Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Garni :) nie wiem czy tobie pomoże , ale ja mam teraz urosept - taki trochę moczopędny , ale ponoć likwiduje bakterie w moczu- bez recepty jest, i ja mam go łykac 3x po 2 szt i popijać szkl. wody ;) moze i tobie to pomoże :) a linki mi ise nie otwierają, jak zwykle zresztą, pewnie Kubusia obejrze za tydzień, jak net mi sie rozpędzi do przyzwoitej prędkosci :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie przed sobą najbardziej szurniętą ciotkę- klotkę ............... miałam kupić karnisz , owszem kupiłam odpowiedni taki jak chciałam ........... Na tym powinnam skończyć i wyjść ze sklepu - ale nie skończyłam i nie wyszłam .................rozejrzałam się i tak intensywnie się rozglądałam że po godzinie marudzenia wybrałam firankę do pokoju . Sama jestem zaskoczona tym co wybrałam - ale co tam jak zmieniamy tyle to firanki też . Moja córka oczywiście też skorzystała bo dostała firankę i szal ............... teraz tylko trzeba usiąść do maszyny i uszyć te cuda cudenka. Po powrocie do domu zrobiłam obiadek i zjadłysmy go z córkę :-D. Młoda poszła do taty na imprezę - jego kobieta ma chyba imieniny :-P. A ja ruszyłam do kuchni - i zaczęłam wymyślać co by zrobić ? i zrobiłam na jutro zapiekankę z ziemniaków i mięska . A teraz zastanawiam się co mam robić? może tv może partyjka 358 sama nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, uwielbiam kupować takie pierdółki do domu! Sama planuję zakup firanek do duzego pokoju - takie zielono złote. Widziałam w obi - cuda. I dawaj ten przepis na zapiekankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, współczuję - posłuchaj Celinki - pomaga, Mały słodziutki - jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka dam przepis jak sama wypróbuję ...............jutro będzie próbowanie :-D. Co do pierdółek do domu nie jestem ich wielbicielką z jednym wyjątkiem - tym wyjątkiem są firany ......................jak sobie pomyśle jak zaszalałam to sama jestem przerażona . Ale mam nadzieję że będzie tak jak sobie wymarzyłam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję TV, 42 cale....żadne półśrodki:P Impreza u mnie. A zę nie mam TV, oglądają wyetępy TV u mojej kochanek sasiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wyprawiłam księcia do szkoły (podyplomówkę robi, a że wczoraj wagarował, to dzis musi być) i siedzę nad kawa. Zaraz wyruszę na miasto, dokupić kilka niezbednych rzeczy i siedzenie w domku do wieczora. Będzie mi Was brak przez te kilka dni - choć moze jakos uda sie skontaktować... Buziaki. Whim, to ja czy tak czy siak poproszę przepis - najlepiej na @ - szukam od dawna dobrej zapiekanki mięsnej. Natchnełaś mnie kochana - pogrzebałam w szafie i wyciagnełam cudny, łososiowy woal zakupiony jeszcze w zeszłym roku. Zaraz zaniosę do mojej krwaczyni, na szczęscie jest zdrowa już - bedzie w sam raz do pokoju młodego. Jeszcze raz ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka imprezowiczki :D:D:D:D:D:D:D Yennka, a obiecałaś mi , ze będziesz dbac o siebie i więcej odpoczywać i co ???? :( jak nie zakupy, to gotowanie, to krawcowa :O usiądź na tyłeczku i pooglądaj tv ;) Ani ;) nie za duży??? ale w sumie fajnie poczuć się jak w kinie :D:D:D Buziolki :) ps Garni zapomniałam wczoraj dodać, żebyś na stałe wprowadziła u siebie łykanie wit. C !!!! i do poki ci nie przejdzie to jedz ją w podwójnej dawce + najlepiej sok z czarnej porzeczki jesli jestes w stanie się do niego zmusić :( + dużo cytrynki we wszystkim, herbatka , mineralna z cytryną itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszek ma juz pierwszy prezent :D:D:D:D:D:D:D:D Rodzice J. kupili dla maluszka smoczek z termometrem :D:D:D a raczej termometr w smoczku :) To bardzo miłe z ich strony :) Ale mnie tym zaskoczyli ........... normalnie aż w to nie wierzę :) Buziolki :) ps Yennka no to pa pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam padam .......................... cały dzień sprzątałam i wysprzątałam przedpokój wraz z szafą ( rzeczy z szafy wyprałam wszystkie). Młoda sprzątała łazienkę ( zawsze sprząta i robi to de best) a ja w tym czasie WC . A potem ruszyłyśmy do kuchni ................. szklaneczki naczynia garnki i inne pierdółki pomyte i pochowane do szafek . Zostały tylko przyprawy herbaty kawki itp. i jest problem nie ma półki - stara nie pasuje a nowej nie ma :-(. W poniedziałek ruszamy dalej do sprzątania ...............reszta kuchni i mój pokój do pracy . A potem czekamy na podłogę w dużym pokoju ..........potem tylko żyrandol , karnisze i firanki ,.................... a potem to będą święta :-). Ani TV popieram ..............a swój kupiłam na zasadzie impulsu poszłam kupiłam i mam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jest piękne słońce ................mam wolną