Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yenka jak dla mnie mógłby być .................tylko ja zamieniłabym górę na gorset z małym bolerkiem ( jestem wielbicielką gorsetów ). A tak apropo chciałbym mieć taki problem - tak dawno nie bylam na żadnym balu-imprezie ....................jest mi dziś smutno i do tego nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałabym do tego bolerko z satyny i koronki - czarne, od sukienki zeszłorocznej... Ale nie byłam w bolerku, wiec można założyć teraz. spadam dziewczynki - już dzis raczej nie zajrzę - no chyba ,ze z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny-->ja Cie widze w sukience srebrno-szarej bez ramion,dopasowany gorset dól lekko ale to lekko kloszowy taki opływowy przed kolano,do tego włosy gładko w piekny kucyk i extra grzywka plus te kolczyki czarne rajtki czarne proste klasyczne szpile i czarna tasza torebka znaczy...bo do Twojego koloru włosow to szary to bomba!!!!! Aha a oczy w tonacji szaro brąz mocno zaakcetowane!!!!!!! Mili zdrowa wrcilam od lekarza!!!Ale co lepsze ..idą jej nie tylko jedynki ale i dwójki!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, z braku czasu nie zaglądałam i nie udzielałam się w pracy mam młyn, w domu to samo, dziś się buntuję, siadam i czytam zaległosci..tym bardziej się buntuję bo musze w sob. iść do pracy i przez następne dni zostawać dłużej, P. będzie \"zachwycony\" :( jestem tak zmęczona że padam na twarz, czekają mnie egzaminy w tym m-cu, referat, a praca nie ruszona, nie wiem jak to pogodzić Yenny odpisze dziś wieczorem, po treści @ jestem wstrząśnięta takim \"zachowaniem\" dlatego przytulam mocno pozdrawiam ciepło, pamiętam o Was i strasznie mi Was brakuje Garni odpisz proszę via gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja właśnie czekam na mojego, wsiąkł w firmie kolegi;) Siedzę cierpliwie sobie w aucie i czekam;) Zaraz jedziemy pakować walizki. Jeszce jutro obowiązki i jazda;) Jestem tak szczęśliwa, że oderwę się od tego wszystkiego i przez kilka dni będzie ciepło. Dziś rozmawiałam z moja przełożoną, wiecie o tym zastępstwie;) mówi, że załatwione, bo rozumie mnie i taka okazję i życzy miłego pobytu;) A tak w ogóle to ku mojemu zdziwieniu w mojej drugiej pracy dostałam podwyżkę, jak zobaczyłam przelew, aż poszłam się zapytać kadr za co to;) A panie na to mi, że to tak na stałe;) No i bomba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to firma kumpla mojego męża rozsiewa Internet aż na parkingu;) i to niezabezpieczony!!!!!!!! Jessssssuuuuuuu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, należy Wam sie odpoczynek :) i gratulacje vs podwyżki!! jak zwykle - zazdraszczam :D ale i ciesze się razem z Tobą naturalnie liczymy na fotki ;) jak zapowiedziałam -> tak zrobiłam, nakarmiłam trzódkę i teraz wykąpana....leżę i pachnę :D w ślicznej satynowej koszulce :P laptop na kolankach, odrabiam zaległości @ (Yenny zaraz odpiszę) teraz Pani ma relaks..a Pan na zakupach Celi..no jak to?? jeszcze nie widać czy jest/czy nie ma \"ogonka\"? pościel śliczna, faktycznie ciężko się zdecydować..masz już wszystkie akcesoria dla dzieciątka? nic się nie chwalisz..no ale teraz leż i odpoczywaj...to b.ważne Jo* widzę po Twoich postach, że masz więcej czasu na pisanie :) dziękuję za fotki Mili :) współczuję ząbkowania i Milusi i Kubulka a za Mamy 3mam kciuki, żeby nie oszalały..z radości naturalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z tury po urzędach .................było nieźle szybko sprawnie i co najdziwniejsze zarejestrowałam samochód zrobiłam to na zasadzie wejścia do urzędu komunikacji podejścia do okienka opłacenia i pobrania