Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Whim, trzymam kciuki. Napisz na @ kiedy dokładnie ta operacja. Pozatym - mam dołka - wczoraj był la mnie paskudny dzień, dziś wstałam z tak paskudnym bólem głowy jak nigdy. Ale będzie dobrze, byle do przodu ;-) Buziaki - dziś raczej mnie nie będzie na kafe. Whim - przypominam - napisz, to będe kciuki trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Houk :) Boże jestem tak niewyspana... masakra! Sąsiedzi pomylili chyba budynek mieszkalny z akademikiem i od 23.30 muza na całą parę, od 23.30 do 00.30 bieganie po korytarzu w szpilkach (myślałam, że echo bębęnki mi zmiażdży) krzyki i palenie fajek na klatce. No qrwa!!!! Spałam raptem 4 godziny 😡, od dziś wzywam pały jak się nie uspokoją. A że przyjaźnię sie z komendantem swojego komisariatu to... :P Miś wraca 3 maja... a wczoraj jazda z przyszłą teściową. Się kuźwa pięknie zaczyna. Bo nie pasuje jej ślub na 17, bo to za późno, bla bla bla ona chce na 15. Jaaasne wesele będzie trwać 11 godzin... czyli mam być na nogach ok. 24 godzin! Koszmar jakiś. Zastanawiam się czy wogóle nie zrezygnować. Na chuj mi to całe wesele?! Nigdy nie chcialam wesela, to nie dość że sie zgodziłam to jeszcze jakiś babsztyl będzie decydować za mnie 😠 Przepraszam ale musiałam się wyżalić :( Ani, czekam na smsa po wizycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciuków sie nie trzyma - życzy sie powodzenia! kciuki feee!!! Tez poprsze o termin a że to maj to będzie w to mi graj-czyli super na stole operacyjnym ;-) A Ty Zielona to co-sielany bys tylko chciala?nie maaaaaaaaaaaaaa!!! Teraz sielana u MaTRIXA -NA KAŻDĄ PRZYJDZIE KOLEJ! :-) Bylam wczoraj na mikrodermabrazji-zabrała mi kg skóry z twarzy i zmarszczki oraz ze 4 lata ;-) bylo super moze bede jeszcze ładna? Ani-->mdłości są? ❤️ Mąż szaleje? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOwgh.... na razie mam spanie. Moja mama nie miała mdłości:P Whimcia, zdrówka, będzie dobrze, bo jak ma być. Zielona, ja miałam na 18:30:P wolę te późniejsze śluby...a i tak miałam stopy jak żaba koło 3:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kościelny to chyba w ogóle był na 19, nie pamiętam już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jo a ty z ta sielana nie przesadzasz?? ty to pozyjesz kosmetyczka zakupy przez internet wyjazd na majówkę i jeszcze narzeka!! wstyd babo wstyd od dzis groszki gryzą...wrr brr eeee to przecież muszą być atrakcje bo nudno by było yenka dzieki było miło cie usłyszec po\"latach\" whim bedzie git!! anouk...i jaki pokoik zaplanujesz dla maleństwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze mnie trochę u was nie było aleeeeeeeeeeeeee co to sie porobiło co ?????????? jakieś chamskie gale anonimy piszą :O feee nie ładnie- kupe sąsiadom bym walneła na wycieraczkę za to ooooooooo :D:D:D:D:D:D:D yennka ty z tą glowką to uważaj co ? ;) whimcia- skoro kciukasy beeeeee to ja bedę tylko bardzo ale to bardzo myśleć o tobie !!! a teraz śle mase pozytywnych fluidków :) groszkowa- ni ma tak lekko - przyszła teściowa tez ma głos ! a szkoda :D:D:D:D:D:D:D a moze by ją tak zakneblować co?? :D:D:D ani- ty skryta duszyczko !! to juz gratulować coby nie zapeszać?? czy czekac na oficjalny komunikat?? :D:D:D:D garni, jak tam wyjazd rodzinny? wsio wszystkim pasi?? jo;) no wiesz tylko kg ? :D:D:D:D:D:D chyba pojde w twoje ślady i