarańczy wbij goździki, wzór może ale nie musi być symetryczny i ładnie pachnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już truję to na całego co roku, w okresie świąt nad drzwiami wejściowymi zawieszam sporą wiązankę jemioły to nie to, ze się całuję pod tą jemiołą np z listonoszem, czy węglarzami, ale chodzi o to, by tylko dobre słowo było w domu a sami dobrzy ludzie wchodzili do naszego domu czy działa? nie wiem, ale chyba tak chyba wzajemnie darujemy sobie więcej dobrych słów a źli ludzie raczej..omijają nasz dom Celi właśnie zmolestowałam mandarynkę z goździkami -> pachnie!! i mam taki lampionik na podgrzewacze, wygląda jak domek oprószony śniegiem, w pokoju jest ciemno, tylko ten domek się świeci a z kominka dymek ulatuje no małpiego rozumu dostałam!! pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi :D no pachnie ale słabo, więc se kochana postawiłam na gaz garnek z wodą wrzuciłam skórki z mandarynek dodałam łyzeczkę cynamonu - no kochaniutka ........ teraz to pachnie świetami :D:D wyjde na fajke po powrocie ocenię swoje poczynania, chyba lekko przesadziłam z cynamonem :( trchę mnie mdli :P mała kicha więc działa :D j kupuje perzent na świeta iście praktyczny - ale za to jak mnie to cieszy :D oby juz zawsze były tylko takie chwile :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was wszystkich-spokojnych miłych rodzinnych świąt żebyscie sie nie zgubiły w natłoku przygotowań a celebrowały z najbliższymi te chwile, zeby sie udało poczuc atmosfere tego Bożego Narodzenia, radości z prezentów, pociechy z naszych dzieci małych i duzych i tych jeszcze w dwupaku oraz przyszłych, niech sie zdrowe rodza i zdrowo sie chowaja, miłosci tez Wam zycze-tej prawdziwej i przyjaciól, a na nowy Rok życze sobie by zainicjował nowe etapy w naszych żywotach ;-) zeby był udany pełny miłych zdarzeń a tym co sie pogubiły niech Bogowie rzucą nić Ariadny U KNOW WHAT I MEAN;-) :-) Do zobaczenia Koleżanki!w nowym roku 2009 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj , bo jutro obiecalam dziecku oglądanie choinek na mieście, a później obżarstwo :D --------------------- Niech te święta będą szczególne, pełne miłości i radości. Niech biały puch w święta spadnie i wtedy będzie ładnie. Niech pod choinką będą prezenty upragnione i wszystkie serduszka szczęśliwe i zadowolone. Niech Wasze dzieci wiele radości dają, a mężowie i niemężowie w chwilach trudnych wspierają. Nowy Rok niechaj do spokojnego życia bramę otworzy, a każdy dzień spełnia marzenia i cuda tworzy. Wesołych Świąt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najpiękniejszego w te Święta. Samych radosnych chwil wśród najbliższych, zapachu choinki, udanych prezentów i pełnych brzuszków :) Uściski serdeczne od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×