tablic i dowodu i wyszłam .........trwało to około 15 minut . A do tego mam fajne tablice coś na zasadzie złotego numeru . Teraz siedzę i robię dokumenty ...................hi hi muszę zarabiać na paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ;) a cholera wie czy nie widać, czy babie nie chciało się przyłożyć do badania- bo powiedziała tylko, ze z dzieckiem oki ale ona nie ma na nic czasu i prawie mi drzwi pokazała :P jak ja lubię te wsiowe zachowania 😭 w normalnym mieście nie miałą by po takim potraktowaniu pacjenki co robic :P a tutaj wszyscy ją wychwalaja :O a drugi palant dzisiaj mi powiedział, ze niewidzi (patrząc mi w oczy a nie .... ) potrzeby robienia USG bo wg niego wszystko oki 😭 pomijam fakt, ze wczoraj lekarka mi powiedziała, ze szyjki juz nie mam i macica jest strasznie rozpulchniona i na bank urodze przed terminem i chyba do cesarki nie doczekam, a dzisiaj ten gin mi powiedział, ze szyjka w normie i jest twarda - jak nic dostanę rozdwojenia jaźni przez tych lekarzy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wyprawki- to nadal walczę z ta firmą od wózków- nie kupujcie niczego w sklepie krasnal :O do dzisiaj nie mam kółek ze szprychami :( przysłali ale używane i połamane :( i jeszcze teraz mają problem z dosłaniem nowych :( miałam u nich kupic spiworek ale nie ma mowy- żeby miał być gorszy i droższy to juz u nich nic nie kupię :P Pościel wczoraj zamówiłam tą w kratkę - ale dzisiaj na grudniówkach dowiedziałam się że ten sprzedawca co wkleiłam wam linka sprzedaje ta pościel jako 100% bawełny, a ponoc pościel zawiera dużą domieszke poliestru czy jakiegoś innego badziewia :O nie mam jeszcze waniennki - jutro ide kupić ;) no i jeszcze mi zostały butelki do kupienia i jakiś malusi dresik - bo zimą małego misia nie przywioze z kliniki w samych śpiochach i kombinezonie bo mi dziecko zamarznie :( a jak na złosć wszędzie sa sweterki i dresiki albo różowe albo niebieskie - no i mam problem :( a poza tym to mam już nawet herbatki, czoki, i inne pierdułki ;) podkłady na przewijak- aaaaaaaaa przewijaka jeszcze nie zamówiłam, bo mój miał to zrobić dzisiaj i pewnie zapomniał :P jak wróci to go zapytam :P No i teraz zostało tylko odliczanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaraz spadam, jutro Wam napiszę zbioróweczkę. Dzoięki jeszcze raz - Mumi, faktycznie ty Grochola jesteś. Co tam Grochola, lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko-->Jezeli butelka to tylko Dr Browns -WYŁĄCZNIE!!!!droga ale warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Yenny mam pytanko do ciebie - jak nie mysleć o papierosach? podjełam próbę niepalenia i nie powiem jest mi trochę ciężko. Ale myslę że będzie dobrze bo właśnie przed chwilą pan z US powiadomił mnie, że przychodzi na dokończenie kontroli wraz z kolegą bo pani z która był zachorowała i to chyba dośc powaznie bo kontrolę zaczeto dobre trzy tygodnie temu a potem była przerwa . Tak więc będę miała zajęcie na całego dzisiaj . Jo ucałuj Mili - poproszę zdjęcia małej księżniczki bo czuję się pokrzywdzona bardzo - nawet nie wiem jak ona wygląda ( pewnie jest slicznotka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim - ja czasem nie myslę wcale i nie potrzebuję,a przedwczoraj skusiłam sie na kilka dymków mentolowego :-) Wczoraj i dziś nie myślałam jeszcze o tym - moze jutro zapalę jak pójdę do kolezanki na kawe???? Buziaki, spadam popracowac, macie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mnie nie zrozumiecie...ale... jutro miała przyjść do mnie mama miałam wyjść z domu na zakupy dla kubusia głownie po indyka..kupic mu tez coś nazime bo nie mam w co go ubrać na spacer.. potem