Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

witam wieczorową porą wszystko, co miałam dziś w planie, załatwiłam u lekarza moherki (w ilości ok. 30) mrucały: weszła bez kolejki.wrrr ubezpiecz. domu podniosłam, bo przybyło sprzętu elektron. jaśniepana młody dostał urodzinowy prezent, wymarzony tel kom. teraz jest moim niewolnikiem przez 24 m-ce (na abonament), ale radość w Jego oczach - bezcenna jutro melduję P. na razie czasowo gadalismy o tym, co by było gdyby mnie szlag trafił - wyprowadziłbym sie :( jakoś ten konkubinat zaczyna mnie uwierać czy to wynika z braku stabilizacji?..nie zostawisz mnie?..bo się nie podniosę..chyba za wcześnie na takie pytania..głupia jestem miłego wieczoru życzę ps. w sprawie wyborów..chciałam głosować na kandydata którego znam osobiście, kiedyś to był równy gość, szybko wspiął sie na szczeblach kariery, potem funkcja radnego..poprzewracało sie w glowie..czy mój głos coś zmieni? szczerze wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj Celi kochana..skąd dól? Ty, jako przedsiębiorcza kobieta bierz za łopate i dawaj zakopywać wszelkiej maści doły!! hej!! mówi (pisze) się!!! słonko moje :) jak to było w \"Przeminęło z wiatrem\"? ..jutro o tym pomyślę? buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z walnego ..............koszmar jakos mnie przestało dziwić że sejm jest taki jaki jest skoro facet z wyższym wykształceniem jest takim młotkiem że nie rozumie co to znaczy kredyt w rachunku bieżącym i że jak wpłaca mniej to odsetki są większe a tłumaczenie mu jak pastuch krowie nic nie daje , to trudno się dziwic że potem wybierani są tacy posłowie jacy są:-P. Yenka ta mikstura może stac w lodówce nawet rok . Jestem padnięta i mam dość ..............zaraz zawołam niedźwiedzia żeby przyszedł do łóżka przytulę się i zasnę . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. A własciwie nie taki dobry, byłam wczoraj u lekarza i mam antybiotyk. Niestety. Zwolninia nie wziełam- jakos przezyje, i powiem wam ze oprócz uczucia ciezkiej głowy i paskudnego kataru nie czuję sie najgorzej. Wczoraj padłam przed 20.Leki i ksieć zapakował mnie do łózka. Garni- nie słyszałam twojego smsa. Zaraz napiszę do Ciebie, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka :) Yennka - lecz się :) i ubieraj się ciepło ;) Buźka śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry słonko świeci ................fajnie , bardzo lubie jak świeci odrazu lepiej mi na duszy . a teraz spowrotem do pracy . miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni masz @ ;) Whimcia :) no no wczoraj oglądałam w tv o wyjątkowym wysypie grzybków obok ciebie, a zwłaszcza w okolicy poligonu ;) Jak tam zbierasz grzybki to uważaj na siebie :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi ja nie zbieram na poligonie ................dla mnie to byłaby wyprawa na drugą stronę i do tego przez zakorkowany most . Tak prawdę mowiąc nie musze nigdzie jechać moge wyjśc z psem i za sąsiednim blokiem zaczyna sie las ..................ciagnie sie kilometrami i tez tam sa grzyby. Bo tak naprawde to grzyby są w każdym lesie a że lasy mamy z kazdej strony Piernikowa ..................są poprostu wszedzie :-D. Ale ja mam grzbów dość .............tym bardziej że od soboty zaczynam zajęcie na uczelni a plan mam koszmarny .............chcą mnie wykończyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okolicach byłego poligonu Celi, byłego ;) Mój tata jeździ tam na grzyby i mamy już ususzone dłuuuugie sznury,a obiadki z grzybkami jako dodatkami do sosów itp. już mi się przejadły... No, ale teraz nie ma kto nam grzybów zbierać... mój tato wyjechał do Francji na długie trzy miesiące, nie mogę poradzić sobie z depresją mojej mamy... Przez dwadzieścia lat nie rozstawała się z tatą na dłużej niż tydzień...a teraz... :( Płacze po kontach choć trzyma pozory twardej. Chciałam zabrać ją dziś do kina, a mnie rozłożyła jakaś paskudna choroba. W sobotę planuję wyprawiać urodziny w klubie, ale jak ja to zrobię jak z nosa leci, kaszel zniekształcił mi głos, temperatura powyżej normy i w ogóle mi źle :O Pracowałam trzy dni w plenerze i tak się zaprawiłam... Powinnam oprócz wynagrodzenie domagać się zwrotu kosztów leczenia chyba. Pozdrawiam was wszystkie! Zaraz zbiore sie za emilki i postaram si poodpiszwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jazda w pracy :-D Usadziłam jedną upierdliwą panią kierownik ;-) NIe moją ;-) Ale mnie baba wkurzyła. I w koncu staneło na moim. