Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi,Whimka-🌻🌻-dzieki za pocieszacza, ale mega-niespodzianki niestety nie bedzie...moze -innom razom-jak mawiaja niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka - rozpaczliwie potrzebuję twojej rady , masz @ - plissssssss ,przeczytaj i coś mi skrobnij - bo zaczynam się wbijać w podłogę :( Net ;) zawsze nalezy miec wiarę ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku-póki co-spoko, ale bedzie gorecej, im blizej wieczora:)Mam dzis wizyte u psychola-bo kazda wariatka ,co ma w głowie kwiatka musi regularnie nawiedzac takie przybytki rozkoszy dla duszy:)Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groniu🌻-no to przybijmy!-no to i moze wypijmy.....?Wszak juz po połedniu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie...... u mnie 24 stopnie w cieniu... czekam sobie na autko... i kicham jak cholera, wszystko pyli w najelepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netuś... ale ja jeszcze w pracy. Życie zaczyna się po....... 15.30 :D A dziś to będę wyjątkowo zabiegana. Jadę na budowę dogadywac szczegóły zmian projektu. Gniazdka, kaloryfery itd. Później Castorama i mierzenie kibelków, kabin i tym podobnych żeby wiedzieć czy mi się w łazience zmieszczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ani? :D :D :D Czy Ty się doczytałaś moja droga, że odbyłam rozmowę z panem jaśnieksięciuniem? :P Paaa... lecę na wizytację \"dziupli\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kibicuję wyborowi armatury, J. się nie umywa do możliwości oglądania i wybierania:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho, ho... Ale tu puściutko! Groszku zapomnialam pogratulować kredytu ;) A teraz dopinguję urządzanie gniazdka!!! Net... nie dąsaj się na Synia... Wiesz, często ci, co się przez całe życie ślizgają wychodzą na tym najlepiej... Przynajmniej się zbytnio nie męczą, a ossiągają tyle samo, co ci bardziej ambitni :) Jakkolwiek nie będzie, będzie dobrze, bo to wkońcu Twój Synio!!! Trzymajcie się dziewuszki! Miłego weekendu... A już teraz poprosze o trzmanie kciuków w niedzielę za mnie... jeszcze się przypomnę o to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać spiochy dzień się zaczął słonko świeci a wy śpicie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie poslusznie herr general! Na kawke zapraszam i podaduchy:) Garni🌻-Slicznosci moje-dzieki za fotki Kubulka-juz nie wiem, które z Was piekniejsze i słodsze?Milutkiego dzionka życze wszysytkim bywalczyniom tego topiczku 🌻U mnie full roboty, a tu chce sie wagarów od zycia na taka cud-pogode:)Buziakidla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas lato, więc letnie witam.... i kicham.... A ja dziś w pracy, cały dzień prawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam. Ale u mnie lato prawdziwe :D Wiecie co... kredyt jest bez prowizji dla banku :) Promocja dla stałych klientów. czyli już na wstępie jakieś 1500 zł do przodu. Akurat na panele i farby :D Wiecie jaki numer? W czwartek byłam na budowie żeby pokazać kierownikowi jakie chcę zmiany (Anouk wiesz które) i żeby wycenili mi te zmiany. Przyszedł taki jeden kumaty gościu i pomierzył, pozapisywał i umówiliśmy się na piątek czyli na wczoraj że przedstawi mi wycenę. Wczoraj przyjeżdżam na budowę i witam się z nim i pytam czy przygotował kosztorys... a on z uśmiechem od ucha do ucha: ale już wszystko jest dla pani zrobione, a wycenę zapomniałem zrobić :D :D :D Ja oczy jak 5 złotych a on uśmiecha się do mnie :P Nieźle co? Mam zmiany za darmo :D Byłam potem jeszcze z mamą oglądać meble do kuchni, panele, glazurę, mierzyć \"sprzęt łazienkowy\" czy aby się zmieści. Moją mamę naszło wieczorem na refleksję i powiedziała: wiesz co Kasia, myślę że wy z jackiem rozstaliście się przez przypadek. I wiecie, że im dłużej myślę nad jej uwagę, tym bardziej się z nią zgadzam. Dlatego wieczorem idziemy ze znajomymi do CanCana... muszę utopić tę refleksyjność :o A jutro wieczorem jadę na marsz żywych. Nie będzie mnie do wtorku dlatego już dziś macham do was łapką :) ps. celineczko, dbaj o siebie Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki ładny