Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Cześć Dziewczynki, zawsze Was podczytuje ale nie zawsze piszę. Nie wiedziałam czy gratulować Anouk czy nie, bo za bardzo nie wiedziałam jak to w końcu jest. Właściwie dalej nie wiem. Tak czy inaczej i ja jestem w tym gronie starających się i chciałabym już te upragnione dwie kreseczki zobaczyć, a potem to już tulić w ramionach maleństwo. Ale jak to w moim życiu bywa. Nic nie jest szybko i od razu. Zawsze by coś otrzymać muszę się trochę postarać i poczekać. Więc i w kwesti maleństwa tak jest jak widzę. Może kiedyś spotkamy się na jakimś topiku na forum o ciąży. Wiem ,ze nie ma znaczenia kiedy się rodzi ale ja zawsze chciałam w pierwszej połowie roku . A dzieciaczki z naszego topiku są niesamowite i aż buzia mi się śmieje jak na nie patrzę. Takie udane dzieciaczki:) Wiem ,że co region Polski to obyczaj inny. U nas najczęściej śluby są w godzinych południowych. Ale bedąc w Warszawie widziałam parę wychodzącą z kościoła o około 19. Tylko ,że to było lato słoneczko świeciło. Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) zrobiło się dzidziusiowo-starankowo :) i fajnie :) ja mam mega doła ........ nieteściowa już jest w b-b , zaraz będzie w domku :P a mała bardzo źle znosi tą szczepionkę 😭 ze mnie nadal sie leje ............. mam już mega skrzepy ! ginka twierdzi, ze tak ma być, bo za wcześnie wróciłam do wysokich obrotów i macica nie miała czasu na ..... mała wstała .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. dzidziusia śpi :) powiem tak, chciałam mieć dzidziusia bardzo , bo tak mi się juz marzyło i ckniło do malutkich łapek itd .... ale nigdy ale to nigdy nie przypuszczałam, ze mozna tak kochać !!! to jest wręcz obsesja z mojej strony :O mała płacze i ja ryczę .......... ją szczepią , a ja juz 2 dni wczesniej mam bole brzucha i ze strachu o jej ból wymiotuję ... kurcze niooo wykończę się psychicznie i to w imie miłości do dziecka ale jakiej miłości .......... jedynej pod słońcem :) bo jak to Jo pisze - MOJEJ :) :D:D:D:D:D:D:D:D dziewczyny :) w koncu doczekacie sie pasków na testach, ale dopiero poźniej bedzie fajnie :) teraz wiem co mówię ;) buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Celi - tak to właśnie jest z tą miłością macierzyńską. Ninke, Ani - postaramy sierazem. Jo* - ok, rozumiem. Garni - faktycznie Kuba to juz mały meżczyzna. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was mocno przepraszam za brak słów... ale jak juz jasniepanstwo zabieraja kubusia..to nie wiem w co rece wsadzić a maluje..no tak. kicze ze w pale sie nie miesci , ale przeciez nie chodzi juz o natchnienie tylko o kase na zycie.zdjecia wam przesle jak tylko namaluje do konca- oby dzis...no i wystawie na allegro jakos sie klaruje.polubilismy sie...ja z dystansem ale stosunki poprawne..cóż.... kubus rosnie i dziekuje za komplementy. tatusiek nasz chetnie z nim zostaje bo go słucha= w przeciwienstwie do mnie..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty juz nie przepraszaj tylko bochomazy pokaż :-P Gdzie Mumi -zaszyła sie w gąszczu opracowań czy cuś? Groszek Horny-->jak tam debilacje trzeba chyba wykonać-jak mniemasz?;-) Ach,świat jest piekny-i przyjechało łózeczko turystyczne dla miluchny wybrane przez cioteczke Dżili ;-) Pamietacie ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święte słowa Jo. Debilację na wtorek zostawiam, co by była \"pikna\" gładź :D Mój Bąbel wraca 1 już. Yuupii!!! A ja 1 wybieram się jak co roku na marsz żywych do Oświęcimia. Więc sieściuchowate nogi jeszcze nie tak pilne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