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieweczki zaspałam ................czuje się połamana oczy znowu mi ropieją głowa boli .......wyglada to na alergię tylko zastanawiam sie na co? dopada mnie to od czasu do czasu zdecydowanie lepiej jest jak pada deszcz - tak więc nie bardzo wiem czy mam cieszyć się z tego że jest słonko czy raczej płakać ? Yenka . ps. wyglada na to że zacznę w końcu remont ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Yennka - trzymam :) a ty napij się kawki dobrej :) Whimcia- ja też dzisiaj opuchnięta jestem :( - to tak na pocieszenie , ze nie ty jedna męczysz się z czymś nie wiadomo czym :O Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zadzwonili donas z przychodni ze mamy przyjsc na szcepienie dzis! zdziwiona byłam..ale tomąż odebrał tel i nic nie spytał przyjął to za pewniak. szczepimy skojarzonymi 6w1 i według tegonie ma miec teraz nic! dopiero 16-18 miesiać!! dzwonie dziś do przychodni czy im sie nie pomyliło...nawet w kaizeczce szczepien nie ma miejsca by wpisać tą szczepionkę...( na siłę wymysliłam ze moze wzwB) no i okazało sie ze sie pomylili.... no trzeba byc uwaznym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż :P hehehhehehe ale mi wyszło....nawet niewiem co chciałam napisać!! konkubent!! oczywiscie sprostowanie :D:D:DD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni - przejdź na \"mój\" - będzie bez problemów :D:D:D:D:D:D ale ten mąż zabrzmiał jakoś tak dumnie ;) za to konkubent hmmm chyba nigdy nie przyzwyczaję sie do tej nazwy :( Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehe wiem wiem celi..ale ja cos miałam na mysli imi wyleciało i wyszedł mąż z rozmachu :D:D:DD:D konkubencina mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie się dowiedziałam ku mojej radości że mieszkam w jednym z siedmiu cudów Polski:-D :-D :-D . zawsze uwazałam że mamy piekna starówkę a jej oświetlenie dodało jej tylko uroku :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a) jestem chora b) piszę pracę a+b= mało czasu na cokolwiek Yenny to dzisiaj?? trzymam kciuki Gerni nie dostałam najnowszych fotek synia a z tym określeniem: konkubent - też tego nie cierpię już niedługo Słonko będzie mąż - to brzmi dumnie. wczoraj zameldowałam (czasowo) jaśniepana..do 2009 roku, ciekawe czy wytrzymamy tyle ze sobą. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni - :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mumi - wytrzymacie :) i jeszcze więcej niż tylko te 2 latka :D:D:D:D:D:D:D:D Ale twojemu z tym czasowym to nie zazdroszczę :( jak będzie coś załawtwiał to będzie musiał wszędzie pisać dodatowe oświadczenie , ze nie posiada stałego meldunku :P Przynajmniej w małopolsce stosuja taką taktykę zachęcającą ludzi do urzędów :D:D:D:D:D:D Ja mam juz to po kilka latach opanowane i zanim cokolwiek zaczne załatwiać to zawsze proszę o dodatkwoy druczek żeby sobie skrócić pogawędkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D No i to zdziwnie w oczach pań :P jak to bez stałego ?? :P a no tak to :P Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi na @ masz zwrotkę no dobra idę rozczesać ten kołtun na głowie, kawa i pisze dalej..na razie 2 strona I rozdziału..idzie jak krew z nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia gratulują dobrej lokalizacji :) a podasz pozostałe 6 cudów ? :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko wiem i jestem Wam bardzo wdzięczna za każdy oddany głos :-D . Uwazam że mamy wiele pieknych miejsc gdzie można podziwiać i zabytki i piekne krajobrazy . Miałam to szczęscie że moi rodzice jak byłam mała jeżdzili z nami po całej Polsce w czasie wakacji i pokazywali nam jak piekna jest Polska . dodzsiaj pamietam wakacje w Szklarskiej Porębie ........... i jak po wielu latach pojechałam z córką to przypomniałam sobie jak kiedyś dochodziło sie do wodospadu Szklarki .......... takie wspomnienia z dzieciństwa ( fajnie było żadnych problemów i trosk ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi wieliczka rynek krakowski zamość miasto renesansowe zamek królewski na wawelu tych jestem pewna . brakuje mi dwóch może znowu powiedzą w radiu to podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×