Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

mnie mówisz o serniczku toruńskim? jakieś 4 lata temu wyczaiłam to miaminiuśne cudo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i uciekam. Dziś nerwowo u nas bo znów zaczęłam o remoncie kuchni. jest niefunkcjonalna. No i teraz jest mój foch. Pozatym ok. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, a ja jestem ledwie wstała;) Wczoraj był jeden tour, dziś drugi...... A wczoraj klasycznie, że wszyscy święcie trafiliśmy do sąsiadów i... dawno się tak nie uśmiałam. Głupawka totalna, a zaczęło się od tego, że jakiś palant zaparkował auto częściowo na moim miejscu, że nie było jak wjechac... poszłam szuka intruza i okazało się, że sąsiedzi wynajęli komuś nowemu miejsce i tak od słowa, do słowa. A nowy sąsiad nade mną okazał się moim kolegą z ogólniaka:P świat jest mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że z osobna już dziękowałam, to robię to jeszcze raz - grupowo :D Zielone grochy pościelowe są fantastyczne. Wspom,niałam Ani, że ostatnio sama rozglądałam się właśnie za pościelą na allegro ale takiego wzoru nie znalazłam. I Bóg mi świadkiem, że bardziej trafić nie mogłyście :D A poza tym najmiliej mi jest dlatego, że pomyślałyście o mnie. Raz jeszcze ściskam każda z Was gorąco Wy szachrajki małe :D Wczoraj też zaliczyłam, podobnie jak Ani, tour d`nagrobek. Dziś w pracy, ale lubię takie dni bo jest cicho, nikt nic nie chce, nikt nie dzwoni. No ale po pracy muszę pójść po prezent dla mojego brata. Tylko nie wiem co kupić :o Jakieś pomysły? Obiecałam mu, że kupię mu coś kompletnie niepraktycznego i tym razemnaprawdę będzie tyo niespodzianka. On wiecznie na prezenty typuje książki z informatyki, mało tego zawsze wie jaką tym razem dostanie, bo nie raz dzwoniłam z księgarni upewnic się, że to napewno ta. Kurcze, tylko co dla 25 letniego chłopaka? Heeelp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat kiedyś mnie obdarzył czymś tak niezbędnym jak elektryczny otwieracz do konserw. Nigdy go nie używałam, ale \"śmiechu była kupa\"... Jeśli jeżdzi rowerem, kup mu malutka składana pompkę;) Od tego czasu ja i mój brat obdarowujemy się prezentami \"kuriozalnymi\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no sprzedałyscie mi wirusa :-(....................mam katar i czuję sie tak jakby czołg po mnie przejechał . Cholera a mam tyle spraw do załatwienia .............poprosiłam moja mamę o pomoc żeby mnie powoziła bo inaczej padnę na deski i nie wstanę . Wczoraj dzwonił Niedźwiedź ..............pływa między Kairem a Adbu-czymśc tam - nie ma jak na tankowcu :-P. Powinam poszukac samochodu dla siebie i to szybko bo obawiam się że im dłużej bede zwlekac tym bedzie gorzej . Wracam teraz do papierków............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimcia, kuruj się, Twoja mikstura jest w tym bardzo pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz. Ja w pracy też mam spokojnie - siedzimy i śmiejemy sie. jako ze w poprzednich dniach waliłam nadgodzinki to dziś mam niewiele do roboty. Błogi spokój, zaraz wezmę się za odkładane na swiete nigdy układanie papierków. A moze zarchiwizuję coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie w sekretariacie zastępuje koleżankę. Dziś mamy zmiany co 2 godziny, bo nikt nie lubi tu siedzieć :P A wiecie, że przetestowałam już pościel od Was... oczywiście, pod względem \"przyjemności z bliskości\" :P I tylko nie śniły mi się aniołki... nie zdążyły, bo cała noc diabełek kusił :D Celuś a Ty jak się czujesz? Kupię mojemu bratu kalesony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli grochy działają?;) Groszek, kurde;), dalej czekam na mojego