Jo!!!!! Powrót do Edenu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj humorki dopisują- dopisują :D:D:D:D:D:D:D:D mala dzielnie się trzyma :D:D:D:D:D:D nie pozwala na głupie zabawy :P wczoraj była na siłe podciągana do siadania, az 5 razy musiałam ją przebierać, bo dziecku z buzi fontanna z mleka tryskała, tak była cudnie bawiona :O mała po jedzeniu a ta ja za łapki sadza:( ehh za to dzisiaj na widok babuni mała w ryk :D:D:D:D:D:D:D babunia za łapki dziecko ciągneła, to mała w krzyk i głowa w drugą strone :D:D:D:D:D:D:D cundy ten mój maluszek wie kto jest dobry a kto beeeeeeee :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kawa i przerwa od roboty, przytachałam siaty z zakupami do domu, ręce odpadają. Ksieć w szkole, więc usprawiedliwiony. Bo wozi ostatnio, wozi i nie marudzi, że musi czekać w samochodzie. Chciałam sobie kupic cos - niestety - wszystko takie same, bazarowa tandeta i w sklepach, kolory tak żarówiaste, że biją po oczach. Nie mój styl... Kupiłam więc tylko cień do powiek Bella, seria Diamond eyes - dziewczyny - polecam, bo jakość rewelka, efekt jeszczze lepszy (vide zdjęcia ze ślubu) Zaraz biorę się za robotę,ale jeszcze chcę Wam napisać ostatni wyskok exii :-D :-D :-D Myslałam, że padnę ze smiechu. Ostatnio łaziłam po mieście z moim chrześniakiem, chłopak 15 lat - 185 cm wzrostu i do tego niesamowicie przystojny. Miał urodziny - wiec zabrałam go na zakupy - bo kompletnie nie wiedziałam co mu kupić. No i tak łazilismy, łazilismy - ja zgłodniałam i zabrałam go na pizzze. A pizzeria blisko exii domu. No i wypatrzyła nas. ;-) Zgadnijcie jaki komentarz???????????????????? :-D Stwierdziła, ze mi się starszy pan znudził, to biorę się za młodszych... Idiotka, normalnie idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, ja bym jej chętnie chłopa znalazła. Miałaby zajecie i nam dała spokój. Tylko, ze każdy normalny chłop chce sexu, a ona nie ... I tym sposobem niestety mamy przechlapane. Ale tym moim chrześniakiem to pobiła już wszystko co robiła i mówiła. :-D Jak tam przygotowania do przyjazdu narzeczonego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, piękne!!!!! Niebywałe. To mówi samo za poziom umysłowy tej baby:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mnie natura przygotowuje :P I na szczęście robi to teraz, a nie po jego powrocie :P Siedzę u mamy i mimo, że piękna rowerowa pogoda to zdycham z bólu brzucha :o No ale coś za coś :P Yenka, a może by ją choć poswatać, co? Wiesz, najprostszy sposób... komuś naopowiadać, że ona tak się w nim durzy, a jej że on się w niej kocha :P No chyba, że wolisz żadnego ze znanych Ci facetów nie narażać na kontakt z nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, i ja dziś wyszałam się na zakupy . Obecna moda też nie za bardzo do mnie przemiawia. W końcu kupiłam sobie dżinsy takie , które od jakiegoś czasu chciałam kupić, czyli ciemno granatowe i żadne tam rurki tylko obowiązkowo na dole rozszerzane nogawki. W sklepie w którym kupowalam , było badzo dużo przecen i te spodnie były przecenione o 50% a więc nie mogłam nie kupić. Kupiłam też podkład Sephora double compact mineral z lusterkiem i gąbeczką . Jak dla mnie rewelacja i też Wam polecam. Dostałam próbkę bazy pod makijaż Sephory i chętnie wypróbuje chociaż trochę wydaje mi się tego za dużo by dawać na twarz bazę, podkład i puder , no i może jeszcze róż( tego akurat nie używam). Potem jeszcze cienie i oczywiście tusz do rzęs. Bez tuszu to ani rusz i z domu nie wyjdę. Najlepszy dla mnie Max Factor