Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Dobrze usocjalizowana, idealnie jednostka w teorii powinna sama siebie sterować, niepotrzebnu jest mechanizm materialno-społeczny. Wystarczy psychospołeczny.... Ale to w teorii;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że o tym nie pomyslałam że człowiek sam siebie może pilnować:-) czytałam goodmana ale teraz to ja już mam metlik w głowie. Doszłam do kryterium świadomościowego istnienia grupy społecznej i wydaje mi sie że jest najistotniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby coś jeszcze miała z pytan napisze na @ > ale to chyab będzie póxno albo jutro z rana i dzieki wielkie za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z grupą społeczną to klasyczną definicję stworzył Szczepański, jedyne po, co waro czytać \"Elementarne pojęcia socjologii\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimka, kontrola społeczna a internalizacja to jest jak z czerwonym światełem. Włożono Tobie, że nie przechodzi się na czerwonym. Więc stoisz i czekasz na zielone, mimo, że nic nie jedzie, pusto i cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co opuszca deskę klozetową
Damskie szowinistki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie :-) teraz zracam do wielkich socjologii.......................Marks i weber przedemną;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D Misiu, my siebie ćwiczymy w tej cierpliwości i Was przystosowujemy do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia i pewnie masz Durkheima. A z anomią wsio w pariadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co opuszca deskę klozetową
Jak najbardziej.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co opuszca deskę klozetową
Ja myślę że nauka powinna pójść z dwóch stron. Trochę sprawiedliwości proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi wesoło się zrobiło jak przeczytałam Celi :-D A po przeczytaniu dyskusji Ani z Whim jeszcze weselej :-D Podobnych \"cudów\" nie czytałam od I roku studiów, gdy miałam socjologię prawa. Było to coś podobnego, rety,ale ja to klęłam. :-D Już wolałam kodeksy i ustawy ryć na pamięc niz uczyć siętego. Komletnie mnie nie pociąga - wybacz Ani :-) A teraz idę precz, bo dziecko moje goni mnie od kompa. Wiec papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mam :-) i pamiętam tylko że był pierwszym profesorem socjologii > i stworzył pierwszy program studów i tak szczególnie to facet był pierwszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anomia to jest dziecko Durkheima oraz solidarność mechaniczna i organiczna, rozważania o relacjach jednostka-społeczeństwo,, fakty społeczne, świadomość zbiorowa i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze. Nie wiem czy młody chory nie będzie, jak z netu po 10 min, zrezygnował. Sam, z własnej woli, nie zganiany. Gadu gadu nawet nie włączył. :o Ani, socjolaga ze mnie nie będzie. To czarna magia. A mnie wystarczy czarnej magii w przepisach podatkowych ;-) JAk się tam ozastanawiam przez pół dnia o co chodzi, to wystarczy, Webery, Marksy i inni precz odemnie ;-) Nie wiem dlaczego wybrałam prace w us, ale wiem że ją lubię. Choć dziś mieliśmy zagwozdkę nie lada. Interpretacja do wydania. Niby proste pytanie podatnika. I ile osób tyle stanowisk. Inne podatnik, inne pracownik vatu, inne radca prawny. Siadłam do SIP (tzw. system informacji podatkowej-umieszcza się tam interpretacje usów) i wrzuciałam słowa klucze i zaczęłam czytać interpretacje. Z czystej ciekawości, bo chciałam się przekonać kto ma rację. I kilka innych stanowisk - tak \"proste\" mamy prawo, niestety. Uciekam już na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, bo prawo podatkowe u nas jak poezja, każdy odczyta i zinterpretuje inaczej. Bo każdy ma inną wrażliwość. :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja tam się do US nie nadaję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, i dlatego świat jest fajny, bo jesteśmy różni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Ani - dzięki ci wielkie - u mnie leje , ale jak ładnie, książkowo wręcz :D:D:D:D:D:D:D:D:D: a jakie cudne piorunki hohohoho ;) Yennka - a czy oni tacy nie są ????