dzień, nawet trochę siedziałam na słoneczku łapałam promyki słońca i relaksowałam się. Miałam resztki nadziei, że mój wróci z pracy i będzie to miły dzień . Ale wrócił, wstawił auto do garażu i wyszedł . Nawet do domu nie wszedł. Wczoraj usłyszałam ,że jestem nienormalna , bo pożyczam mu kasę a potem chce spowrotem. A w tym wszystkim wcale nie chodzi o kasę. Zawsze był dla niego jakiś problem. Skończył się jeden problem wymyślił następny. Błędy , które zrobiłam wciąż miałam wytykane mimo ,że sama do tych błędów się przyznałam. Ale pewnych rzeczy w życiu nie robiłam więc na swoich błędach się uczyłam. Na słoneczku łapałam energii ile się dało. Nie na długo starczyło. On powiedział ,że odchodzi, że wyjeżdza, to powiedział wczoraj . Mam sobie robić co chce i on będzie robić co chce. Rozmawiać ze mną nie chciał. Mi już sił brak. Niepotrzebnie tak wiele razy wybaczałam , niepotrzebnie działało na mnie jego słowo przepraszam. Dochodzę do wniosku ,że ja nie potrafię żyć w związku. Za bardzo jestem uczuciowa, za bardzo przeżywam. Mam dość tej szarpanki. Na dobre między nami już nie liczę. Dawałam z siebie dużo i to właśnie obróciło się przeciwko mnie. Po raz któryś przekonuję się ,że powinno się myśleć tylko o sobie. I żyć tak by to mi było dobrze. Dobrze, że chociaż słońce świeci,że jest wiosna, będzie lato. A Was dziewczyny pewnie i tak nie opuszczę, bo za bardzo się z Wami zżyłam , za bardzo polubiłam. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj tutaj nie pisać, bo mój optymizm padł na pysk :( Ale mój stan ducha wobec tego co ty Ninke przeżywasz to idylla :( Kofana trzymaj się ;) Facet jak to facet palnie coś, nie zastanowi się nad tym , a my cierpimy :( Ninke, nie wierzę, ze on tak poprostu odejdzie :( To jest poprostu nie realne :( Moze potrzebuje trochę czasu na przemyślenie swojego życia, wszak on łatwo też nie ma :( Zobaczysz, minie kilka dni i dojdziecie do jakiegos porozumienia ;) Przytulam mocno ;) Groszku gratuluję ;) ale ci się farci ;) - ale to dobrze ;) Buziaczki dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napisałam Wam właśnie zbiorówkę i wysłałam, razem ze zdjęciami...wchodzę na topik... Ninke pamiętasz co mi pisałaś, że tak poprostu sie nie może skończyć..i teraz ja nie wierzę czytam o tym Twoim i szlag mnie trafia, bo wyobrażam sobie jego humory i Ciebie w tym wszystkim przykro mi, że on się tak zachowuje, a zachowuje się jak gówniarz czasami..brak słów trzymaj się Kochana..jestem z Tobą pisz! mi to bardzo pomaga.. Celi co się dzieje? hormony może? nie dołuj się, proszę..zawsze tak ładnie myślałaś o sobie, nauczyłaś mnie zdrowego egoizmu, teraz też myśl! o sobie i o dziecku, no proszę Cię! nowy świat Ci się otwiera, tylko dla Ciebie przecież! jako mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry przytulam Ninke .....................myśl o sobie i zobaczysz będzie Ci dobrze. Kofane trzymajcie za mnie kciuki od 10,20 bo wtedy ja stara baba bede pisac zerówkę . Teraz własnie pije kawkę po 7 -mej musze ruszac na zajęcia .................boze dziesiaj do 19,30 horror a za oknem taka ładna pogoda świeci słonko jest tak pieknie tylko ja mam jakis taki zdołowny humor ............może mi potem przejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, spokojnie.... ale zycie z humorzastym i zmiennym jak pogoda w GB facetem jest koszmarnie trudne. Przytulam, i dbaj o siebie... ale przyznam, że jestem zaskoczona. Mój ostatnio też jest straszną marudą... Groszek, ciesz się mieszkaniem, ja uważam, że takie rzeczy nie dzieją się przez przypadek. Raczej w jakimś celu... Celi, jarzynki i owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Emmuś ;) Whim - trzymam kciuki ;) Ani - jeszcze trochę, a wyrosną mi uszy jak u królika :D:D:D:D:D:D:D:D Buziaczki dla wszystkich ;) Yennka - dbasz o siebie ?? Ninke - jak nastrój? Garni - buziaczki dla was ;) Groszku- jak tam ci się życje na kacu ? ;) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Smutno mio - ciągle coś u ktorejś z nas sięwali, ech życie. Ja zła na dziecko moje, ale nie chce mi się pisać o tym. Buziaki.Ninke, zaraz do Ciebie napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×