Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Gość na czerwono Anouk
Zresztą ja tam Niemców lubię, natomiast nie dogaduję się z Austriakami. to taki dziwny naród, który stiwerdził po wojnie, że tez padł ofiara Niemców i wyparł ze świadomości fakt bycia III Rzeszą, o Hitlerze już w ogóle nie mówiąc. Niemcy przeżyli swoją powojenna traumę, Austriacy zafundowali sobie katharsis zbiorowy. Według nich Austria to same miłe rzeczy. Dlatego tez lubuiłam czytać Jelinek. Bo to o duszy austriackiej. I jej zakamarkach, o których ostatnio za sprawą kampusch i Fritzla głośno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Siedzę sama i słucham Dżemu. Na złość sąsiadom - bo znów majtasami w kropasy zajeżdzają. Wkleję Wam moją ulubioną piosenkę Dżemu http://pl.youtube.com/watch?v=cnYKvx4Lmxo Cudna, prawda? A zaraz przywalę Deep Purple http://pl.youtube.com/watch?v=h7xF51AFkys Uwielbiam ten utwór, nigdy mi się nie znudzi! A tak wogóle to zła jestem jak osa. Mój ksieć w szkole, prędko nie wróci raczej, bo dziś mają zakończenie roku. A młody poleciał do "koleżanki" A ja zmęczona i niewyspana jestem. Przytargałam zakupy, posprzątałam, wpadł mój ojciec ze stryjem, wypili kawę, pojechali. A ja juz nic nie będe robić, dokończę tylko zupę. Nie mogę się wyspać, chodzę jak błędna, sińce pod oczami. wyniki mam ok, w ciąży nie jestem. chyba przemęczenie. A jeszcze wczoraj moje dziecię, wymalowane we flagi Holandii, z ogromnym napisem HOLAND na czole ogladało mecz. Ja nie dałam rady - zasypiałam juz o 20. A młody trąbił przy każdej akcji i bramce, a że tego troche było to trąbił często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, a ja nie mogę obejrzeć zdjec bukietów... Nie wiem co jest, mam puste strony jak wklejam link co Celi podała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, yenka, też jestem zła. mam wolny weekend i migrenę, więc leżę na kanapie. I w nosie mam caaaaały świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, yenka, też jestem zła. mam wolny weekend i migrenę, więc leżę na kanapie. I w nosie mam caaaaały świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na uczelni..................... dokonałam cudu mniemanego i mam pierwsza ocenę w tej sesji za referat na temat budżetu gmin oraz źródeł finansowania dostałam 5. a teraz twórczo pracuje na analizą ........................ale właśnie kończę bo o 18-tej mam ćwiczenia z makro - dobrze za na uczelnię mam żabi skok bo jakbym miała jechać przez całe miasto a potem wracać to bym chyba dostała hercklekotów . trzymajcie jutro od 13,45 kciuki bo będę pisać analizę i potrzebne mi wsparcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia - GRATULACJE 🌼 będe trzymac kciuki :) Kicia i jak ??? Yennka sprobuj wejsć teraz http://kwiaty-polskie.pl/ a pożniej w zakłade wiązanki ślubne, czy butiety ślubne czy tam dla młodej ;) juz nie pamiętam, bo trochę tych stron z ciekawości przejrzałam ;) I Groszku słońce ty moje, ale kombinacji herbacianych róż i zielonej hortensji nie spotkałam :O a poza tym co to jest hortensja? jak to wygląda? no i czy koniecznie musi to byc to???? nie wiem czy dobrze kojarzę, bo hortensja ogrodowa jedyna mi znana ma olbrzymie kwiaty- ale to chyba nie o to pytasz :O mnie osobiscie podobają się małe delikatne kwiatki i moze być ich masa i w dowolnej kombinacji byleby nie czerwone :P ale to nie mój bukiet :O więc w wolnej chwili poszukam czegoś z zieloną hortensją w roli głównej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celisiu, dziękować :) Podeślę Ci w poniedziałek jeden bukiecik, który mi się bardzo podoba - właśnie z hortensji i róż. Bo niestety u mamci nie mam zdjęcia. A jeśli chodzi o kształt... czytałam, że dla wysokich dziewczyn nie powinna być to \"kulka\". Wskazania są na coś spadzistego (mimo, że nie mam przekonania do tego kształtu :o) No i chciałabym by bukiet był nieco \"retro\" tak by pasował do sukni :) Hehh ale \"se\" ułatwiłam co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się studentki, \"druga strona medalu\" Was wspiera;) Grosze, przy Twoim wzroście wiązanka może by i długa i mała. Podeślij zdjecie kiecki, podpowiemy:D A ja właśnie obejrzałam film biograficzny o Dalidzie na TVp2 i zastanawiam się, czemu grała rolę Dalidy taka brzydula! Dla mnie