Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

U mnie jest, niestety wieczorem mam jeszcze zajęcia... :( My jedziemy chyba do Rumunii ze znajomamymi na objazdówkę i nad morze. To jedna wersja (wrześniowa) 2) Chorwacja: Makarka albo okolice Szybenika (sierpień)... Mam tez dwa wesela:sierpień w Krakowie i wrześień (Bolesławiec). No i wyjazd do teściów:P Najbliższy planowany wyjazd na Boże Ciało to Berlin, jedziemy w piątkę z moimi rodzicami i bratem... chyba, że ktoś jeszcze ma ochotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ciągle nasłuchamy się przez skype'a, że za dużo jeździmy i takie inne pierdoły:( Że do nich nie jeździmy, mój ma zawsze jedną odpowiedź: A kiedy Wy u nas byliście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj tyrałam w polu - dzis jestem przypieczona na raczka - (to dobrze),ale mam paski po bluzeczce - a to niedobrze. Wiec na solarkę dwa razy isć muszę, to nic że nie mogę - mus wyrównać plamy :-) NAwet ksieć to zrozumiał, do tej pory restrykcyjnie pilnował mnie bym nie chodziła. Pozatym jestem dziś sama, młody u ojca, ksiec w szkole. Zaraz idę do koleżanki, obiecałam pomoc w zrobieniu VZM-a. A potem wrócę i zajmę się robieniem gołąbków. Fajny plan... Pozatym chmurzy się. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się sprzeczam gdzie sie wybieramy dzsiaj na spacerek, ja chcę do lasu, bo taki las dla malucha to jak inhalacja !! a mój pitoli o goczalkowicach zdroju- bo płASKO :P wczoraj popchał wozek po jedną mała górkę zwiał w połowie spaceru :P bo ponoć zmęczony był przez niewyspanie :P jasne !!!!!! ale jak prosze kup wodę dla małej to słyszę, do wózka mozesz wrzucić 2 butelki, ale sam bez zakupów mial dośc pchania :O nic tylko plnać w ten łeb !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, słonko fajnie od rana świeci, Yenka zrobiła mi smaka tymi gołąbkami ale dziś sklepy zamknięte i kapusty nie kupię, może uda mi się zrobić gołąbki w przyszłym tygodniu , bo dawno nie robiłam a to takie pyszne jedzonko. Celi, Jo, mam nadzieję, że jednak Wasze maleństwa pozostaną z Wami a dołączy do nich trzecia królewna , albo królewicz. Planów wakacyjnych jeszcze nie mamy. Nawet nie wiem kiedy dłuższy urlop będę mieć. Nie mówiąc o tym kiedy mojemu będzie pasowało. Ale wyjechać gdzieś koniecznie trzeba. Ja to stęskiniłam się za polskim morzem i tym klimatem wczasowym . Tylko nie wiem jeszcze jaką miejscowość wybrać. Chętnie odwiedziłabym też Jarmark św. Dominika, a to jest akurat na przełomie lipca i sierpnia. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nudzę. Potwornie się nudzę. Kotlety mielone z grzybami zrobione, bitki zrobione, gołąbki sie gotują, wywar na barszcz z botwiny nastawiony, wsio przygotowane do niego, tylko dokladać, mieszać. Mam książkę - niestety - jest tak dołująca, ze nie chce mi się jej czytać, w tv nic nie ma, na spacer samej nie chce mi się isć. Byłam u koleżanki - ale tylko chwilę, mały chory i płakał prawie cały czas, no i niespodziewanie jej mąż jechał po kilkutygodniowej nieobecności, uciekłam by nie przeszkadzać. Mój młody wraca dopiero wieczorkiem, ksiec pewnie nie wcześniej jak na 16. Bo wczoraj był na wagarach, więc dziś nie wyjdzie wcześniej. Chyba sie dżemnę, moze garnki się nie poprzypalają??????????????? Ninke, ja o urlopie nie myślę - bo wiem, że zostajemy w domu, ksiec marudzi,ale finansowo nie damy rady, zresztą, ja najlepiej odpoczywam w domu, jak mam wszystko co lubię po ręką. Młody jedzie na kolonie, a my - starzy ;-) na działeczce. Spadam - jednak się połozę. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dżemnę" miało być w " " i z oczkiem ;-) - coś mi klawiatura nawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam na komunii chrześnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale mi sie spać chce. A tu roboty całe sterty czekają. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj przed zajęciami weszlam na kafe .................ale zdąrzyłam tylko przeczytać a tak chciałam napisac kilka słow do was. W Piernikowie zajefajna pogoda - ciepło słoneczno świeci tylko pogoda jest dla tych co mają wolne a nie tak jak ja wczoraj od 11 do 21 na uczelni. Co do mojego studiowania to u większości wykladowców mam układ że bede sdawac sesję kiedy będę mogła - to znaczy indywidualnie bez stresów i pospiechu :-). Ba niektórzy nawet proponuja żeby zdawała jeszcze teraz przed szpitalem o ile mi sie uda , rozpatrzę bo następny weekend mam zajecia fakultatywne więc troche czasu na naukę . Co do pracy nie jest źle ..............mam temat i nawet plan ułozony no i mam część literatury - jak się juz zabrałam do roboty to jakoś poszlo do przodu . Co do mojego zdrowia .....................pogoda nie jest chyba zbyt odpowiednia - troche mnie przytyka czasem nawet bardzo i wtedy ide w ruch lody .................... jeszcze trochę i naucze się zyc z tym \" obcym \" w szyji . Jest we mnie strach przed operacją ale mój rozum podpowiada nie masz wyjścia babo musisz wyciąć - takie myślenie troche pomaga ale letko nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia, bedzie dobrze Ty Supermenko! Poradzisz wszystkiemu. Jak kazda z nas. Tak już musi być, ze raz epiej, raz gorzej. Operacja - nic przyjemnego,ale jak mus to mus. Spać mi się chce bardzo. Po drugie podziębiona jestem - i koleżanki z pracy tez. Jak się wszystkie rozłozymy to bedzie maskara. Ani - co kupiłaś chrzesnicy?????? Bo to ostatnio chyba jakieś szaleństwo zapanowało. Ja 8 lat temu tradycyjnie mojemu rowerek zakupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia, spokojnie i do przodu. Trzeba się kurować, co niestety oznacza chirurgiczną ingrencję. Jesteś prawdziwa superwoman!!!!!! Yenka, oni na szczęście nie powariowali, mimo, że kupę szmalu mają (na dobre wyszło im poznańskie wychowanie ;)), było bez zbytnich ekstrawagancji. Mała dostała głównie pieniążki i złoty łańcuszek z medalikiem z diamentami (od dziadków - jak na jedyną wnuczkę i możliwości finansowe taki krok oceniamy jako bardzo wychowawczy). Ja jej kupiłam odtwarzacz MP4, o którym marzyła. Bardzo moja familia jest z nimi związana wszak moja kuzynka nie ma siostry i ja nie mam siostry, byliśmy wiec w komplecie. Mała najbardziej cieszyła się z tego, że przyszedł mój brat i dał jej kwiatki!!! :D:D:D:D:D:D:D Ależ miała radochę, miał siedzieć przy niej i is z nią za rękę na plac zabaw na wyspie:P:P:P:P Mieliśmy z niej niezły ubaw, Mała jest śliczna jak z obrazka, potem Wam wyślę zdjęcia, jakie ciocia pstrykała w kościele, bo rodzice-gapy zapomnieli, że trzeba zając dobre miejsce. Doszliśmy z moim do wniosku, że komunie to też świetny interes dla restauratorów;) Jadę zaraz do pracy, rowerem, bo tak pięknie jest, że nie będę gnić w korkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i z Niemiec przywiozłam dla niej 2 kilogramowe opakowania Haribo: słodkich i kwaśnych. Wiem, co dzieci lubią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się później wysłać Wam @. Ale nie obiecuję, bo dzień zapowiada się wariacko. Ani, to jest swietny biznes dla wszystkich - np. moja krwaczyni do 18 maja włącznie nie przyjmuje nawet do porawki nic... Bo zawalona albami, sukienkami, kostiumami z okazji komunii! Że nie wspomnę o fotografach, kwiatkach, fryzjerach i manicurzystkach - tak, dzisw wawie rano mówili o tym, ze dziewczynki mają robione tipsy z okazji komunii itd. Przezyłam to kilka lat temu - składki, składki, składki. Imprezę robiłam w domu - dla dziadkówi chrzestnych. Ale znajomi robili w knajpach - na 40-50 osób. Jak małe wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo matko......!!!!!!!! Właściwie nie powinnam się dziwić, moi teściowie wyprawili chrzciny dla swojej jedynej (na razie) wnuczki na 47 osób. Szkopuł w tym, że koszta ponieśli dziadkowie;) Nie rozumiem takich imprez! U nas było 14 osób: rodzice, dziadkowie, chrzestni+ moi rodzice z bratem, bo jak już napisałam jesteśmy z nimi bardzo zżyci, a mój brat jest ulubieńcem małej. Jak już pisałam, na szczęście oni mają umiar, mała miała albę, śliczną fryzurkę (przez którą musiała wstać o 6 rano;) Było bez ekstrawagancji, a w hotelu, w którym była impreza komunii było osiem! Na dodatek na jednej grała orkiestra, a na drugiej były pokazy iluzjonisty:D:D:D:D:D:D:D:D W kościele zazwyczaj też rewia mody, garnitury i garsonki...nie cierpię takich pokazowych klimatów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Ani takie szaleństwo, że trzeba siepsotawic i od chrzestnych i rodziny wymagania są ogormne. By koszta sięzwróciły. Ech........ Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj uważajcie uwazajcie z tym \"sie postawić\" bo ja poszukuję chrzestnych da małej i jak na któraś z was padnie to co wtedy?? będzie się \"postawiać\" ? :D:D:D:D:D macie rację, te obecne komunie , to jakas parodia w czystej potaci :( mieszkam obok kościoła wczoraj była komunia, więc się napatrzyłam, jak to rodzice pakowali swe córcie w sukniach z kołami do wynajętych przystrojonych samochodów :O szkoda, ze lalek na tych samochodach nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może będziecie na mnie złe ................ale dochodze do wniosku że świat zwariował nie tylko w kwestii komunii i przyjęć po nich . Czasem czytam na kafe tematy odnośnie dzieci ciąży wychowywania , nauki itp. i zastanawiam się czy naprawdę trzeba tak udziwniać wychowywanie dzieci i rozważać do jakiego wieku dziecko powinno czy nie powinno spac w sypialni rodziców ........... jak dla mnie to wariactwo wszak nie ma sztancy na wychowywanie dzieci a kazde dziecko jest inne i wymaga innego podejścia . Nie wiem może to ja była dziwna ale nie miałam takich problemów typu jaki bobofruit jakie pieluszki , pudry mydełka a jakby nie patrzec dziecię wyrosło mi dorodne i zaczynam zauważać że mądre i coraz bardziej dojrzałe myslące . Cholera a moze to ja jestem zbyt praktyczna i pragmatyczna .............sam juz nie wiem :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł Whim--> całkowicie sie zgadzam..czasami dostaje oczu jak 5 zł widząc co robią rodzice i jakie maja plany do dziecka miesięcy 3 albo ochy i achy nad tym ze dziecko w 3 klasie pojęło tabliczkę mnożenia i jaki to był ból z nauką nad nią..z tego co pamietam zaqmknęłam się w pokoju na godzine i tabliczke jakos weszła do głowy a rodzice?czy oni o tym w ogóle wiedzieli? ;-) Nikt nie chodził i nie chwalił sie indeksem..ja nie znam takich klymatów ;-) A jesli chodzi o komunie..to trauma byla komunia synka mojego brata..jak brat sie wyginał i od 4 lat juz zapowiadał komunie z naciskiem na to że MA BYC KASA I TO DUZO..ja kupiłam małemu zegarek \"co wszystko robi oprócz dzieci\" i był to strzał w 10-tak sie cieszył..szkoda że jak brat idzie do kogos na uroczystosc jaka badz..to daje gadżety rekalmowe ze swojej firmy..lub z biedronki ;-) ;-) ;-) nie żartuje !!! ;-) Mili je z buteli co jej nie wyparzam co 5 minut myje płkynem do naczyn i zyje i ma sie very good! pozdrawiam! Ninke--> bedzie ta Kruszyneczka oj bedzie! Yenny-->a ta sennośc to dla mie podejrzana ;-) :-) aha BTW , Mili dostała 25 kg ciuchów ze stanów..dziewczyny-wariactwo ;-) lącznie ze strojem kąpielowym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za literówki ale pisze szybko bo szef mi miga za plecami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziewam, bo ja śpioch jestem. Jako, ze mam @ to i figli nie ma, padłam o 21 i co - o 5 pobudka i śpię na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zaszalałam i robię ratatuję:D Ale gorąco, jak latem. odnoszę wrażenie , że w ostatnich latach lato przesunęło sie na maj i czerwiec. W sierpniu i lipcu jest gorsza pogoda niż w maju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz koniec pracy. Fajnie. Ani, dawaj tego ciepła. U nas średnio ciepło. I dawaj te zdjecia małej ksieżniczki. Lecę do kantoru, a potem roztrwonić resztę kasy ;-) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam fotki. :( U nas upał!!!! Mój termometr (w cieniu) pokazuje 26 stopni:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wyszły ode mnie:( Jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wyszły ode mnie:( Jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, a wiesz, jak wczoraj jechałam tez paradowały takie lale - stare maleńkie, mini panny młode. i aż się bałam, że Mała będzie miała coś takiego:( ufff, na szczęście jeszcze czasem ludzie pamiętają o umiarze. Ale tymi wynajętymi gablotami to mnie , celi, zastrzeliłaś!!!!! Pogięło ludzi! W ogóle to przyszło nam żyć w dość głupich czasach, manifestacyjnej konsumpcji i pokazywania, że nas stać. Na co? Na plazmę? Blue raya? Nawigację? Wakacje zagranicą? Takie pokazywanie się, to nawet nie jest obnoszenie sie z bogactwem. Bo naprawdę bogatym zależy na ciszy i spokoju, nie na manifestacji. Ot, taki \"subtelny urok burżuazji\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×