też se zarzucę trochę błota na pyszczydło, bo chyba straszyc zaczynam :D:D:D:D:D:D:D:D:D miałam przez ostatnie 2 tyg trochę jazdę ! przeszłam z mleka HA na zwykłe i co ? i dupa blada, mała była w mega krostach, plamach atopowych 😭 więc babranie się w paćkach, karmienie 40 min ponownie HA - ale już gicio- skórka piekniusia :D:D:D:D:D:D plamek niet :P niooo i waga małej dalej zasuwa do góry .......... waży juz 7800 !! i od 3 tyg pomyka w ubrankach rozm. 74 !! z niektórych juz wyrosła :P jedynie firmy EWA jakos jakoś na niej lezy ten rozmiarek :D:D:D:D:D:D:D:D no to was wszystkie ściskam i cmokam cium cium cium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zrobiłam sobie przerwę pomiędzy jednym irlandzkim pitem a pitem indyjskim ............... Co do @ napisze go wam 1 maja obiecuję będe wyrobiona i spokojnie napisze co i jak i czemu i kiedy niestety brak czasu teraz . Spadam z powrotem do pitów pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ale mnie wszystko boli. Wczoraj tyraliśmy na działce - ledwo chodzę. Ale coraz lepiej to wszystko wyglada, jak u ludzi a nie dziki gąszcz buszmenów. Najbardziej podobają mi sie obrazki ze wsi ;-) Staje banda kumoszek i podziwia gosno co zrobilismy już. hehe, ostatnio wsciekłam się. Stoją krowy na poboczu i mielą jezorami, obrabiają nam dupy... A kto to a co to, a jaki samochód, a ile nas te remony na działce kosztują. A synek jednej z tych bajdziar wlazł na działkę naszą i wali kijem w śliwki. Pąki siesypią, kwiat się sypie. mamunia nic - gada i gada. Wiec podeszłam i pytam dzicka grzecznie czy nie ma nic lepszego do roboty. A on z bekiem do mamuni. A mamunia do niego \"nie mogłeś tam pójść jak ich nie było\" O żeszty orzeszku, kurna mać normalnie. Wyszłam z siebie i stanęłam obok. Dobrze że ogrodzenie już powstaje prządne - nie wlezą dziady. Ani - szybko daj info co i jak. Jo - ile ten zabieg i jak to się robi - sama kcę! GArni- Ty też mogłabyś czesciej odzywac się - czasem milczysz tak długo, że strach. Celi - a jak nietesciowa? Groszkowa - oto urok posiadania \"mamy 2\" Mój na szczęście jest sierotą ;-) Na szczeście dla mnie. Buziaki dla reszty. Spadam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
Bo mam doła:(:(Bo następnym razem:(:(:( Ehhhh... ale mój doktorek twierdzi, że będzie dobrze, a ja mu ufam. Jak żadnemu innemu. Mimo jego ekscentryczności i kuriozalnej kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
Wczoraj wróciłam pd niego dosc późno, potem byliśmy u rodziców. I Jakoś nam zeszło. Przepraszam, groszkowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani-->głowa do góry -przecież praca nad ta formą jest najpiekniejsza coby tylko i wyłącznie się na formie skupiać ;-) ale rozumiem że masz doła, i człowiek jest zawiedzony - ale bedzie super soon jak wszystkie bluzki będziesz miala uwalone marchewka tudzież buraczkami ;-) Yenny-->zabieg polecam w salonie kosztuje cos kiele 200 zł plus kwasy ze 50 zyla -ale że mam znajoma kosmetyczke która cały sprzęt ma w domu i robi za pół ceny to tak sie wydarzyło ;-) uczucie jakby odkurzali Ci twarz troche boli przy oczach jak jezdzi po zmarszczkach ale ogólnie jest ok-potem skóra schodzi przez 2-3 dni a potem to juz jestes sliczna ;-) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - razem popracujemy, ja mam nadzieję, ze jak nie w tym cyklu to w nastepnym. Wcale nie jest tak