(o o tym szkoleniu facetów) Ani jeszcze troche i opanujesz sztuke jak swojego nauczyć opuszczać klapę - ja ze względu na stan zostawiam ostatnio otwartą :O bo nie wyrabiam na zakrętach do wc, za to mój mnie za to opieprza :O Noo jaki porządnicki nagle się stał :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka czytałas mojego wczorajszego wieczornego emilka ? - to ci dorzucę - dzisiaj panowie ci sami nie przyszli wogole do pracy , bo gorąco i poszli sobie na pifko :P J. chodzi zły jak osa, jutro ma mieć montaż, ja mu nie moge już pomagać, no bo jak .......... :O kasa nam ucieka, kolesie dostają 100zł dziennie i nas olewają :O no nic tylko się zastrzelić w tym kraju :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z randki :) Co za facet.... matko! Elokwentny, saympatyczny, roześmiany... Już dawno sie tyle nie uśmiechałam :D jak nic będę miała straszne zmarszczki mimiczne ;) No, ale jestem pod ogromnym wrażeniem. Odkładałam to spotkanie od miesiąca, a on cierpliwie czekał niepokonany moimi unikami, aż wkońcu się zgodziłam i miło zostałam zaskoczona... A teraz padam znów na pysk ;) Choć uśmiechnięty pysk ;) Biję się w pierś, ale nie poczytałam waszego dzisiejszego dorobku, dlatego tak od razu zaczęłam od siebie ... Nie mniej jednak wszystkie gorąco pozdrawiam, ściskam i tulę do swojego uradowanego wyjątkowo serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wstawac dziewczątka ...........................tak cudnie pada . wczoraj z przesycenia mózgu nauka zapomniałam wam napisac że niedźwiadek dostał na @ bilet na 25-tego .......................ale ja nauczona doswiadczeniem uciesze się jak będę mogła się przytulic do niego wtedy uwierzę że wrócił i że jest . Co do moich dzisiejszych planów to nie wiele się różnią od wczorajszych tylko przedmiot moich \" dociekań naukowych się zmienił \" - dzisiaj statystyka ;-). zaraz zacznę na necie szukac tablic statystycznych bo takie musze miec na zaliczenie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Serce, cieszę się że dobrze się bawiłaś. Tak trzymaj. Celi, współczuję - ale to u nas normalne. lenie. dzis jade do pracy, zatrzymujemy się na światłach. Obok nas stoi żuk. A w żuku kilku panów - raczący sie piwem z rana. godz 6,48!!! Jadą do pracy - na żuku nazwa firmy i reklama \"remonty - tanio, solidnie\". Cholera, jak oni pojadą remontować juz solidie zawiani to ja dziękujeza taki remont. Teraz spadam popracować. Buzia. Garni, jednak mam jechać na to szkolenie. NIE CHCĘ!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajka ;) Ależ sie czuję :O mam wrażanie jakby słoń stał mi na głowie :O Do poklikania pózniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie dziś przyjemny chłodek po burzy i magiel organizacyjne, zawsze tak się wszyscy budzą, na sam koniec!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, bo Polska to dziwny kraj :P A ja tam jestem nudystką :P A w naszym porąbanym kraju nie odwazyłabym sie tak opalac, więc sie wcale nie opalam:P Bo co to za przyjemnosć wrócić z plaży w paski jak zebra ?? A poza tym jak takie pasiaste ciało pokazać lubemu ? fujj to wyglada obrzydliwie :P Powiem ci, ze nad adriatykiem jak już ktoś wyjatkowo się gapił na zamkniętą plaże i zachowywał sie jak burak, to na 10 przypadków w 8 byli to właśnie polacy :O Normalnie obciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tak odnośnie tych matek z dziecmi :P razi je qrwa jakas ładna laska rozebrana na plaży jest, ale nie przeszkadza jej tym samym wywalac pierś i karmic swe dziecię np w parku lub w centrum handlowym :P Noożesz ................ aż się zagotowałam, przeciez to jakieś totalne pierdoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×