Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ifka, podpisuje się pod twoimi słowami \"ręcami\" i nogami. też tak to widzę. Babko, ja też dwa lata w pracy radia nie miałam. Straszne to było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym czekam na zdjecia Groszka dziupli, sprawozdanie Garni z osttanich wydarzen, itd itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Yenka doszło??? Co to jest radio RAM Ani??? Ale mam wkurwa, normalnie rządze krwiożercze mną szarpią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja wieczorem idę sobie w tango. Nawet nie zgadniecie z kim......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKIM KARDIOLOGIEM, HĘ???????????????? ja natychmiast żadam, kcieinformacji o boskim ;-) A Ty Ifka chwal sie z kim balujesz. I nie zapmnij, ze niedługa ja tam będę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka słoneczka :) ja mam znowu mase leków :P juz się czuję jak stara babcia na emeryturze co to przed i po kazdym posiłku wcina garść tableteczek róznego koloru :D:D:D:D:D:D Co do radia- to ja słucham zetki :P - rano codziennie własnei Olejnik , no i jej gości :D:D:D:D:D:D:D:D:D niestety dzisiaj o 8 to ja już siedizałam w przychodni i mosciłam sobie stołek :O No i ekspoze mnie omineło :O a ponoć zamiast godziny trwało 3 , pewnie było ciekawie ??? ;) No to do poźniej :) Ifka- ja obstawiam też przystojengo kardiologa ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boski jest....boski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifcia, trafiłam????????? :P:P:P:P A pochwalisz sie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka! Groszek, Yenka-dzieki za foty! Yen-pieknosci, dziupla-milunia:)Celi-to gdzie dokładnie bedziesz pomieszkiwac, daj namiary i szanuj sie mamuska.buzole;)Pozdro dla reszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zazdroszczę Wam tego słuchania radia. Ja nie mam kiedy słuchać. A jak mogłam słuchać, to najczęściej była to zetka lub rmf i jeszcze mogło być antyradio. Ze wszystkimi piosenkami byłam na bieżąco i zawsze podśpiewywałam. A obecnie to rano włączę TV i słucham i oglądam w biegu \"Kawę czy herbatę\" lub włączę jakiś program z teledyskami. W pracy odcięta jestem od wszelkich informacji. Za to ludzie w pracy dostarczają mi wiele wrażeń. Co do języków to bardzo lubię się ich uczyć, szkoda tylko ,że nie mam z kim pogadać. Ale moja nauka teraz to polega przede wszystkim na czytaniu czegoś i tłumaczeniu albo na oglądaniu w oryginale. Ja jeszcze nie mam weekendu, bo jutro mam szkolenie. Gorsze to niż praca i w dodatku w sobotę, gdzie normalnie mam wolne, a tak nie mogę się nawet wyspać po całym tygodniu. Tak czy inaczej miłego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja po pierwszej fali gości - imieninowo i urodzinowych. My - wszyscy troje obchodzimy w tych dniach urodziny lub imieniny lub to i to - wiec gości mamy sporo. Dzis tylko na ciasto i jakies sałatki ew. - zapowiedzieli ze po obiedzie bedą ;-) Grzeczni goście :-p Ale jutro juz od obiadu sie gosci następna tura. Moja babcia min. - wielka fanka ksieciunia, choć na początku nie bardzo mogła pogodzić się z moim rozwodem... W każdym razie nie potępiała mnie za podjęte decyzje. U nas będzie pierwszy raz - ciekawa jestem jak to wyjdzie. W kazdym razie babcia jest dla mnie jedną z najważniejszych osób na swiecie. Nie wiem nawet czy nie kocham jej bardziej niż rodziców... Tak to czasem bywa - tylko ona zawsze mnie wspierała i pomogła mi z życiu najwiecej. Bo ta bacia co nie żyje - cóz, miała specyficzny charakter i choc była kochana to bardzo krytycznie do nas - wnuków nastawiona. Mielismy być idealni. Ale to nie na dzis dyskusja. Pewnie moje przemyślenia przeleję któregoś pieknego dnia w zbioróweczke :-) Ostatnio długie mi wychodza. Netka - ja Ci dziękuję za komplement. Groszek - mieszkanie extra - i STO LAT - dzis i jutro!!!! 🌻 - cały bukiecik dla Ciebie. Resztęściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Byłyście kiedys na sopockim molo nocą??? Jak nie to żałujcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana - ziewam jak krokodyl. zaraz kawa nr 2 i do garów, bo na obiad babcia i jeszcze kilka osób... Wczoraj było nawet oki, choć ie bez zgrzytów. Ale szczegóły na @ Agata - my ostatnio na gg o Kropce - a tu przedwczoraj ona na Spsosoby zawitała... Telepatia????? Papatki - jutro siedzimy w domu - mam nadziejęze czasu starczy na napisanie zbioróweczki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, jak wiesz za kilka dni bedę niedaleko, więc nic nie stoi na przeszkodzie byś to molo noca mi pokazała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Yennka sto lat, sto lat niech żyje, zyje nam :D :D :D Spokoju i spełnienia marzeń 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, Groszkowa, STO LAT w zdrowiu, szczęściu... Wszystkiego NAJ dla Was. Wczoraj kopnęliśmy się na ostatnie w tym roku rogale marcińskie... PYcha! I fajny wyjazd, byliśmy u znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, oglądam fotki.... super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Groszek no sorki - dla Ciebie także 🌼 🌼 🌼 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greoszku - szczęscia i tylko szczęscia!!! to dla ciebie🌻🌻🌻 - i ja tez poprosze zdjęcia dziupli, pleaseeeeeeeeeeeee:) myszorek13-41@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja naszym kochanym dziewczynkom wszystkiego naj z okazji ich święta. By zawsze miały powód do uśmiechu i radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czytam artukuł o unieważnieniu małżeństwa. http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/siedlce/news/rozwod-cywilny-to-juz-za-malo,1015859,4457 A tak przy okazji jak któraś ma namiar na jakąś osobę , która mogła by pomóc w napisaniu tej całej skargi do sądu biskupiego to proszę o kontakt do takiej osoby. U nas znowu się temat pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzenia :D Oby ten rok był lepszy niż ostatni. Yenka dla Ciebie moja imienniczko wielki bukiet kwiatów 🌻 i ogromne uściski Kochana. Aaaa i liczę, że napiszesz jak tam \"imieninowa niespodzianka\" Twojego :D Myszorku, zaraz parę fotek podeślę. Buziaki 4 all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solenizantkom wszystkiego naj .................... gorące choć spóźnione (ja jak zwykle na uczelni). Groszku zazdroszczam domku .................kiedy ja wrócę do mojego nie wiem - czekam na podłogi a potem jeszcze drzwi ..................chce do świąt być u siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku - śliczniusie!!!! Dzieki za fotki:D Yenny - dopiero teraz załapałam, że ty też solenizantka! Wszystkiego co naj, naj🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×