brata, mamy z nim jechać, a tu dalej cisza w sprawie egzaminu. Dziś mój brat ma egzamin na prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi błogo i spokojnie. Podatników brak, telefonaów brak. Robotę sobie znalazłam - archiwizuję 2005 rok. Ooooooo, podatnik przyszedł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku kofany :) ty uważaj na diabełka kusiciela :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Whimcia lecz sie bidulko ;) a z autem to się nie spiesz, dokładnie pooglądaj koniecznie porównaj z jakimś innym, przejedź sie nimi i koniecznie odwiedź stację diagnostyczną przed zakupem :) - no to tyle moich rad :D:D:D:D Yennka ;) w końcu mam luźniejszy dzień ;) az w to nie wierzę :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ani ;) bracia czesto mają to do siebie, ze się spoźniają na gwiazdkę kup mu zegarek lub nawet stoper :D:D:D:D:D:D:D Jo :) dzięki za fotki Misi :) alez ona rośnie :) A jak się uwodzicielsko uśmiecha ? hoho :) Groszku nie wiem co na prezent? ............. a moze jakiś fajny t-shirt? np ferrari? albo jakiś zestaw do napojów wyskokowych ? Chyba ci nie pomogę :O Ja ostatnio szukałam czegoś dla Szymona, ale on ma niespełna 1,5 roczku i staneło na kurteczce , zaraz wam prześlę fotkę , ponoc młodemu się spodobała, a najbardziej mojemu bratu , bratowa nie była zbyt zadowolona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, brat się nie odzywa ponieważ już oblewa zdany egzamin :D Celuś, no i mam problem z moim młodszym... nie pije, nie pali, ma specyficzny gust jeśli chodzi o odzież :o Kurna, bukiet kwiatów mu kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :) a moze on coś kolekcjonuje? albo czymś się pasjonuje? np tak jak Yennka zauważyła muzyką?? hmmm ;) a moze coś z militariów? na www.broń.pl coś znajdziesz? jakąś gazówkę ;) wiesz ciężko coś podpowiedzieć znając tylko wiek i płeć :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Byłam u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że celowo mnie pomijacie w emilkach..i wogole..cóz..smutne:( w kazdym razie sle buziaki kubusiowe papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich emilkach??? to widzę ze wszystkie się pomijamy nawzajem ;-) ja juz - wstyd przyznać - od conajmniej 1,5 m-ca nie popełniłam zbiorowki, opróch emilków \"groszkowych\" nie pisałam nic. Bo nie mam o czym - i niech tak zostanie! :-D (odpukać) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni o jakich emilkach piszesz????? ja tez od dawna nic od żadnej nie dostałam :( ale i sama nic nie produkuję :( co najwyzej podsyłam jakies fotki- ale to robię na zaznacz wszystkie adresy , więc chyba wszytskie dostajecie? ;) Ka ;) kiedy fotki w nowej fryzurce??? ;) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co najlepszym lekarstwem są zakupy .............przez duże Z:-D. Co prawda zmieniłam markę samochodu ale nie żałuję ...............stałam sie posiadaczką autka marki Honda Civic - nie jest nowe , ale na takie było mnie stać :-D. Teraz jestem wykąpana i planuję popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to Aba coś tam to Abadan ( przypomniałam sobie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, whimcia gratulacje, podeślij nam fotki:) jaki rocznik? jaki przebieg? jaka pojemność? mój brat nie znał, klasycznie: zatoczka:( wróciłam z touru i siedzę dzis radosna w domu, jutro praca, więc kicha:( mój pojechał do rodziców w sprawach związanych z naszymi małymi wakacjami, wkurzył mnie, bo narzekał, że ja nie jadę z nim, bo nie chcę!!!!!!! wkurzył niemiłosiernie, bo nie rozumie specyfiki mojej pracy i się wściekłam na niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×