Dalida to synonim kobiecości, piękna , klasy, szyku, a tu....taki pasztet w TV:( Dla mnie była posągowa! Na tyle się zniesmaczyłam, że aż napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) ślub bierze się raz !! no niektórzy toszaleją :P ale mowa o pierwszym niepowtarzalnym razie - i tzreba dopiąć wsio ;) czy ta hortensja to to ? https://ssl.allegro.pl/item371672720_zolta_hortensja_limonkowa_licencjonowana_odmia.html natomiast bukiet retro hmmm :O łola boga kobito to teraz dowaliłaś :D:D:D:D:D:D musz esię dokształcić- bo nie wiem co to oznacza :O a "zwisy" są śliczniusie :) poważnie :) mnie sie zawsze bardzo podobały :) mozeto byćzwis symboliczny tj jakas zielenika zwisajaca i dyndająca :) a nie podobają ci sie ala torebki kwiatowe jako bukiet ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I są jeszcze delikatne i piękne eustomy. Nie wiem, jak Wy, ale ja kocham te kwiaty. W wazonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi - Bingo :D Dokładnie taka hortensja. Ani, mam już wybranie kwiaty i są to właśnie, moje ukochane zaraz po tulipanach, róże herbaciane. Hortensja będzie w bukietach na stołach, a zatem dobrze by było jeśli i w bukiecie będzie. Storczyki są śliczne ale za drogie, bo potrzeba nam do przystrojenia kościoła, bukietów, butonierek, do bukietów na stoły... a zdradzę Wam, że bukiety będę robić sama. W poniedziałek podeślę 2 zdjęcia. Jedno to kształt bukiety, który notabene też jest śliczny, a drugi to właśnie połączenie róż i hortensji ale coś bym w nim udoskonaliła jednak :P A zdjęcie sukienki http://www.modaslubna-agora.pl/ kolekcja 2008 II model 28 67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, suknia super! Róże herbaciane są piękne, ja miałam białe, które końce płatków miały zielonkawe, eustomy i dodatki. Jakieś trawy i inne cuda. Groszku, przejrzyj pozostałe bukiety i może wpadnie Tobie coś w oko, jakiś zielony listek. Hortensje mam na działce, bo je bardzo lubię: białe i różowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a je se teraz pomyślałam co musiałby poczuć palantunio czytając o wybieraniu bukietu kwiatków i sukni :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zaraz zerknę na suknię - tj po 21 bo mała szaleju się dzisiaj napiła jak slowo :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy.. ekonometria.. nie poszła. Najgorsze jest to, że wiem JAK liczyć, znam wzory - ale gdzieś w liczbach błąd się wkradł i szlag trafił :O No nic, będzie jeszcze szansa.\\ Co do kwiatków i kwiatów -- uwielbiam tulipany, niezapominajki, stokrotki. Ech, no właśnie, tak orientacyjnie -- ile kosztują kwiaty na wesele? [a Hellwig to jeszcze pikuś dla mnie przy estymacjach i takich innych :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No tak, sio ślubu czasu niewiele, wiec Groszkowa zajęta. A co u Serduszka???? Bo coś milczy ostatnio i milczy. Ja rozumiem, nowa miłość, studia, kariera, ale i do koleżanek skrobnąć można. Zaraz zerknę na sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka bardzo ładna. Zwłaszcza góra mi się podoba. I myslę, ze i róze herbaciane i horensje bedą jak najbardziej ok. Ja myślałabym o jakiejś kuli,ale wisząca wiązanka też bedzie ok. Ja też miałam problem z wiązanką - sukienka zielona, dodatki srebrne+białe złoto..., świadkowa tez w srebrach. I jakie kwiaty dobrać? Pomysł na płaskie bukiety z czerwonych róż z lisi barwinku i srebrnym brokatem pojawił się w ostatniej chwili. I sama muszę przyznac, ze efekt był bardzo ok. A bałam się szczerze mówiąc. A zła jestem coraz bardziej. Znów rozbolała mnie głowa, spałam prawie całe popołudnie, zjadłam i wcale nie jest mi lepiej. Księć wrócił, zdał ostatni egzamin dziś, zaliczona kolejna podyplomówka., Jutro ma imprezę, znów sama bede. Warczymy na siebie, właściwie to mnie wkurzył - wsadził gdzieś pilota od tv, i do mnie ma pretensje. Niech spada. A tak wogóle, to mam doła, bo wczoraj kolejna koleżanka urodziła dziecko. A jeszcze jedna będzie miała czwarte i beczy, bo nie chce. A ja juz sama nie wiem co chcę, ale jak sobie uswiadomiłam, że za kilka tygodni juz moje dziecko byłoby na swiecie, to ryczałam cały wieczór. I dziś mi nie lepiej, wkurzałam sąsiadów, starając się zagłuszyć majtasy i trafiłam na "Requeim dla siebie samej" i znów się