chcialam skoczyć podciąć włosy chciałam..wejsc do sklepu zobaczyc jakie sa kurtki na zimę.. chciałam..poleżec..nawet mi przez myśl przeszło pospać:) ale wyjsc..przede wszystkim wyjsc.. bo codziennie pada deszcz i siedzę sama w domu. wszyscy pracują... a mama mi mowi ze jedzie do bielska do kolezanki i nie da rady.. mój ma jutro cały dzien z dzieciakiem u jego rodziców... wiecie co poryczałam sie... bardzo.. on znów fajnie sie pobawi moze na basen lub do kina z nim pojedzie.. a ja 4 sciany... czasem..jak dzis mam dosc.. za oknem deszcz..nawet do spozywczego nie wyjde tak leje- niemamy folii na wozek..zresztą i tak by był mokry bo tak leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni - rozumiem. Rozumiem Cię. I powiem Ci tak - pogadaj z mamą. Wytłumacz, ze czasem nie dajesz rady. To Twoja mama, powinna zrozumieć. I z Ł. pogadaj koniecznie!!!!!!!!!!!! I niech on z młodym choc na pół dnia do was przyjdzie. Ty zrob obiad i wyjdź. Bez Kuby. niech poczuje ze jest ojcem. Garni, nie mysl o sobie źle, kazdy che mieć chwilkedla siebie. Tylko... wiesz, taki los jak Twój, to los milionów kobiet. Nie załamuj sie - ja to przeżyłam, przeżyjesz i Ty. Po prostu jesteś mamą - taki to urok macierzyństwa. Oprócz blaskow sa i cienie, niestety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama moja juz odchowała dzieci... a dla tamtego dziadki mają prezent...i rano biorą go osobiscie od ex...łukasz prostuo z pracy koło 12 tej tam jedzie..ma przyjechac jakas cicia, babcia i ktos tam...impreza rodzinna miejsca na bękarta brak.. wiem ze miliony tak ma.. ale ja poprsotu tak się cieszyłam. celi patrzy pewnie na mnie z obrzydzeniem- ale tak celi miałam ochotę włożyć szpilki i wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, weź bo Ci dupy nakopię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sorki,ale przestań - jakie znów obrzydzenie - jak nie żal ze nie piszemy, to coś innego!!!!!!!!!! To co że Ł ma imprezę - wyłóż kawę na ławę jak jest! Zawieź Kubę do dziadków - przy ciotkach nie odmówiazajęcia sienim!!!! I co to za argument, ze Twoja mama dzieci odchowała!?! Dwie godziny jej nie zbawia - a Kuba to wnuk! Tylko trzeba szczerze i prosto z mostu, a nie płakać po cichu i cierpieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni jak dla mnie myslisz normalnie i masz jak kobieta chciałabyś mieć chwile dla siebie - to normalne . Ale przestań gadac jak potłuczona , że cos tam - a skoro twój Ł jedzie do dziecka to czemu nie masz mu dać drugiego syna niech bracia pobędą razem - rodzeństwu to dobrze robi , a jak sobie pomyslę jak dobrze zrobi to tobie takie dwie trzy godzinki spokoju to mam szelmowski usmiech na twarzy . spróbuj niech tatuś będzie pełnym tatą z synami - i jeszcze jedno nigdy pisz mi tu o bękarcie - zauważ że jestem posiadaczką autka i zawsze mogę wsiaść do niego przyjechac do ciebie przełozyc przez kolano i nastrzelać klapsów jak bedziesz tak mówiła o waszym synku . a teraz moja droga głowa do góry i zacznij tatusia traktować jak tatusia jak zajmowac sie synami to obydwoma , a ze imprezę troche zamąci no cóż życie;-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim dobrze gada! Wódki jej dać. Albo nie, bo prawko zabiorą :-) Niech tatuś będzie tatusiem pełną gębą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! tylko ze kubus płacze jak go widzi i nie chce do niego..bo tak mało maz nim do czynienia..liczac godzinam,i to nawet mniej niz dziecko numer1... a dzidków nie widział od chrzcin :D od 1 lipca... porem, raz przez chwile w sierpniu wiec..jak mam dać ze spokojem dziecko..?? do obcych ?? zeby płakało?