Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Gość
Jadę w wakacje do Zakopanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka. Czy wszyscy panowie są durnowaci i dziecinni??? Bo mój tak! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie wiem czy wszyscy , ale chyba kazdy z nich jest dziecinniały na swój sposób . Wczoraj dzwonił niedźwiadek i był taki miły ze zaczelam sie bać ..........może to konsekwencja sobotniej rozmowy . wracam do pracy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, zdarzają się też gówniarze, którzy próbują udawac dojrzałych. Nie wiem co gorsze :o Ale wiem jedno, jak spotkam gdzieś M. to nie ręczę za swój instynkt mordercy. Na stałe zainstaluję mu w twarzy te cholerne okulary 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instaluj, instaluj Groszek. Ja dzionek pracowity - załatwiłam wszystko co miałam załatwić - teraz praca ciag dalszy, choc ziewam niemiłosiernie. Nie wiem wcale dlaczego - wyspałam się, rano wstałam bez problemu. Kawy dwie wypite. A jezeli chodzi o instalowanie, to dostałam od kolezanki emilka o instalowaniu - muszę Wam przesłać. ;-) U mnie podziałał o tyle, ze jak przesłałam mojemu i poczytał to w przeciagu 2 tyg. dostałam kwiaty i dużooooooooooo biżuterii. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja mam kutą ścieną w salonie....\"fachowcy\" zamieścili kabel elektryczny 1 mm pod ścianą, więc ściana \"nad\" kablem zmieniła kolor i wyszły tłuste plamy...teraz mi to Pan naprawia...Pan przyniósł meeeega odkurzacz (rzekomo \"mały\"), więc kontrolnie zaglądam co i jak:P Ifcia, gratulacje! groszku, wszystkie możliwe ciepłości świata d;la Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekce mi się już pracować ......................zaraz sie zbiorę i pojadę do mojej mamy przytulic się do cyca:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już niedługo kończę pracę. :-) tez nic mi sienie kce Whim. Atak jaskry - bardzo, bardzo ciężki. Pozatym oczy szczypią. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w trochę lepszym nastroju referat gotowy, pranie zrobione, obiad uwarzony nie ma to jak być w domu :) teraz tylko nauka do egzaminu :P śliczności :P pozdrawiam Was wszystkie ps. Yenny powinno już dojść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja wybrałam się wczoraj na zakupy i do pościeli beżowo-brązowo-kawa z melkiem i coś tam popielate w groszki kupiłam jaśki dokładnie w tym kolorze, ale w paski...bo się mi poplatało:P:P:P:P Pięknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ziewam okrutnie ......................spać mi się chce i to bardzo .Ja tempa głowa uczyłam sie wczoraj angielskiego - wiecie jak to wygladało : zła jak osa , klełam pod nosem ale próbowałam sie uczyć . Nigdy nie lubiłam języków przez 4 lata liceum to j. rosyjski był moim Waterloo , jak skonczyłam szkołę to myslałam ze już nigdy nie będę sie uczyć języków ..............a tu masz babo placek muszę i to ostro bo babka od języka jest wymagajaca a w sobote mam pisac coś na kształt kolokwium - poprostu koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam rosyjski.Jest prosty i miły dla ucha - mojego :-) Angielski- wiele lat nauki - wszystko pojmiuję - ale lepiej nie kazac mi gadać. Akcent paskudny :-) Nie cierpię niemieckiego - po 4 latach nauki znam tylko kilka słówek - poziom nauki+ moja \"miłosc\" do tego jezyka dała właśnie takie efekty :-p Marzę o włoskim.... Ale najpierw nauczę siemówić porządnie po angielsku - jak nie w przyszłym roku to później,ale nauczę siei już!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nic nie napiszę...bo lubię się uczy języków obcych, nawet rosyjskiego, z tą jego nieznośną i niewysławialna dla mnie miękkością:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - dla mnie niewysławialna jest własnie twardosć niemieckiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rosyjskiego to nie powiem mam go opanowanego ..............nie lubię ale umiem :-P nie miałam wyjścia wypiłowano mnie okrutnie ..................ale pamiętam scenke z egazminów na politechnikę kiedy wyszłam po godzinie z testu z j. rosyjskiego bo nie miałam juz co robić - nudziłam się a najlepsze było to że miałam tylko jeden punkt mniej od maksimum - co nie zmienia faktu że mam alergię na języki ( wszelkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham Moniki Olejnik w Zet ................. Gosiewski się pląta w zeznaniach - bajeczka :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię radia zet. A juz zet dance - masakra - czasem jak wraacm do domu wieczorem z drugiej pracy panowie w busach słuchają tego umpa -cumpa Horror A zetki nie lubię jeszcze dlatego, ze przestała być obiektywna Monika Olejnik ich nie ratuje moim zdaniem - ostatnio zwłaszcza mniej się stara W debatach wypadła najgorzej - wliczając w to Jara ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka ja mam w pracy wybór Zetka lub RFM obydwie stacje na kompie lub Radio bez twarzy w odbiorniku ( masakra - inne trudno złapac na radiu \"turystycznym\" ). A że w pomieszczeniu jestem sama to wskazane jest żeby coś \"brzęczało\" nad uchem. Ale tym co Gosiewski plótł - na temat pijarów Marcinkiewicza , Tuska i jaki wspaniały był Jaruś że nawet Monice opadły ręce .........niewiem czemu ale głupota Pisuarów się pogłebia niedługo sięgnie głebokosci rowu Marianskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, ja wiem.... Czasem wyboru nie ma - niestety. Zwłaszcza ze u Was tylko jedna stacja :-p jest ta własciwą :-) Ja słucham wawy albo złotych przebojów radia lublin. Czasem trójki- ale tylko dlatego czasem, bo słabo u mnie odbiera. A wwawe lubię - za muzykę, dowcip i Dedektywa Inwektywa. Jego śledztwo z siekierą i narąbaniem, Hali butami (tak Hali butami), paleniem cegły i mistrzostwem nad mistrzostwami - Lordem Waderem i zamrazaniem to jest po prostu boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zetka to tylko niedzielne sniadanie u Olejnik. Ale teraz to są nudy, w poprzedniej kadencji, gdy przychodziły Rokity, Pawlaki, chłopaki z Samoobrony i Giertychy, to było fajno. Muzyka w zetce woła o pomstę do nieba. Ciut lepiej jest w RMFie. Heloł ewrybady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żadnej z tych stacji nie słucham...słucham, ale przypadkiem.... Zetka tylko w niedziele. Ja słucham TOK (irytuje się czasem niemiłosiernie, wyłączam, zmieniam stację, ale też ćwiczę w cierpliwości) i radia RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×