Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Byłam, ale wcześniej:P:P:P:P:P wysiedziałam się w uroczej pozie tak, że bolą mnie kolana i półdupki...ale wszyscy zauważyli, że byłam i jeszcze ten przeciąg:P:P:P BUrza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zagrzmiało właśnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo faceci narozrabiają, a potem my kobiety ze sobą walczymy:O:O:O:O:O A ten sie przygląda, co tu mu pasuje najlepiej:O:O:O:O:O 🖐️babka, jak budowa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nie nowość Celi, ale jak ładnie to w słowa ujęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko - co chcesz przez to powiedzieć? czyżby twój M też miał romans?? :O Eeee chyba jednak nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) noo ładnie ładnie, ale najwazniejsze, ze zwięzle :D:D:D:D:D:D:D:D bo ja nie mam siły do czytania tych \"natchnionych\" maga długachnych postów , przesiątnietych na zmiene raz wielką miłością , raz głeboka nienawiścią- to to chyba do żon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie trafii: grupy społeczne stratyfikacja , motafory a na koniec Marks , Weber i ktoś tam jeszcze .....................ja chce na lody ewentualnie na pifko niechce wbijac sobie tego do głowy ...............co prawda pan doktor wykłady prowdził bardzo ciekawie oj potrafił opowiadac ale nauczyc sie tego to już inna bajka a do tego test wielokrotnego wyboru ma być - więc nie dośc że wiedza to jeszcze myśleć będę musiała a chaiałam mieć spokojne życie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, a co Tobie trzeba? Widzisz ten przedmiot wcale nie jest taki prosty:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie burza... najprościej to tak, że klasa ma podłoże tylko ekonomiczne u Marksa, i ekonomiczne poza ekonomiczne (szanse i styl życia, partie) u Webera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i że podział na klasy jest dychotomiczny, a na warstwy gradacyjny, gdzie rolę czynników stratyfikacyjnych pełnią dobra takie jak: bogactwo, prestiż, władza, a także wykształcenie i zdrowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) a nie zapędziłaś się ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jessuuuuuu daj Whim odpocząc od myślenia i zapamietywania ;) Bo nam zwieje stad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tego na pamięć sie nie da;), to trzeba \"oczytać\" i zrozumieć;) hehehehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę burzę :( u mnie skwarek , i tak od rana :( niby teraz widzę jakieś chmurki, ale one chyba przez przypadek tutaj się zbłakały :O I mam dość tej duszności i tego gorąca :( I chce wakacji i pięknej plazy i ciepłego morza ;) no i muszelki i .... i świeżą makrelke z grila i jakis rejs stateczkiem zabytkowym - noo i tyle by mi wystarczyło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam zrozumiec, ja jak nie łapałam fizy tu wkuwałam na pamięć az załapałam o co w niej chodzi :P Ale szans na zrozumienie bez wklepania nie było szans :( Chemia była bossska, a fizyka ............... o jessssu jak sobie przypomne to umieram jeszcze dzisiaj ze strachu ;) Natomiast pozniejsza edukacja to juz spoko - bo im człowiek starszy tym więcej rozumem ogarnia ;) i łatwiej kojarzy fakty ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, ze to wklepywanie tak mi dobrze szło , ze w liceum jak miałam fize to lądowałam u pielęgniarki z nerwokolkami :P ooooooooooooooooooooo :P ale to dlatego, ze niedość ze nie lubiłam tegop przedmiotu to jeszcze nauczyciel był pojebany :P stary zramolały dziad majacy metody wychowawcze jak za czasów miedzywojennych - tj wrzask i rzucanie w uczniów czym popadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko :O sorry nie miałam pojęcia :O Wybacz mi - proszę . Alez ja się ostatnio zachowuje jakby tylko samo szczęście i pogodne twarze mnie otaczały :( Babko jeszcze raz przepraszam :( musze se chyba coś na wstrzymanie kupić i nie dopytywac , bo tylko ludziom przykrość wyrządzam :O Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Nie szkodzi. Przecież ja tu o tym pisałam, no i w końcu mówią mi MRÓWA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Ani jak facet to wykładał to nie było w tym nic skomplikowanego :-) i jak dla mnie dalej nie jest tylko ja mam już dość wczoraj skończyłam uczyc się mikry bo zaczynała mi się snic po nocy - postanowiła z świata wzorów przejśc do świata ludzi i ich relacji ..................ale jedynie czego mi potrzeba to czasu bo zaczyna mi go brakowac na najprosze życiowe potrzeby takie jak sen i odpoczynek o jedzeniu nic nie mówię bo zastanawiam się czym ja własciwie ostatnio zyję ? sam nie wiem ................... a jedynym pocieszeniem jest to że 14 lipca o 8,45 mam ostatni egazmin w tej sesji o ile uda mi się wszystkie zaliczyć ? ale zakładam że powinno mi sie udać bo nie jestem taki ostatni osioł i sporo rzeczy poprostu wiem chociarz sama nie wiem skąd wiem - wychodzi moje oczytanie i doświadczenie zyciowe > Teraz pomykam do domku bo moja mamusia przyejżdża bede się mogła trochę potulić do jej cycka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, ja znam ten maraton z drugiej strony;) i też mam dość:P:P więc rozumiem i współczuje;) Spokojnie, siądź sobie wygodnie i czytaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już z gorąca nie wytrzymałam i sprawdziłam w najchłodniejszym pokoju mam 27,8 a w najgorętszym 29,9 :O za to na zewnątrz termometr pokazuje 35 ale chyba coś mu się przegrzało z lekka :P Whimcia a tul się do cycusia tul - jeśli masz tylko taka możliwość ;) Babko - mrówką zostałas jak zaczełaś sie chyba udzielac tutaj i oskarżac nas o kochankowanir , o ile cię z kótrąś inną nie pomyliłam panną :O Ale to było dawno , dawno temu ....................... Teraz jesteś naszą fajną babką i nie oddamy cię tak łatwo innym topikom :P Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - komp mi zgłupiał i nie moge dobrac isę do tych zdjeć :O ale walcze z dziadem dzielnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i podeślij swą burzę ku mym gorkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko - no i widzisz znowu coś mi się pokręciło :O Ale kofana to twoja wina i juz :P ;) Booooo za żadko do nas wpadasz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D I przez to zostałaś w mej łepetynie zaplątana w jakieś kłotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko - Fuck i jeszcze taki byk :O idę na spacerek , bo mi się styki przegrzały, nie dość że Babkę niewinnie oskarzyłam o niecne krzyki to jeszcze błedy robię takei, ze wstyd :O Buzia :) Do poklikania pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Dajmu już temu spokój :) Ani Co do budowy, to.............najpierw papierzyska, później budowanie :) Ale akt notarialny już mam, więc pierwsze koty za płoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę powodzenia w urzędach, wyrozumiałych urzędników i żeby mieli dobre humory;) a mogę się zapytać, ile płaciłaś za metr działki??????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×