Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ha akurat Tuska nie lubię...za to, że w partii wycina lepszych od siebie. jeśli jest jakieś zagrożenie z kogoś strony, od razu jest marginalizowany. Natomiast umiem dostrzec metamorfozę Tuska od przegranych wyborów prezydenckich i 2005, dojrzał, stwardniał i niech nikogo nie zwiedzie jego chłopięcy wygląd. Stwardniał:P tylko bez skojarzeń, proszę:p A Jarkacz ma tak samo....wycina tych, co zagrażają mu vide Maricnkiewicz. powinni się dogadać:P Byłam na zakupach, kupiłam w mojej kwiaciarni przepiękny stroik na grób mojego ukochanego dziadka i drugich dziadków. Całe szczęście, że na zakupy budowlane jechał obok mój tata, więc pomógł zabrać się mi z całym majdanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimcia, czyżbyś piła do mojej poprzedniej stopki;) Ciągle odczuwam jej brak, mam do niej stosunek wielce emocjonalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ani jak by kręcili film o Eberhardzie to komu byś powierzyła główną rolę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifcia, szczerze: od czasu, gdy przeczytałam najnowszą książkę Krajewskiego, myślę i myślę i nie wiem....zależy którą by ekranizowano....bo on ma od 40 do chyba 70 lat:( w różnych częściach...... A Ty na kogo wskazujesz????? Ciemne gęste włosy, grupy, niezbyt wysoki z kwadratową szczęką? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do Festung Breslau zatrudniłabym chyba Gajosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D To samo pomyśłałyśmy....nawet jeszcze do tej powieści, co dzieje sie przed wojną tuż.....z Mariettą von der Malten i skorpionach:DD:D:D:D:D:D:D Ale numer:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, dla mnie to takie zabiegi magiczne, które mają zdeprecjonować Kaczyńskiego. Jak to niewiele trzeba było, by \'pad\" w debacie Kaczyński itp. Kolejna polityka polegająca na sterowanym odsłanianiu kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PR od kuchni. Troszkę faktów dla maluczkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj, ja jestem wierny fan. Poza tym chłopak gra na gitarze a to mnie zawsze kręciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oglądałam wczoraj zdjęcia jego starszego brata, któr jest obecnie jednym z naczelnych Wyborczej. Kiedyś był obiektem westchnień połowy moich koleżanek. Ale chyba zbrzydł :O Jakos nie robi na mnie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No popatrz, mamy dziś ten sam tor myślowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Filmy??? Mówimy o tej reklamówce, za którą Wojewódzki chce go po sadach włóczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wiem, wiem, jestem monotematyczna (jak zwykle)...gotuję ;) jutro w menu boeuf a\'la Stroganow..kurcze a Wy o takich ważkich tematach..światowych, a ja prosta baba :( aż mi głupio w pracy nie mam czasu nawet siku zrobić..czasem z Garni poklikam i tyle, więc gdyby nie podczytywanie z chybcika i czasem jakiś @ od Was to nic bym nie wiedziała dostałam tę nagrodę roczną, obiecałam sobie koniecznie buty kupić..ale jak zwykle cosik ważniejszego się stało -> czytaj: moje dziecię starsze nabiło ponad 200 PLN\'ów za komórkę, ale ponieważ chłopisko \"honorne\" -> spłacił, tylko nadwyżkę mu sponsoruję i tyle z nagrody :( bo rachunki, jedzonko, paliwo a tak, to u nas po staremu i niech tak zostanie, bo lubię stagnację w uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie jestem ani wielbicielką Tuska a tym bardziej braci ksero , mam swoich ulubionych polityków a najbardziej lubię \" budyniowego chłopca\"( za moich młodych lat na torebce z budyniem z włocławka był takowy piękny tłuściutki)............ jednym słowem najbliżej mi do SLD . Jednak jestem już wymęczona tymi wiecznymi przepychankami , chce spokoju i jeszcze raz spokoju i chce wiedzieć, że mojej córce będzie lepiej się żyło niż mnie że będzie miała normalny kraj normalnych sąsiadów i że będzie po prostu normalnie . Czy to tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia :) to raczej bardzo naturalne i przyziemne marzenie/życzenie :) Ale o takim kraju to i ja myślę :) Mumi ;) a moze aparat na kartę dla dziecięcia?? ;) A kadłyżcie może Sernik toruński ? taki deserek??? no pychotka mniam mniam palce lizać :) - polecam łasuchom ;) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×