Masterpiece Max. Ile to radości sprawi trochę zakupów. Pozdrawiam i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) a ty jesteś pewna, ze exia to kobieta??? bo jak dla mnie to jakaś kosmiczna krzyżowka :D:D:D:D:D:D:D głuptaka z debilem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jesteśmy przy zakupach to ja tez jestem po , a jak? :D:D:D:D:D kupiłam z hippa dynię z ziemniakiem i to az dwa słoiczki, do tego pampersy i ......... uwaga składniki na sernik - nieteściowa musi miec zajęcie co by dziecka nie nosić :P buziaczki aaaaaaaa zapomniałam, tych słoiczkow jeszcze nie jadłyśmy więc jeszcze nie polecam :D:D:D:D:D:D:D:D ps a tak poważnie to też marzy mi sie jakis nowy ciuch - bo fryz sobie strzeliłam, ale bez farbki bo włosy nadal garściami wyłaża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka. JA tak wcześnie na nogach, bo księc do szkoły jechał i mnie obudził niechcący. I już nie mogłam zasnąć - więc zrobiłam kawy i siedzę w necie. Planuję dzis zrobić malowanie włosów i depilację i jakiś peeling całego ciała i może poopalam się jak słoneczko wyjdzie. Bo na razie coś pochmurno u nas. Wczoraj pojechalismy na działkę ok 14 - powiem Wam, styrałam się strasznie,aż ksiec darł się na mnie, że ja za dużo na siebie biorę. DZiś bolą mnie ręce, kark i nogi,ale za to złapałam pierwszą opaleniznę - było tak gorąco, ze załozyłam krótkie legginsy i koszulkę na ramiączkach. Uwielbiam słońce. Groszek - ja bym ją i wyswatała nawet... Ale pisałam juz wyżej - ona nie uznaje sexu, nie chce \"tego\" robić, uznała, że bez tego jej lepiej. A który chłop bez sexu wytrzyma??? ;-) Dziewczyny, jak ostatnio gadałam z Garnierka to stwierdziłysmy, ze takie \"uroki życia\" jak exia i dzieci - no cóż, są nieodzowne, w końcu \"widziały gały co brały\", a właściwie my widziałysmy, ze bierzemy tych z balastem. ;-) Więc uczę się olewać idiotkę, śmieję się z niej, niech sobie gada. Tylko od mojego syna wara. A teraz buziaczki - kawa sie konczy to idę te włosiny moje malować. Szkoda mi trochę pasemek - ale cóz, nie mogę drugi raz zrobić, bo moje włosy pasemek nie tolerują. Zrobiłam je z okazji slubu, i teraz znów muszę z pół roku odczekać. Celisiu - moje włosy tez wyłaziły garsciami po cesarce. Zaczeły 3 m-ce po i tak do pół roku wychodziły. Używałam wtedy chyba VAX-a i teraz tez chyba sobie kupię by odżywić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) a ja bym baby nie swatała :P niech se sama szuka szczęścia najlepiej w plotach :D:D:D:D:D:D co do wyłażących kłaków- mam vichy dercos i szampon i kapsułki do wcierania - lykam skrzyp polny i merc special - i na razie doopa blada :( ale zaczeły mi odrastać przy głowie, mam dużo takich króciutkich nowych włosków- więc jest nadzieja, ze jeszcze będę miała lwią grzywę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizas jaka dziś piękna pogoda. Wy tu o zakupach a i ja koniecznie muszę nabyć nowy kostium kąpielowy. Pora zacząć łapać brąz :D Niestety zaczyna się u mnie sezon imprezowy, więc nie będę miała zbyt wiele okazji na opalanko :( W samym maju ponad 10 imprez :o I kolejne lato zleci, nim się obejrzę. Yenka, ja nie wiem jak można nie lubić sexu :P Nie mieści mi się to w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa ja tez tak mowiłam :D:D:D:D:D:D poczekamy jak dzidzia w tobie zamieszka , a poźniej bedziesz zapałki wkładać aby malucha dojrzeć to pogadamy o lubieniu sexu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja się Jo trochę dziwiłam, ale kilka miesięcy poxniej wiedziałam o czym pisała :D:D:D:D:D:D:D:D a skrzyzowanie głuptaka z kretynką- no cóż - może jakieś sluby czystości złożyła?