Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

O, ja pitolę, też jadę kupować!!!!!!! Moja już warta 250 minimum za metr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szoku jestem!!!!!! Choć ja za moja też śmiesznie mało zapłaciłam, śmiesznie mało, bo kupowaliśmy od skłóconej rodziny z problemem alkoholowym, każdy dostał okrągłą sumkę, którą pewnie przepił:O:O:O:O Dostali spadek po babci i chcieli sobie trochę poużywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ani, na zadupiu taniej :D Szkoda tylko, że koszty budowy są nakim samym poziomie jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile u was kosztuje robocizna. U nas firmy za wybudowanie średniego domu, za samą robocizne biorą ok.80-100 tyś.złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, muszę powoli sie oswajać z myślą budowy domu:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani Przecież to sama przyjemność ;) Ja już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę \"jeździć\" po pracownikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś po ostatnich remontach mam dość. I po kuchni Atlas u rodziców, którzy pojechali sobie na wakacje, a nas zostawili walczących z listwami i innymi pierdołami... Rok temu z małym hakiem wykańczaliśmy mieszkanie, jeszcze nie wszystko jest. Ostatni zakup to rolety do salonu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja mam dom wykańczać, jak chcę mieć dziecko:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie chce mi się piłować, po ostatnim roku jestem okropnie zmęczona.... Chcę już mieć maleństwo, ale w tym zapieprzu, nie ma czasu na budowę, tym bardziej, że mam świadomość, jak to czasochłonna i kosztochłonna jest przyjemność:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani To może zwolnij trochę. W takim tempie można sie szybko wypalić i to nie tylko zawodowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam 30, a mam to, na co wiele osób zarabiało latami. Mam krótki staż małżeński ze sporym dobytkiem, do końca roku spłaconą hipotekę.... I chce mi sie tego domku, bardzo, ale jeszcze bardziej urodzić dziecko, spokojnie sobie pożyć. Dom nie zając, nie ucieknie nam. Może teraz tak pisze bo finisz jest gorszy niż myślałam, gały mnie bolą, pewnie znów poleciała mi wada:O:O:O:O:O No i boli mnie tyłek od dzisiejszego siedzenia;) Ale będą wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Ani, z rzeczy materialnych masz wszystko, poza tym masz przy sobie wielką miłość...........brakuje tylko owocu ;) tej miłości A domek niech rośnie równolegle z dzieciątkiem. Chyba mialby kto zająć się budową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ja;) Te wakacje będą chyba prokreacyjne i chyba jesień też:) Mój też chce, tylko boje się, jak będzie dzidzi jak pogodzę to z moim zalataniem;) Na szczęście moja mama wybiera się na emeryturę;) A dom, zobaczymy... mam duże mieszkanie rzut beretem od parku, blisko do rodziców i do ich domu z ogródkiem i blisko do swojego trawnika też;) więc jakoś mnie to demobilizuje. Chyba do tego muszę dojrzeć, do budowy domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mam znów \"posiedzenie\" idę poczłonkować, pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Jo*, Whim, Ani, Yenny, celi, groszek, Serce, babka, Net, Garni, Ka, emma a którą ominęłam, to też pozdrawiam :) buźka wszystkim 👄 tak..na lepsze samopoczucie, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Warsztaty tylko dla mężczyzn!\" Wstęp wolny Uwaga! Ze względu na trudny i zaawansowany program zajęć każde ze spotkań musi być ograniczone do maksimum ośmiu uczestników. Program (dwunastodniowy): 1. Papier toaletowy - czy wyrasta na uchwytach? - dyskusja. 2. Różnice między koszem na pranie a podłogą - ćwiczenia praktyczne. 3. Naczynia i sztućce - czy lewitują samodzielnie, kierując sie do zmywarki albo zlewu? - debata panelowa z udzialem ekspertow. 4.Puste kartony, butelki - lodówka czy kosz? - dyskusja w grupach i cwiczenia praktyczne. 5.Czy można siedzieć cicho, gdy ona prowadzi? - ćwiczenia na symulatorze. 6.W cyklu \"Zdrowie\" - temat: Nie uczula przynoszenie jej kwiatów - prezentacja power point. 7.W cyklu \"Dorosłe życie\" - temat: Podstawowe różnice pomiędzy matką a twoją partnerką - ćwiczenia praktyczne. 8. Jak patrzec jej prosto w oczy, a nie w dekolt - zajęcia medytacyjno-praktyczne. 9. Jak być idealnym partnerem podczas zakupów? - cwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe. 10. Pilot do telewizora - utrata pilota, linia pomocy i grupy wsparcia.. 11. Nauka odnajdywania rzeczy, np. paska do spodni. Strategia szukania we wlaściwych miejscach, a przewracanie domu do gory nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania. 12. W cyklu \"Techniki przeżycia\" - temat: Jak żyć będąc cały czas w błędzie? - zajęcia indywidualne z udziałem psychoterapeutow. 13. Nauka siusiania do muszli a nie na deskę - zajęcia w grupach, za dopłatą trener osobisty. 14. Opuszczanie deski klozetowej - zrób to sam - ćwiczenia manualne, dla wybranych ćwiczenia na siłowni wzmacniające przedramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi :D :D :D ja poproszę pkt. 6 i pkt. 8 naturalnie w Power Poincie ;) i pierdyknę na TV 28 cali :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, no to się pośmiałam, szczególnie w punkcie bodajże 14 (zamykanie klapy)...dalej mam nadzieję. Ka, spokojnego weekendu, relaksu, ukojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie, ze wam sie spodobało ;) Ani - ja po cichu licze na punkt z paskiem :O - ewntualnie spróbuję mojego utuczyć , bo wtedy nie będzie mu potrzebny :D:D:D:D:D:D:D Whimka - wykończysz się :O ale ucz się ucz ;) w sumie masz już mało no nie? ;) więc szybko to zleci i................ wkacje :D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaniem realistów w sporze ontologicznym status społeczeństwa -społeczeństwo : a. nieistnieje realnie b.ostnieje realnie c. nie jeste skrótem myślowym d jest pusta nazwą według mnie b ale nie jestem przekonana o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drugie mnie dobiło czy kontrola społeczna może być zinternalizowna ? wiem że inernalizacja jest celem socjalizacji to napewno ale czy kontrola? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Wówczas wszystkie normy zespolone są z tożsamością i sam siebie człek pilnuje. To z Bergera. Ile masz czasu? Jeśli jakiś zapas przeczytaj: Zaproszenie do socjolgii Petera L. Bergera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×