zbeczałam. Właściwie nic nie stało się, mała śmieszna rzecz Moje ja, najbliższe mi Niejasne coś, co w każdym tkwi Z lat, gdy słowo "przyjaźń" miało jeszcze treść i sens Kiedy miłość była prostym drwieniem serc Tamto moje ja w jeden zwykły dzień Jak najgłupsza rzecz zginęło mi gdzieś Tamto moje ja w jeden zwykły dzień Opuściło mnie Za oknami wciąż na pozór ten sam świat I tylko mnie troszeczkę mniej Coś odeszło, coś, co waży mniej niż gram A jednak się nie stało lżej Żegnaj, stary cieniu, co poszedłeś spać Witaj, nowa twarzy nauczona grać Póki o tym wiem, póki wiedzieć chcę Niech Ci przyjrzę się, czy dobrze Cię znam Póki o tym wiem, póki wiedzieć chcę Niech Ci przyjrzę się, czy dobrze Cię znam Marzę o całym dniu dla siebie samej, nie musieć nic robić, nigdzie isć/jechac, po prostu spać, spać, spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, zawsze zostaje sesja jesienna. No, chyba ze teraz zerówka była. A pytasz o kwiaty na wesele bo za mąż wychodzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, fajne te tematy ślubne sukienkowo-bukietowe. Sukienka śliczna, własnie takie na ramiączkach najbardziej mi się podobają. Nasz Groszek będzie bosko wyglądała. Co do bukietów to ja nie lubię szaleństw i mój bukiet to były białe tulipany związane materiałem z sukienki. Ot tak po prostu. I tak trudno mi radzić, bo w większości te bukiety są zbyt wymyślne. A tak poza tym to cały dzień dziś ziewam , chociaż sie wyspałam. Wczoraj też oglądając festiwal w Opolu do końca Premier nie wytrzymałam. A chciałam jeszcze Debiuty ogladać. Dziś pewnie też zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici głowa do góry estymacja nie jest taka straszna , chociaż przyznaje nauczyła się na statystyce zdałam i szczęśliwa postanowiłam zapomnieć a tu zonk była potrzebna na ekonometrii . Groszku sukien super ...............ale tak naprawdę to większość sukienek ma w sobie to coś . Wałów to Ci zazdroszczam i to strasznie :-D> Yenka słoneczko nasze nie denerwuj się szkoda twojego zdrowia . Tak to już jest w tym naszym życiu że czasem jest trudno ale potem bywa zdecydowanie lepiej . Co do muzyki za ścianą ja mam lepiej siedzę w pokoju a za okna słuchać odgłosy wesela i tak co tydzień przez całe lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia, gratulacje. Kici, następnym razem bedzie dobrze:) U nas miodowo:) Mój pojechał wywieś wszystkie zwrotne butelki po piwie, bo w szafie przestały się mieścic. Ostatnio wzięło go na robienie pizzy i regularnie raz w tygodniu robi pyszną pizzę:D Yenka, ja mam swoją kupioną w 98 roku koszulkę reprezentacji Holandii z \"14\" i nazwiskiem Overmars na plecach. A i jeszcze odziedziczyłam po mamie prawdziwy piłkarski trykot z lat siedemdziesiątych z \"14\" i nazwiskiem Cruyff ! Prawdziwy rarytas, choc trochę sprany:P Groszek, jakoś tak sie mi widzią bukiet-torebeczka lub kulka wisząca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku - suknia jak marzenie :) bedziesz w niej śliczniusio wyglądać :) no i powiem ci ze dalej buszuję po sieci moze coś ciekawego zobaczę ? ;) Ani- podana przez ciebie strona mnie wnerwia :O nie cierpię takiej szaty graficznej :O ale bukiety mają tam całkiem calkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia- główka do góry jeszcze będzie cacy :D:D:D:D:D kiedy ponowne podejscie do tematu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi -> 5 lipca. Hyhy, nie no, teraz już musi być dobrze. Będę walczyć jak ta lwica :D A nawet jeśli ma być na wrzesień - to byle całą resztę pchnąć już za pierwszym razem, im mniej na jesień tym lepiej. Czuję w kościach, że czas skończyć to studiowanie i zająć się czymś poważnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kicia - to ci główki nie zawracam, ucz się czytaj notatki i co tam ci potzrebne ;) ale zaglądaj do nas ;) aaaa mój upomina sie znowu o twoją sałatkę z kap.pekińska :D:D:D a bałam sie , ze przez rok będzie warczał na kurczaki :D:D:D:D:D Groszku a czytałas to??? http://slub.onet.pl/1358379,obyczaje_artykul.html fajne pomysły - zwłaszcza ze skarbonką ;) bo powiem ci, ze jako świadkowa wyjątkowo nie cierpialam biegania po sali i zbierania pieniędzy do welonu czy to kołyske dla dziecka, czy to na podróż poślubną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×