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kicham i Was witam. Ja też lubię zakupy, wybyłam w zeszłym tygodniu, kupiłam sobie dwie pary jeansów i dwie śliczne bluzeczki w Espricie. Odebrałam zamówiony tusz do rzęs (we Włoszech kosztował połowę tego, co u nas!!!!)... Co do Waszych rozważań...pożyjemy zobaczymy, jak będzie kiedyś. Na razie na nie umiem się bez tego obyć. Narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kicham. Starsznie. Ale to lekkie przeziebienie nie alergia. chyba. Dziś miałam zaplanowane wyjscie po bluzeczki... Zwykłe - do spodni i żakietów,ale i takie do dzinsów. I nici z tego - młody chory i urywam się z pracy by do lekarza z nim się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, ja też uczyniłam zakupy-spodni-czego nienawidze-jak mierze wszystko ok-jak ponosze dwa razy z tyłka spadaja,figura mi sie zmienila,leżana mnie jak skóra z diabła,uda jakies ulane-masakra słowem i 98 nieszczęść ;-) przez tojestem drażliwa i odbija sie to na wszystkich oprócz Milusi!!of kors :-) ale w biodrówki to juz raczej nigdy nie zainwestuje bo nie wiem jak to sie dzieje-ale jak je zakładam to pojawia sie..ponton!!!!!!!!!!!!!!!! Rozumiecie cos z tego :-P ? Ta moda zupełnie nie w moim stylu,żadnych fajnych butów, bluzki normalnej-i jak tu życ? Mili była na imprezie z okazji 1 urodzin córeczki znajomych-wygladała przy solenizantce jak mulatka i niestety albo stety obiektywnie zupełnie stwierdzam ze mam bardzo mądre i piekne dziecko..... :-) Uwielbiam dzieci, nosiłam je zawsze tuliłam szalałam-odkąd mam Mała-niekoniecznie tak jest..mam jakąś blokadę..hmmmm-to tak w ramach zwierzeń ;-) Aha-jestem brunetka i wygladam troche jak wrona ale to nic ;-) I co ważniejsze-spałam dzisiaj do 07.30!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaspałam do pracy ale nawet moja kierowniczka byla szczesliwa z tego powodu!!! Dobra dzisiaj mam debilacje i malowanie paznokci!!!!!! piszcie duzo bo nie chce mi sie pracowac!!! I nie swatamy żadnych exi-ZAKAZ-słyszałyscie? Matki Teresy kuzwa! Muszę Was wziąc w ryzy bo widzę ze sie rozbestwiacie w złym kierunku, co było a nie jest nie pisze się w rejestr!Niech sobie zakłada białe małzenstwo i idzie żywcem ku niebu hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sielana 🌻 -buziaki !! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym to topik rozciagnęłaś ;-) Wykrzyknikami. Jak mi budzik zadzwonił o 5 to myślałam, że zeswiruję. Jechałam do pracy ziewając masakrycznie. teraz papierki mnie przywalają, tak słodko ;-) szeleszczą, usypiająco. A spac nie mam jak. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam...nakupowałam rzeczy na wyjazd, w serwisie z klimą byłam i teraz już gotowi. A w ogóle mój nie wiem, gdzie zmieniał opony ,i facet jakiś gamoń kompletne koślawo wyważył mi koła i jak się jechało od 110 drgania i wibracje były nieziemskie. dziś w moim ulubionym serwisie wszystko to wyzerowali i jest cicho i bez drgań. Jak ja wpadnę do tego wulkanizatora, gdzie mój wymieniał, to będzie siwy dym!!!!!! Kupiłam rukolę i teraz zastanawiam się, co z niej zrobić...często robię makaron z rukolą, ale mam ochotę na sałatkę. Macie jakieś pomysły? Jo, no to dziś waćpanna wyspana jak się patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAa, yenka u nas na Sztabowej panie strajkują normlanie. Byłam pracy i pojechałam zobaczyć, a tam ...kolejka na zewnątrz!!!!Pogięło ich!!!! I tych, co w biurze i tych w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×