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, ja wiem że to nie łatwe, ale jak np. dasz dziecko do przedszkola ???? Do obcych ??? ;-) Zrozum - to są jego DZIADKOWIE i JEGO OJCIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) z obrzydzeniem to zacznę na ciebie patrezć jak się poddasz i pozwolisz Ł. robić co mu się podoba :P nie kumam jego podejścia, dla tamtego to i dziadkowie i ciocie i miły dzień z tatusiem a dla Kubusia co jakis czas nawalony śpiący ojciec :P Powiem ci, że już mnie ten twój zaczyna wqrwiać na maxa :O ciekawe co jeszcze wymyśli?? a moze zaraz sie okaże że całe weekendy będzie spędzał z tamtym ? a ty przez cały tyd. 7/7 dni bedziesz zdana na siebie jak samotna matka??? co jest kurna z tym facetem?? pewnie jeszcze poźniej na tej imprezce coś sobie chlapnie i znowu wróci bóg wie kiedy do domu :P A jak chce odgrywac takiego tatusia - to słowo honoru odstroiłabym Kubusia i zawiozła do dziadków i tatusia i postawiła wszystkich przed faktem dokonanym :P Garni - zawsze mozesz tam wejść i powiedziec, ze Ł. zapomniał ale ty masz wizytę u lekarza zaplanowaną juz od miesiąca i że w ta sobote to Ł miał się Kubusiem zajmowac- bo ty musisz iść na tą wizytę i juz :P Lub jakies inne kłamstewko ;) I nie płakuniaj ;) Jak się nie da normalnie -szczerze to podstępem ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucielo coś tekst! Cholera jasna. Garni, to nie są obcy. Albo dasz im Kubę, i on pobeczy chwilę, albo Ty bedziesz płakał caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni sorry ale tym bardziej dałabym go na 2-3 godzinki - czas dac po łapkach tatusiowi - bo cos mi się wydaje że zaczął sie przyzwyczajać że on nic nie musi dawac z siebie - błąd i to wielki - kiedyś usłyszałam od mojego Ex że starsza córka musi byc traktowana innaczej bo z rozbitej rodziny wtedy spytałam się a jak druga bedzie z rozbitej rodziny ? on się zaczął smiać ...............no a teraz traktuje je równo obydwie z rozbitej rodziny , pogadaj z Ł bo jak tak dalej będzie to on bedzie tylko weekendowym tatusiem - niech zacznie się przyzwyczajać bo wtedy bedzie miała zawsze dwóch synów a nie jednego . Nie płacz tylko zacznij działać - bo za rok dwa może sie okazać że Kubuś na widok taty spyta a co to za pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mamę poproś dzisiaj żeby wpadła po pracy na kawkę do ciebie ;) ty w ty czasie skoczysz sobie po indyka ;) a jak wrócisz to z nią się umówisz np na nastepny weekend ;) Wiesz ona po przejściach jest- pamiętaj dopiero co zmarła jej mama . Może ona też potrzebuje zdystansowac ise do życia? :( Czasami tak jest ;) Ale nie poddawaj się ;) co się odwlecze to ....... itd ;) A Ł. postaw przed faktem dokonanym i już :P Jak czuje się takim wspaniałym ojcem dla tamtego - to dlaczego masz nie zadbac aby był taki sam dla Kubusia??? W ten sposób stajesz między nimi! On musi z Małym przebywac ;) musi go poznac - nauczyć się go ;) Bo jak teraz straci ten czas to juz go nigdy nie nadrobi i Kubuś zawsze będzie ten drugi :( niedopość do tego !! Buzia :) ps u mnie tez leje :( żaby skaczą po oknach :D:D:D:D:D a ja z katarem musze dzisiaj odstać w kolejkach swoje :( mam już dość brzusio mi ciązy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi juz niedługo. ;-) Ale będą inne \"uroki\" Tylko Ty silna baba jesteś i ksiecia szybko usadzisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kaczyński zerwał ze Szczypińską. Niedoszła małzona byłego premiera siedzi obecnie dwa rzędy za nim w sejmnie, a jej miejsce zajeła Zyta G. Garni czemu się tak dajesz??? No kurcze, co się dzieje z tym Twoim facetem, co to za dziwne relacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×