łatwo zajść po poronieniu, nie... Ale jestem dobrej myśli. Jo* - dzięki za info, popytam u siebie. Jakby Mumi chciała coś o peelingah i mikredermabrazjach ciaaa popisać. Bo wiem że chciała robić... Mumi, plissssssssssssss A pozatym jestem zła jak osa Jeden dzień nieobecnosci w pracy - i pali się i wali, dym, a jeden kierownik a wlasciwie kieroniczka wk órwiła mnie do łez. Szlag mnie trafi, głowa mnie boli, zła jestem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka mówię uważaj na tą swoją głowe oj uważaj !!!!!!!! :P Ani- bedzie gicio ;) wszak najprzyjemniejsza część to własnie staranka ;) i zobaczysz w koncu te 2 kreski na pasku, oj zobaczysz :D:D:D:D Yennka- ty tez do takiej pracy skora jesteś?? :D:D:D:D:D ja to chętnie bym na wakacje jakies pojechała, marzy mi sie ciepła woda i dużo słonca............. no i bikini :P a co? pomarzyć nie można :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jo- wszystkie bluzki ci Mili oplula buraczkami?? :D:D:D:D moja na razie wsuwa marchewke i nie pluje, ale dzisiaj nowosćkulinarna- więc wszystko jeszcze przede mną :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sprawie niewychowanej młodziezy tudzież dzieciaczkow strzepujących pąki :O to ja bym takiemu tyłek strzepała przy mamuśce - ooooooooooooo :P i jeszcze bym ja upomniała, ze dzieckiem ma się zajmować, a nie plotkować - rura :( miałam jazdy z kolezankami edzi- co to z dziećmi przylaziły , zamiast do parku czy plac zabaw, to one na ploty a dzieciaki mi butelkami po samochodach rzucały- oj darłam pyszczydło na takie mamuśki ze hej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi-> Milusia je slicznie,pluje gdy robi brum brum w trakcie spozywania i najczesciej wypada to na moją mame ;-) nie na mnie! a buraczki je ze mna z dorosłego widelca i jest happy!Ogólnie je pieknie a wczoraj jadła chrupki i miałam niemała przyjemnośc to obserwować! Jesl cudowna i sliczna -i MOJA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Moje Wy Serdeczne Koleżanki :) Bardzo, bardzo przepraszam, ze nie odpisuję na wszystkie @, że mnie tak mało, i że wogóle pochwaliłam się tą aferą z Miss i zniknęłam... Ale moja miłość tak mnie absorbuje, że wypełnia cały mój wolny czas poza praca i nauką :) Więc wybaczcie mi- zakochanej po swoje odstające uszy :D Groszkowa... No stres :D Jak teściowej ulży to niech se ponarzeka... Najwyżej na ślub nie przyjdzie skoro jej termin nie leży... A to raczej bardzo niemożliwe, ze opuści takie wydarzenie. Celinko uściski dla Ninki! Jeśli to możliwe, niech jej mija ta alergia czym prędzej i Ty rób wszystko, co w Twojej mocy by to osiągnąć... Szkoda troche, że Malutka jest taka wrażliwa, ale wierze, ze sobie z tym poradzicie :* Jo...czy Ty możesz być jeszcze ładna? No Ty już nie bądź taka skromna ;) Ani, Yennka... Ja wam bede dopingować:) O! Whim, w Twoim przypadku bede dopingować Twoje zdrowie! Mumi, a kysz z anonimami ;) Garniera, no jak ten wyjazd no?! Puścisz Ty kiedyś wkońcu pare z tych swoich ust uroczo roześmianych?? Ninke 🌻 No to chyba ustosunkowałam się do każdej... Więc teraz słuchajta... Ten konkurs na Miss, to gra niewarta świeczki. więc te, które pisały że będą oddawały głosy i tak też robiły, niech tego nie czynią już więcej, bo szkoda kasy!!! Laska na pierwszym miejscu ma trzy tysie głosów już... Nie mam bladego pojęcia czym to jest uwarunkowane, ale nie wnikam. I