Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yenka pisze z głowy przepis na miksturę: dwie główki czosnku rozgnieść zalać 1 litrem przegotowane dosyc ciepła wodą dobrze wymieszac dodac miodu dosyc duzo żeby było słodkie. dwie cytryny sparzyc wrzątkiem wycisnąc sok , skórki poroić i wrzucić do mikstury nastepnie jak przestygnie dolac sok z cytryn ( jezeli zmieni kolor na niebiesko- zielony nie wpadac w panikę tak może być). Nastepnego dnia odcedzić przez geste sito a potem przez gaze posmakowac ewentualnie dosłodzić . odstawic i czekać aż się sklaruje znowu zlać . smaczne to może nie jest ale skuteczne pic jedna łyzkę zapobiegawczo wieczorem w przypadku choroby zwiekszyc dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już z wami i teraz się mnie nie pozbędziecie :P :D:D:D:D:D Będzie mi się dzisiaj nudziło, oj i to bardzo :P Whimcia a jak długo ta mikstura może stać? można ją do lodówki schować? bo ja chyba sobie ją zrobię tak na wszelki wypadek ;) - nigdy nic nie wiadomo ;) Bo czosenk i cytrynę mogę w dużych ilościach, z tym miodem będzie gorzej ale jakoś to będzie ;) Ani - jak tam oczko ????? ;) Yennka- lecz się kobieto, bo jak nie to przyjadę i do dupki mądrości nakładę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No dziewczynki pochwale wam sie jakie dzisiaj zrobiłam sobie zakupy, postanowiłam, ze będe brać z półek to na co mam ochotę i tak oto : sledzie w sosie musztardowym, herbatka żurawinowa, herbatka z dzikiej róży i jezyny, berlinki serowe, polędwicę drobiową,kapuśniaczki, pączek z tofi, gumy miętowe, kawkę morżoną - zapraszam na wyżerkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D I niech mi teraz ktoś powie, że ja nie mam napadów smakowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechany, hardcororwy dowcip z rana :P Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i zamawia kawę. A gdy ją już dostaje kilkakrotnie podnosi do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na dół. W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi - kelner, ta kawa cuchnie brudnym fiutem! Ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia mówiąc - pani będzie łaskawa wsiąść filiżankę w drugą rękę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wziąĆ
Groszku, a nie wziąść czas najwyższy opanować podstawy gramatyki ojczystej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprawiajskiej pomaranczy
a nie ortografii, bo gramatyka to chyba coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam śmaka
dziewczyny---w linkach są zbędne spacje:) skopjujcie link,wklejcie do paska adresy,usuńcie je i ENTER powodzenia a ,jaszcze--w niektórych są nawet dwie Garni--Kubuś =cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam śmaka
przepr. za literówki:) spieszę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalot????????? Ja bez humoru całkowicie, głowa boli, dziś po pracy zrobię miksturkę Whim i kładę się - zobaczymy co dalje. Temp. nie mam. Groszek, kawał jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo - od spacji ;-), dopiero zauważyłam wpis - jak znajdziesz u mnie w adresach spcje i je usuniesz i odpalisz zdjecia to bedziesz wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ??? :( dlaczego jesteście pomarańczowi goście dla nas nie mili ?? :O :P jak wam przeszkadzają błedy - to dobra rada - nie czytajcie nas ! Uchroni to wasz wzrok przed koszmarnymi doznaniami . ehh co za ludzie ........ Yennka masz @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, czy Wy wiecie na kogo będziecie głosować w najbliżych wyborach??? Jeśli w ogóle będziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni z drgiego zdj. synia się popłakałam :D:D:D:D:D:D:D:D:D no ta fryzurka - rewelka :D:D:D:D:D:D:D:D zmykam dalej walczyć z netem, bo działa jak ślimak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod ostatnim linkiem nie mam zdj. nie wiem czy to wina mojego jakże szybkiego łącza , czy Kubuś poprostu sie schował :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam śmaka
celi--to wina twojego netu,bo zdjecie jest---> przesliczne,czarno-białe;) już nie przeszkadzam,miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, ja popręLiD, jak zawsze zresztą-mam juz nawet konkretnch ludzi,nieumoczonych, na których głosuję od zawsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po drugiej turze... Jeszcze tylko poniedziałek i finito:P Ka, ja sie waham, bo z LiDu na pierwszym miejscu u mnie startuje tępak-karierowicz. A Ty? A głosuje zawsze:) Obywatel ma tez obowiązki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, chyba Ciebie rozumiem, bo sama miałam wątpliwości. Nadal mam. Jeśli ten palant będzie na pierwszym miejscu....to porażka....wygryzł już młodego i zdolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wszyscy są jednakowo beznadziejni. Gdybym wiedziała, że na liście LiDu będą nowe twarze, młoda krew, niezbrudzona układami i przeszłością. Ale nie mam takiej pewności. Rzygam popisem. Się już popisali, niech spadają na drzewo. Chyba dobiła mnie akcja Nelli R :O Wszyscy tylko dążą do władzy, do kasy. To choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie raczej dobiło jej oświadczenie o miłości i lojalności wobec męża. W chwile po tym, jak [publicznie sierdziła, że jej mąż jest kłamcą. Ka, ja miałam glosować na młodego, znajomego z ogólniaka, który zakładał u nas SDPl, ale stary wyjadacz go załatwił. Na dodatek ten stary wyjadacz nic sobą nie reprezentuje z wyjątkiem chęci utrzymania się z diet. Przecież teraz nikt go w tym jego PIPie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Nelly z kaczorkiem to był hita dnia ;-) :-D Ja mam swoje typy - nieumoczone, choć wieloletnie... Otarli się i o wielką politykę, i pracowal i u podstaw. Lubię ich i szanuję. A taeraz mówię papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie trochę żal Rokity, ale gdzie diabeł nie może, tam.... :D:D:D:D:D:D Moim zdaniem to może być zagranie na przeczekanie, że PO i Tusk przegra wybory i skończy sie tym samym Tusk i Rokita wówczas wejdzie jako Jan-Odnowiciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam takich dylematów jak wy- bo mam zamiar szybko się stad wyprowadzić , a i tak mój głos niczego nie zmieni- bo tutaj PiS nadal ma prawie 80% poparcie :( pozostałe 20% rozkłada się mniej więcej po równo na pozostałych :( Bo fajne imprezki robią pod gołym niebem dla gawiedzi , a to że ta gawiedź jadąc na taką imprę urwie zawieszenie to juz insza inszość- dla nich grunt, ze będa mogli się pokazać w nowej furze marki golf III z dziurami w podłodze, bo jak nie ma impry to gdzie moga przyszpanowac ? :O nie pisze tylko o młodych, ale i o starszych ludziach - ehhh dobrze, ze na początku przyszłego roku się wyprowadzę :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie się pośmiać ? włączcie tvn24 - własnie jaruś przemawia :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×