Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Groszku, ona skruszała była przez 5 dni w zamrażalniku..... Mieliśmy gości na kolacji, rodziców i sąsiada....a teraz lekko wstawiona klikam w klawiature.... żołądkowa gorzka miętowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana 🌻 Zdjęcia nie oddadzą tego, co widzi się na żywo.A widoki szczególnie z wieży były boskie. Paryż jest naprawdę pięknym miastem, a w nocy gdy jest oświetlony...........jak z bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z domku postanowiłam nie iść do pracy - nie będę szaleć i rozsiewać zarazków - katar jakby mniejszy i kaszle też trochę mniej ..................jest nadzieja że będzie dobrze. Babko a ja ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim - zdrowia życzę, moje dziecię też juz lepiej się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, Whim 🌻 sorki, ale nie wiedziałam na jaki adres mam wam wysłać zdjęcia. Ale już sobie sprawdziłam i wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko dzięki wielkie .........................rozmarzyłam się się i łzy same mi popłynęły ( cholera muszę wziąć się w garść - żadnych sentymentów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innych romantycznych miast na zimowy weekend polecam Amsterdam i Kopenhagę...z dalszych nieco Florencję. A poza tym jak zawsze: Praga, Wiedeń, Budapeszt. te miasta kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - lubujesz sie w obcych klimatach , bo nie widziałaś mojego wsiowego miasteczka- na bank bije wszytskie twoje propozycje na głowę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wiecie co jest z Garni??? buźka :) ps mało czasu dziisaj mam , na razie, wieczorkiem będę miała go więcej więc was podręczę , mój wyjeżdża do wawy 😭 ale na szczęście tylko na 2 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje doznanie estetyczne po raz kolejny okaleczyła Warszawa. Celi, ja znam też dość dobrze i Polskę i są miejsca, które mnie zachwycają: klimat starych śląskich miasteczek, rozlewiska Narwi w bocianami na polach, drewniane cerkiewki Podlasia, okolice Sejn i Suwałk z baniami przed domem. Tykocin:D i niektóre polskie miasta: Kraków, Toruń, Zamość.... celi, mnie sielskie wsie nie zachwycają, ja jestem miejskie zwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, sa fotki :) Dzięki wielkie. Przypomniało mi się jak byłam w Paryżu. Piękne miasto. Ale moja zbzikowana ciotka największy nacisk położyła na pokazanie nam kościołw :o Muślałam, że stuknę ją czymś ciężkim. Ale udało mi się \"zgubić\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku, za mało mieliśmy czasu :( dlatego wybraliśmy te najbardziej znane miejsca.Na zdjęciach nie ma wszystkich miejsc, w których byliśmy.Te w nocy robione były innym aparatem, jak będę je miała na kompie, to też wam prześlę. Ani, do Pragi wybieramy sie jeszcze w tym roku z dziećmi. Wstyd się przyznać, ale jeszcze tam nie byłam, choć mam tak blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, jak podeślesz jeszcze jakieś fotki, to chyba sobie zgram i wywołam parę w dużym formacie - o ile mi pozwolisz? Szukam czegoś oryginalnego do powieszenia na ścianach, a Paryż jest prześliczny! I właśnie sobie uświadomiłam żeby przegrzebać swoje stare zdjęcia... może tez coś znajdę. Ale nie omieszkaj podesłać czegoś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) donoszę, że pokoik pomalowany ;) ciuszki się piorą, a ja z colą w łapce, będe was dręczyć :D:D:D:D:D:D Ani ;) koniecznie opisz walory smakowe tej dzikiej skruszonej kaczuszki ;) a co do miasteczek i urokliwych zakątków naszego kraju - oj jest troszkę miejsc , które warto odwiedzić ;) Mnie nadal została ta wieliczka :( jakos przez tak długo nie było okazji, albo kolejki mnie porażały, ale co się odwlecze............. :D:D:D:D:D:D No i wrocław chcę zobaczyć ;) Groszku ;) fotka na ścianie hmmmmmmmm ........... a moze twoja podobizna ? no wiesz jakiś akt ? ;) w jakimś nietypowym otoczeniu ? ;) ja mam takie swoje zdj i chyba kiedyś w sypialni zawieszę ;) Tylko jak ja je oddam do wywołania? :P No wiem wiem, teraz to się netowo robi, ale .......... :P Babko ty masz w sobie zacięcie podróżnika :) to dobrze :) Przynajmniej mogę sobie pomarzyć , bo rewelacyjne zakątki odwiedzasz ;) Yennka - słoneczko ;) ty się niczym nie martw ;) młodego koniecznie poczestuj jakimś domowym mixem to i będzie dbał o siebie i o czapce będzie pamietał i przeziębienia będa go omijały wielkim łukiem :D:D:D:D:D:D Mnie w podstawówce taką kuraję babka przeprowadziła w 5 kl. tj postawiła mi bańki :( od tamtej pory przy lekkim chłodzie ja biegam już w rękawiczkach i czapeczce :D:D:D:D:D:D:D Nauka w las nie poszła :D:D:D:D:D:D:D Ninke ;) przy odrobinie czasu naklikaj coś do nas ;) Garni- jak miło że wpadłaś Jo ;) buziaczki dla ciebie i Mili :) a spanie mi niewychodzi :( sypiam po 4,5 godziny na dobę :( ehhhhh może małe da mi się jednak wyspac jak już będzie po tej stronie brzuszka :) Buziolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, celi mi nie smakowała, bo .... natomiast wszystkim tak, szczególnie sos z przetartych jabłek i \"spod\" tej kaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry zycie to mnie nie rozpieszcza ...........................jestem w pracy , nie mam wyboru . Jednak jest zdecydowanie lepiej - nie kaszlę i co naważniejsze nie kicham - mam co prawda jeszcze katar ale da się wytrzymać. Dzisiaj musze pojechac do szkoły - zobaczyc co moje dorosle dziecko \"wywija\".. a teraz chyba zrobię kawę na rozgrzewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja druga kawa. Śpie na stojąco. dziś moze mnie nie być-dwa zastepstwa.Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) u mnie śnieżno :( i zimno :( Zima w pełni :D:D:D:D:D:D a ja zmarzluch się zrobiłam :D:D:D:D byle do wiosny ;) Buźka :) ps chyba mam chore zatoki :( i co teraz ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Groszku fotka na ścianie hmmmmmmmm ........... a moze twoja podobizna ? no wiesz jakiś akt ? w jakimś nietypowym otoczeniu ? \" Celuś, a kto mi takie zdjęcie zrobi? No i pewnie coś takiego kosztuje fotunę :( Ale pomysł fajny.... a jakie otoczenie proponujesz? Jak będę mieć kiedyś (jeśli to możliwe) nadmiar gotówki to sobie zrobię coś takiego :P Ani... sos \"spod\" kaczki brzmi dość niepokojąco ;) Dziewczyny u mnie też zimno ale słonecznie i śnieg to chyba w grudniu dopiero zobaczę. A tak swoją drogą robię się dziś lżejsza o kolejne 1500 złotych, bo dziś montują mi szafę :D :D :D No i wczoraj skręciłąm stół i krzesła!!! Jejku, jak dzikus cieszę się z tego stołu. Chyba to jest ta rzecz, która największą radość mi sprawiła. Dziwne, co? Człowiek nie docenia tak prostych sprzętów, korzystanie z nich jest tak naturalne, że dopiero jak ich nie ma to nic nam nie pasuje jakoś. Stół..... dom.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) ja mam na wielkiej skale w chorwacji ;) więc idąc moim tropem musisz jakiegos mena zabrać do cieplejszych klimatów i tam wykorzystać go jako fotografa ;) A stół wiem jak cieszy :) mój pierwszy był rewelacyjny ;) Ale i tak najbardziej cieszyłam sie ze stołu, kótry razem z J kupiliśmy jeszcze w D.G. mamy go do dzisiaj - czuję do niego sentyment ;) I żal mi bedzie sie z nim rozstać ............. A krzesła jaką radość mi sprawiły :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i pierwszy obiad przy stole nowym pachnącym jeszcze sklepem ..... tego się niezapomina ;) Groszku przeżywasz teraz jedne z najfajniejszych chwil w zyciu :) I śnieg słowo daję nie jest ci do tego potrzebny ;) A jak bardzo go pragniesz- to po powrocie od rodzinnego zrobię kilka fotek ;) o ile mi nie stopnieje :D:D:D:D:D:D:D:D o mam na plusie całe 2 stopnie :D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja mam nową kurteczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja mam tyle roboty, ze zamiast robić to wziełam sie za obijanie... Nie wiem w co rece włozyć, ale chyba zaraz zaczne robić bo przed 18 z roboty nie wyjrzę... Pozdrawiam. Do tego jestem zła - nie mogę odzyskać kasy od jednej z kolezanek 9moja wina, wiem niepotrzebnie pożyczałam), a lokatorzy dzis najpóźniej mieli mi oddać kasę za mieszkanie i cisza.... Do 9 miałam mieć info jak mi kasę przekaza. I nic, a ja zła - muszę na impre jakąś bluzkę - top dokupic, w sobote fryzjer - a jeszcze rajstopy itd. Ze nie wspomnę o życiu bieżacym i zblizajacych sie moich imieninach - na które też kasy potrzeba. I świętach moich chłopaków. Ech. do dupy to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny to jedziemy na tym samym wózku..................dzisiaj płacę gładzarzowi i jestem cieńka jak Bolek . Kombinuję jak koń pod górę i nic nie mogę wykombinować................ tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja was przebiję w narzekaniu :O właśnie odebrałam pismo od własciciela pomieszczeń , które J wynajmuje na firmę, ba nawet ma ją tam zarejstrowaną - a pismo brzmi: wypowiadamy umowę najmu z dn 31 grudnia 2007 roku :( Do tego wczoraj adminka zadzwoniła, ze w sobote przychodzi z jakimś panem od instalacji grzewczej, bo chce kuć ściany i chyba tez da mi wypowiedzenie :( ewentualnie wyłączy mi ogrzewanie i to teraz gdy maluszek ma się urodzić :O wiecie co mam dosć tej cholernej wsiowej małopolski :O qrwa mac mieszkamy to 3 lata, a firmę J przenosił już 4 razy :( czy my pieniedzy i czasem sramy ??????????? Jak sobie pomyślę ile czeka mnie znowu papierków żeby w nowym miejscu zarejstrować firme to płakac mi się chce 😭 Do tego trzeba znależc nowe pomieszczenia 😭 Qrwa czy nie można tak normalnie????? A o straszeniu przez adminkę ze mi wypowie umowe najmu nie wspomnę, bo przestałam liczyć po pierwszym roku :( ................ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka dogadaj się z lokatorami kiedy dostają wypłatę i dzień po tym terminie umawiaj się na płacenie tobie ;) zaoszczędzisz sobie nerwów ;) Bo nie wszyscy dostają kase 10 -go ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×