Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Będziecie mieli więcej czasu na obrączki, kieckę, stroje, zorganizowanie imprezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sobie zafundowała długi płaszcz do slubu, a pod spodem spodnie i top. A co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł. Tylko chyba trzeba szyć. Ew płaszcz i sukienka mini i wysokaśne szpile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cisza jak makiem zasiał nawet pies nie chrapie , nie gra telewizor nikt sie nie kręci, nikt nie woła ..............błogi spokój . a ja mam lenia giganta powinnam zabrać sie do pracy ...............fiu fiu ale mi sie niechce :_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tylko że ja w USC bym wyskoczyła w płaszczu...... a potem, jak bedzie impreza, odkryłabym się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, mam problem...bo nic nie mogę znaleźć...ale płaszcz: moim zdaniem fajny byłby satynowy i koniecznie z kołnierzem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo złoto-beżowe. Kolor szampański....w tym bys bosko wygladała. A płaszcz stylizowany na strój XIX-wiecznej amazonki....:P:P:P:P:P Szczerze, mi na to nie starczyło odwagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja jestem cieniutka w poszukiwaniach ..................ale dokładnie wiem czego szukam przekonał się Niedźwiedź ostatnio :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś w jednej opkoło slubnej gazecie miałam zdjecie takiego super super. gazetę wywaliłam..... Ale pamietam , że prosty, półklosz, satynowy, a wyłogi miał jak w smokingu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak o zakupach to ja się przyłączam :D:D:D:D:D:D:D dzisiaj nabyłam różowiutki szlafroczek ze słonikiem na plecach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D w/s kreacji ślubnych nie doradzę :( bo mnie się większość nie podoba :( ale link , który Ani podała to jedna jedyna firma, która do mnie przemawia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę przyjąć pozycję horyzontalną ............wezmę jakąś książkę i będę się od stresowywać:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Yennka :) chciałam cię przywitać przed Tobą, ale komp mi się ładował 23 min :( ehh te sieci radiowe :P Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z rana :) Odpowiadając na Twoje pytanie Ani, nic nowego nie kupiłam. Czekam na szafę i na \"środki\" na stół z krzeslami. Mama - dziękuję dobrze :) Z M. wyglada na koniec. Brak porozumienia w kwestii zasadniczej. A jego wielki foch i \"syndrom strusia\", który jest dla mnie po prostu najzwyczajniejszym olewaniem dostatecznie mnie zniechęcił :P Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :) przesyłam mase buziaczków :) i dla mamy też :) Ani- wczoraj popłakałam sie jak przeczytałam twoją radę tj cofnięcie i wjechanie hakiem na te znicze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka- a emilek był boski rechotałam się z godzinę z niego :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kochane powiedzcie jak wy funkcjonujecie , jak dzień zaczynacie tak wcześnie? Mnie dzisiaj skurczybyki wykończyły więc wstałam o 6 i o dziwo zobaczyłam mojego w ciemnosciach w kuchni przy kubku parujacej kawki :P - ma chlop stresa dzisiaj i ja trochę też :( Ale żby mi o 6 wstawał ? :( Szkoda mi go :( Aż z nerwów wątrobą go rozbolała :( Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×