niedzielę jadę do koleżanki - a co mi tez sie coś należy:-). miłej niedzieli wszystkim :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja już po pracy, a mój właśnie dochodzi do siebie po kolejnym andrzejkowym wieczorze;) Ale ubaw z niego miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka babuszki! Garni-koniecznie furagina', a jak nie pomoze, to juz tylko antybiotyk!wiem, co mówie, bo to'' moja'' przypadłosc, na szczescie dawno juz nie powtrarzała mi sie .Celi-pieknie wygladacie rodzinnie :). Yen-az mnie zatkało! gratz!Pozdro dla wszystkich i buziaki! na dniach mam sie wprzeniesc do ksieciunia, ciekawe, czy wypali?milutkiej niedzielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jak widzę senny poniedziałek dzisiaj .......................nikogo nie ma w domu :-P. Mam za duzo na głowie :-(........................... bez ducha i bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, Anouk i Garni, na naszej klasie wysłałam Wam zaproszenia do listy moich znajomych :) Buziole i miłego dnia. Ja od rana mam zasuwam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) jestem co raz blizej :D:D:D:D:D:D:D wczoraj mój znowu dostał przyspieszenia :) bo wypadł mi juz czop i go o tym poinformowałam i biedaczysko ze strachu w nocy skręcał łóżeczko :D:D:D:D:D:D no cóz, żarty się skończyły :D:D:D:D:D:D Groszku :) to ja cię zaprosiłam do listy znajomych :D:D:D:D:D Garni :), a ty jak ? jak nerki czy tam pecherz? - lepiej??? no i co u Kubusia ? jak zębulki ?? bolą? i mamy łapki najszybciej przynosza ukojenie? :) Buziolki :) idę prostowac kręgosłup, bo od rana na nóżkach jestem i boli mnie już wszystko :( Byleby doczekac do 11.12 - i mieć za sobą upragione cc , a reszta sie jakos ułoży :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dobrze jest mieć nadzieję ? :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w/s naszej-klasy, to mój net tak szybko chodzi, ze od pierwszego zalogowania, nie jestem w stanie zmienić sobie profilu :( tj uzupełnić :( ehhhhh no ale koniec narzekania :D:D:D:D:D:D:D śnieg stopniał i jest Yupi :D:D:D:D:D:D:D no i dzisiaj nie mogłam sie oprzeć i bąbelkowi znowu kupiłam dresik - taki żółciutki, a jaki słodki :D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, to nie przez Twój net, ale serwer naszej klasy jest tak wolny. Ale co się dziwić przy 2 miliardach odsłon w ciągu miesiąca :P 3mam kciuki żebyś doczekała do 11 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Celi słonko ..............widze że mimo wszelkich przeciwności twoje brzuszkowanie dobiega do szczęsliwego końca :-D. Wiecie jak miło że znowu rodzą sie dzieci ...............bo jeszcze tak nie dawno nowo narodzonych dzieci było jak na lekarstwo. wczoraj dosprzątałam kuchnię - coraz bardziej mi się podoba :-). Jutro zabieram się za mój pokój do pracy .................. mam fajne plany ale czy mi się uda nie wiem:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) jak zacznę to tez mi zrobią cc ;) wiesz jak zacznie sie coś dziać to mam dzwonić po anastezjologa i do kliniki, aby przygotowali sale dla mnie i od razu bedę \"wyjmować\" dzidziusia :) Ja tam jestem taką panikarą, ze bez takiego zabezpieczenia w życiu bym nie łykneła terminu cc :D:D:D:D:D:D:D:D:D ale wczoraj czułam sie fatalnie, dopadł mnie pierwszy powazny skurcz i ból, myślałam, ze zemdleję z bólu, ledwo pod prysznic sie doczołgałam :O a poźniej nospy i magnez i do łózeczka :D:D:D:D:D i się wszystko wyciszyło i dobrze :D:D:D:D:D:D:D Jak tak boli przy porodzie to chwała tym co cc na życzenie wymyślili , w życiu bym nie urodziła przy takich bólach, wcześniej bym odleciała w zaświaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, jestem z Ciebie dumna. Ty to babka z klasą jesteś, no! :D Celuś... ja tam zaczęłam odliczac do chwili, gdy pochwalisz się nam swoim bąbelkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni :) zwrotka :) będzie dobrze :) Groszku :) oj kochany Groszku :) oby to nastąpiło jak najpoźniej :D:D:D:D:D:D:D:D mam mega stracha :D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni :-( nic nie @. Celi ..............jestes fantastyczna - poukładana przewidująca jak dla mnie super :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, spokojnie.......ja przeżyłam swoje dwa porody naturalne, bez znieczulenia, to Ty swoją cc też przeżyjesz :) Dziewczyny, mam wielki galimatias, nie mam nawet czasu czytać, a co dopiero pisać :( Garni, jutro skrobnę do Ciebie. Pozdrawiam Was wszyskie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ostatnio zalatana jestem, byłam poza domem przez dwa dni. Garni, tak trzymaj dalej...jestem zdania, że ludzie widzą...fałsz. Kubuś jest boski:D Dbaj o siebie, urosept to podstawa...a czasem to bez antybiotyków się nie da:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×