Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ka Ciebie to ja w wakacje odwiedzę, czy tego chcesz czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku A wiesz skąd pochodzi gin? To moje tereny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na następny wypad do trójmiasta ja sie nie piszę :O o co, to nie :O nie ma mowy, abym dąła sie znowu namówić na wyprawę przez całą polskę :P Kurde szybciej dojade do Dubrownika niz z południa kraju na północ :O I żadna kamienna góra mnie nie skusi :P o nie :D:D:D:D:D:D nie w tym życiu :D:D:D:D:D Chyba, ze w końcu powstanie autostrada północ-południe to kto wie, ale zwykłymi krajówkami juz nigdzie daleko nie pojadę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie [beksa} - ja sie tak nie bawię, regionalnie to ja jestem sama, samiuteńka i nikt nawet po drodze nie moze mnie zabrać buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeny, ja tez jestem sama regionalnie więc może jednak Kazimierz albo druga strona Wisły? Widzę, że całej reszcie ani do Ciebie ani do mnie nie po drodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam morskie klimaty. Nad morzem mogę nie jeść, nie spać, a czuję się znakomicie ;0 A i picie lepiej mi idzie,............oj lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak to zrobiłyście, że nie ma tutaj pomarańczek??? Nie żebym tęskniła.........tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko bo my dla nich za nudne jestesmy i przeczytaj ostatnie 5 stron to zrozumiesz, przecież dla wchodżacego tutaj o bełkot pijanych :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................i niech tak zostanie...............amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ja też lubię morskie klimaty ale śródziemnomorskie bardziej mi leżą niz bałtyckie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D chociaz nie powiem bo bałtyk mnie powalił na kolana, ale klimat mniej :O :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, a gdzie rosną te winorośla w polsce?? jelenia czy zielona góra?????????????????? no i czy są tam jakies winnice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na starym topiczku az wicher hula -takie puchy....one musza miec na kim zerowac, nie ma nas-nie ma ich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezkaj Celi już niedłogo Bałtyk będzie taki jak śródziemne morze. Już jesienią trąbili o tym, że zmieniła się fauna i flora morza. Są ponoć jakies ryby, które dotąd były tylko w okolicach Indonezji... a i inne meduzy, groźne dla ludzi się pojawiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa bełkot :D Groszku a ja tam bardzo chętnie do Ciebie bym podjechała i daleko wcale nie mam... góra cztery godzinki spokojnej jazdy. A najlepiej to znaleźć złoty środek... czyli środek Polski i chyba każdy będzie miał po takim samym odcinku do pokonania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeeeee Net ;) jestes w błedzie , dzisiaj ruszyły na \"drugie zony ....\" i na \"gdzy mąż ma...\" widziałam co tam sie rano wyprawiało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) jak zmieni sie na tyle jak w adriatyku to znowu moge 15 h godzin spędzić w aucie, a co ??? :D:D:D:D:D:D tylko muszelki mają być piękne, nie takie mięciusie :O :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze trochę więcj plaz poproszę ;) i oczywiście dla nudystów też ;) bo ja nie lubię miec na sobie pasków - zebrą nie jestem , bynajmniej święcie o tym przekonana jestem :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka , Ani to w waszych okolicach !!! więc gdzie te winnice są????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka A dopiero się żaliłaś, że Agata Cię molestuje :P Więc jak to z Toba jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki chyba poszły do domków :O a ja musze w necie poszukać odpowiedzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi W zielonej rośnie parę krzaczków Choć coroczne winobranie jest upojne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko , no i o to mi chodziło :D:D:D:D:D:D upojne otwarcie/zamknięcie sezonu winobrania :D:D:D:D:D:D Na to ja sie piszę !! :D:D:D:D:D:D A do Yennki proponuję na chmielaki skoczyć :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście że za pięc lat poziom wód w oceanach podniesie się o pół metra?? I zalanie grozi wszystkim wysepkom jak i również Nowemu Jorkowi... Przeraża mnie ta wizja globalnego ocieplenia, bardzo przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z tego wszystkiego pozwólcie że się pożegnam odczytam się kiedy indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×