tak było wiadomo, ze wygra ta, która ma największą liczbę znajomych w sieci... A że ja to raczej taki outsider, to z góry nie miałam na co liczyć. Troche szkoda tych nagród, ale niech ma je ta która naprawde o nie walczy. Mnie się nie chce. Dla mojego D. i tak to ja jestem Miss number one. On mnie nagradza codziennie, za to że po prostu jestem , więc niech tak zostanie :) No, a tak poza tym, to uzupełnili nasze profile konkursowe o wywiady z nami... Więc jak macie ochote posłuchać sercowego yyyym eeeem yyyyyeeee, to zapraszam :D buziaki dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Milusia robi brum brum :D:D:D:D:D moja na razie bmrrr wbrr i takie tam :D:D ale najczęściej to trenuje z pełną buzia :D:D:D zwłaszcza cudnego mleka HA :O i tak oto ciągle mam mase prania, cośmieszniejsze więcej swoich rzeczy niż małej :P jakos maleństwo na mnie pluje zamiast na siebie :D:D:D:D:D:D no ciekawam bardzo tych buraczków w wydaniu Mili - masz jakies fotki ?? ps ja musze najnowsze przenieśc do kompa z aparatu, ale aparat ciągle w drodze z J. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusia robi brum brum, aaaaaaaaa-gdy jedzie po wertepach zeby glos jej drżał,mamamama tatattatata baba krakra ;-)i inne odgłosy ktorych nie potrafie nazwac ;-)wyciąga ręce że cche isc lub odwraca glowe zeby jej nie całowac bron boze ;-)tany tany uwielbia i...Dzieci inne-az mało nie wysiądzie z wózka na widok dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę dzidzię... A póki co wymyśliłam plana. Jak teściówka będzie się sadziła zbytnio, i nie weźmie pod uwagę, że to nasz dzień i to MY mamy czuć sie komfortowo a nie zajechani maksymalnie, to po prostu zmienię kościół :P Ten obecny wybrała teściówka, bo zna proboszcza. Niestety ktoś już jest wpisany na 16. A nam właśnie najbardziej pasuje 16. Więc ona sobie wymyśliła tę diabelną 15 bo 17 uważa za zbyt późną 😠 Już widzę jej minę, jak jej powiem, że w takim razie ślub bierzemy u mnie w parafii o 16 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, tak trzymaj ;-) Oj, i mnie marzy się dzidzia. Czasem mi smutno - juz byłabym w dosć zaawansowanej ciąży, w sierpniu dzidzia byłaby na świecie. Ale cóż, jest jak jest, i nic nie poradzę na to. A pozatym - zaczęłam normalnie oddychac w pracy, obrobiłam sie, wypchnełam wczorajszy burdel, opieprzyłam jeszcze kilka osób i mam spokój. A moja kierownica stanęła za mną MUREM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co Ci na lato brzuszek?Lepiej pokołysać sie latem a urodzic w zime dojsc do siebie i latem byc laska z dzidzia nie? a ja wiem dokładnie co to jest rodzic w upał!!!!!!!nie życze nikomu!!!! Bedą dzidzie -sle Wam fluidy - miliony!!!!!!❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo Anouk
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam do domu. Jo* - ja mogłabym i w upał rodzić, oddałabym wszystko - nawet figurę i męczarnię w upały i wszystko - byleby cofnać czas i nie stracić tamtego dziecka. Kto nie przezył, nie zrozumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne chodzilo mi ze tak lepiej-bylo to poza mna-pisałam tyko o porze roku-nie chciałam Cie urazić. wiem że bys oddała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe, jak ten Kubuś urósł...dopiero się przecież rodził ;) A Mama Kubusia to pięknieje z dnia na dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×